Llistat d'inscrits X Cursa del Pastisset - Exprés - Lo Pastisset Express

# Cognoms Nom Categoria
1 A V I N Y Ó R U T H SF
2 Abril Pérez Enrique SM
3 Aceña Alonso Robert M50M
4 Alonso Anguera Eduard SM
5 Alsina Mendoza Jordi SM
6 Also Andrade Rosa Maria SF
7 Also Casals Xavi SM
8 Altes Nolla Arnau SM
9 Andreu Dalmau Sergi VM
10 Andreu Lopez Aaron SM
11 Anguera Carles VM
12 Aranda Escamilla Arnau JM
13 Ariño Fusté Pedro SM
14 Aubeso Gas Josep Ramon VM
15 Aznar Arasa Lluís SM
16 Barreda Querol Fanny SF
17 Barreto Blanco Yami VF
18 Barroeta Massot Lluis VM
19 Baselga Diaz Miquel VM
20 Benavente Jimenez M.angeles VF
21 Benito Perucho Luddy M50F
22 Bonfill Curto Cinta Rosa VF
23 Borràs Colomé Lluís M50M
24 Borras Margalef Cristina SF
25 Borruey Bordonaba Raul VM
26 Borruey Bordonaba Daniel VM
27 Borruey Rivera Elisa VF
28 Brescolí Badia Marc SM
29 Bret Gali Jordi SM
30 Brull Albiol Gina SF
31 Caballé Fabra Gemma SF
32 Cabanes Balanzà Sofia SF
33 Cabré Roca Jordi SM
34 Callau Anguera Miquel VM
35 Carcole Sans Xavi VM
36 Casares Santiago Marta VF
37 Catala Sales Sergio SM
38 Comes Garcia Marti M50M
39 Comin Gimeno Nando SM
40 Conde Reverte Isidro VM
41 Corchie Catalina SF
42 Corgnet Nicolas VM
43 De La Vega Blanch David VM
44 Ferran Peig Eduard VM
45 Ferré Vidal Jaume M50M
46 Ferrer Casasnovas Ramón M50M
47 Figuerola Toni VM
48 Fontanet Estrada Robert VM
49 Forner Sospedra Carlos VM
50 Franch Alimbau Narcis SM
51 Freixa Giner Yolanda VF
52 Fuertes Lluis SM
53 Galvez Garcia Carl M50M
54 Garcia I Moline Francesc Josep VM
55 García Prieto Jesús SM
56 Garcia Sangüesa Damià M50M
57 Garcia Viñas Joel SM
58 Gavaldà Benaiges Santi SM
59 Gavaldà Hidalgo Joaquim VM
60 Gistas Albalate Marta VF
61 Gomez Rodriguez Eric SM
62 Guasch Besalduch Felipe VM
63 Guazhima Vicente Tatiana SF
64 Heras Hernandez Javier VM
65 Hermano Soria SF
66 Hernando Pilarces Angel VM
67 Julià Torres Jordi SM
68 Lledó Wolkowicz Maria VF
69 Lleixà Tal Marià Blai M50M
70 Marti Melich Albert SM
71 Martínez Eixarch Maite VF
72 Melich Borràs Ramir SM
73 Miravete Boix Pedro SM
74 Montagut Carbó Carlos SM
75 Moreso Abella Victor SM
76 Moya Juan Andreu SM
77 Mur Cervello Soraya SF
78 Navarro Cavalle Olga SF
79 Ninot Sans Josep SM
80 Oliver Eva SF
81 Oliver Torta Sergi VM
82 Ollé Blasco Laura S23F
83 Pantoja Villar Alfonso VM
84 Parera Olive Elisabeth VF
85 Pedro Castella David VM
86 Pelegrin Sanchez Joan Carles M50M
87 Pinyol Civit Edgar M50M
88 Pla Alonso Sergi SM
89 Playà Salvadó Ricard VM
90 Porres Furio Claudio SM
91 Prades Alquezar Roberto VM
92 Prunera Ballesté Alba SF
93 Puertas Allepuz Gemma SF
94 Puertas Gelonch Xavier M50M
95 Puig Carles Josep SM
96 Quintana Espinós Núria VF
97 Ráfales Barberan Sergio SM
98 Ralfas Perales Jorge SM
99 Ramos Pallarés Jordi VM
100 Rey Bertran Marc SM
101 Riba Porras Pere SM
102 Ríos Calvo Óscar VM
103 Roc Gonzàlez Sergi SM
104 Rodríguez Santos Álvaro Manuel VM
105 Rojas Pelayo Mireia SF
106 Rufi Castell Maria SF
107 Salsench Constancio Carles SM
108 Sánchez Hurtado Carmen M50F
109 Sans Ferrer Albert SM
110 Sanz Castell Raul SM
111 Serres Colell Xavier SM
112 Sinfreu Alrich Joan Antoni VM
113 Sotomayor Duque Xavi SM
114 Stoppa Adriana Silvia M50F
115 Toda Callau Marc VM
116 Tomas Celma Jesus SM
117 Tomas Pascual Xavi M50M
118 Tomas Porres Carlos SM
119 Valls Martín Laia SF
120 Ventura Ramirez Joan VM
121 Verdu Mañe Jaume SM
122 Zaragoza Valldeperez Ramon SM
123 Zurita Gimeno Nacho VM
124 Bel Fillola Miguel VM
125 Domingo Beltran Miguel SM
126 Gutierrez Jimenez Jose Maria M50M
127 Jimenez Nuñez Carlos SM
128 Niella Pitarch Manuel SM
129 Revilla Calavia Jorge SM
130 Tora Andreu Marcos SM

Tots els llistats d'inscrits