Classificacions: II Canicross de Poblenou

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Tere Isierte Foyes VF 00:30:16
2 Carme Torta Ferre VF 00:30:32
3 Mª Rosa Bel Princep M50F 00:32:18
4 Alba Chacon Conejo SF 00:32:21
5 Estel Lerín Calaf SF 00:32:38
6 Marga Abella Calduch SF 00:35:13
7 M—Ònica Rodr’Íguez S‡Ánchez SF 00:36:04
8 Mónica Rodríguez Sánchez SF 00:36:04
9 Soria Hermano SF 00:37:22
10 Soria Hermano SF 00:37:22
11 Montserrat Obrados Muria SF 00:42:20
12 Mari Guasch Besalduch VF 00:50:38

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ruben Roig Mañez SM 00:25:29
2 Juanma Martinez Simon SM 00:25:32
3 Cristian Queral Bosque SM 00:25:47
4 Josep Roda Jimenez SM 00:25:53
5 Jordi Pascual VM 00:26:01
6 Javier Alonso Roces VM 00:26:05
7 Carlos Marco Ferre SM 00:27:02
8 Oscar Estorach Sol SM 00:27:49
9 Paco Guzmán Morcillo VM 00:28:26
10 Jose Latorre Villegas SM 00:28:29
11 Francesc Lluch Arbona SM 00:28:45
12 Emili Barba SM 00:29:05
13 Josep Martin Arasa SM 00:29:16
14 Raul Badenes Ferrandis VM 00:29:59
15 Andreu Moya Juan SM 00:30:06
16 Pere Borrell Fortuny VM 00:30:11
17 Luis Llorens Marza SM 00:32:17
18 Felipe Guasch Besalduch VM 00:33:05
19 Josep Margalef Pelegrin SM 00:33:26

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Alba Chacon Conejo SF 00:32:21
2 Estel Lerín Calaf SF 00:32:38
3 Marga Abella Calduch SF 00:35:13
4 M—Ònica Rodr’Íguez S‡Ánchez SF 00:36:04
5 Mónica Rodríguez Sánchez SF 00:36:04
6 Soria Hermano SF 00:37:22
7 Soria Hermano SF 00:37:22
8 Montserrat Obrados Muria SF 00:42:20

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ruben Roig Mañez SM 00:25:29
2 Juanma Martinez Simon SM 00:25:32
3 Cristian Queral Bosque SM 00:25:47
4 Josep Roda Jimenez SM 00:25:53
5 Carlos Marco Ferre SM 00:27:02
6 Oscar Estorach Sol SM 00:27:49
7 Jose Latorre Villegas SM 00:28:29
8 Francesc Lluch Arbona SM 00:28:45
9 Emili Barba SM 00:29:05
10 Josep Martin Arasa SM 00:29:16
11 Andreu Moya Juan SM 00:30:06
12 Luis Llorens Marza SM 00:32:17
13 Josep Margalef Pelegrin SM 00:33:26

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Tere Isierte Foyes VF 00:30:16
2 Carme Torta Ferre VF 00:30:32
3 Mari Guasch Besalduch VF 00:50:38

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jordi Pascual VM 00:26:01
2 Javier Alonso Roces VM 00:26:05
3 Paco Guzmán Morcillo VM 00:28:26
4 Raul Badenes Ferrandis VM 00:29:59
5 Pere Borrell Fortuny VM 00:30:11
6 Felipe Guasch Besalduch VM 00:33:05

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mª Rosa Bel Princep M50F 00:32:18