Llistat d'inscrits XI Serra de les Fites - Cursa

# Cognoms Nom Categoria
1 Accensi Andreu Juanjo MM
2 Adan Miarnau Joel SM
3 Alanyà Tarragó Xavier SM
4 Amorós Pallés Joan SM
5 Andreu Lopez Aaron SM
6 Arrastraria Lluch Xavi SM
7 Astudillo Torres Paul SM
8 Barreda Querol Fanny SF
9 Barroeta Massot Lluis VM
10 Bellés Caballer Sergio SM
11 Blanch Campos Albert VM
12 Bordes Homs Damia SM
13 Borras Piñol Angels SF
14 Brull Farnos Josep Maria MM
15 Brusca Manchon Lluc SM
16 Brut Torres Eric MM
17 Carbonell Duaygües Albert VM
18 Casares Santiago Marta VF
19 Castell Cano Èlia SF
20 Castella Carceller Jordi S23M
21 Centelles Ràfales Marina VF
22 Clua Roca Laura SF
23 Conde Reverte Isidro VM
24 Conesa Garcia Daniel SM
25 Cuevas Sanchez Benjamin SM
26 Degracia Portella Xavier VM
27 Escoda Serres Jordi SM
28 Espuny Gutierrez Elisabet VF
29 Estorach Arsasa Miriam VF
30 Felix Ferre Paula SF
31 Fernandez Garcia Jose SM
32 Fonollosa Auladell Xavier SM
33 Font Fito MM
34 Fontanet Estrada Robert VM
35 Franch Piñol Narcís MM
36 Freixa Giner Yolanda VF
37 Galeano Sabate Jose SM
38 Garcia Abelló Raül VM
39 García Jimenez Rafael SM
40 Garcia Roig Rafel VM
41 Garcia Sastre Ovidi SM
42 Gavalda Hidalgo Ismael VM
43 Gil Mateu Roger SM
44 Gilabert Bertomeu Juan Manuel VM
45 Gisbert Tomàs Carla S23F
46 Güell Villar Oriol SM
47 Juan-Camps Castell Agus SM
48 Laalili Zineb SF
49 Latorre Joan SM
50 Lleti Navarro Fernando VM
51 Llevadot Llobera Josep MM
52 Lluch Arbona Francesc SM
53 Lopez Melendez Pablo SM
54 Lopez Oncins Sergi Angel VM
55 Marine Olle Paco MM
56 Martí Carbó Ramon MM
57 Martí Cardona Míriam SF
58 Martí Juan Jordi SM
59 Mellor Trish MF
60 Mestre Miro Victor VM
61 Millán Burriel Moisés MM
62 Mosegui Torà Rafel SM
63 Oliva Simó Juan José VM
64 Oliva Simó Juan José VM
65 Oliver Ventura Georgina SF
66 Ollé Florida Manel MM
67 Paladella Rius Rafel SM
68 Pallarés Núria SF
69 Pascual Espinosa Hector VM
70 Pegueroles Clemente Núria SF
71 Pellicer Rabasa Juan SM
72 Pellisa Moreso Sandra VF
73 Perez Codorniu Iris SF
74 Pinyol Cid Ramon VM
75 Prades Alquezar Roberto VM
76 Puig Mascarell Gabriel VM
77 Ráfales Barberan Sergio SM
78 Redon Quixal Octavio MM
79 Ríos Calvo Óscar VM
80 Sanchez Castaño Fani SF
81 Sánchez Hurtado Carmen MF
82 Sancho Victor MM
83 Sans Grau David SM
84 Simo Vila Juan Andres VM
85 Tena Codina David SM
86 Tena Roc Beatriz SF
87 Tomas Porres Carlos SM
88 Tomas Serral Victor VM
89 Urrios Cubero Carlos SM
90 Vernet Villagrasa Quim SM
91 Vicente Simeon VM
92 Vicente Mauri Victor Hugo VM
93 Vila Fabra Pau SM
94 Zagala Pla Ivon SF
95 Zurita Gimeno Nacho VM
96 Lopez Melendez Pablo SM
97 Vicente Mauri Victor Hugo VM

Tots els llistats d'inscrits