Llistat d'inscrits XVIII Cursa de la UEC Tortosa - Cursa Absoluta

# Cognoms Nom Categoria
1 Abella Calduch Marga SF
2 Abril Español Joan MM
3 Alanyà Tarragó Xavier SM
4 Andreu Lopez Aaron SM
5 Arasa Fava Isabel MF
6 Arasa Pellisa Joan Tomas MM
7 Arrieta Montero Aitor VM
8 Astudillo Torres Paul SM
9 Aznar Arasa Lluís SM
10 Bailach Queral Israel SM
11 Balada Sanchez Joan Ramon SM
12 Balagué Castells Ana Belén VF
13 Bel Vidiella Josep VM
14 Belda Sánchez Agustí MM
15 Bellés Caballer Sergio SM
16 Borras Piñol Angels SF
17 Brull Farnos Josep Maria MM
18 Brut Torres Eric MM
19 Camarero López Guillermo SM
20 Carbonell Duaygües Albert VM
21 Carcole Sans Xavi VM
22 Casanova Garrigós Georgina SF
23 Casares Santiago Marta VF
24 Castellnou Brull Santi VM
25 Chamarro Martí Elena VF
26 Chouaib Karim VM
27 Cifre Sospedra Jose Angel VM
28 Clua Roca Laura SF
29 Conde Reverte Isidro VM
30 Corchie Catalina SF
31 Curto Aragones Marc SM
32 De Vargas Lopez Bernat VM
33 Degracia Portella Xavier VM
34 Estorach Arsasa Miriam VF
35 Fernandez Garcia Jose SM
36 Ferrando Villarroya David SM
37 Franch Marro Xavier VM
38 Franch Piñol Narcís MM
39 Franco Smeets Claudio SM
40 Galeano Sabate Jose SM
41 Garcia Abelló Raül VM
42 Garcia Argentó Vicent SM
43 Garcia Sastre Ovidi SM
44 Gilabert Valldeperez Xavi VM
45 Gisbert Verdu Cristian S23M
46 Gómez Múria Carlos VM
47 González Calvo José MM
48 Grau Vidal Alberto SM
49 Güell Villar Oriol SM
50 Heras Hernandez Javier VM
51 Janini Agusti VM
52 Juan-Camps Castell Agus SM
53 Lange Ebri Arturo MM
54 Lleti Navarro Fernando VM
55 Lluch Arbona Francesc SM
56 Lopez Melendez Pablo SM
57 Margalef Benaiges Pau VM
58 Margalef Pelegrin Josep SM
59 Marin Marin Dani SM
60 Marine Olle Paco MM
61 Marro Codorniu Jordi SM
62 Martí Cardona Míriam SF
63 Marti Guari David VM
64 Martin Arasa Josep SM
65 Martin Garcia Jan VM
66 Matamoros Blanquet Sergi SM
67 Mateu Ribes Josep VM
68 Meseguer Serret Dani SM
69 Mestre Miro Victor VM
70 Moncusí Agustí Miquel Angel VM
71 Monforte Gargallo Paco VM
72 Montané Salud Josep Maria SM
73 Morillo Porras David SM
74 Mosegui Torà Rafel SM
75 Oliver Ventura Georgina SF
76 Ollé Florida Manel MM
77 Paloma Vidal Vidal SM
78 Pedro Castella David SM
79 Pelegrin Sanchez Joan Carles MM
80 Pellicer Plazas Christian SM
81 Piñol Granadino Heura SF
82 Piñol Vendrell Ricard SM
83 Pinyol Cid Ramon VM
84 Playà Salvadó Ricard VM
85 Puertas Allepuz Gemma SF
86 Puig Mascarell Gabriel VM
87 Rey Navarro Francisco Javier MM
88 Rufi Castell Maria S23F
89 Salvador Coscollano Raül SM
90 Sánchez Hurtado Carmen MF
91 Sancho Victor MM
92 Sancho Chillida David SM
93 Sans Grau David SM
94 Simo Vila Juan Andres VM
95 Soriano López Martí VM
96 Tarazaga Teruel Manel VM
97 Trilla Faneca Jaume Joan SM
98 Tur Serret Joan VM
99 Vernet Villagrasa Quim SM
100 Vicente Mauri Victor Hugo VM
101 Adell Urraca Victor VM
102 Reverter Solanes Xavier VM

Tots els llistats d'inscrits