Llistat d'inscrits IX Cursa de les Roques - Cursa absoluta

# Cognoms Nom Categoria
1 Accensi Andreu Angel VM
2 Adam Chavarria Carlos SM
3 Alanyà Tarragó Xavier SM
4 Albacar Climent Conrad VM
5 Alonso Anguera Xavier VM
6 Andreu Lopez Aaron SM
7 Angles Tallada Joaquim SM
8 Antoli Juan VM
9 Aurell Bové Pere SM
10 Balague Castells Joan Carles MM
11 Balagué Castells Ana Belén VF
12 Barau Tomàs Josep SM
13 Barot Casany Josep VM
14 Bel Vidiella Josep VM
15 Bellés Caballer Sergio SM
16 Belmonte Rambla Raul VM
17 Benaiges Margalef Josep SM
18 Bertomeu Bielsa Salvador S23M
19 Bes Albesa Josep Miquel SM
20 Blanch Serres Ramon SM
21 Borras Piñol Angels SF
22 Brull Farnos Josep Maria MM
23 Brut Torres Eric MM
24 Campos Tomàs Manel VM
25 Carbó Carbó Josep VM
26 Carbonell Duaygües Albert VM
27 Carreras Redondo Joan SM
28 Carrillo Ferre Carles VM
29 Casajuana Reyes Ester SF
30 Casares Santiago Marta VF
31 Castella Carceller Jordi S23M
32 Castells Segarra Antoni SM
33 Chamarro Martí Elena VF
34 Chavarria Gine Sergi SM
35 Chouaib Karim VM
36 Clua Roca Laura SF
37 Cobo Pimentel Ismael VM
38 Coll Quintà Miquel SM
39 Colomé Diaz Carlos VM
40 Colomé Monllaó Juan Ramon VM
41 Conde Reverte Isidro VM
42 Corchie Catalina SF
43 Corominas I Bosch Enric VM
44 Cruz Gil Pedro Luis SM
45 Cuesta Santamaria Jonatan SM
46 Dalmau Llorca Pere VM
47 Escales Rocamora Albert SM
48 Escoda Martin Ismael SM
49 Escoda Serres Jordi SM
50 Espinach Carbó Paula SF
51 Estorach Arsasa Miriam VF
52 Etchichury Ignacio VM
53 Fernández Collados Víctor SM
54 Fernandez Garcia Jose SM
55 Fernandez Lozano Jonathan SM
56 Ferrer Sabaté Roger VM
57 Ferreres Meseguer Anna VF
58 Ferreres Sebastia Maria Elena MF
59 Forés I Aguiló Joan VM
60 Franco Smeets Claudio SM
61 Galeano Sabate Jose SM
62 Galindo Riol Mario SM
63 Garcia Abelló Raül VM
64 Garcia I Moline Francesc Josep SM
65 Garcia Sastre Ovidi SM
66 Garcia-Romeral Ortiz Mar VF
67 Geira Navarro Josep SM
68 Gil Oriol SM
69 Gil Ramos Manel SM
70 Gilabert Valldeperez Xavi VM
71 Gimeno Ballester Pau SM
72 Gomez Flores Jose Luis VM
73 Gómez Múria Carlos VM
74 Gonzalez Pujol Didac VM
75 Grau Rallo Marcos VM
76 Griñón Gómez José María MM
77 Guasch Besalduch Felipe VM
78 Gubert Celma Andreu SM
79 Güell Villar Oriol SM
80 Insa Loren SM
81 Janini Agusti VM
82 Juan-Camps Castell Agus SM
83 Julian Marti Manolo MM
84 Llao, Marti Roger SM
85 Lleixa Panisello Paco SM
86 Lleixà Rodriguez Jordi SM
87 Lleti Navarro Fernando VM
88 Llobat I Gracia Eva Cristina VF
89 Lluch Arbona David VM
90 Lluch Arbona Francesc SM
91 López Alcay Aitor SM
92 Lopez Anadon Andreu MM
93 López Del Valle Araceli VF
94 López Grippa Carlos Enrique VM
95 Lopez Melendez Pablo SM
96 Lopez Viladrich Vicenç SM
97 Lucas Jardi David SM
98 Mar Sebastia Guillem S23M
99 Maresma Felipo Lluc SM
100 Marin Marin Dani SM
101 Martí Cardona Míriam SF
102 Martí Juan Jordi SM
103 Martin Pons Oscar SM
104 Martinez Marta SF
105 Mas Cáceres Lluisma SM
106 Matamoros Blanquet Sergi SM
107 Mestre Miro Victor VM
108 Mies Vidal Paco MM
109 Millán Burriel Moisés MM
110 Mogino Martínez Jordi VM
111 Montagut Gimenez Josep VM
112 Montane Vidal Pau SM
113 Moreno Bartolome Daniel SM
114 Mosegui Torà Rafel SM
115 Moya Juan Andreu SM
116 Navarro Barbera Jordi SM
117 Niella Manel SM
118 Núñez Ollé Oriol VM
119 Olivan De La Iglesia Mònica SF
120 Oliver Eva SF
121 Oliver Ventura Georgina SF
122 Osiàs Valverde Daniel VM
123 Pallarés Martí Josep MM
124 Pallares Sole David SM
125 Pedro Castella David SM
126 Pellisa Moreso Sandra VF
127 Pepiol Navarro Jordi SM
128 Piñol Granadino Heura SF
129 Playà Salvadó Ricard VM
130 Pons Gracia Juan Manel VM
131 Povill Lluis Marc SM
132 Povill Lluis Albert SM
133 Prades Vives Oriol SM
134 Puig Mascarell Gabriel VM
135 Ramon Mulet Albert SM
136 Redon Quixal Octavio MM
137 Reguant Segarra Roger SM
138 Reverté Moya Albert SM
139 Rey Navarro Francisco Javier MM
140 Salvador Coscollano Raül SM
141 San Martín Guiral Guillem Arnau S23M
142 Sánchez Hurtado Carmen MF
143 Sanvisens Cabre Laura SF
144 Sanz Piñol Juan Luis VM
145 Serra Muñoz Joan SM
146 Sinfreu Alrich Joan Antoni VM
147 Solé Alicart Sergi SM
148 Soriano López Martí VM
149 Subirós Picazo Rafael VM
150 Tomas Aitor SM
151 Tora Andreu Marcos SM
152 Trilla Faneca Jaume Joan SM
153 Vegara Ruiz Imma S23F
154 Vegara Ruiz Francesc VM
155 Ventura Ramirez Joan VM
156 Vicente Mauri Victor Hugo VM
157 Vidiella Piñol Sandra SF
158 Vilà Pol SM
159 Vila Fabra Pau SM
160 Vila Guimera Quim SM
161 Vilaseca Cantacorps Jordi SM
162 Villajos Punzano Pablo VM
163 Villaubí Barberà Gerard VM
164 Zaragoza Gonzalez Joan SM
165 Ferras Altes Jordi SM
166 Ferrer Sabaté Roger VM
167 Font Chacón Carles SM
168 Mouj Abdelkadous S23M

Tots els llistats d'inscrits