Classificacions: III Cursa de l'Airosa

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ester Casajuana Reyes SF 02:40:32
2 Heura Piñol Granadino SF 03:09:20
3 Míriam Martí Cardona SF 03:23:32
4 Sonia Verge Andres VF 03:33:37
5 Lorena Garcia Homs SF 03:38:20
6 Miriam Estorach Arsasa VF 03:40:26
7 Bárbara Martín Payo SF 03:45:13
8 Toñi Valls Espinosa VF 03:55:37
9 Angels Borras Piñol SF 03:58:25
10 Georgina Oliver Ventura SF 04:02:24
11 Laura Clua Roca SF 04:12:46
12 Sandra Pellisa Moreso VF 04:12:55
13 Catalina Corchie SF 04:19:30

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gerard Mangrane Santos SM 02:03:57
2 Albert Giné Cid VM 02:04:34
3 Ramon Curto SM 02:10:35
4 Josep Benaiges Margalef SM 02:12:07
5 Carlos Merlos García SM 02:13:50
6 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:17:45
7 Jordi Navarro Barbera SM 02:20:48
8 Robert Fontanet Estrada VM 02:22:25
9 Albert Reverté Moya SM 02:23:15
10 Dani Marin Marin SM 02:28:02
11 Musa Sowe SM 02:31:10
12 Toni Pelegrin Redon SM 02:31:41
13 Juan José Oliva Simó VM 02:32:50
14 Claudio Franco Smeets SM 02:33:28
15 Victor Mestre Miro VM 02:34:02
16 Pablo Lopez Melendez SM 02:35:49
17 Mario Galindo Riol SM 02:36:18
18 Oriol Güell Villar SM 02:36:52
19 Joel Garcia Viñas SM 02:37:18
20 Raül Garcia Abelló VM 02:38:36
21 Octavio Redon Quixal M50M 02:39:38
22 Sergio Bellés Caballer SM 02:40:44
23 Jan Martin Garcia VM 02:41:36
24 Rafel Mosegui Torà SM 02:42:05
25 David Sans Grau SM 02:43:26
26 Xavier Margalef Barbera SM 02:46:19
27 Andreu Gubert Celma SM 02:47:09
28 Manel Ollé Florida M50M 02:48:06
29 Josep Geira Navarro SM 02:48:24
30 Albert Carbonell Duaygües VM 02:48:30
31 Joan Curto Cabré M50M 02:48:35
32 Roger Llao, Marti SM 02:50:11
33 Paco Mies Vidal M50M 02:50:15
34 Jordi Cortada SM 02:50:36
35 Josep Miquel Buera Rebullida SM 02:50:45
36 Jordi De La Fuente Escayola M50M 02:50:49
37 Juan Francisco Rillo Lleixa SM 02:50:51
38 David Bayarri Zaragoza VM 02:50:52
39 Francisco Javier Rey Navarro M50M 02:52:59
40 Gabriel Puig Mascarell VM 02:55:13
41 Luis Garcia Cascallana SM 02:56:33
42 Óscar Ríos Calvo VM 02:56:55
43 Tito Martínez Montosa SM 02:56:56
44 Gerard Villaubí Barberà VM 02:56:59
45 Narcís Franch Piñol M50M 02:57:50
46 Jose Galeano Sabate SM 03:00:54
47 Iker Lizardi Iturriza VM 03:07:16
48 Cosmin Ovidiu Stiolea SM 03:07:48
49 Felipe Guasch Besalduch VM 03:07:48
50 Ovidi Garcia Sastre SM 03:09:27
51 Juan Pedro Gómez Gómez VM 03:11:53
52 Ramon Orayen Oloriz VM 03:14:10
53 Jordi Recasens Plassa VM 03:14:25
54 Pascal Velasco M50M 03:14:41
55 Kevin Ouvrard SM 03:14:41
56 Rafa Clemente De Pedro VM 03:14:54
57 Eric Brut Torres M50M 03:15:35
58 Carlos Gómez Múria VM 03:21:10
59 Aitor Arrieta Montero VM 03:23:22
60 Francesc Lluch Arbona SM 03:23:30
61 Juanjo Accensi Andreu M50M 03:23:31
62 Ramon Ayza Santana VM 03:23:45
63 Xavier Ruiz Edo SM 03:24:39
64 Oscar Juarez Montes VM 03:24:39
65 Xavier Degracia Portella VM 03:28:12
66 Antonio Mestre Meseguer M50M 03:30:40
67 Jose Gabriel Cid Puig VM 03:30:40
68 Heri Royo Ferreres VM 03:30:40
69 Óscar Ballano VM 03:31:21
70 Jordi Castella Carceller S23M 03:32:17
71 Juan Ramon Colomé Monllaó VM 03:32:28
72 Cesar Del Valle Lacruz VM 03:33:33
73 Damià Garcia Sangüesa M50M 03:34:50
74 Joan Agustí Núñez Genestós VM 03:34:50
75 Albert Sans Ferrer SM 03:35:58
76 Manolo Julian Marti M50M 03:35:59
77 Fernando Lleti Navarro VM 03:40:26
78 Xavier Albesa Rubio VM 03:42:17
79 Bernat De Vargas Lopez VM 03:42:25
80 Aitor Aranburu Pino SM 03:45:13
81 Ignasi Gil Palacios M50M 03:48:05
82 Jaume Benaiges I Benaiges M50M 03:49:22
83 Fran Perez Pizarro VM 03:50:48
84 Isidro Conde Reverte VM 03:55:34
85 Jose Fernandez Garcia SM 03:58:25
86 Gerard Borras Martinez SM 03:58:25
87 Sergi Matamoros Blanquet SM 04:02:24
88 Xavier Lleixa Rillo SM 04:04:15
89 Josep Maria Brull Farnos M50M 04:05:55
90 Juan Andres Simo Vila VM 04:10:37
91 Andrés Ramírez Mestre VM 04:10:37
92 Rubén Colell Morrralla SM 04:10:37
93 Carlos Lopez Vargas SM 04:19:21
94 Luis Miguel López Vargas SM 04:19:21
95 David Lucas Jardi SM 04:27:31
96 Juan Jose Baset Royo M50M 04:27:43

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Anna Ferré Navarro CADF 01:54:10

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluc Vallespi CADM 01:14:30
2 Martí Sans CADM 01:14:45
3 Marc Vallespí Serres CADM 01:18:57
4 David Llambrich Lleixà CADM 01:34:19

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pau Lleixà Quiroga JM 02:27:42

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jordi Castella Carceller S23M 03:32:17

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ester Casajuana Reyes SF 02:40:32
2 Heura Piñol Granadino SF 03:09:20
3 Míriam Martí Cardona SF 03:23:32
4 Lorena Garcia Homs SF 03:38:20
5 Bárbara Martín Payo SF 03:45:13
6 Angels Borras Piñol SF 03:58:25
7 Georgina Oliver Ventura SF 04:02:24
8 Laura Clua Roca SF 04:12:46
9 Catalina Corchie SF 04:19:30

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gerard Mangrane Santos SM 02:03:57
2 Ramon Curto SM 02:10:35
3 Josep Benaiges Margalef SM 02:12:07
4 Carlos Merlos García SM 02:13:50
5 Jordi Navarro Barbera SM 02:20:48
6 Albert Reverté Moya SM 02:23:15
7 Dani Marin Marin SM 02:28:02
8 Musa Sowe SM 02:31:10
9 Toni Pelegrin Redon SM 02:31:41
10 Claudio Franco Smeets SM 02:33:28
11 Pablo Lopez Melendez SM 02:35:49
12 Mario Galindo Riol SM 02:36:18
13 Oriol Güell Villar SM 02:36:52
14 Joel Garcia Viñas SM 02:37:18
15 Sergio Bellés Caballer SM 02:40:44
16 Rafel Mosegui Torà SM 02:42:05
17 David Sans Grau SM 02:43:26
18 Xavier Margalef Barbera SM 02:46:19
19 Andreu Gubert Celma SM 02:47:09
20 Josep Geira Navarro SM 02:48:24
21 Roger Llao, Marti SM 02:50:11
22 Jordi Cortada SM 02:50:36
23 Josep Miquel Buera Rebullida SM 02:50:45
24 Juan Francisco Rillo Lleixa SM 02:50:51
25 Luis Garcia Cascallana SM 02:56:33
26 Tito Martínez Montosa SM 02:56:56
27 Jose Galeano Sabate SM 03:00:54
28 Cosmin Ovidiu Stiolea SM 03:07:48
29 Ovidi Garcia Sastre SM 03:09:27
30 Kevin Ouvrard SM 03:14:41
31 Francesc Lluch Arbona SM 03:23:30
32 Xavier Ruiz Edo SM 03:24:39
33 Albert Sans Ferrer SM 03:35:58
34 Aitor Aranburu Pino SM 03:45:13
35 Jose Fernandez Garcia SM 03:58:25
36 Gerard Borras Martinez SM 03:58:25
37 Sergi Matamoros Blanquet SM 04:02:24
38 Xavier Lleixa Rillo SM 04:04:15
39 Rubén Colell Morrralla SM 04:10:37
40 Carlos Lopez Vargas SM 04:19:21
41 Luis Miguel López Vargas SM 04:19:21
42 David Lucas Jardi SM 04:27:31

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sonia Verge Andres VF 03:33:37
2 Miriam Estorach Arsasa VF 03:40:26
3 Toñi Valls Espinosa VF 03:55:37
4 Sandra Pellisa Moreso VF 04:12:55

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Albert Giné Cid VM 02:04:34
2 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:17:45
3 Robert Fontanet Estrada VM 02:22:25
4 Juan José Oliva Simó VM 02:32:50
5 Victor Mestre Miro VM 02:34:02
6 Raül Garcia Abelló VM 02:38:36
7 Jan Martin Garcia VM 02:41:36
8 Albert Carbonell Duaygües VM 02:48:30
9 David Bayarri Zaragoza VM 02:50:52
10 Gabriel Puig Mascarell VM 02:55:13
11 Óscar Ríos Calvo VM 02:56:55
12 Gerard Villaubí Barberà VM 02:56:59
13 Iker Lizardi Iturriza VM 03:07:16
14 Felipe Guasch Besalduch VM 03:07:48
15 Juan Pedro Gómez Gómez VM 03:11:53
16 Ramon Orayen Oloriz VM 03:14:10
17 Jordi Recasens Plassa VM 03:14:25
18 Rafa Clemente De Pedro VM 03:14:54
19 Carlos Gómez Múria VM 03:21:10
20 Aitor Arrieta Montero VM 03:23:22
21 Ramon Ayza Santana VM 03:23:45
22 Oscar Juarez Montes VM 03:24:39
23 Xavier Degracia Portella VM 03:28:12
24 Jose Gabriel Cid Puig VM 03:30:40
25 Heri Royo Ferreres VM 03:30:40
26 Óscar Ballano VM 03:31:21
27 Juan Ramon Colomé Monllaó VM 03:32:28
28 Cesar Del Valle Lacruz VM 03:33:33
29 Joan Agustí Núñez Genestós VM 03:34:50
30 Fernando Lleti Navarro VM 03:40:26
31 Xavier Albesa Rubio VM 03:42:17
32 Bernat De Vargas Lopez VM 03:42:25
33 Fran Perez Pizarro VM 03:50:48
34 Isidro Conde Reverte VM 03:55:34
35 Juan Andres Simo Vila VM 04:10:37
36 Andrés Ramírez Mestre VM 04:10:37

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Octavio Redon Quixal M50M 02:39:38
2 Manel Ollé Florida M50M 02:48:06
3 Joan Curto Cabré M50M 02:48:35
4 Paco Mies Vidal M50M 02:50:15
5 Jordi De La Fuente Escayola M50M 02:50:49
6 Francisco Javier Rey Navarro M50M 02:52:59
7 Narcís Franch Piñol M50M 02:57:50
8 Pascal Velasco M50M 03:14:41
9 Eric Brut Torres M50M 03:15:35
10 Juanjo Accensi Andreu M50M 03:23:31
11 Antonio Mestre Meseguer M50M 03:30:40
12 Damià Garcia Sangüesa M50M 03:34:50
13 Manolo Julian Marti M50M 03:35:59
14 Ignasi Gil Palacios M50M 03:48:05
15 Jaume Benaiges I Benaiges M50M 03:49:22
16 Josep Maria Brull Farnos M50M 04:05:55
17 Juan Jose Baset Royo M50M 04:27:43