Llistat d'inscrits Cursa UEC Tortosa - Exprés - Cursa Exprés

# Cognoms Nom Categoria
1 Aguayo Benito Milagros M50F
2 Albesa Rubio Xavier M50M
3 Alimbau Reverte Miquel VETM
4 Bajador Galiana Dani VETM
5 Balanzà Bel Paquita M50F
6 Batalla Ferre Carme VETF
7 Bielsa Gargallo Josep VETM
8 Bonfill Segura Miquel Àngel SENM
9 Brull Lleixà M.josé VETF
10 Caballe Fabra Raquel SENF
11 Caballé Fabra Gemma SENF
12 Cabanes Balanzà Sofia SENF
13 Castells Lopez Susana SENF
14 Claramunt Aguayo Carlos SENM
15 Comas Sánchez Joan Carles SENM
16 Córcoles Martínez Ivan VETM
17 Curto Gisbert Amanda VETF
18 Daza Berenguer Dani VETM
19 Domini Vidal Silvia M50F
20 Folqué Alcoverro Carme PROF
21 Fornós Godino Sílvia SENF
22 Fort Rodriguez Rosana VETF
23 Fortuño Pacheco Enric SENM
24 Franch Marti Josep SENM
25 Galiana Pau M50M
26 Garcia I Moline Francesc Josep VETM
27 Gauxachs Font David SENM
28 Gauxachs Margalef Núria SENF
29 Gerona Alarcon Jose Joaquin SENM
30 Gil Mateu Roger VETM
31 Grau Guardia Paco VETM
32 Hernandez Marta M50F
33 Julià Torres Jordi SENM
34 Llamas López Margarita VETF
35 Lluís Najeros Enric SENM
36 Luque Júlia Carles VETM
37 Macià Garcia Oriol SENM
38 Meseguer Serret Dani SENM
39 Miró Mora Anna SENF
40 Monclús Arasa Cristina SENF
41 Montaña Caballé Ignasi SENM
42 Montesó Jiménez David SENM
43 Moreso Abella Victor SENM
44 Mur Cervello Soraya SENF
45 Ocaña Cabanes Mónica VETF
46 Ordóñez De Diego Carlos SENM
47 Pagà Sorribes Francesc SENM
48 Paris Jimenez David SENM
49 Perales Domini Nerea PROF
50 Pla Velázquez Esther VETF
51 Porres Furio Claudio SENM
52 Queralt Roig Dani VETM
53 Ramia Guillen Daniel SENM
54 Ramoneda Marc VETM
55 Ripoll Mora Marc SENM
56 Roda Sales David SENM
57 Rodríguez Salvadó Gerard SENM
58 Romeu Esquerré Fernando VETM
59 Sánchez González Jessica PROF
60 Sans Ferrer Albert VETM
61 Sediki Ait Silarbi Hakim M50M
62 Sol Llop Olga VETF
63 Solé Merino Jordi SENM
64 Sole Monllao Nuria SENF
65 Solé Poyo Josep SENM
66 Talarn Caubet Joaquim VETM
67 Torres Beltran Marc SENM
68 Vilanova Ardit Josep SENM
69 Vílchez Pérez Enrique José VETM
70 Viudez Tomas Martí SENM
71 Zagala Pla Ivon SENF
72 Folqué Alcoverro Carme PROF
73 Luque Júlia Carles VETM
74 Ripoll Mora Marc SENM

Tots els llistats d'inscrits