Llistat d'inscrits V Cursa dels Biberons - Cursa absoluta

# Cognoms Nom Categoria
1 Abaghad Lhoussain SM
2 Abella Calduch Marga SF
3 Abril Pérez Enrique SM
4 Agut Fuentes Silvia VF
5 Albacar Climent Conrad VM
6 Albesa Aguiló Robert SM
7 Alonso Anguera Eduard SM
8 Antolin Andreu Angel SM
9 Arrastraria Lluch Xavi SM
10 Astudillo Torres Paul SM
11 Badia Enric VM
12 Balada Sanchez Joan Ramon SM
13 Balagué Castells Ana Belén VF
14 Barreda Querol Fanny SF
15 Bellés Caballer Sergio SM
16 Besora Susaño Mikel SM
17 Bordes Homs Damia SM
18 Borras Piñol Angels SF
19 Borràs Pujadas Laia SF
20 Borruey Bordonaba Raul VM
21 Brull Farnos Josep Maria MM
22 Brut Torres Eric MM
23 Cairol Lluis SM
24 Carbonell Duaygües Albert VM
25 Carcole Sans Xavi VM
26 Casares Santiago Marta VF
27 Castella Carceller Jordi S23M
28 Clua Roca Laura SF
29 Colomé Diaz Carlos VM
30 Conde Reverte Isidro VM
31 Conesa Garcia Daniel SM
32 Corchie Catalina SF
33 Cuesta Santamaria Jonatan SM
34 Cugat Delgado Aitor SM
35 Curto Cabré Joan MM
36 De Vargas Lopez Bernat VM
37 Degracia Portella Xavier VM
38 Dominguez Serrano Francisco Javier VM
39 Escoda Serres Jordi SM
40 Espinach Carbó Paula SF
41 Espuny Gutierrez Elisabet VF
42 Estorach Arsasa Miriam VF
43 Farré Masip Miquel SM
44 Fernandez Garcia Jose SM
45 Fernandez Lozano Jonathan SM
46 Ferrer Sabaté Roger VM
47 Ferreres Sebastia Maria Elena MF
48 Filella Sanchez Ferran SM
49 Florenza Villagrasa Joaquin SM
50 Franco Smeets Claudio SM
51 Galeano Sabate Jose SM
52 Garcia Abelló Raül VM
53 Garcia Ales Toni SM
54 Garcia Lopez Jose Maria SM
55 Garcia Puchol Juanjo SM
56 Garcia Sastre Ovidi SM
57 Gargallo Gargallo Jose VM
58 Gómez Múria Carlos VM
59 Güell Villar Oriol SM
60 Janini Agusti VM
61 Juan-Camps Castell Agus SM
62 Lindez Ripoll Albert MM
63 Lleti Navarro Fernando VM
64 Llinares I Llorca Pere VM
65 Lluch Arbona Francesc SM
66 Lluch Arbona David VM
67 Marin Marin Dani SM
68 Martí Cardona Míriam SF
69 Martin Martinez David SM
70 Mataro Pascual Toni SM
71 Merlos Toni VM
72 Mestre Miro Victor VM
73 Millán Burriel Moisés MM
74 Monforte Gargallo Paco VM
75 Montane Vidal Pau SM
76 Moya Juan Andreu SM
77 Munté Mateu M. Eugenia SF
78 Navarro Barbera Jordi SM
79 Navarro Cid Santiago SM
80 Niella Manel SM
81 Niella Pitarch Domenec SM
82 Olivan De La Iglesia Mònica SF
83 Oliver Jordi VM
84 Oliver Eva SF
85 Oliver Ventura Georgina SF
86 Ollé Florida Manel MM
87 Pallarés Núria SF
88 Pegueroles Clemente Núria SF
89 Pellicer Plazas Christian SM
90 Pellisa Moreso Sandra VF
91 Piñol Granadino Heura SF
92 Pinyol Cid Ramon VM
93 Pinyol Civit Sergi VM
94 Playà Salvadó Ricard VM
95 Pons Gracia Juan Manel VM
96 Povill Lluis Albert SM
97 Povill Lluis Marc SM
98 Prades Alquezar Mªpilar VF
99 Puig Mascarell Gabriel VM
100 Pujol Castellnou Francesc Xavier VM
101 Ráfales Barberan Sergio SM
102 Ramiz Serveto Jose Antonio SM
103 Ramos Lopez Jordi SM
104 Rangel Morata Jordi SM
105 Reverte Escobedo Joan VM
106 Reverté Moya Albert SM
107 Reverte Moya Manel VM
108 Rey Navarro Francisco Javier MM
109 Ribas Bel Albert SM
110 Ríos Calvo Óscar VM
111 Roca Molné Joan SM
112 Roman Sancho Miqui SM
113 Royo Reverter Didac SM
114 Saborido Escurriola Edu SM
115 San Martín Guiral Guillem Arnau S23M
116 Sànchez Ribera Sergi SM
117 Sanchez Rodriguez Francisco MM
118 Sancho Cepero David VM
119 Sancho Grañena José Joaquín SM
120 Sans Grau David SM
121 Sanvisens Cabre Laura SF
122 Sanz Piñol Juan Luis VM
123 Sarroca Mestres Xavier VM
124 Satorres Pardell Eliseo SM
125 Serramia Fernandez Salvador MM
126 Simo Vila Juan Andres VM
127 Solé Poyo Josep SM
128 Sospedra Orero Susana VF
129 Tena Codina David SM
130 Tomas Porres Carlos SM
131 Tomas Serral Victor VM
132 Torres Ortega David VM
133 Tur Serret Joan VM
134 Vicente Simeon VM
135 Vicente Mauri Victor Hugo VM
136 Villacampa Ricart Jorge SM
137 Bigorra Tormo Oriol SM
138 Blasco Arasanz Victor VM
139 Fernandez Rodriguez Ubaldo VM
140 Garcia De Marina Guillem SM
141 Lleo Bisa Alberto VM
142 Onidi Eric VM
143 Planas Roca Marta SF

Tots els llistats d'inscrits