Llistat d'inscrits VI cursa dels Biberons - Cursa

# Cognoms Nom Categoria
1 Alanya Enric VM
2 Albacar Climent Conrad VM
3 Aleixendri Ramon SM
4 Arazo Gascon Victoriano M50M
5 Aznar Arasa Lluís SM
6 Barreda Querol Fanny SF
7 Bertomeu Bielsa Salvador S23M
8 Bielsa Galicia Victor VM
9 Blanch Serres Ramon SM
10 Borras Piñol Angels VF
11 Brull Farnos Josep Maria M50M
12 Campos Tomàs Manel VM
13 Cantarranas Calle SM
14 Carbonell Duaygües Albert VM
15 Casajuana Reyes Ester SF
16 Casares Santiago Marta VF
17 Castellnou Brull Santi VM
18 Castells Segarra Antoni SM
19 Castillo Luis VM
20 Catala Sales Sergio SM
21 Colell Morrralla Rubén SM
22 Comin Gimeno Nando SM
23 Conde Reverte Isidro VM
24 Curto Aragones Marc SM
25 Curto Cabré Joan M50M
26 Degracia Portella Xavier VM
27 Descarrega Colat Lluis SM
28 Estorach Arsasa Miriam VF
29 Fernandez Garcia Jose VM
30 Ferré Vidal Jaume M50M
31 Font Fito M60M
32 Fontanet Estrada Robert VM
33 Franch Piñol Narcís M50M
34 Franco Smeets Claudio SM
35 Freixa Giner Yolanda VF
36 Galeano Sabate Jose SM
37 Galindo Riol Mario VM
38 Galvez García Carl M50M
39 Garcia Abelló Raül VM
40 Garcia Lopez Jose Maria VM
41 Garcia Roig Rafel M50M
42 Garcia Sastre Ovidi VM
43 Garcia Tobajas Oscar SM
44 Gavaldà Benaiges Santi SM
45 Geira Navarro Josep SM
46 Gistas Albalate Marta VF
47 Guasch Besalduch Felipe VM
48 Gubert Celma Andreu SM
49 Güell Villar Oriol SM
50 Juan-Camps Castell Agus SM
51 Lleti Navarro Fernando VM
52 Llopart I Roca Pau SM
53 Lluch Arbona Francesc SM
54 Lucas Jardi David SM
55 Mangrane Santos Gerard SM
56 Mar Sebastia Guillem S23M
57 Marin Marin Dani SM
58 Marti Guari David VM
59 Martinez Marta SF
60 Martorell Pino Cristian SM
61 Matamoros Blanquet Sergi SM
62 Mateu Ribes Josep VM
63 Mercadé Oró Israel VM
64 Mestre Miro Victor VM
65 Milian Cristian SM
66 Millán Burriel Moisés M50M
67 Moncusí Agustí Miquel Angel VM
68 Monforte Gargallo Paco VM
69 Montane Vidal Pau SM
70 Navarro Cid Santiago SM
71 Niella Pitarch Domenec SM
72 Olesa Vallespi Josep Maria M50M
73 Pago Tordera Joan VM
74 Pallarés Núria SF
75 Pallarés Martí Josep M50M
76 Pellicer Plazas Christian VM
77 Pellisa Moreso Sandra VF
78 Peralbo Jurado Víctor Manuel VM
79 Poblador Cortes Carlos SM
80 Pons Gracia Juan Manel VM
81 Prades Alquezar Roberto VM
82 Puig Mascarell Gabriel VM
83 Ráfales Barberan Sergio SM
84 Roca Añon Victor SM
85 Sanchez Rodriguez Francisco M50M
86 Sans Grau David SM
87 Selva Garcia Hector SM
88 Serramia Fernandez Salvador M60M
89 Serrano Royo Antonio VM
90 Tomàs Buitrago Aitor SM
91 Vicente Simeon VM
92 Vidal Cugat David SM
93 Vidal Garcia Raul VM
94 Vidiella Piñol Sandra SF
95 Vila Fabra Pau SM
96 Villaubí Barberà Gerard VM
97 Zaragoza Gonzalez Joan VM
98 Zaragoza Valldeperez Ramon SM
99 Anguera Carles VM
100 Ballester Sadurní Bernat M50M
101 Bernues Bara Carlos VM
102 Bertran Amell David VM
103 Burgada Burón Núria M50F
104 Campuzano Jimenez Nicolas SM
105 Clavera Soriano David SM
106 Dalmau Balaguer Efrén S23M
107 Dolader Pascual Marcos SM
108 Dr Spanner Bernd M50M
109 Garcia De Marina Soler Guillermo VM
110 Garcia Jimenez Jesus VM
111 Garcia Velilla Simon M50M
112 Gil Oriol SM
113 Gómez Múria Carlos VM
114 Gonfaus Castaño Albert M50M
115 Isún Net Agustí SM
116 Jornet Burgada Naila SF
117 Margalef Casadó Héctor VM
118 Marti Garrido Francisco VM
119 Mengual Núria M50F
120 Moral Lirio Toni M50M
121 Morales Lopez Josep S23M
122 Planas Roca Marta VF
123 Sterna Magda SF

Tots els llistats d'inscrits