Classificacions: XVIII Cursa de la UEC Tortosa

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Heura Piñol Granadino SF 02:41:51
2 Gemma Puertas Allepuz SF 02:56:36
3 Ana Belén Balagué Castells VF 02:57:29
4 Míriam Martí Cardona SF 02:59:43
5 Miriam Estorach Arsasa VF 03:08:02
6 Laura Clua Roca SF 03:17:51
7 Marta Casares Santiago VF 03:19:42
8 Marga Abella Calduch SF 03:24:12
9 Angels Borras Piñol SF 03:28:58
10 Catalina Corchie SF 03:30:29
11 Georgina Oliver Ventura SF 03:31:13
12 Elena Chamarro Martí VF 03:32:56
13 Georgina Casanova Garrigós SF 03:33:11
14 Isabel Arasa Fava M50F 03:38:49
15 Carmen Sánchez Hurtado M50F 03:39:20

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 David Morillo Porras SM 02:04:31
2 Javier Heras Hernandez VM 02:07:03
3 Victor Mestre Miro VM 02:07:57
4 Joan Tur Serret VM 02:08:04
5 Agus Juan-Camps Castell SM 02:10:56
6 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:13:00
7 Vicent Garcia Argentó SM 02:13:42
8 Marc Curto Aragones SM 02:14:03
9 Dani Marin Marin SM 02:14:05
10 Martí Soriano López VM 02:17:07
11 Agusti Janini VM 02:18:53
12 Oriol Güell Villar SM 02:19:04
13 Rafel Mosegui Torà SM 02:20:13
14 David Sans Grau SM 02:20:58
15 Pablo Lopez Melendez SM 02:21:51
16 Christian Pellicer Plazas SM 02:23:27
17 Sergio Bellés Caballer SM 02:24:37
18 Xavier Alanyà Tarragó SM 02:25:45
19 Raül Garcia Abelló VM 02:27:09
20 Albert Carbonell Duaygües VM 02:28:54
21 Xavier Reverter Solanes VM 02:30:13
22 Claudio Franco Smeets SM 02:30:43
23 David Pedro Castella SM 02:31:01
24 Jose Galeano Sabate SM 02:32:40
25 Jan Martin Garcia VM 02:33:24
26 Francesc Lluch Arbona SM 02:34:57
27 Gabriel Puig Mascarell VM 02:34:59
28 Ovidi Garcia Sastre SM 02:35:25
29 Francisco Javier Rey Navarro M50M 02:37:24
30 Victor Adell Urraca VM 02:37:27
31 Raül Salvador Coscollano SM 02:39:33
32 Lluís Aznar Arasa SM 02:40:58
33 Quim Vernet Villagrasa SM 02:41:06
34 Vidal Paloma Vidal SM 02:41:14
35 Ramon Pinyol Cid VM 02:41:34
36 Xavi Gilabert Valldeperez VM 02:41:40
37 Ricard Playà Salvadó VM 02:42:55
38 Santi Castellnou Brull VM 02:44:30
39 Xavi Carcole Sans VM 02:45:04
40 Pau Margalef Benaiges VM 02:46:02
41 Xavier Franch Marro VM 02:46:03
42 Josep Maria Montané Salud SM 02:46:19
43 Carlos Gómez Múria VM 02:48:29
44 Narcís Franch Piñol M50M 02:49:01
45 Alberto Grau Vidal SM 02:49:04
46 Guillermo Camarero López SM 02:49:09
47 David Sancho Chillida SM 02:49:38
48 Joan Ramon Balada Sanchez SM 02:49:42
49 David Ferrando Villarroya SM 02:50:06
50 Israel Bailach Queral SM 02:50:33
51 Josep Mateu Ribes VM 02:50:41
52 Josep Martin Arasa SM 02:51:20
53 Dani Meseguer Serret SM 02:52:54
54 Miquel Angel Moncusí Agustí VM 02:53:30
55 Agustí Belda Sánchez M50M 02:53:40
56 Victor Sancho M50M 02:53:55
57 Paco Marine Olle M50M 02:55:25
58 Ricard Piñol Vendrell SM 02:55:34
59 Fernando Lleti Navarro VM 02:56:29
60 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 02:56:48
61 Joan Tomas Arasa Pellisa M50M 02:57:14
62 Paco Monforte Gargallo VM 02:59:39
63 Isidro Conde Reverte VM 03:04:10
64 Xavier Degracia Portella VM 03:06:38
65 Juan Andres Simo Vila VM 03:08:04
66 Aaron Andreu Lopez SM 03:08:18
67 Josep Maria Brull Farnos M50M 03:10:44
68 Eric Brut Torres M50M 03:11:07
69 Joan Abril Español M50M 03:16:36
70 Jordi Marro Codorniu SM 03:25:33
71 David Marti Guari VM 03:25:46
72 Bernat De Vargas Lopez VM 03:25:49
73 Jose Angel Cifre Sospedra VM 03:26:59
74 Jose Fernandez Garcia SM 03:29:03
75 Sergi Matamoros Blanquet SM 03:31:16
76 Karim Chouaib VM 03:33:13
77 Josep Bel Vidiella VM 03:38:16
78 Arturo Lange Ebri M50M 03:38:47
79 José González Calvo M50M 03:42:37
80 Josep Margalef Pelegrin SM 03:54:26

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria Tomas Povill CADF 02:05:05

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep M Julve Lara CADM 01:10:36
2 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:24:54
3 Lluc Vallespi CADM 01:30:57
4 Dionisio Kulyak CADM 01:50:19

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Amanda Gascón Bielsa JF 02:26:20

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Heura Piñol Granadino SF 02:41:51
2 Gemma Puertas Allepuz SF 02:56:36
3 Míriam Martí Cardona SF 02:59:43
4 Laura Clua Roca SF 03:17:51
5 Marga Abella Calduch SF 03:24:12
6 Angels Borras Piñol SF 03:28:58
7 Catalina Corchie SF 03:30:29
8 Georgina Oliver Ventura SF 03:31:13
9 Georgina Casanova Garrigós SF 03:33:11

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 David Morillo Porras SM 02:04:31
2 Agus Juan-Camps Castell SM 02:10:56
3 Vicent Garcia Argentó SM 02:13:42
4 Marc Curto Aragones SM 02:14:03
5 Dani Marin Marin SM 02:14:05
6 Oriol Güell Villar SM 02:19:04
7 Rafel Mosegui Torà SM 02:20:13
8 David Sans Grau SM 02:20:58
9 Pablo Lopez Melendez SM 02:21:51
10 Christian Pellicer Plazas SM 02:23:27
11 Sergio Bellés Caballer SM 02:24:37
12 Xavier Alanyà Tarragó SM 02:25:45
13 Claudio Franco Smeets SM 02:30:43
14 David Pedro Castella SM 02:31:01
15 Jose Galeano Sabate SM 02:32:40
16 Francesc Lluch Arbona SM 02:34:57
17 Ovidi Garcia Sastre SM 02:35:25
18 Raül Salvador Coscollano SM 02:39:33
19 Lluís Aznar Arasa SM 02:40:58
20 Quim Vernet Villagrasa SM 02:41:06
21 Vidal Paloma Vidal SM 02:41:14
22 Josep Maria Montané Salud SM 02:46:19
23 Alberto Grau Vidal SM 02:49:04
24 Guillermo Camarero López SM 02:49:09
25 David Sancho Chillida SM 02:49:38
26 Joan Ramon Balada Sanchez SM 02:49:42
27 David Ferrando Villarroya SM 02:50:06
28 Israel Bailach Queral SM 02:50:33
29 Josep Martin Arasa SM 02:51:20
30 Dani Meseguer Serret SM 02:52:54
31 Ricard Piñol Vendrell SM 02:55:34
32 Aaron Andreu Lopez SM 03:08:18
33 Jordi Marro Codorniu SM 03:25:33
34 Jose Fernandez Garcia SM 03:29:03
35 Sergi Matamoros Blanquet SM 03:31:16
36 Josep Margalef Pelegrin SM 03:54:26

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ana Belén Balagué Castells VF 02:57:29
2 Miriam Estorach Arsasa VF 03:08:02
3 Marta Casares Santiago VF 03:19:42
4 Elena Chamarro Martí VF 03:32:56

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Javier Heras Hernandez VM 02:07:03
2 Victor Mestre Miro VM 02:07:57
3 Joan Tur Serret VM 02:08:04
4 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:13:00
5 Martí Soriano López VM 02:17:07
6 Agusti Janini VM 02:18:53
7 Raül Garcia Abelló VM 02:27:09
8 Albert Carbonell Duaygües VM 02:28:54
9 Xavier Reverter Solanes VM 02:30:13
10 Jan Martin Garcia VM 02:33:24
11 Gabriel Puig Mascarell VM 02:34:59
12 Victor Adell Urraca VM 02:37:27
13 Ramon Pinyol Cid VM 02:41:34
14 Xavi Gilabert Valldeperez VM 02:41:40
15 Ricard Playà Salvadó VM 02:42:55
16 Santi Castellnou Brull VM 02:44:30
17 Xavi Carcole Sans VM 02:45:04
18 Pau Margalef Benaiges VM 02:46:02
19 Xavier Franch Marro VM 02:46:03
20 Carlos Gómez Múria VM 02:48:29
21 Josep Mateu Ribes VM 02:50:41
22 Miquel Angel Moncusí Agustí VM 02:53:30
23 Fernando Lleti Navarro VM 02:56:29
24 Paco Monforte Gargallo VM 02:59:39
25 Isidro Conde Reverte VM 03:04:10
26 Xavier Degracia Portella VM 03:06:38
27 Juan Andres Simo Vila VM 03:08:04
28 David Marti Guari VM 03:25:46
29 Bernat De Vargas Lopez VM 03:25:49
30 Jose Angel Cifre Sospedra VM 03:26:59
31 Karim Chouaib VM 03:33:13
32 Josep Bel Vidiella VM 03:38:16

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Isabel Arasa Fava M50F 03:38:49
2 Carmen Sánchez Hurtado M50F 03:39:20

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Francisco Javier Rey Navarro M50M 02:37:24
2 Narcís Franch Piñol M50M 02:49:01
3 Agustí Belda Sánchez M50M 02:53:40
4 Victor Sancho M50M 02:53:55
5 Paco Marine Olle M50M 02:55:25
6 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 02:56:48
7 Joan Tomas Arasa Pellisa M50M 02:57:14
8 Josep Maria Brull Farnos M50M 03:10:44
9 Eric Brut Torres M50M 03:11:07
10 Joan Abril Español M50M 03:16:36
11 Arturo Lange Ebri M50M 03:38:47
12 José González Calvo M50M 03:42:37