Llistat d'inscrits VII UT les Fonts - UT les Fonts

# Cognoms Nom Categoria
1 Accensi Estrada Jordi VM
2 Aguilera Jose VM
3 Aina Cama Victor VM
4 Alemany Sebastia Ruben VM
5 Aletta Garcia Rafael SM
6 Aliaga Gutierrez Javier SM
7 Alonso Anguera Xavier SM
8 Alonso Blasi Xavier M50M
9 Anglí Sallares Jordi VM
10 Angulo Almeida Jose VM
11 Aparicio Rebelles Javi SM
12 Aramendia Azcona David VM
13 Arasa Fava Isabel M50F
14 Arimon Gironès Xavier VM
15 Avelli Teixidor Gemma VF
16 Bailo Berdor Jesus VM
17 Balague Castells Joan Carles M50M
18 Balagué Castells Ana Belén VF
19 Balañá Marc VM
20 Banegas Muela Manuel Jesus VM
21 Bañeras Batlle Sergi SM
22 Banque Vilaseca Roger SM
23 Barrett Chris VM
24 Barroeta Usubiaga Eneko VM
25 Bartrina Gea Carlos SM
26 Batalla Tebar Raul VM
27 Bayo Rivera Jesus VM
28 Belda Sánchez Agustí M50M
29 Benaiges Margalef Josep SM
30 Bethencourt Guimera Rafa SM
31 Brusca Manchon Lluc SM
32 Caballe Fabra Francesc SM
33 Caballero Alvarez Gonzalo SM
34 Calaza Pereda Jose VM
35 Callejero Martinez Jose Antonio M50M
36 Caminero Gil Jorge VM
37 Carbonell Badia Albert SM
38 Carreras Redondo Joan SM
39 Casanova Batista Francisco VM
40 Castell Arnau Guillem SM
41 Chavarria Gine Sergi SM
42 Collantes Echeberria Joseba VM
43 Comas Revilla Manel Àngel VM
44 Company Soler Andreu SM
45 Cors Soler Arnau SM
46 Crespo Montiano Raul SM
47 Cruz Rastrojo Miquel SM
48 Cubel Natalias Christian SM
49 Cubillo Campos Cristian SM
50 Cudby Dave SM
51 Dalmau Llorca Pere SM
52 Darsa Zueras Borja SM
53 De La Coba Alquezar David SM
54 De Trincheria Campos Javier VM
55 Deusdad Molinos Adrian SM
56 Deusdad Molinos Victor SM
57 Dolz Ferriz David SM
58 Drago Rosa Helena SF
59 Elola Ezeiza Mikel SM
60 Ercilla Arberas Jon SM
61 Erdociain Gil Hector SM
62 Escuer Miguel Ricardo SM
63 Escuriola Reula Sonia SF
64 Espin Ander VM
65 Esteban Ruiz Babil SM
66 Estorach Fatsini Paco VM
67 Estruch Casajuana Gerard SM
68 Fernandez Carballo Urtzi SM
69 Fernández Guerrero Carlos SM
70 Fernández Mendibe Iñigo VM
71 Ferrer Arques Carlos VM
72 Ferrer Cortell Borja SM
73 Folguera Robert Jaume SM
74 Fort Lopez Gerard SM
75 Franch Pons Judit SF
76 Galante Lagunas Moisés SM
77 Galiana Catalán David VM
78 Gálvez Romero Diego VM
79 Garcia Altadill Jordi SM
80 Garcia Blasco Fernando M50M
81 Garcia Gimeno Alberto SM
82 Garcia Lavin Alberto VM
83 Garcia Palacios Miguel Angel SM
84 Gay I Tello David SM
85 Gilabert Valldeperez Xavi VM
86 Gimenez Bellobi Jordi SM
87 Gómez Galindo José Luis VM
88 Gonzalez Del Pueyo David VM
89 Gonzalez Piedra Jordi SM
90 Gonzalez Pujol Didac VM
91 González Rodríguez Juan SM
92 Gonzalez Villaron Mikel VM
93 Grima Aguilera Esteban SM
94 Griño Hernandez Oscar SM
95 Guerrero Monleon Felipe VM
96 Hernandez Quim SM
97 Iborra Soria Fran SM
98 Izquierdo Acon Alexandre SM
99 Juarez Cabezas Rafael SM
100 Leiva Roldan David VM
101 Lillo Rubio David SM
102 Llao, Marti Roger SM
103 Llopart I Roca Pau SM
104 Llorens Marès Tomàs SM
105 López Contreras Anto VM
106 Lopez Ledesma David VM
107 Lopez Tena Urbano SM
108 Lozano Ayala Toni VF
109 Maillard Ludovic SM
110 Majada Riba Miquel VM
111 Manzano Mulet Kike VM
112 Marco Molés Adolf SM
113 Martí Beltran Jordi VM
114 Martin Pons Oscar SM
115 Martinez Rodriguez Sergio SM
116 Matas Soler Enric SM
117 Matute Crespo Jordi SM
118 Mccourt Donna SF
119 Medina Abellan Alfonso VM
120 Medina Marco Luciano VM
121 Mercadé Oró Israel VM
122 Mercader Ernest SM
123 Mercader Jaume SM
124 Miquel Cabestany Ricard SM
125 Miralles Gibert Ruben SM
126 Molina Linio Jordi SM
127 Molina Ramos Alfredo VM
128 Monje Esteban VM
129 Monserrat Ripolles Miguel Angel VM
130 Morales Jurado Juanlu VM
131 Morales Martinez Antonio VM
132 Morales Ruiz Jesus SM
133 Moret Fort Mario SM
134 Mumbardo Purgimon Adria SM
135 Muniain Iduya Leire VF
136 Niñerola Querol Àngel SM
137 Nolla Roig Mallol SM
138 Nuevo Osorio Jesus VM
139 Orantes Bravo Marc SM
140 Ortiz Lazaro Rafael VM
141 Pallejà Elias Joan M50M
142 Pareja Gomez Juan Francisco VM
143 Paretas Rosàs Josep VM
144 Partido Masa Jose Antonio SM
145 Pedreira Aguilar Daniel SM
146 Perez Gonzalez Jose SM
147 Perez Laffont Francisco Jose M50M
148 Perez Valero Albert VM
149 Peris Abad Jose Vicente VM
150 Ponce Sanchez Eloy SM
151 Puchades Olmos Jose Ramon VM
152 Puig Batet Joan M50M
153 Puig Collderram Pol SM
154 Pujadas Marco Esther M50F
155 Rafecas Emili SM
156 Raimat Quintana Carles VM
157 Redondo Boada Joanna SF
158 Regalado Segarra Ivan VM
159 Ribot Caner Jaume SM
160 Riera Castro Isaac SM
161 Rodrigo Polo David SM
162 Rodrigo Polo Fernando VM
163 Rodriguez Escoll Antoni VM
164 Rodriguez Galvan Christian SM
165 Rodriguez Martí Jordi VM
166 Rodriguez Ramells Dani SM
167 Roldan De La Corte Ilde VM
168 Romero Santonja Vicky M50F
169 Ros Roig Victor Pascual SM
170 Ruiz Oller Lluis SM
171 Saez Rios Oscar SM
172 Salvado Perello Jaume VM
173 Sama Muñoz Blas VM
174 Sanchez Rodriguez Sonia SF
175 Sanchez Tapia Paulino VM
176 Sanmarti Pujol Josep VM
177 Sarda Fernandez Jordi SM
178 Sarrion Valls Llorenç SM
179 Satorra Robert SM
180 Sebastia Margalef Jordi VM
181 Segarra Urios Manel SM
182 Segarra Urios Alexis SM
183 Sendra Sanchez Joan SM
184 Sensada Gros Cesc VM
185 Senserrich Pasan Jaume VM
186 Serrano Bote Francesc SM
187 Taules Lopez Natalia SF
188 Tena Salvador Miguel SM
189 Torrijos Garcia Xavier VM
190 Torruella Suriñach Jordi SM
191 Tort Fernandez Marcel VM
192 Tricas Condon Jorge SM
193 Triebel Nuñez Pau SM
194 Trilla Faneca Jaume Joan SM
195 València Nebot Carles VM
196 Vidal Bort Ferran VM
197 Vila Ariza Jordi SM
198 Vilalta I Berengueras Salvador SM
199 Villar- Morera Jose Luis SM
200 Viñau Muñoz Albert SM
201 Vissi Garcia Jordi SM
202 Wright Tom VM
203 Zabal Sebastian Ruben SM
204 Zurita Vidal Fernando M50M

Tots els llistats d'inscrits