Llistat d'inscrits X EDICIÓ - La Cameta Coixa - Marxa de la Cameta Coixa

# Cognoms Nom Categoria
1 Abad Pardo Eli VF
2 Abella Castellvi Elvira SF
3 Abella Gris Gerard S23M
4 Aguilar Artiol Arnau INFM
5 Alabart Estavillo Teresa MF
6 Aloy Reverte Caterina SF
7 Andreu Lopez Aaron SM
8 Ardit Chavarria Enrique MM
9 Artigues González Noèlia INFF
10 Aubà Pons Magda VF
11 Bajador Batalla Aleix INFM
12 Bajador Galiana Dani VM
13 Balanzà Bel Paquita MF
14 Barcelo Hernandez Joan Antoni SM
15 Barranco Gimeno Juan Pablo SM
16 Barrera Sales Xavi MM
17 Batalla Ferre Carme VF
18 Bauló Anguera Josefina MF
19 Bel Alfonso Juan Francisco MM
20 Bel Garrit Mireia SF
21 Bel Garrit Noemí SF
22 Belles Caballer Ismael VM
23 Beltran Alvaro Jose Francisco VM
24 Beltran Fabregat Rosa SF
25 Bienvenido Barrios Lourdes VF
26 Blanch Rubert Noelia SF
27 Boadas Gombau Montse MF
28 Bolumar Musté Ricard VM
29 Bonfill Curto Cinta Rosa SF
30 Borràs Colomé Lluís MM
31 Borrell Segarra Rosa VF
32 Borrell Segarra Merce VF
33 Bosch Jorba Elvira MF
34 Breeze Sabina MF
35 Bret Gali Jordi SM
36 Caballe Princep Laia SF
37 Caballero Parramón César SM
38 Cabanes Balanzà Sofia SF
39 Camire Claude MM
40 Cañas Olga SF
41 Candel Sendra Mª Jose VF
42 Carbó Beltrán Carme MF
43 Carbó Gisbert Pili SF
44 Carcelen Valiente Miguel VM
45 Carreres Domenech Jordi MM
46 Castellnou Borras Montse SF
47 Castells Lopez Susana SF
48 Castillo Carla SF
49 Castillo Esmel Marc SM
50 Castillo Sol Silvia SF
51 Cazorla Peña Yolanda VF
52 Cedó Llorens Joan VM
53 Cervera Beltran Provi MF
54 Cervera Mulet Cèsar SM
55 Civit Vidal Cesc VM
56 Comes Casamitjana Anna SF
57 Conde Fornós Juan José MM
58 Costa Caparros Carme MF
59 Cots Folqué Roser SF
60 Cramp Vinaixa Mireia SF
61 Dalmau Ortega Maite SF
62 Del Rio Sanchez Vanessa SF
63 Deu Prats Jordi VM
64 Dieguez Clua Miguel Angel VM
65 Dostie Christianne MF
66 Escalera Escalzo Yolanda SF
67 Escolà Piñol Esther VF
68 Escriba Rebull Montse VF
69 Espin Aguade Pablo SM
70 Espinós Amposta Oscar MM
71 Espinós Ferrer Montserrat MF
72 Espinós Ferrer Trinitat MF
73 Espinós Ferrer Sara SF
74 Espinós Ferrer Xavier JM
75 Esteban Alcober Verónica SF
76 Faneca Muria Monica SF
77 Farnós Amorós Esther SF
78 Fernàndez De Ginzo Soteras Erika SF
79 Fernández Escudero Ana SF
80 Fernández Pareja Sara SF
81 Ferré Moreso Maria Del Pilar MF
82 Ferreres Fatsini Laia SF
83 Figueroa Clavero Ivan SM
84 Folqué Alcoverro Carme S23F
85 Font Monclús Gerard SM
86 Fontane Mirabete Ferran MM
87 Forcada Calvet Monica VF
88 Fortuño Pacheco Enric SM
89 Franch Alentorn Imma VF
90 Gil Moya Joanna SF
91 Giné Monclús Frederic SM
92 Gonzalez Artigues Antonio Daniel SM
93 Gonzalez Grau Reyes VF
94 Gonzalez Hidalgo Juan MM
95 Gonzalez Pedrola Josep Mª SM
96 González Pujol Montserrat VF
97 Gonzalez Roman Laura SF
98 Griso Jurado Begoña VF
99 Griso Jurado Berta VF
100 Guinart Gil Raul SM
101 Guirro Espelta Maria Jose VF
102 Heredero Bravo Angel MM
103 Hermano Soria SF
104 Hernandez Grange Isidre SM
105 Hernàndez Martínez Alicia MF
106 Inglés Sanchez Ivonne SF
107 Inglés Sanchez Emma VF
108 Jimenez Ramos Francisco MM
109 Lange Ebri Arturo MM
110 Launes Oriol Judit SF
111 Leon Callejon Jose Luis SM
112 Liste Allegue Paula SF
113 Litten Kerrigan MM
114 Llamas López Margarita VF
115 Lleixà Ferrando Manel SM
116 Lleixà Ferré Mamen SF
117 Llombart Valldepérez Maria Jesus VF
118 Llorach Martín Xavi VM
119 Lopez Cervellera Montse VF
120 López Navarro Bartolomé MM
121 López Redondo Claudia SF
122 Lucas Jardi David SM
123 Luque Lluch Oliver SM
124 Mañe Costa Noemí SF
125 Manette Forti María Florencia SF
126 Marmol Marco Maite SF
127 Marqués Bru Pepi MF
128 Márquez Caballero Andrés VM
129 Marti Castellnou Jonai INFM
130 Marti Castellnou Aran INFM
131 Marti Ripoll Jordi VM
132 Martinez Martinez Josep Maria VM
133 Martinez Gil Merce SF
134 Martinez Mate Pili MF
135 Martínez Montaña Josep SM
136 Martinez Serres Eleuteri SM
137 Mas Mongay Jordi MM
138 Mateos Cordero Roberto SM
139 Mateu Vilella David VM
140 Mayers Ginnie SF
141 Melich Pujol Benjamin SM
142 Mestre Gispert Maria VF
143 Migens Subirats Silvia SF
144 Mir Elisabeth VF
145 Miralles Prat Mireia SF
146 Miró Mora Anna S23F
147 Montagut Lluis Josep MM
148 Montaña Caballé Ignasi SM
149 Moreno Curto Robert SM
150 Motilla Borràs Mercè VF
151 Moya Rodriguez Jose Mª VM
152 Muria Piñol Rosita MF
153 Muria Sebastià Eva SF
154 Nicolas Barba Pere MM
155 Pages Marzo Susana VF
156 Pallares Cruelles Anna SF
157 Papaseit Sanchez Judith SF
158 Parera Olive Elisabeth VF
159 Pedret Laia SF
160 Pelegrin Sanchez Joan Carles MM
161 Piñol Piñol Marta SF
162 Pinyol Ballester Dolors VF
163 Pla Matamoros Maite VF
164 Pujol Benaiges Santi SM
165 Pujol Mateo Ana VF
166 Pujol Papaseit Guillem INFM
167 Puyalto Gómez Rafael SM
168 Rabaso Sarroca Josep VM
169 Rafael Rosales Núria SF
170 Recasens Isart Miquel MM
171 Recio Lluch Dayana SF
172 Ripoll Benaiges Ferran SM
173 Ripoll Borrell Carla INFF
174 Ripoll Mora Marc SM
175 Ripoll Pedrola Marta SF
176 Ripoll Pedrola Sergi CADM
177 Robres Monforte Inma MF
178 Rodríguez Cuesta Maria José VF
179 Roig Agulló Francesc Xavier MM
180 Roige Adell Angels VF
181 Rojals Soto Arnau CADM
182 Rubio Vigara Maria Teresa MF
183 Ruiz Echezarreta Montse SF
184 Saladié Margalef Laura SF
185 Sales Segura Juan Jose VM
186 Sallén Martín Jordi VM
187 Sanchez Fontanet Eloy SM
188 Sancho Matamoros Miquel MM
189 Segura Duran Pilar SF
190 Serret Roig Adrià VM
191 Smith Jayne VF
192 Smith John MM
193 Solà Ciutat Sònia VF
194 Solanellas Castellvi Josep MM
195 Solé Merino Jordi SM
196 Solé Sánchez Joan Francesc VM
197 Soler Claret Ricard SM
198 Soto Llora Meritxell VF
199 Subirats Guirro Andrea JF
200 Subirats Mañe Salvador VM
201 Tafalla Masdeu Marga VF
202 Tarragó Garcia Àfrica SF
203 Tartera Papaseit Merce SF
204 Toledano Martínez Francisco VM
205 Tomas Jessica SF
206 Tomas Abadal Merce SF
207 Ulldemolins Figols Manel MM
208 Valencia Manuel Jean VM
209 Valles Pellisa Angela MF
210 Vallespi Amposta Salvadora MF
211 Vallespi Borrull Cris SF
212 Ventura Fernandez Farala SF
213 Vidal Estelle Montserrat MF
214 Vilanova Burata Maria SF
215 Vilanova Micola Ignasi MM
216 Vílchez Pérez Enrique José VM
217 Vinaixa Molins Marc VM
218 Vizcarro Povill Anna SF
219 Abad Aribau Jordi MM
220 Friday Eileen Marie VF
221 Garcia Sancho Gregrio VM
222 Haddrell Steven MM
223 Ingles Sanchez Susana SF
224 Levitt Linda MF
225 Levitt Simon MM
226 Lopez Navarro Bartolome VM
227 Mañe Parra Juan MM
228 Callau Domenech Miquel MM
229 Montagut Hernandez Marta SF
230 Navarro Llop Montse VF
231 Ortuño Cugat Marta VF
232 Pedrola Gonzalez Maria Jose MF
233 Salvat Giralt Aina SF
234 Vives Ortuño Montserrat CADF
235 Vives Ortuño Maria CADM
236 Vives Vives Mario VM

Tots els llistats d'inscrits