Llistat d'inscrits VI cursa dels Biberons (Exprés) - Cursa Exprés

# Cognoms Nom Categoria
1 Abella Calduch Marga SF
2 Also Casals Xavi SM
3 Andreu Lopez Aaron SM
4 Ariño Fusté Pedro SM
5 Banus Batiste Judith VF
6 Baselga Diaz Miquel VM
7 Bertomeu Curto Joel SM
8 Bertran Rafart Montse SF
9 Bonfill Curto Cinta Rosa VF
10 Bonfill Segura Miquel Àngel SM
11 Borruey Rivera Elisa VF
12 Brescolí Badia Marc SM
13 Bret Gali Jordi SM
14 Brull Albiol Gina SF
15 Brull Lleixà M.josé VF
16 Brull Lleixà Gemma VF
17 Caballe Fabra Raquel SF
18 Cabanes Balanzà Sofia SF
19 Canet Miquel Alba VF
20 Cantero Soliva Guillermo VM
21 Carreres Domenech Jordi M50M
22 Castro García Elena VF
23 Cervellera Sech Jordi SM
24 Cid Gubau Oriol SM
25 Ciria Xexu M50M
26 Comas Sánchez Joan Carles SM
27 Corchie Catalina SF
28 Costea Balague Oscar SM
29 De Torres Gómez Maria Del Valle VF
30 Estelrich Barceló Josep Maria VM
31 Ferré Vadillo Enric SM
32 Foix Vega Iban VM
33 Franch Alimbau Narcis SM
34 Garcia Cascallana Luis SM
35 Garcia Cerveto Carles SM
36 Garcia I Moline Francesc Josep VM
37 Gascón Bielsa Amanda S23F
38 Gombau Murria Eliseu SM
39 Gómez Bajo Diego SM
40 Guillamon Perez Joan VM
41 Hernandez Marta M50F
42 Hernández Malo Rafa SM
43 Juan-Camps Castell Lara SF
44 Juan-Camps Castell Mireia SF
45 Latorre Montell Albert SM
46 Liginfer Temprado Toni VM
47 Lleixà Tal Marià Blai M50M
48 Lopez Toni VM
49 Lozano Rios Helga SF
50 Mallada Suils Oscar VM
51 Margalef Fernandez David VM
52 Martínez Eixarch Maite VF
53 Martiniello Francesco M50M
54 Melich Pujol Benjamin SM
55 Meseguer Carbó Lina SF
56 Mitjavila Abella Joan M50M
57 Montagut Carbó Carlos SM
58 Moreso Abella Victor SM
59 Moreso Garcia Agustí M50M
60 Mur Cervello Soraya SF
61 Nadal Rubio Mayte M50F
62 Navarro Gomez Mireia VF
63 Oliver Eva SF
64 Oliver Ventura Georgina SF
65 Oliver Ventura Eva SF
66 Palomares Gil Emllio VM
67 Pantoja Villar Alfonso VM
68 Pelegrin Sanchez Joan Carles M50M
69 Pellicer Martinez Sandra SF
70 Pellicer Rabasa Juan SM
71 Piñol Granadino Heura SF
72 Pitarch Griell Salvador SM
73 Prunera Toni VM
74 Rafael Rosales Núria SF
75 Reverte Escobedo Joan VM
76 Riba Pep VM
77 Rico Vargas Sergi SM
78 Rodríguez Salvadó Gerard SM
79 Roldán Carretón José María SM
80 Rubio Cantavella Beatriz VF
81 Rufi Castell Maria SF
82 Salgado López Benjamin José VM
83 Sanchez Juan Manuel SM
84 Sanchez Miquel M60M
85 Sans Grau Eva SF
86 Tarazaga Veronica SF
87 Tena Roc Beatriz SF
88 Tomas Pascual Xavi M50M
89 Tudo Hospital Toño VM
90 Tudo Hospital Rosana SF
91 Veciana Vidal Jesus M50M
92 Vilaubi Amposta Tomas SM
93 Bigorra Tormo Oriol SM
94 Carreres Domenech Jordi M50M
95 Domingo Aguilà Marc SM
96 Pariente Pascual Eva VF
97 Soley Castells Albert SM
98 Tomas Pascual Francisco Javier M50M

Tots els llistats d'inscrits