Llistat d'inscrits XI cursa de La Cameta Coixa - Marxa

# Cognoms Nom Categoria
1 Aguilar Artiol Arnau INFM
2 Alabart Estavillo Teresa M50F
3 Albesa Aguiló Gerard SM
4 Altaba Balsebre Idoia JF
5 Altaba Serrano José María M50M
6 Alvarez Griñó Laura Lorena SF
7 Amigó Rodigo Marta VF
8 Andreu Gine Astrid SF
9 Andreu Lopez Aaron SM
10 Aranda Rodriguez Valle VF
11 Arasa Albesa Lidia SF
12 Ardit Chavarria Enrique M60M
13 Artigues González Noèlia INFF
14 Bajador Galiana Dani VM
15 Balanzà Bel Paquita M50F
16 Balsebre Blanch Cinta M50F
17 Barranco Gimeno Juan Pablo VM
18 Barredo Navaridas María VF
19 Barrera Sales Xavi M50M
20 Barriendos Llop Maria Celeste M50F
21 Batalla Ferre Carme VF
22 Bauló Anguera Josefina M50F
23 Bel Garrit Mireia SF
24 Beltran Alvaro Jose Francisco VM
25 Beltrán Badal Nelia VF
26 Bertomeu Jasanada Ramon M50M
27 Bielsa Segura Neus M50M
28 Bienvenido Barrios Lourdes VF
29 Blanch Hernández Edgar SM
30 Blasco Noemi SF
31 Boadas Gombau Montse M50F
32 Borrell Segarra Rosa VF
33 Borrell Segarra Merce VF
34 Boyer Margalef Alba SF
35 Boyer Margalef Ares SF
36 Breeze Sabina M50F
37 Brell Alguero Gemma SF
38 Brull Margalef Jordi VM
39 Cano Carmona Jose Mamuel VM
40 Carcelen Valiente Miguel M50M
41 Castellà Schenzle Estefani SF
42 Castillo Carla SF
43 Castro García Elena VF
44 Cedó Llorens Joan VM
45 Cedó Pallarès Pau INFM
46 Clua Ferre Rafel M60M
47 Córcoles Gonzálvez Ariadna SF
48 Cortijo Sole Silvia SF
49 Cots Folqué Roser SF
50 Cots Llombart Eva VF
51 Cramp Vinaixa Mireia SF
52 Curto Calvet Pau SM
53 Curto Cardona Montserrat M50F
54 Curto Gisbert Amanda CADM
55 Dalmau Ortega Maite VF
56 Déu I Prats Joan VM
57 Deu Prats Jordi M50M
58 Diaz I Salvadó Anna INFF
59 Diaz Sanchez David VM
60 Domingo Cetó Pau SM
61 Escalera Escalzo Yolanda SF
62 Escolà Piñol Esther VF
63 Escude Miralles Imma VF
64 Faiges Perez Ferran SM
65 Farnós Amorós Esther SF
66 Fornós Godino Sílvia SF
67 Fortuño Pacheco Enric SM
68 Franch Alentorn Imma VF
69 Fumadó Ferrer Marisin SF
70 Galarza Navarro Ainara S23F
71 Galve Curto Luci VF
72 Gamez Torrent Encarna SF
73 García Bienvenido Alfredo JM
74 García Fernández Alfredo VM
75 Garcia Maigi Elena VF
76 Garcia-Freseneda Segura Provi VF
77 Gargallo Pastor Aurora M50F
78 Garrido Forcadell Cristina VF
79 Gauxachs Margalef Núria SF
80 Giné Monclús Frederic SM
81 Gisbert Valles Cinta VF
82 Gómez Bajo Diego SM
83 Gonzalez Artigues Antoni Daniel SM
84 González Llop Marta SF
85 González Pujol Montserrat VF
86 Gracia Beltrán Lucia INFF
87 Gracia Peralta Jose Miguel VM
88 Gresa Barcelo Manoli M50M
89 Guasch Bota Isabel VF
90 Guirro Espelta Maria Jose VF
91 Gurí Casanova Yolanda VF
92 Guzman Ventura Irene SF
93 Hernandez Grange Isidre SM
94 Jerez Caballe Roser VF
95 Laboria Castejón Àlex SM
96 Lange Ebri Arturo M60M
97 Launes Oriol Judit VF
98 Litten Kerrigan M60M
99 Llamas López Margarita VF
100 Lleixà Ferré Mamen SF
101 Lleixà Garcia Óscar SM
102 Llop Vallés Alexandra SF
103 López Redondo Claudia SF
104 Mandea Mandea Alin Marius SM
105 Manette Forti María Florencia SF
106 Marco Garciapons Roger SM
107 Margalef Doliu Isaac SM
108 Margalef Valiente Genoveva M50F
109 Márquez Caballero Andrés M50M
110 Marquez Zarrias Margarita VF
111 Marti Batalla Jordi VM
112 Martí Saludes Aloma SF
113 Martín Gómez Carmen M50F
114 Martinez Martinez Josep Maria VM
115 Martinez Mate Pili M50F
116 Martinez Serres Eleuteri M60M
117 Martinez-Aguado Fuentes Carmen Mari M50F
118 Matamoros Rovira Joan Josep SM
119 Mateu Vilella David VM
120 Mauri Adán Sandra VF
121 Mauri Benaiges Josep SM
122 Merchan Rodríguez Paula SF
123 Mestre Gispert Maria VF
124 Migens Subirats Silvia SF
125 Mir Elisabeth VF
126 Miralles Escuin Sonia SF
127 Miralles Prat Mireia SF
128 Montagut Lluis Josep M60M
129 Montilla Romero Juan Luis VM
130 Moreno López Germán SM
131 Moreno Ruiz Carlos SM
132 Moreso Abella Victor SM
133 Mosegui Jimenez Anna SF
134 Munoz Bringue Maria SF
135 Nicolas Barba Pere M60M
136 Ortuño Marta VF
137 Padrol Fernández Joan Josep VM
138 Palacios Gamez Laia INFF
139 Parera Olive Elisabeth VF
140 Parvu Scintee Alina Daniela VF
141 Pelegrin Sanchez Joan Carles M50M
142 Perez Garcia Jose Fernando M60M
143 Piñol Piñol Marta SF
144 Porcar Beatriz M60F
145 Pujol López Juan VM
146 Rabaso Marti INFM
147 Rabaso Sarroca Josep VM
148 Rafael Rosales Núria SF
149 Rafales Zurita Natalia SF
150 Ripoll Borrell Carla INFF
151 Robres Monforte Inma M50F
152 Roca Font Mireia SF
153 Rodríguez Cuesta Maria José VF
154 Rodríguez Gamez Joaquin VM
155 Rofin Ayet Millan VM
156 Romero Macias Fran VM
157 Romero Marquez Paqui M50F
158 Ros Ferre Edgar SM
159 Roselló I Morgades Gemma VF
160 Rovira David M50M
161 Ruescas Fondevilla Marta M50F
162 Sabaté Arnau Laia SF
163 Sales Segura Juan Jose VM
164 Salvat Giralt Aina SF
165 Sanchez Fontanet Eloy SM
166 Sánchez González Jessica S23F
167 Sancho Ferre Mª Jose M50F
168 Sancho Matamoros Miquel M60M
169 Sayas Castro Elena VF
170 Sebastian Subirats Aida SF
171 Segarra Esteller Francesc Josep M50M
172 Segarra Jornet Aina JF
173 Serrano Grau Aurora SF
174 Serres Buera Diana SF
175 Serres Guari Imma VF
176 Smith Jayne VF
177 Sole Benach Maite VF
178 Solé Merino Jordi SM
179 Sole Monllao Nuria SM
180 Soriano Alfara Antoni SM
181 Subirats Mañe Salvador VM
182 Tarragó Garcia Àfrica SF
183 Toledano Martínez Francisco VM
184 Tomas Abadal Merce SF
185 Ulldemolins Figols Manel M60M
186 Urquijo González Ana Del Mar M50F
187 Valle Moragrega Soraya VF
188 Valles Pellisa Angela M50F
189 Vallespí March Janet VF
190 Vasco Rodriguez Yolanda VF
191 Vidal Estelle Montserrat M50F
192 Vila Casas Pilar VF
193 Vilanova Burata Maria SF
194 Vilanova Micola Ignasi M60M
195 Vinaixa Molins Marc VM
196 Viudez Brunet Marc SM
197 Vives Mario VM
198 Vives Montserrat INFF
199 Zaragoza Comes Mayan M60M
200 Zaragoza Pla Sonia SF
201 Zurita Moreno Mari Carmen M50F
202 Airas Fernandez Ana VF
203 Alos Lanza Any VF
204 Balmaña Gelpi Judith VF
205 Blasco Molero Claudia CADF
206 Blasco Molero Mar CADF
207 Blasco Molero Emma CADF
208 Compte Irene VF
209 Curto Panisello Sandra VF
210 Fandos Colomines Estibalitz VF
211 Fernandez Airas Carla CADF
212 Fernandez Airas Julia CADF
213 Fondevila Alos Aina CADF
214 Gordon Rodriguez Elisabeth SF
215 Lleó Balmaña Claudia CADF
216 Lleo Balmaña Dario CADM
217 Molero Romen Eva VF
218 Muñoz Rodriguez Africa VF
219 Obiols Ferré Maria VF
220 Onidi Obiols Laura CADF
221 Onidi Obiols Marie CADF
222 Santiago Urgell Emma SF
223 Soto Masip Paula VF

Tots els llistats d'inscrits