Llistat d'inscrits VI cursa dels Biberons - Marxa

# Cognoms Nom Categoria
1 Abril Español Joan M60M
2 Alabart March Maria José M50F
3 Altadill Ricardo Mònica VF
4 Alvarez Del Val Aaron INFM
5 Alvarez Griñó Laura Lorena SF
6 Amposta Perarnau Joan M60M
7 Amposta Boquera Gerard SM
8 Amposta Llop Robert VM
9 Andreu Gine Astrid SF
10 Andreu Jimenez Paula CADF
11 Andreu Princep Adria M50M
12 Arasa Pio Jose Maria VM
13 Bajador Galiana Dani VM
14 Balanzà Bel Paquita M50F
15 Ballesté Vilanova Miquel M50M
16 Batalla Ferre Carme VF
17 Bel Garrit Mireia SF
18 Beltran Alvaro Jose Francisco VM
19 Beltrán Badal Nelia VF
20 Beltran Bel Manolo M60M
21 Beltran Reverter Joan B. M60M
22 Benages Calasanz Isabel Alegria VF
23 Bobet Roure Nati VF
24 Borniquel Campbell Anne Marie M50F
25 Caballé Estrada Jordi VM
26 Cabó Carrera Roger SM
27 Calvo Codorniu Nuria SF
28 Campos Tomàs Manel VM
29 Carbó Beltrán Carme M60F
30 Carcelen Valiente Miguel M50M
31 Casals Gisbert Cinta M50F
32 Castellà Schenzle Estefani SF
33 Castillo Carla SF
34 Cervera Beltran Provi M50F
35 Colell Martínez Agustí M60M
36 Colell Martinez Isabel M50F
37 Colell Martinez Magdalena M60F
38 Colome Masia Juan Luis VM
39 Cortijo Sole Silvia SF
40 Cots Folqué Roser SF
41 Cros Font Otger SM
42 Curto Calvet Pau SM
43 Curto Gisbert Amanda VF
44 Daviu Llorens Ester M50F
45 De Vargas Lopez Bernat M50M
46 Domingo Arasa Benilde SF
47 Duatis Alcoverro Laia SF
48 Espinós Ferrer Sara SF
49 Estupiñá Mayor Albert M50M
50 Ferré Moreso Maria Del Pilar M50F
51 Fibla Pascual Aurora M50F
52 Fibla Sancho Sandra SF
53 Garcia Borrull Laia SF
54 Garcia Cubells Agusti VM
55 Garcia Rodriguez Esther SF
56 Gargallo Pastor Aurora M50F
57 Gauxachs Margalef Núria SF
58 Gavaldà Targa Eva SF
59 Geira Reverter Josep M50M
60 Gilabert Bertomeu Juan Manuel M50M
61 Gisbert Pegueroles Carme SF
62 Gomez Ramirez Aroa INFF
63 Gomez Vandellos Efren VM
64 Gracia Peralta Jose Miguel VM
65 Guari Alabart Noemi SF
66 Hernandez Carrera Dani VM
67 Hernandez Grange Isidre SM
68 Hernandez March Ramon M50M
69 Hernandez Riba Marc CADM
70 Herranz Rojas David CADM
71 Kolenda Azra VF
72 Labernia Ferre Cinta VF
73 Laboria Castejón Àlex SM
74 Lloret Martin Noemi SF
75 Lopez Roger VM
76 Machí Baiges Clàudia VF
77 Manette Forti María Florencia SF
78 Martí Carbó Ramon M60M
79 Marti Serres Cinta M50F
80 Martínez Montagut Pilar SF
81 Martínez Sánchez Rebeca VF
82 Martinez-Aguado Fuentes Carmen Mari M50F
83 Martos Redó Iolanda VF
84 Mas Mongay Jordi M50M
85 Matamoros Gascón Octavio Jacinto VM
86 Matamoros Rovira Joan Josep SM
87 Mateu Vilella David VM
88 Mauri Lleixà Mª Lourdes M50F
89 Melich Cañadó Lara VF
90 Mestre Gispert Maria VF
91 Mir Elisabeth VF
92 Miralles Escuin Sonia SF
93 Mola Tomas Lina M50F
94 Moliner Juan Jonatan SM
95 Molinero Notó Noemí VF
96 Montagut Lluis Josep M60M
97 Monteverde Michavila Monica VF
98 Morellón Bauló Llorenç M60M
99 Moreso Gallego Alfredo VM
100 Mur Cervelló Enric SM
101 Muria Piñol Rosita M60F
102 Núñez Ollé Oriol VM
103 Pedrol Tena Vicky VF
104 Pegueroles Clemente Núria SF
105 Pellise Cotes Jordi SM
106 Peña Marc VM
107 Periago Isabel VF
108 Prades Mulet Albert SM
109 Puig Lleti Josep VM
110 Pujol Laborda Sara SF
111 Queral Lacueva Laura M60F
112 Ramirez Serres Salvador SM
113 Ramirez Vidiella Beatriz VF
114 Recio Falcó Pako VM
115 Reverté Moya Albert VM
116 Riembau Anguita Maite VF
117 Roca Juan VM
118 Rojas Pelayo Mireia SF
119 Romeu Roige Ivan VM
120 Salas Boyero Monica VF
121 Sancho Banus Jan INFM
122 Sancho Matamoros Miquel M60M
123 Sancho Queipo Oscar VM
124 Sancho Romeu Damaris SF
125 Sancho Romeu Eduard VM
126 Sauro Piñol Adolfo VM
127 Segarra Esteller Francesc Josep M50M
128 Serra Joan Carme VF
129 Serres Jordi S23M
130 Serres Buera Diana SF
131 Serres Guari Imma SF
132 Serres Montaña Priscil·la SF
133 Serres Vallespi Tere VF
134 Sesé Jornet Alfons M50M
135 Sol Llop Olga VF
136 Solé Merino Jordi SM
137 Soriano Sanchez Adrian S23M
138 Sorolla Juan Andreu M50M
139 Stefanovici Ana Codruta M50F
140 Tomas Veronica SF
141 Tomas Abadal Merce SF
142 Torrent Beltran Josep SM
143 Torrent Villes Jose M60M
144 Trueba Daniel VM
145 Trueba David INFM
146 Ulldemolins Figols Manel M60M
147 Valldeperez Lorente Raquel VF
148 Vallespi Amposta Salvadora M60F
149 Vallespi Borrull Cris SF
150 Vallespí March Janet VF
151 Vallespi Montagut Josep VM
152 Vallespi Serres Artur INFM
153 Valls Vicens Joaquim M60M
154 Vives Ylla Núria M50F
155 Vizcarro Povill Anna SF
156 Zaragoza Pla Sonia SF
157 Borràs Guarí Maria Teresa M60F
158 Borrull Serres Maria Teresa M60F
159 Brell Algueró Gemma SF
160 Buj Verge Beatriz SF
161 Cárdenas De Santos Javier VM
162 Cárdenas Plonio Iván INFM
163 Cárdenas Polonio Daniel CADM
164 Castro Casanova Mònica VF
165 Clavell Celma Immaculada M50F
166 García Vinagre David SM
167 Gómez Múria Pere VM
168 González Fondón Lucía SF
169 Hernández Malo Pilar SF
170 Hernández Martín Rafael M60M
171 Jacob Oliva Ona INFF
172 Jacob Sarraté Xavier VM
173 Llasat Ubeda Manel M60M
174 Malo Pérez Pilar M60F
175 March Vidiella Teresa M60F
176 Margalef Doliu Isaac SM
177 Matamoros Sancho Teresa M50F
178 Melich García Teresa VF
179 Nolla Gras Cinta M60F
180 Oliva Roigé Gemma VF
181 Pallarés Martí Maria Teresa M60F
182 Pedret Arnero Rafael M60M
183 Pijuan López Pilar M50F
184 Polonio Cobos Manoli VF
185 Queralt Lacueva Amador M60M
186 Roca Lores Marcos VM
187 Rodriguez Resino Eladia M60F
188 Sánchez Perez Miguel M50M
189 Serres Rodríguez Francesc VM
190 Serres Serres Agustin M60M
191 Soriano Bertomeu Manuel M50M
192 Soriano Castro Gabriel INFM

Tots els llistats d'inscrits