Llistat d'inscrits XI cursa de La Cameta Coixa - Cursa

# Cognoms Nom Categoria
1 A V I N Y Ó R U T H SF
2 Alanya Enric VM
3 Albacar Climent Conrad VM
4 Albesa Aguiló Robert SM
5 Alcarraz Espelta Jaume SM
6 Alfonso Gomez Jordi VM
7 Alfonso Gomez Santi VM
8 Alonso Jm Mia SM
9 Antones Poy Carlos VM
10 Arcos Zafra Mercedes SF
11 Ariño Fusté Pedro SM
12 Arrufat Cid Ivan SM
13 Balaña Llagostera Ivan SM
14 Barau Tomàs Josep SM
15 Bel Casanovas Jordi VM
16 Bertomeu Bielsa Salvador S23M
17 Bielsa Galicia Victor VM
18 Bonfill Curto Cinta Rosa VF
19 Borras Piñol Angels VF
20 Bret Gali Jordi SM
21 Brull Farnos Josep Maria M50M
22 Cabanes Balanzà Sofia SF
23 Campos Tomàs Manel VM
24 Canet Miquel Alba VF
25 Cantarranas Calle SM
26 Carbonell Duaygües Albert VM
27 Carcole Sans Xavi VM
28 Casajuana Reyes Ester SF
29 Casals Miró Ignasi VM
30 Casares Santiago Marta VF
31 Castell Arnau Guillem SM
32 Castellnou Brull Santi VM
33 Castells Lopez Ramon SM
34 Castells Segarra Antoni SM
35 Cerveto Gonzalez Agusti SM
36 Ciria Xexu M50M
37 Comin Gimeno Nando SM
38 Conde Reverte Isidro VM
39 Corchie Catalina SF
40 Cortiada Coll Jordi SM
41 Curto Aragones Marc SM
42 Curto Cabré Joan M50M
43 Curto Salvado Albert VM
44 Escauriaza Franco Aitor VM
45 Espinach Carbó Paula SF
46 Estela Carreras Alex VM
47 Estorach Arsasa Miriam VF
48 Fairen Casals Miquel VM
49 Farre Llordes Esther SF
50 Fernández Collados Víctor SM
51 Fernandez Garcia Jose VM
52 Ferré Vidal Jaume M50M
53 Fornaguera Baldrich Eduard VM
54 Forner Sospedra Carlos VM
55 Franco Smeets Claudio SM
56 Galeano Sabate Jose SM
57 Galindo Riol Mario VM
58 Garcia Abelló Raül VM
59 Garcia Argentó Vicent SM
60 Garcia Cascallana Luis SM
61 Garcia Sangüesa Damià M50M
62 Garcia Sastre Ovidi VM
63 Garrido Pascual Bernat SM
64 Gilabert Valldeperez Xavi VM
65 Gimenez Ortiz Javier SM
66 Gimeno Ballester Pau SM
67 Gistas Albalate Marta VF
68 Gomez Fernandez Alfonso VM
69 Gómez Insa Raúl VM
70 Gonzalez Javi SM
71 Gonzalez Del Pueyo David M50M
72 Gonzalez Pujol Didac VM
73 Griño Hernandez Oscar VM
74 Güell Villar Oriol SM
75 Gutierrez Toledo Julio Enrique VM
76 Hermano Soria SF
77 Herrera Coscollano Vicent SM
78 Ingla Puig Anna SF
79 Izquierdo Izquierdo Javier M50M
80 Lindez Ripoll Albert M50M
81 Lleti Navarro Fernando VM
82 Llobat I Gracia Eva Cristina VF
83 Llorens Marès Tomàs SM
84 Lluch Arbona Francesc SM
85 Lobo De Planell Àlex VM
86 Lopez Melendez Pablo SM
87 Lopez Sancho Alfonso VM
88 Lucas Jardi David SM
89 Mangrane Santos Gerard SM
90 Mar Sebastia Guillem S23M
91 March Fonoll Jordi VM
92 Marches Octavi VM
93 Maresma Felipo Lluc VM
94 Margalef Barbera Xavier SM
95 Marine Olle Paco M60M
96 Mas Cáceres Lluisma SM
97 Mas Castellvi Robert VM
98 Matamoros Blanquet Sergi SM
99 Mateu Ribes Josep VM
100 Mercadé Oró Israel VM
101 Meseguer Carbó Lina SF
102 Mestre Miro Victor VM
103 Millán Burriel Moisés M50M
104 Morales Martinez Antonio VM
105 Mosegui Torà Rafel SM
106 Moya Juan Andreu SM
107 Navarro Barbera Jordi SM
108 Navarro Cid Santiago SM
109 Obre Besora Pere VM
110 Oliver Torta Sergi VM
111 Oliver Ventura Georgina SF
112 Orquiola Feliciana SF
113 Pallares Sole David SM
114 Palomares Gil Emllio VM
115 Pedro Castella David VM
116 Pegueroles Clemente Núria SF
117 Pellicer Plazas Christian VM
118 Pérez Rossell Lluís SM
119 Perpiña Mediel Tomas VM
120 Piñol Miarnau Marina SF
121 Pitarch Griell Salvador SM
122 Playà Salvadó Ricard VM
123 Pons Llauradó Toni M50M
124 Puig Carles Josep SM
125 Puig Mascarell Gabriel VM
126 Quirós Ponferrada David VM
127 Reverte Clemente Francisco SM
128 Reverte Moya Manel VM
129 Roca Llobet Josep VM
130 Rodriguez Escoll Antoni M50M
131 Rojas Chertó Miquel VM
132 Rubio Cantavella Beatriz VF
133 Ruiz Martinez Vanessa VF
134 Sabaté Masip Adrià SM
135 Salsench Constancio Carles SM
136 Sanchez Miquel M60M
137 Sangüesa Pons Carme VF
138 Sans Grau David SM
139 Sanz Piñol Juan Luis VM
140 Serra Muñoz Joan SM
141 Serramia Fernandez Salvador M60M
142 Soto Paredes Daniel SM
143 Subirats Ferreres Josep SM
144 Tafalla Masdeu Marga M50F
145 Tapia Luque Eva Maria VF
146 Tomàs Buitrago Aitor SM
147 Tomas Celma Jesus SM
148 Torras Casasayas Esteve VM
149 Urgell Ferré Xavier SM
150 Ventura Ramirez Joan VM
151 Vidiella Piñol Sandra SF
152 Vilà Pol SM
153 Vila Fabra Pau SM
154 Vila Guimera Quim SM
155 Vileu Vallverdú Josep Maria VM
156 Villacampa Ricart Jorge VM
157 Villajos Punzano Pablo VM
158 Villaubí Barberà Gerard VM
159 Zaragoza Valldeperez Ramon SM
160 Aguilar Tauste Jordi VM
161 Ait Malek Zaid SM
162 Aldavo Andreu Domingo M50M
163 Alonso Anguera Eduard SM
164 Alonso Urea Christian SM
165 Alvarez Navarro Alex SM
166 Arasil Garcia Jenny SF
167 Armadàs Sabaté Txia VM
168 Arribas Del Amo Lola VF
169 Arrillaga Corta Garikoitz VM
170 Artés Montes Gerard SM
171 Baeza Reche Xavi VM
172 Balañà Avila Joan SM
173 Balsalobre Parra Nacho VM
174 Barrero Alegre Albert SM
175 Barrios Solsona Eduard VM
176 Berenguer Arabia Jordi M50M
177 Beringues Brunet Maria S23F
178 Bertran Garcia Josep VM
179 Blanch Tort Xavi SM
180 Blasco Arasanz Victor VM
181 Boira Costa Manel VM
182 Bonavista Domingo Mario VM
183 Bonet Capell Joan VM
184 Bonet Costa Meritxell SF
185 Borrallo Llauradó Sergi SM
186 Bosques Sanchez Gabriel VM
187 Buades Payeras Tomeu SM
188 Caamaño Palau Eduard SM
189 Caballero Ortega Miguel SM
190 Cabanillas Garcia Maribel VF
191 Callau Anguera Miquel VM
192 Calucho Solé Josep Ma M50M
193 Campanera Pallares Joan Maria SM
194 Campeny Bastida Guillem SM
195 Campeny Fabregat Joan M60M
196 Caparros Gibernau Carles VM
197 Carreras Abel Francesc Xavier SM
198 Carrère Segarra Albert SM
199 Casanovas Gomez Oriol SM
200 Cases Molinos Alberto VM
201 Castellote Borrell Miquel SM
202 Cerveto Castells Gabriel VM
203 Cid Meseguer Simon SM
204 Clèries Aran Maria S23F
205 Cobo Jiménez José Manuel VM
206 Coca Porcel Javier SM
207 Cols Camprubi Adrià S23M
208 Cordo Rodríguez Adrián S23M
209 Costa Creus Carles VM
210 Costa Puigpelat Marc SM
211 Crespo Milani Anais SF
212 Daskalopoulus Athanasios VM
213 Daza Perez Adriana SF
214 Del Aguila Avalos Toni M50M
215 Domènech Oró Josep SM
216 Egea Cáceres Aritz SM
217 Escurriola Navarro Ramon VM
218 Espinós Rigol Cèlia SF
219 Estadella Padilla Nuri M50F
220 Farré Valero Joan VM
221 Felguera Gil David SM
222 Felguera González Antonio SM
223 Felix Ferre Paula SF
224 Fernández Albújar Gabry VM
225 Fernández López Adriana SF
226 Ferriol Fluxa Biel SM
227 Forcades Pujol Alejandro SM
228 Galindo Figueres Eloi VM
229 Gallardo Cosialls Jordi M60M
230 Gallego Fernandez Manolo M50M
231 Garcia Cobos Albert SM
232 Garcia De Marina Soler Guillermo VM
233 Garcia Medina David SM
234 Garcia Terrones Sergi S23M
235 Garreta Clusella Jordi M50M
236 Gil Ocaña Eugeni SM
237 Gonçalves Álvarez Paco VM
238 Gonfaus Castaño Albert M50M
239 Granados Romero Miguel Angel VM
240 Guinovart Traguany Roger VM
241 Heras Bermejo Tomàs VM
242 Heredia Bermudes Joan SM
243 Hospital Ramón Núria SF
244 Iacob Paul SM
245 Iturria March Sílvia VF
246 Jardí Gil Josep SM
247 Jiménez Calaf Franc SM
248 Julià Torres Jordi SM
249 Juvillà Pujal Jordi SM
250 Lecina Ratero Jordi VM
251 Lladó Hernández Wifred S23M
252 Llanos Pelegrin Rafa VM
253 Llovet Montané Raül VM
254 Lopez Castillo Pedro SM
255 Lopez De Sagredo Xicota Fernando SM
256 Lopez Gallinad Javi SM
257 López Paladines Merche VF
258 Maresma Vieta Joan M60M
259 Marmol Baladas Marc SM
260 Martí Navarro Pau SM
261 Martin Alvarez Jorge VM
262 Martin Colville Thomas SM
263 Martínez Torres Sara SF
264 Mesa Ceberino Manuel VM
265 Millan Sola Carme M60F
266 Molner Barberà Vanessa VF
267 Monik Cap Adrian Edward SM
268 Montero Honorato Marta VF
269 Montes Navarro Miquel VM
270 Morales Lopez Josep S23M
271 Moreno Marín Luis Fernando VM
272 Morlans Perejuan Antoni VM
273 Mouj Mía Abdelkadous SM
274 Mulero Fernandez Pedro VM
275 Navarro Isart Martí S23M
276 Nevado Iglesias Angel VM
277 Noulas Evangelos SM
278 Nuñez Pujol David M50M
279 Obiols Villegas Aitor VM
280 Olive Marti Franc VM
281 Olmedo Sancha Mario SM
282 Oltra Garrido Quique SM
283 Palà Garcia Joan M50M
284 Palau Abelló Marcel SM
285 Pallarés Flós Núria SF
286 Pardo Garcia David SM
287 Partsanis Thomas SM
288 Pere Jové Ricard SM
289 Perez Martinez Sergio VM
290 Pérez Mesonero Virginia SF
291 Planas Roca Marta VF
292 Planes Saurí Laura VF
293 Portell Poveda Guillem SM
294 Prat Sendra Guillem SM
295 Pruñonosa Monné Josep SM
296 Pujol Carventus Mariano M50M
297 Quijada Caballero Yeray SM
298 Recasens Garcia Albert VM
299 Reinante Díaz Pedro M50M
300 Reverte Moya Joan VM
301 Riba Capdevila Albert SM
302 Ricart Barniol Jordi VM
303 Ripol Hesse Sandra VF
304 Rivero Sanchez Susana VF
305 Rodriguez Arevalo Gaspar VM
306 Rodriguez Martos Sergi SM
307 Roger Creus Miquel SM
308 Roig Canela Albert VM
309 Roig Rius Ricard SM
310 Roige Sans Josep Maria M60M
311 Romaní Rodés Marcel SM
312 Romero Crispin Jorge SM
313 Rota Collell Marc S23M
314 Roy Gallart Marc SM
315 Rubiano Rodríguez Alvaro VM
316 Rubio Bobet Ivan SM
317 Rubira Martinez Antonio VM
318 Sainz Cerezo Oscar VM
319 Salvado Rodriguez Sisco VM
320 Sanchez Carrion M Dolors M50F
321 Sanchez Marchal Ivan SM
322 Santamaria Farré Maria SF
323 Santos Gonzalez Jordi VM
324 Saura Arilla Rosa M50F
325 Segura Castells Josep Maria VM
326 Seletis Dimitrios SM
327 Serret Bella Marta SF
328 Solé Vera Jordi SM
329 Soler Torradas Jordi VM
330 Solís Ruiz Pablo SM
331 Solsona Novell Xavier SM
332 Soto Rodríguez Joaquin M50M
333 Tena Roc Beatriz SF
334 Tomas Pascual Xavi M50M
335 Urgell Minet Josep SM
336 Vall Boronat Xavier SM
337 Valls Verdaguer Jordi VM
338 Vega Amate Jordi VM
339 Vega Clot Jordi SM
340 Vilà Pujolà Joel SM
341 Villacorta Antón Eliseo M50M
342 Yepes Sol Ismael SM
343 Zisimopoulus Fotios SM

Tots els llistats d'inscrits