Llistat d'inscrits X Cursa del Pastisset - Exprés - Lo Pastisset Express

# Cognoms Nom Categoria
1 A V I N Y Ó R U T H SENF
2 Abril Pérez Enrique SENM
3 Aceña Alonso Robert M50M
4 Alonso Anguera Eduard SENM
5 Alsina Mendoza Jordi SENM
6 Also Andrade Rosa Maria SENF
7 Also Casals Xavi SENM
8 Altes Nolla Arnau SENM
9 Andreu Dalmau Sergi VETM
10 Andreu Lopez Aaron SENM
11 Anguera Carles VETM
12 Aranda Escamilla Arnau JUNM
13 Ariño Fusté Pedro SENM
14 Aubeso Gas Josep Ramon VETM
15 Aznar Arasa Lluís SENM
16 Barreda Querol Fanny SENF
17 Barreto Blanco Yami VETF
18 Barroeta Massot Lluis VETM
19 Baselga Diaz Miquel VETM
20 Benavente Jimenez M.angeles VETF
21 Benito Perucho Luddy M50F
22 Bonfill Curto Cinta Rosa VETF
23 Borràs Colomé Lluís M50M
24 Borras Margalef Cristina SENF
25 Borruey Bordonaba Raul VETM
26 Borruey Bordonaba Daniel VETM
27 Borruey Rivera Elisa VETF
28 Brescolí Badia Marc SENM
29 Bret Gali Jordi SENM
30 Brull Albiol Gina SENF
31 Caballé Fabra Gemma SENF
32 Cabanes Balanzà Sofia SENF
33 Cabré Roca Jordi SENM
34 Callau Anguera Miquel VETM
35 Carcole Sans Xavi VETM
36 Casares Santiago Marta VETF
37 Catala Sales Sergio SENM
38 Comes Garcia Marti M50M
39 Comin Gimeno Nando SENM
40 Conde Reverte Isidro VETM
41 Corchie Catalina SENF
42 Corgnet Nicolas VETM
43 De La Vega Blanch David VETM
44 Ferran Peig Eduard VETM
45 Ferré Vidal Jaume M50M
46 Ferrer Casasnovas Ramón M50M
47 Figuerola Toni VETM
48 Fontanet Estrada Robert VETM
49 Forner Sospedra Carlos VETM
50 Franch Alimbau Narcis SENM
51 Freixa Giner Yolanda VETF
52 Fuertes Lluis SENM
53 Galvez Garcia Carl M50M
54 Garcia I Moline Francesc Josep VETM
55 García Prieto Jesús SENM
56 Garcia Sangüesa Damià M50M
57 Garcia Viñas Joel SENM
58 Gavaldà Benaiges Santi SENM
59 Gavaldà Hidalgo Joaquim VETM
60 Gistas Albalate Marta VETF
61 Gomez Rodriguez Eric SENM
62 Guasch Besalduch Felipe VETM
63 Guazhima Vicente Tatiana SENF
64 Heras Hernandez Javier VETM
65 Hermano Soria SENF
66 Hernando Pilarces Angel VETM
67 Julià Torres Jordi SENM
68 Lledó Wolkowicz Maria VETF
69 Lleixà Tal Marià Blai M50M
70 Marti Melich Albert SENM
71 Martínez Eixarch Maite VETF
72 Melich Borràs Ramir SENM
73 Miravete Boix Pedro SENM
74 Montagut Carbó Carlos SENM
75 Moreso Abella Victor SENM
76 Moya Juan Andreu SENM
77 Mur Cervello Soraya SENF
78 Navarro Cavalle Olga SENF
79 Ninot Sans Josep SENM
80 Oliver Eva SENF
81 Oliver Torta Sergi VETM
82 Ollé Blasco Laura PROF
83 Pantoja Villar Alfonso VETM
84 Parera Olive Elisabeth VETF
85 Pedro Castella David VETM
86 Pelegrin Sanchez Joan Carles M50M
87 Pinyol Civit Edgar M50M
88 Pla Alonso Sergi SENM
89 Playà Salvadó Ricard VETM
90 Porres Furio Claudio SENM
91 Prades Alquezar Roberto VETM
92 Prunera Ballesté Alba SENF
93 Puertas Allepuz Gemma SENF
94 Puertas Gelonch Xavier M50M
95 Puig Carles Josep SENM
96 Quintana Espinós Núria VETF
97 Ráfales Barberan Sergio SENM
98 Ralfas Perales Jorge SENM
99 Ralfas Perales Sergio SENM
100 Ramos Pallarés Jordi VETM
101 Rey Bertran Marc SENM
102 Riba Porras Pere SENM
103 Ríos Calvo Óscar VETM
104 Roc Gonzàlez Sergi SENM
105 Rodríguez Santos Álvaro Manuel VETM
106 Rojas Pelayo Mireia SENF
107 Rufi Castell Maria SENF
108 Salsench Constancio Carles SENM
109 Sánchez Hurtado Carmen M50F
110 Sans Ferrer Albert SENM
111 Sanz Castell Raul SENM
112 Serres Colell Xavier SENM
113 Sinfreu Alrich Joan Antoni VETM
114 Sotomayor Duque Xavi SENM
115 Stoppa Adriana Silvia M50F
116 Toda Callau Marc VETM
117 Tomas Pascual Xavi M50M
118 Tomas Porres Carlos SENM
119 Valls Martín Laia SENF
120 Ventura Ramirez Joan VETM
121 Verdu Mañe Jaume SENM
122 Zaragoza Valldeperez Ramon SENM
123 Zurita Gimeno Nacho VETM
124 Bel Fillola Miguel VETM
125 Domingo Beltran Miguel SENM
126 Gutierrez Jimenez Jose Maria M50M
127 Jimenez Nuñez Carlos SENM
128 Niella Pitarch Manuel SENM
129 Revilla Calavia Jorge SENM
130 Tora Andreu Marcos SENM

Tots els llistats d'inscrits