Classificacions: IX Cursa de les Roques

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ester Casajuana Reyes SF 02:52:37
2 Paula Espinach Carbó SF 03:10:15
3 Eva Cristina Llobat I Gracia VF 03:18:04
4 Maria Elena Ferreres Sebastia M50F 03:19:13
5 Anna Ferreres Meseguer VF 03:21:44
6 Ana Belén Balagué Castells VF 03:31:31
7 Mònica Olivan De La Iglesia SF 03:31:34
8 Heura Piñol Granadino SF 03:34:37
9 Araceli López Del Valle VF 03:36:39
10 Imma Vegara Ruiz S23F 03:40:44
11 Sandra Vidiella Piñol SF 03:41:04
12 Laura Sanvisens Cabre SF 03:41:34
13 Georgina Oliver Ventura SF 03:52:00
14 Mar Garcia-Romeral Ortiz VF 03:52:11
15 Laura Clua Roca SF 03:53:51
16 Angels Borras Piñol SF 03:55:10
17 Miriam Estorach Arsasa VF 04:02:20
18 Elena Chamarro Martí VF 04:04:03
19 Marta Casares Santiago VF 04:22:15
20 Catalina Corchie SF 04:28:18
21 Sandra Pellisa Moreso VF 04:32:48
22 Carmen Sánchez Hurtado M50F 04:33:44

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pere Aurell Bové SM 02:12:07
2 Albert Escales Rocamora SM 02:12:32
3 Pol Vilà SM 02:20:50
4 Pau Vila Fabra SM 02:26:38
5 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:31:01
6 Pau Montane Vidal SM 02:35:34
7 Jordi Navarro Barbera SM 02:35:52
8 Josep Barau Tomàs SM 02:36:27
9 Josep Benaiges Margalef SM 02:37:42
10 Joan Serra Muñoz SM 02:37:59
11 Victor Mestre Miro VM 02:38:48
12 Agus Juan-Camps Castell SM 02:41:30
13 Dani Marin Marin SM 02:42:34
14 Aitor Tomàs Buitrago SM 02:42:59
15 Albert Reverté Moya SM 02:43:02
16 Andreu Gubert Celma SM 02:44:58
17 Martí Soriano López VM 02:45:41
18 Carles Font Chacón SM 02:46:42
19 Lluc Maresma Felipo SM 02:49:18
20 Claudio Franco Smeets SM 02:50:54
21 Agusti Janini VM 02:51:19
22 Ramon Blanch Serres SM 02:51:41
23 Josep Montagut Gimenez VM 02:52:02
24 Guillem Mar Sebastia S23M 02:52:48
25 Manel Niella SM 02:54:24
26 Roger Llao, Marti SM 02:54:44
27 Pablo Lopez Melendez SM 02:55:24
28 Raül Garcia Abelló VM 02:56:05
29 Sergio Bellés Caballer SM 02:57:11
30 Albert Carbonell Duaygües VM 02:57:50
31 Josep Geira Navarro SM 02:58:33
32 Joan Zaragoza Gonzalez SM 02:58:35
33 Carlos Colomé Diaz VM 03:00:47
34 Salvador Bertomeu Bielsa S23M 03:01:07
35 Xavier Alanyà Tarragó SM 03:01:10
36 Sergi Solé Alicart SM 03:01:26
37 Joan Carreras Redondo SM 03:01:47
38 Miquel Coll Quintà SM 03:02:27
39 Mario Galindo Riol SM 03:02:33
40 Jordi Escoda Serres SM 03:02:36
41 Gerard Villaubí Barberà VM 03:02:39
42 Oscar Martin Pons SM 03:02:51
43 Jose Galeano Sabate SM 03:03:57
44 Andreu Lopez Anadon M50M 03:05:17
45 Jordi Mogino Martínez VM 03:05:19
46 Juan Luis Sanz Piñol VM 03:05:32
47 Oriol Güell Villar SM 03:06:51
48 Gabriel Puig Mascarell VM 03:08:08
49 Octavio Redon Quixal M50M 03:08:28
50 Moisés Millán Burriel M50M 03:09:23
51 Paco Mies Vidal M50M 03:09:26
52 Jonatan Cuesta Santamaria SM 03:10:17
53 Quim Vila Guimera SM 03:11:34
54 Marcos Tora Andreu SM 03:13:20
55 Carles Carrillo Ferre VM 03:13:33
56 Jordi Martí Juan SM 03:13:45
57 Oriol Prades Vives SM 03:14:05
58 Francisco Javier Rey Navarro M50M 03:16:45
59 Angel Accensi Andreu VM 03:17:53
60 Loren Insa SM 03:18:00
61 Raül Salvador Coscollano SM 03:18:43
62 Pablo Villajos Punzano VM 03:20:32
63 Jordi Lleixà Rodriguez SM 03:21:25
64 Xavi Gilabert Valldeperez VM 03:21:40
65 David Lluch Arbona VM 03:23:44
66 Joan Ventura Ramirez VM 03:23:46
67 Josep Miquel Bes Albesa SM 03:25:17
68 Pau Gimeno Ballester SM 03:25:39
69 Francesc Lluch Arbona SM 03:26:35
70 Vicenç Lopez Viladrich SM 03:27:19
71 Guillem Arnau San Martín Guiral S23M 03:27:29
72 Jordi Pepiol Navarro SM 03:28:00
73 José María Griñón Gómez M50M 03:28:58
74 Ismael Escoda Martin SM 03:29:35
75 Andreu Moya Juan SM 03:29:50
76 Víctor Fernández Collados SM 03:30:10
77 Ricard Playà Salvadó VM 03:30:30
78 Daniel Moreno Bartolome SM 03:30:51
79 Felipe Guasch Besalduch VM 03:33:15
80 Ovidi Garcia Sastre SM 03:34:41
81 Manel Campos Tomàs VM 03:38:48
82 Manel Gil Ramos SM 03:39:29
83 Josep Barot Casany VM 03:39:31
84 Eric Brut Torres M50M 03:40:07
85 Juan Manel Pons Gracia VM 03:40:42
86 Francesc Vegara Ruiz VM 03:40:47
87 Jonathan Fernandez Lozano SM 03:41:37
88 Rafael Subirós Picazo VM 03:41:56
89 Didac Gonzalez Pujol VM 03:41:59
90 Jordi Castella Carceller S23M 03:43:16
91 Conrad Albacar Climent VM 03:43:18
92 Enric Corominas I Bosch VM 03:44:03
93 Oriol Núñez Ollé VM 03:45:10
94 Josep Pallarés Martí M50M 03:45:36
95 Carlos Adam Chavarria SM 03:48:47
96 David Pallares Sole SM 03:48:50
97 Carlos Enrique López Grippa VM 03:49:18
98 Aaron Andreu Lopez SM 03:49:32
99 Albert Povill Lluis SM 03:50:12
100 Marc Povill Lluis SM 03:50:15
101 Carlos Gómez Múria VM 03:50:21
102 Oriol Gil SM 03:50:54
103 Roger Ferrer Sabaté VM 03:51:32
104 Jaume Joan Trilla Faneca SM 03:51:35
105 Joan Carles Balague Castells M50M 03:51:37
106 Sergi Matamoros Blanquet SM 03:51:58
107 Juan Antoli VM 03:52:08
108 Jose Fernandez Garcia SM 03:55:12
109 Daniel Osiàs Valverde VM 03:55:20
110 Josep Carbó Carbó VM 03:55:28
111 Jose Luis Gomez Flores VM 04:00:42
112 David Lucas Jardi SM 04:02:08
113 Fernando Lleti Navarro VM 04:02:17
114 Joan Antoni Sinfreu Alrich VM 04:02:40
115 Joaquim Angles Tallada SM 04:02:56
116 Pere Dalmau Llorca VM 04:04:00
117 Ignacio Etchichury VM 04:08:03
118 Karim Chouaib VM 04:09:00
119 Josep Maria Brull Farnos M50M 04:09:38
120 Sergi Chavarria Gine SM 04:12:08
121 Francesc Josep Garcia I Moline SM 04:12:20
122 Albert Ramon Mulet SM 04:12:23
123 Juan Ramon Colomé Monllaó VM 04:15:26
124 Paco Lleixa Panisello SM 04:15:32
125 Isidro Conde Reverte VM 04:18:24
126 Manolo Julian Marti M50M 04:19:23
127 Ismael Cobo Pimentel VM 04:19:56

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Anna Ferré Navarro CADF 01:45:29

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Francesc Roig CADM 01:01:58
2 Josep M Julve Lara CADM 01:02:51
3 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:12:28
4 Alexander Esteban Martin CADM 01:14:55
5 Lluc Vallespi CADM 01:16:57

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pau Lleixà Quiroga JM 01:21:07
2 Ramon Beltran Martinez-Aguado JM 01:22:09
3 Nil Piñol Granadino JM 01:36:46
4 Marc Segura Serres JM 01:58:38
5 Angel Ramon Farga JM 02:20:06

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Imma Vegara Ruiz S23F 03:40:44

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Guillem Mar Sebastia S23M 02:52:48
2 Salvador Bertomeu Bielsa S23M 03:01:07
3 Guillem Arnau San Martín Guiral S23M 03:27:29
4 Jordi Castella Carceller S23M 03:43:16

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ester Casajuana Reyes SF 02:52:37
2 Paula Espinach Carbó SF 03:10:15
3 Mònica Olivan De La Iglesia SF 03:31:34
4 Heura Piñol Granadino SF 03:34:37
5 Sandra Vidiella Piñol SF 03:41:04
6 Laura Sanvisens Cabre SF 03:41:34
7 Georgina Oliver Ventura SF 03:52:00
8 Laura Clua Roca SF 03:53:51
9 Angels Borras Piñol SF 03:55:10
10 Catalina Corchie SF 04:28:18

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pere Aurell Bové SM 02:12:07
2 Albert Escales Rocamora SM 02:12:32
3 Pol Vilà SM 02:20:50
4 Pau Vila Fabra SM 02:26:38
5 Pau Montane Vidal SM 02:35:34
6 Jordi Navarro Barbera SM 02:35:52
7 Josep Barau Tomàs SM 02:36:27
8 Josep Benaiges Margalef SM 02:37:42
9 Joan Serra Muñoz SM 02:37:59
10 Agus Juan-Camps Castell SM 02:41:30
11 Dani Marin Marin SM 02:42:34
12 Aitor Tomàs Buitrago SM 02:42:59
13 Albert Reverté Moya SM 02:43:02
14 Andreu Gubert Celma SM 02:44:58
15 Carles Font Chacón SM 02:46:42
16 Lluc Maresma Felipo SM 02:49:18
17 Claudio Franco Smeets SM 02:50:54
18 Ramon Blanch Serres SM 02:51:41
19 Manel Niella SM 02:54:24
20 Roger Llao, Marti SM 02:54:44
21 Pablo Lopez Melendez SM 02:55:24
22 Sergio Bellés Caballer SM 02:57:11
23 Josep Geira Navarro SM 02:58:33
24 Joan Zaragoza Gonzalez SM 02:58:35
25 Xavier Alanyà Tarragó SM 03:01:10
26 Sergi Solé Alicart SM 03:01:26
27 Joan Carreras Redondo SM 03:01:47
28 Miquel Coll Quintà SM 03:02:27
29 Mario Galindo Riol SM 03:02:33
30 Jordi Escoda Serres SM 03:02:36
31 Oscar Martin Pons SM 03:02:51
32 Jose Galeano Sabate SM 03:03:57
33 Oriol Güell Villar SM 03:06:51
34 Jonatan Cuesta Santamaria SM 03:10:17
35 Quim Vila Guimera SM 03:11:34
36 Marcos Tora Andreu SM 03:13:20
37 Jordi Martí Juan SM 03:13:45
38 Oriol Prades Vives SM 03:14:05
39 Loren Insa SM 03:18:00
40 Raül Salvador Coscollano SM 03:18:43
41 Jordi Lleixà Rodriguez SM 03:21:25
42 Josep Miquel Bes Albesa SM 03:25:17
43 Pau Gimeno Ballester SM 03:25:39
44 Francesc Lluch Arbona SM 03:26:35
45 Vicenç Lopez Viladrich SM 03:27:19
46 Jordi Pepiol Navarro SM 03:28:00
47 Ismael Escoda Martin SM 03:29:35
48 Andreu Moya Juan SM 03:29:50
49 Víctor Fernández Collados SM 03:30:10
50 Daniel Moreno Bartolome SM 03:30:51
51 Ovidi Garcia Sastre SM 03:34:41
52 Manel Gil Ramos SM 03:39:29
53 Jonathan Fernandez Lozano SM 03:41:37
54 Carlos Adam Chavarria SM 03:48:47
55 David Pallares Sole SM 03:48:50
56 Aaron Andreu Lopez SM 03:49:32
57 Albert Povill Lluis SM 03:50:12
58 Marc Povill Lluis SM 03:50:15
59 Oriol Gil SM 03:50:54
60 Jaume Joan Trilla Faneca SM 03:51:35
61 Sergi Matamoros Blanquet SM 03:51:58
62 Jose Fernandez Garcia SM 03:55:12
63 David Lucas Jardi SM 04:02:08
64 Joaquim Angles Tallada SM 04:02:56
65 Sergi Chavarria Gine SM 04:12:08
66 Francesc Josep Garcia I Moline SM 04:12:20
67 Albert Ramon Mulet SM 04:12:23
68 Paco Lleixa Panisello SM 04:15:32

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eva Cristina Llobat I Gracia VF 03:18:04
2 Anna Ferreres Meseguer VF 03:21:44
3 Ana Belén Balagué Castells VF 03:31:31
4 Araceli López Del Valle VF 03:36:39
5 Mar Garcia-Romeral Ortiz VF 03:52:11
6 Miriam Estorach Arsasa VF 04:02:20
7 Elena Chamarro Martí VF 04:04:03
8 Marta Casares Santiago VF 04:22:15
9 Sandra Pellisa Moreso VF 04:32:48

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:31:01
2 Victor Mestre Miro VM 02:38:48
3 Martí Soriano López VM 02:45:41
4 Agusti Janini VM 02:51:19
5 Josep Montagut Gimenez VM 02:52:02
6 Raül Garcia Abelló VM 02:56:05
7 Albert Carbonell Duaygües VM 02:57:50
8 Carlos Colomé Diaz VM 03:00:47
9 Gerard Villaubí Barberà VM 03:02:39
10 Jordi Mogino Martínez VM 03:05:19
11 Juan Luis Sanz Piñol VM 03:05:32
12 Gabriel Puig Mascarell VM 03:08:08
13 Carles Carrillo Ferre VM 03:13:33
14 Angel Accensi Andreu VM 03:17:53
15 Pablo Villajos Punzano VM 03:20:32
16 Xavi Gilabert Valldeperez VM 03:21:40
17 David Lluch Arbona VM 03:23:44
18 Joan Ventura Ramirez VM 03:23:46
19 Ricard Playà Salvadó VM 03:30:30
20 Felipe Guasch Besalduch VM 03:33:15
21 Manel Campos Tomàs VM 03:38:48
22 Josep Barot Casany VM 03:39:31
23 Juan Manel Pons Gracia VM 03:40:42
24 Francesc Vegara Ruiz VM 03:40:47
25 Rafael Subirós Picazo VM 03:41:56
26 Didac Gonzalez Pujol VM 03:41:59
27 Conrad Albacar Climent VM 03:43:18
28 Enric Corominas I Bosch VM 03:44:03
29 Oriol Núñez Ollé VM 03:45:10
30 Carlos Enrique López Grippa VM 03:49:18
31 Carlos Gómez Múria VM 03:50:21
32 Roger Ferrer Sabaté VM 03:51:32
33 Juan Antoli VM 03:52:08
34 Daniel Osiàs Valverde VM 03:55:20
35 Josep Carbó Carbó VM 03:55:28
36 Jose Luis Gomez Flores VM 04:00:42
37 Fernando Lleti Navarro VM 04:02:17
38 Joan Antoni Sinfreu Alrich VM 04:02:40
39 Pere Dalmau Llorca VM 04:04:00
40 Ignacio Etchichury VM 04:08:03
41 Karim Chouaib VM 04:09:00
42 Juan Ramon Colomé Monllaó VM 04:15:26
43 Isidro Conde Reverte VM 04:18:24
44 Ismael Cobo Pimentel VM 04:19:56

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria Elena Ferreres Sebastia M50F 03:19:13
2 Carmen Sánchez Hurtado M50F 04:33:44

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Andreu Lopez Anadon M50M 03:05:17
2 Octavio Redon Quixal M50M 03:08:28
3 Moisés Millán Burriel M50M 03:09:23
4 Paco Mies Vidal M50M 03:09:26
5 Francisco Javier Rey Navarro M50M 03:16:45
6 José María Griñón Gómez M50M 03:28:58
7 Eric Brut Torres M50M 03:40:07
8 Josep Pallarés Martí M50M 03:45:36
9 Joan Carles Balague Castells M50M 03:51:37
10 Josep Maria Brull Farnos M50M 04:09:38
11 Manolo Julian Marti M50M 04:19:23