Llistat d'inscrits XVII Cursa de la UEC Tortosa - Cursa absoluta

# Cognoms Nom Categoria
1 Accensi Andreu Juanjo MM
2 Albacar Climent Conrad VM
3 Alcazar Figueroa Paco SM
4 Aleknaite Monika SF
5 Alemany Sebastia Ruben VM
6 Balada Sanchez Jordi SM
7 Balada Sanchez Joan Ramon SM
8 Bassiyd Mustapha SM
9 Bielsa Galicia Victor VM
10 Brull Farnos Josep Maria MM
11 Brut Torres Eric MM
12 Burgues Llao Sandra SF
13 Calvo Taracido Manuel SM
14 Camarero López Guillermo SM
15 Campanero Sala Sam VM
16 Carbonell Duaygües Albert VM
17 Casares Santiago Marta VF
18 Centelles Cardona Àngels SF
19 Chamarro Martí Elena VF
20 Chouaib Karim VM
21 Clua Roca Laura SF
22 Curto Aragones Marc S23M
23 Curto Cabré Joan MM
24 Dalmau Llorca Pere SM
25 De Vargas Lopez Bernat VM
26 Debatisse Jessica SF
27 Domenech Forcadell Miguel MM
28 Estorach Arsasa Miriam SF
29 Fernandez Sanchez Carmen VF
30 Ferrer Sabaté Roger VM
31 Ferreres Sebastia Maria Elena MF
32 Ferreres Sebastia Joan Baptiste VM
33 Fibla Reverter Hermini VM
34 Font Fito MM
35 Franch Marro Xavier VM
36 Franch Piñol Narcís MM
37 Garcia Abelló Raül SM
38 Garcia Balaguer Benjamin MM
39 Gargallo Royo Jose SM
40 Gisbert Verdu Cristian S23M
41 Gómez Múria Carlos VM
42 Güell Villar Oriol SM
43 Hermano Soria SF
44 Herrera Coscollano Vicent SM
45 Jaulent Huertas Leticia SF
46 Lacroix Marc MM
47 Laserna Danta Francis SM
48 Lleti Navarro Fernando VM
49 Llobat I Gracia Eva Cristina SF
50 Lluch Arbona Francesc SM
51 Mañé Costa Antoni SM
52 Marco Ferre Carlos SM
53 Margalef Benaiges Pau SM
54 Marro Codorniu Jordi SM
55 Martí Cardona Míriam SF
56 Martínez Valero Antonio SM
57 Martorell Ripoll Joel SM
58 Mas Cáceres Lluisma SM
59 Matamoros Navarro Josep MM
60 Mestre Miro Victor VM
61 Monso Lamelas Noemi VF
62 Montero Pèrez Josep Maria VM
63 Mundo Ibañez Ruben VM
64 Oliva Simó Juan José VM
65 Olivas Ibañez Alexis SM
66 Oliver Ventura Georgina SF
67 Pellicer Plazas Christian SM
68 Piñol Granadino Heura S23F
69 Queral Bosque Cristian SM
70 Queral Gallen Joan Josep VM
71 Queralt Roig Dani SM
72 Querol Fuentes Nacho SM
73 Reverte Ferre Jordi VM
74 Ribas Bel Albert SM
75 Rillo Lleixa Juan Francisco SM
76 Rodríguez Ocaña Cristian SM
77 Rufi Castell Maria S23F
78 Sabate Vidal Nil S23M
79 Sancho Victor MM
80 Sancho Grañena Jose Joaquin SM
81 Santamaria Palacios Santi VM
82 Simo Vila Juan Andres VM
83 Sospedra Castell Emilio SM
84 Stiolea Cosmin Ovidiu SM
85 Talarn Caubet Joaquim SM
86 Tiscar Matheu Ivan SM
87 Tomàs Abadal Eladi VM
88 Tur Badenas Sergi SM
89 Valls Sobrerroca Cristina VF
90 Ventura Castells Joan VM
91 Vicente Miguel Ángel VM
92 Vicente Mauri Victor Hugo VM
93 Vidal Bort Ferran VM
94 Vidiella Piñol Sandra SF
95 Vila Fabra Pau SM
96 Zurita Vidal Fernando MM
97 Pedro Castella David SM
98 Saborido Escurriola Eduardo SM

Tots els llistats d'inscrits