Classificacions: IX Cursa de Panxampla

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Bel Calero Garau SF 05:20:45
2 Sandra Sevillano Guerra SF 05:29:38
3 Mayi Mujika Errasti SF 05:32:50
4 Beatriz Real Herraiz VF 05:38:52
5 Andrea Gil Fernandez SF 05:40:16
6 Ana Tauste Galera SF 05:49:16
7 Aitziber Ibarbia Beloki VF 05:53:31
8 Monica Díaz Gavilán VF 05:55:50
9 Patricia Barrea Bort SF 05:57:34
10 Lluna Beltran Esteve SF 05:59:59
11 Pilar Prades Alquezar VF 06:02:33
12 Sonia Vizcaino Hungría SF 06:03:42
13 Eva Castells Sanchis VF 06:10:30
14 Gloria Company Tomás VF 06:11:25
15 Soraya Gomez Navarro SF 06:13:19
16 Maria Dolores Garcia Moreno VF 06:33:20
17 Begoña Mota Virto SF 06:41:00
18 Teresa Forn Munné MF 07:28:02
19 Raquel Rivera Hernandez VF 07:29:46
20 Ana Belén Balagué Castells VF 07:34:28
21 Mònica Olivan De La Iglesia SF 07:34:28
22 Simoni Maria De Oliveira SF 07:37:12
23 Miriam Estorach Arsasa VF 08:11:09
24 Laura Clua Roca SF 08:27:30
25 Toñi Rodriguez Conejo MF 09:05:12
26 Angels Borras Piñol SF 09:18:46
27 Montse Del Aguila De Torres MF 09:24:34

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Andreu Simon Aymerich SM 04:14:30
2 Eugeni Gil Ocaña SM 04:15:29
3 Julen Martinez De Estibariz, SM 04:20:05
4 Eduardo Hernandez Teixidor SM 04:24:52
5 Juan Jesus Bravo Luna SM 04:25:36
6 Borja Fernandez Fernandez SM 04:31:09
7 Jonatan Cuesta Santamaria SM 04:35:32
8 Guillem Campeny Bastida SM 04:36:25
9 Juan Miguel Chacon Resina VM 04:38:25
10 Ricardo Cherta Ballester S23M 04:40:49
11 Miguel Angel Sanchez Cebrian VM 04:41:36
12 Xabier Macias Ciprian S23M 04:44:07
13 Asier Larruzea Fernandez SM 04:46:48
14 Samuel Saborido Soñora VM 04:49:22
15 Guillermo Albert Lizandra S23M 04:51:12
16 Simon Rama Canicoba SM 04:52:46
17 Javier Barea Pastor SM 04:54:52
18 David Adan Freixes SM 05:03:07
19 Abel Carretero Ernesto SM 05:03:31
20 Hamal Villar Lazaro SM 05:04:28
21 Luis Najes Martin SM 05:06:15
22 Vicente Redondo Alarcon SM 05:07:01
23 Jesus Javier Ortega Ruiz VM 05:08:01
24 Vicent Herrera Coscollano SM 05:08:01
25 Juan Imbernon Guerrero VM 05:10:12
26 Victor Hugo Vicente Mauri VM 05:11:18
27 Joan Farnos Canalda MM 05:15:14
28 Asier Alonso Korkostegi SM 05:18:36
29 Ramon Curto SM 05:21:20
30 David Delgado Santos SM 05:27:47
31 Victor Mestre Miro VM 05:28:42
32 Oscar Garcia Tobajas SM 05:32:00
33 Jordi Navarro Barbera SM 05:32:00
34 Óscar García Sas VM 05:32:51
35 Alexandre Urbina Rubio SM 05:41:08
36 Sergio Martinez Rodriguez SM 05:42:16
37 Oscar Griño Hernandez SM 05:49:17
38 Lhoussain Abaghad SM 05:56:09
39 Jose Luis Granizo Gala MM 05:56:22
40 Cristo Quintero Martin S23M 06:00:15
41 Juanjo Queral Gallen VM 06:03:27
42 Oriol Ferre Cañellas SM 06:05:55
43 Carlos Llombart Clua SM 06:08:09
44 Hodaifar El Mohammadi El Kaychouhi S23M 06:08:32
45 Aleix Arrufat Sanchez SM 06:10:01
46 Juan Martínez Arenas VM 06:10:31
47 Javier Domínguez Calle VM 06:10:31
48 Marc Curto Aragones SM 06:10:51
49 Sergio Bellés Caballer SM 06:14:29
50 Robert Albesa Aguiló SM 06:18:09
51 Martí Soriano López VM 06:20:03
52 Albert Marti I Olivella VM 06:21:00
53 Oriol Güell Villar SM 06:22:09
54 Gregorio Barea Silva VM 06:22:12
55 Raül Garcia Abelló VM 06:22:50
56 Jordi Escude Miralles VM 06:23:36
57 Albert Carbonell Duaygües VM 06:29:47
58 Marc Garcia Cuesta SM 06:31:28
59 Roberto Prades Alquezar VM 06:32:31
60 Oscar Martin Pons SM 06:33:21
61 Jordi Oliver VM 06:38:16
62 Ruben Ron Lopez VM 06:39:25
63 Eduardo Marmol Marco SM 06:40:18
64 Jose Antonio Salgado Mangas MM 06:41:00
65 Ivan Pujol Adell SM 06:44:38
66 Nacho Zurita Gimeno VM 06:45:04
67 Francisco Javier Rey Navarro MM 06:45:14
68 Jordi Balada Sanchez SM 06:45:23
69 Manuel Brito Rojas MM 06:45:54
70 Francesc Lluch Arbona SM 06:49:10
71 Gabriel Puig Mascarell VM 06:55:53
72 Ignasi Querol Fuentes SM 06:56:24
73 Roger Ferrer Sabaté VM 07:04:08
74 David Sancho Chillida SM 07:06:09
75 Sergio Boix Jovaní SM 07:08:05
76 Didac Royo Reverter SM 07:10:11
77 Jesús Francisco Rodríguez Leal MM 07:10:39
78 Agusti Janini VM 07:10:46
79 Laura Larregola Sanchez SM 07:12:32
80 Paco Mies Vidal MM 07:15:11
81 Sergi Huguet Borrell VM 07:15:14
82 Jose Galeano Sabate SM 07:17:34
83 Edu Saborido Escurriola SM 07:17:49
84 Richard Eloy Morales Vilar VM 07:31:49
85 Oscar Oraá Bonet VM 07:34:30
86 Narcís Franch Piñol MM 07:40:40
87 Josep Mateu Ribes VM 07:42:35
88 Santi Castellnou Brull VM 07:43:02
89 Paul Astudillo Torres SM 07:43:39
90 Juan Andres Simo Vila VM 07:49:57
91 Albert Sans Ferrer SM 07:53:26
92 Rubén Colell Morrralla SM 08:06:50
93 Paco Alcazar Figueroa SM 08:06:52
94 Xavi Carcole Sans VM 08:07:56
95 Sergi Samarra Gas VM 08:10:45
96 Juan Manuel Terrón Vasco VM 08:10:45
97 Victor Bielsa Galicia VM 08:13:23
98 Rafael Subirós Picazo VM 08:14:34
99 Albert Povill Lluis SM 08:40:51
100 Jaume Joan Trilla Faneca SM 08:40:52
101 Josep Maria Brull Farnos MM 08:53:02
102 Vidal Gamonal Rodríguez VM 09:17:36
103 Fernando Lleti Navarro VM 09:18:09
104 Isidro Conde Reverte VM 09:18:09
105 Jose Fernandez Garcia SM 09:18:46
106 Pau Arrastaria Orti SM 09:24:34

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ane Iturria Alzate CADF 01:26:27
2 Laia Mateu Escrig CADF 01:31:55
3 Paula Sanchez Roa CADF 01:34:07
4 Irene Iturria Alzate CADF 01:35:04
5 Carolina Peula Cervera CADF 01:35:28
6 Carlota Dies Sánchez CADF 01:49:00
7 Alejandra Dies Sánchez CADF 02:24:25

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Abderrahim Hanzaze CADM 01:05:33
2 Alvaro Osanz Laborda CADM 01:08:58
3 David Gil Gonzalez CADM 01:12:59
4 Jordi Carratala Isierte CADM 01:13:59
5 David Cano Visier CADM 01:16:36
6 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:22:39
7 Alberto Sagaste Maqueda CADM 01:29:25
8 Marc Vallespí Serres CADM 01:35:19
9 Lluc Vallespi CADM 01:39:05

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gemma Herrero Valls JF 02:43:40
2 Beatriz Sanchez Zambrana JF 02:58:19
3 Alba Martínez Ibáñez JF 03:11:52

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Nicolas Molina Augustin JM 01:55:42
2 Daniel Castillo Fernandez JM 02:00:20
3 Daniel Osanz Laborda JM 02:03:27
4 Alvaro Gomez Guitart JM 02:10:27
5 Josep Gómez Madrigal JM 02:20:00
6 Borja Moya Beltrán JM 02:20:02
7 Pablo Sanchez Juarez JM 02:20:29
8 David Cordero Millos JM 02:23:37
9 Sergio Coll Ibars JM 02:25:36
10 Pau Lleixà Quiroga JM 02:35:52
11 Ramon Beltran Martinez-Aguado JM 02:43:15
12 Adrià Sancho Pegueroles JM 03:15:55
13 Jorge Fernandez Gomez JM 03:53:10
14 David Jorda JM 03:53:11
15 Marc Segura Serres JM 04:02:20

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ricardo Cherta Ballester S23M 04:40:49
2 Xabier Macias Ciprian S23M 04:44:07
3 Guillermo Albert Lizandra S23M 04:51:12
4 Cristo Quintero Martin S23M 06:00:15
5 Hodaifar El Mohammadi El Kaychouhi S23M 06:08:32

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Bel Calero Garau SF 05:20:45
2 Sandra Sevillano Guerra SF 05:29:38
3 Mayi Mujika Errasti SF 05:32:50
4 Andrea Gil Fernandez SF 05:40:16
5 Ana Tauste Galera SF 05:49:16
6 Patricia Barrea Bort SF 05:57:34
7 Lluna Beltran Esteve SF 05:59:59
8 Sonia Vizcaino Hungría SF 06:03:42
9 Soraya Gomez Navarro SF 06:13:19
10 Begoña Mota Virto SF 06:41:00
11 Mònica Olivan De La Iglesia SF 07:34:28
12 Simoni Maria De Oliveira SF 07:37:12
13 Laura Clua Roca SF 08:27:30
14 Angels Borras Piñol SF 09:18:46

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Andreu Simon Aymerich SM 04:14:30
2 Eugeni Gil Ocaña SM 04:15:29
3 Julen Martinez De Estibariz, SM 04:20:05
4 Eduardo Hernandez Teixidor SM 04:24:52
5 Juan Jesus Bravo Luna SM 04:25:36
6 Borja Fernandez Fernandez SM 04:31:09
7 Jonatan Cuesta Santamaria SM 04:35:32
8 Guillem Campeny Bastida SM 04:36:25
9 Asier Larruzea Fernandez SM 04:46:48
10 Simon Rama Canicoba SM 04:52:46
11 Javier Barea Pastor SM 04:54:52
12 David Adan Freixes SM 05:03:07
13 Abel Carretero Ernesto SM 05:03:31
14 Hamal Villar Lazaro SM 05:04:28
15 Luis Najes Martin SM 05:06:15
16 Vicente Redondo Alarcon SM 05:07:01
17 Vicent Herrera Coscollano SM 05:08:01
18 Asier Alonso Korkostegi SM 05:18:36
19 Ramon Curto SM 05:21:20
20 David Delgado Santos SM 05:27:47
21 Oscar Garcia Tobajas SM 05:32:00
22 Jordi Navarro Barbera SM 05:32:00
23 Alexandre Urbina Rubio SM 05:41:08
24 Sergio Martinez Rodriguez SM 05:42:16
25 Oscar Griño Hernandez SM 05:49:17
26 Lhoussain Abaghad SM 05:56:09
27 Oriol Ferre Cañellas SM 06:05:55
28 Carlos Llombart Clua SM 06:08:09
29 Aleix Arrufat Sanchez SM 06:10:01
30 Marc Curto Aragones SM 06:10:51
31 Sergio Bellés Caballer SM 06:14:29
32 Robert Albesa Aguiló SM 06:18:09
33 Oriol Güell Villar SM 06:22:09
34 Marc Garcia Cuesta SM 06:31:28
35 Oscar Martin Pons SM 06:33:21
36 Eduardo Marmol Marco SM 06:40:18
37 Ivan Pujol Adell SM 06:44:38
38 Jordi Balada Sanchez SM 06:45:23
39 Francesc Lluch Arbona SM 06:49:10
40 Ignasi Querol Fuentes SM 06:56:24
41 David Sancho Chillida SM 07:06:09
42 Sergio Boix Jovaní SM 07:08:05
43 Didac Royo Reverter SM 07:10:11
44 Laura Larregola Sanchez SM 07:12:32
45 Jose Galeano Sabate SM 07:17:34
46 Edu Saborido Escurriola SM 07:17:49
47 Paul Astudillo Torres SM 07:43:39
48 Albert Sans Ferrer SM 07:53:26
49 Rubén Colell Morrralla SM 08:06:50
50 Paco Alcazar Figueroa SM 08:06:52
51 Albert Povill Lluis SM 08:40:51
52 Jaume Joan Trilla Faneca SM 08:40:52
53 Jose Fernandez Garcia SM 09:18:46
54 Pau Arrastaria Orti SM 09:24:34

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Beatriz Real Herraiz VF 05:38:52
2 Aitziber Ibarbia Beloki VF 05:53:31
3 Monica Díaz Gavilán VF 05:55:50
4 Pilar Prades Alquezar VF 06:02:33
5 Eva Castells Sanchis VF 06:10:30
6 Gloria Company Tomás VF 06:11:25
7 Maria Dolores Garcia Moreno VF 06:33:20
8 Raquel Rivera Hernandez VF 07:29:46
9 Ana Belén Balagué Castells VF 07:34:28
10 Miriam Estorach Arsasa VF 08:11:09

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Juan Miguel Chacon Resina VM 04:38:25
2 Miguel Angel Sanchez Cebrian VM 04:41:36
3 Samuel Saborido Soñora VM 04:49:22
4 Jesus Javier Ortega Ruiz VM 05:08:01
5 Juan Imbernon Guerrero VM 05:10:12
6 Victor Hugo Vicente Mauri VM 05:11:18
7 Victor Mestre Miro VM 05:28:42
8 Óscar García Sas VM 05:32:51
9 Juanjo Queral Gallen VM 06:03:27
10 Juan Martínez Arenas VM 06:10:31
11 Javier Domínguez Calle VM 06:10:31
12 Martí Soriano López VM 06:20:03
13 Albert Marti I Olivella VM 06:21:00
14 Gregorio Barea Silva VM 06:22:12
15 Raül Garcia Abelló VM 06:22:50
16 Jordi Escude Miralles VM 06:23:36
17 Albert Carbonell Duaygües VM 06:29:47
18 Roberto Prades Alquezar VM 06:32:31
19 Jordi Oliver VM 06:38:16
20 Ruben Ron Lopez VM 06:39:25
21 Nacho Zurita Gimeno VM 06:45:04
22 Gabriel Puig Mascarell VM 06:55:53
23 Roger Ferrer Sabaté VM 07:04:08
24 Agusti Janini VM 07:10:46
25 Sergi Huguet Borrell VM 07:15:14
26 Richard Eloy Morales Vilar VM 07:31:49
27 Oscar Oraá Bonet VM 07:34:30
28 Josep Mateu Ribes VM 07:42:35
29 Santi Castellnou Brull VM 07:43:02
30 Juan Andres Simo Vila VM 07:49:57
31 Xavi Carcole Sans VM 08:07:56
32 Sergi Samarra Gas VM 08:10:45
33 Juan Manuel Terrón Vasco VM 08:10:45
34 Victor Bielsa Galicia VM 08:13:23
35 Rafael Subirós Picazo VM 08:14:34
36 Vidal Gamonal Rodríguez VM 09:17:36
37 Fernando Lleti Navarro VM 09:18:09
38 Isidro Conde Reverte VM 09:18:09

Master Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Teresa Forn Munné MF 07:28:02
2 Toñi Rodriguez Conejo MF 09:05:12
3 Montse Del Aguila De Torres MF 09:24:34

Master Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Farnos Canalda MM 05:15:14
2 Jose Luis Granizo Gala MM 05:56:22
3 Jose Antonio Salgado Mangas MM 06:41:00
4 Francisco Javier Rey Navarro MM 06:45:14
5 Manuel Brito Rojas MM 06:45:54
6 Jesús Francisco Rodríguez Leal MM 07:10:39
7 Paco Mies Vidal MM 07:15:11
8 Narcís Franch Piñol MM 07:40:40
9 Josep Maria Brull Farnos MM 08:53:02