Classificacions: IV Canicross d'Amposta

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Laura Jiménez Sánchez SENF 00:40:17
2 Tere Isierte Foyes VETF 00:41:33
3 Míriam Martí Cardona SENF 00:43:59
4 Carme Torta Ferre VETF 00:44:41
5 Mª Rosa Bel Princep M50F 00:44:57
6 Mónica Rodríguez Sánchez SENF 00:45:16
7 Estel Lerín Calaf SENF 00:45:43
8 Marga Abella Calduch SENF 00:47:27
9 Teresa Moya Ortega PROF 00:50:59
10 Soria Hermano SENF 00:51:32
11 Soria Hermano SENF 00:51:32
12 Eva Maria Segura Tena SENF 00:52:45
13 Rosa Maria Also Andrade SENF 00:56:33
14 Montserrat Obrados Muria SENF 01:00:11
15 Yashmina Conde Díez SENF 01:00:13

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Juanma Martinez Simon SENM 00:33:29
2 Josep Geira Navarro SENM 00:33:52
3 Joan Lluis Fernandez Tomas SENM 00:34:00
4 Javier Alonso Roces VETM 00:34:31
5 Jordi Pascual VETM 00:35:14
6 Jose Latorre Villegas SENM 00:36:07
7 Andreu Castellà Gasparín SENM 00:37:27
8 Oscar Estorach Sol SENM 00:37:30
9 Santiago Mesa Rodriguez M50M 00:37:40
10 Marc Curto Aragones PROM 00:37:50
11 Francesc Lluch Arbona SENM 00:38:41
12 Raul Badenes Ferrandis VETM 00:39:00
13 Paco Guzmán Morcillo VETM 00:39:36
14 Pere Borrell Fortuny VETM 00:39:49
15 Josep Martin Arasa SENM 00:39:51
16 Diego Moreno Alpuente SENM 00:40:08
17 Josep Margalef Pelegrin SENM 00:41:09
18 Joan Ramon Reverte Mascarell SENM 00:41:59
19 Andreu Moya Juan SENM 00:42:03
20 Josep Puig Carles SENM 00:42:37
21 Luis Llorens Marza SENM 00:44:23
22 Roman Bonet Albareda SENM 00:45:41
23 Cristòfol Daudén Esmel PROM 00:47:06
24 Miquel Lumbierres Pallas VETM 00:47:31
25 Damian Gelo Salvador VETM 00:49:04
26 Oriol Martinez De Leon SENM 00:49:48
27 Lluis Castells Fabra SENM 00:52:53
28 Felipe Guasch Besalduch VETM 00:56:53

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Teresa Moya Ortega PROF 00:50:59

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marc Curto Aragones PROM 00:37:50
2 Cristòfol Daudén Esmel PROM 00:47:06

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Laura Jiménez Sánchez SENF 00:40:17
2 Míriam Martí Cardona SENF 00:43:59
3 Mónica Rodríguez Sánchez SENF 00:45:16
4 Estel Lerín Calaf SENF 00:45:43
5 Marga Abella Calduch SENF 00:47:27
6 Soria Hermano SENF 00:51:32
7 Soria Hermano SENF 00:51:32
8 Eva Maria Segura Tena SENF 00:52:45
9 Rosa Maria Also Andrade SENF 00:56:33
10 Montserrat Obrados Muria SENF 01:00:11
11 Yashmina Conde Díez SENF 01:00:13

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Juanma Martinez Simon SENM 00:33:29
2 Josep Geira Navarro SENM 00:33:52
3 Joan Lluis Fernandez Tomas SENM 00:34:00
4 Jose Latorre Villegas SENM 00:36:07
5 Andreu Castellà Gasparín SENM 00:37:27
6 Oscar Estorach Sol SENM 00:37:30
7 Francesc Lluch Arbona SENM 00:38:41
8 Josep Martin Arasa SENM 00:39:51
9 Diego Moreno Alpuente SENM 00:40:08
10 Josep Margalef Pelegrin SENM 00:41:09
11 Joan Ramon Reverte Mascarell SENM 00:41:59
12 Andreu Moya Juan SENM 00:42:03
13 Josep Puig Carles SENM 00:42:37
14 Luis Llorens Marza SENM 00:44:23
15 Roman Bonet Albareda SENM 00:45:41
16 Oriol Martinez De Leon SENM 00:49:48
17 Lluis Castells Fabra SENM 00:52:53

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Tere Isierte Foyes VETF 00:41:33
2 Carme Torta Ferre VETF 00:44:41

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Javier Alonso Roces VETM 00:34:31
2 Jordi Pascual VETM 00:35:14
3 Raul Badenes Ferrandis VETM 00:39:00
4 Paco Guzmán Morcillo VETM 00:39:36
5 Pere Borrell Fortuny VETM 00:39:49
6 Miquel Lumbierres Pallas VETM 00:47:31
7 Damian Gelo Salvador VETM 00:49:04
8 Felipe Guasch Besalduch VETM 00:56:53

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mª Rosa Bel Princep M50F 00:44:57

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Santiago Mesa Rodriguez M50M 00:37:40