Llistat d'inscrits IX Duextrem, Lo Coll Llarg - Cursa Trail

# Cognoms Nom Categoria
1 Accensi Andreu Juanjo MM
2 Agut Escrig Julen SM
3 Albacar Climent Conrad VM
4 Alcazar Figueroa Paco SM
5 Aldea Perona David SM
6 Aleknaite Monika SF
7 Almela Martinez Xavi SM
8 Arenas Enric VM
9 Balada Sanchez Joan Ramon SM
10 Balada Sanchez Jordi SM
11 Batalla Roldan Carlos MM
12 Bel Vidiella Josep VM
13 Benaiges Torija Eugeni S23M
14 Borras Piñol Angels SF
15 Brull Albiol Gina SF
16 Brull Farnos Josep Maria MM
17 Calvet Belmonte David SM
18 Calvo Manso Fco Javier SM
19 Cambra Baena Jordi SM
20 Campanero Sala Sam VM
21 Cano Matesanz Beatriz MF
22 Carbonell Duaygües Albert VM
23 Carmona Carrasco Jordi VM
24 Castell Cano Èlia SF
25 Colell Morrralla Rubén SM
26 Conde Reverte Isidro VM
27 Curto Aragones Marc S23M
28 Curto Cabré Joan MM
29 Curto Salvado Albert VM
30 Descarrega Xavier SM
31 Drago Rosa Helena SF
32 Dura Cremades Ricardo SM
33 Fernández Cuesta Jordi SM
34 Fernandez Garcia Jose SM
35 Fernando Royal Josep SM
36 Ferre Marc SM
37 Ferrer Sabaté Roger VM
38 Ferreres Espinosa Carlos SM
39 Folguerola Llorca Angela SF
40 Fonollosa Auladell Xavier SM
41 Forcadell Saenz Ramon MM
42 Franch Alimbau Narcis SM
43 Franch Piñol Narcís MM
44 Fumadó Casanova Juan Jose MM
45 Garcia Cascallana Jose Luis SM
46 Garcia Curto Josep M SM
47 Geira Navarro Josep SM
48 Giné Castellví Lluís SM
49 Gisbert Verdu Cristian S23M
50 Gómez Múria Carlos VM
51 Güell Villar Oriol SM
52 Güell Villar Alex SM
53 Guinovart Colom Salomó JM
54 Hermano Soria SF
55 Herrera Coscollano Vicent SM
56 Homs Damia Lluc SM
57 Juan Rubio Patri SF
58 Juan-Camps Castell Agus SM
59 Lleti Navarro Fernando VM
60 Llinares I Llorca Pere VM
61 Llobat I Gracia Eva Cristina SF
62 Lluch Arbona David SM
63 Lluch Arbona Francesc SM
64 Lluis Jose Maria VM
65 Luque Lluch Oliver SM
66 March Mayo Gerard VM
67 Marco Ferre Carlos SM
68 Margalef Jornet Pere VM
69 Martí Cardona Míriam SF
70 Marti Lobato Albert SM
71 Marti Lobato Jordi SM
72 Martin Arasa Josep SM
73 Martin Pons Oscar SM
74 Mas Cáceres Lluisma SM
75 Matamoros Navarro Josep MM
76 Mellor Trish MF
77 Mestre Miro Victor VM
78 Miralles Farnos Jordi SM
79 Montané Gil Maurici SM
80 Mundo Ibañez Ruben VM
81 Nadal Buj Alex SM
82 Niella Manel SM
83 Núñez Ollé Oriol VM
84 Ojer Perez Asier SM
85 Olalde Berasaluze Igor SM
86 Oliva Simó Juan José VM
87 Oliver Ventura Georgina SF
88 Oliver Ventura Eva SF
89 Ollé Florida Manel MM
90 Pallarés Núria SF
91 Palleja Figueras Laura SF
92 Pascual Samper Ferran INFM
93 Paulino Andreu Marta SF
94 Pellicer Plazas Christian SM
95 Pepiol Navarro Jordi SM
96 Pérez Ballester David SM
97 Piñol Granadino Heura S23F
98 Querol Fuentes Nacho SM
99 Querol Girona Cristian SM
100 Ramírez Mestre Andrés VM
101 Reverte Barbera Xavi VM
102 Reverte Escobedo Joan VM
103 Rodriguez Galdeano Xavier VM
104 Rovira Castillo Marc SM
105 Royo Dellà Mercè SF
106 Ruiz Martinez Vanessa SF
107 Sanchez Hurtado Carmen MF
108 Sanmartin Albertos Josep SM
109 Segura Tena Eva Maria SF
110 Simo Vila Juan Andres VM
111 Solé Miralles David SM
112 Soriano Lopez Antonio VM
113 Sospedra Castell Emilio SM
114 Soto Paredes Daniel SM
115 Subirats Ferreres Josep SM
116 Tomas Aitor S23M
117 Tomàs Abadal Eladi VM
118 Tomas Delgado Maria Jose VF
119 Tonda Salvado Manel VM
120 Torres Montiel Juanfran VM
121 Torta Ferre Carme VF
122 Turon Salvado Joaquin VM
123 Valles Burriel Sarah VF
124 Verge Albiol Hugo SM
125 Verge Marcos Albert SM
126 Vicente Mauri Victor Hugo VM
127 Vidal Verdiell Ferran VM
128 Vidiella Curto Sergi JM
129 Zaragoza Gonzalez Joan SM
130 Chimeno Biel Ramon VM

Tots els llistats d'inscrits