Classificacions: XIX Cursa UEC Tortosa

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Yaiza Miñana Marin PROF 02:19:02
2 Ana Murillo Ripollés PROF 02:27:38
3 Judit Lamas Borraz SENF 02:28:05
4 Sandra Vidiella Piñol SENF 02:42:31
5 Mònica Olivan De La Iglesia VETF 02:47:27
6 Angels Borras Piñol VETF 02:55:38
7 Teresa Martin VETF 02:59:58
8 Olga Navarro Cavalle SENF 03:01:29
9 Ainara Galarza Navarro PROF 03:11:14
10 Miriam Estorach Arasa VETF 03:19:18
11 Carmen Sánchez Hurtado M50F 03:27:11
12 Sandra Pellisa Moreso VETF 03:59:29

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ivan Calvó Vigara SENM 01:52:22
2 Aitor Tomàs Buitrago SENM 02:02:10
3 Pau Lleixà Quiroga PROM 02:03:38
4 Josep Montagut Gimenez VETM 02:04:07
5 David Sans Grau SENM 02:05:31
6 Vicent Garcia Argentó VETM 02:08:40
7 Alfonso Lopez Sancho VETM 02:09:11
8 Claudio Franco Smeets SENM 02:09:29
9 Victor Mestre Miro VETM 02:09:50
10 Ruben Astorga Vázquez VETM 02:13:13
11 Efrén Dalmau Balaguer SENM 02:13:30
12 Miquel Baselga Diaz VETM 02:14:13
13 Lluc Maresma Felipo VETM 02:16:37
14 Fernando Montull Labrador SENM 02:16:40
15 Andreu Gubert Celma SENM 02:18:26
16 Xavier Alanyà Tarragó SENM 02:18:27
17 Carlos Marco Ferre SENM 02:18:51
18 Damià Vericat Querol VETM 02:18:52
19 Ivan Arrufat Cid SENM 02:18:57
20 Andreu Queralt Queralt SENM 02:20:22
21 Rafel Mosegui Torà SENM 02:22:45
22 Dídac Abella Callarisa SENM 02:23:53
23 Tito Martínez Montosa SENM 02:24:33
24 Lahcen Ech Chahid SENM 02:26:02
25 Llorenç Castell SENM 02:27:18
26 Victor Adell Urraca VETM 02:27:33
27 Josep Miquel Buera Rebullida VETM 02:27:59
28 Gabriel Puig Mascarell VETM 02:29:21
29 Ovidi Garcia Sastre VETM 02:36:02
30 Joan Carles Liebanas Ruiz M50M 02:36:59
31 Octavio Redon Quixal M60M 02:37:03
32 Ramon Castells Lopez SENM 02:38:45
33 Josep M. Pons Morato M60M 02:40:19
34 Joan Curto Cabré M50M 02:40:19
35 Didac Gonzalez Pujol VETM 02:41:33
36 Damià Garcia Sangüesa M50M 02:41:47
37 Sergio Taulés Lasheras VETM 02:41:47
38 Xavi Gilabert Valldeperez VETM 02:42:21
39 Ramon Escurriola Navarro VETM 02:42:52
40 Josep Mateu Ribes VETM 02:46:53
41 Aaron Andreu Lopez SENM 02:47:09
42 Carlos Colomé Diaz VETM 02:47:30
43 Manel Martinez Ferrer M50M 02:48:05
44 Juan Miguel España Salvadó VETM 02:48:43
45 Juanjo Accensi Andreu M50M 02:49:19
46 Jose Antonio Ramiz Serveto VETM 02:50:45
47 Xavier Degracia Portella M50M 02:51:33
48 Xavier Reverté Solanes M50M 02:52:11
49 Ramon Zaragoza Valldeperez SENM 02:52:25
50 Juan Ramon Colomé Monllaó VETM 02:54:49
51 Joel Castells Casanova SENM 02:56:47
52 Antoni Lluís Llansana VETM 02:58:40
53 Quique Oltra Garrido SENM 02:59:02
54 Albert Curto Salvado VETM 02:59:33
55 Joan Ollé Ferré SENM 03:09:44
56 Oscar Rius Guerrero SENM 03:09:47
57 Hector Garcia Alpañes VETM 03:09:55
58 Pedro Ariño Fusté SENM 03:11:04
59 Victor Roca Añon SENM 03:11:05
60 Quim Vila Guimera SENM 03:11:13
61 Juan Jose Fumadó Casanova M60M 03:12:10
62 David Lucas Jardi SENM 03:12:24
63 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 03:13:56
64 Sisco Hierro Adell VETM 03:15:12
65 Gabriel Lluis Llansama VETM 03:15:17
66 Josep Carbó Carbó M50M 03:17:01
67 Daniel Rodezno Elvir SENM 03:25:27
68 Jaume Alcarraz Espelta SENM 03:27:32
69 Miquel Sanchez M60M 03:42:15
70 Joan Berenguer Rius M50M 03:44:35

Infantil Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Anna Rebull De La Vega INFF 01:01:06

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Andrea Fores Rodriguez CADF 02:00:26

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pau Fortunyo Lleberia CADM 01:03:56
2 Aleix Bajador Batalla CADM 01:04:28
3 Blai Alabart Ferré CADM 01:10:44
4 Artur Vallespi Serres CADM 02:05:43

Juvenil Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluc Vallespi JUVM 01:36:43
2 Érian Carbó Franch JUVM 02:43:53

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Arnau Falcó Vidilla JUNM 02:55:27

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Yaiza Miñana Marin PROF 02:19:02
2 Ana Murillo Ripollés PROF 02:27:38
3 Ainara Galarza Navarro PROF 03:11:14

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pau Lleixà Quiroga PROM 02:03:38

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Judit Lamas Borraz SENF 02:28:05
2 Sandra Vidiella Piñol SENF 02:42:31
3 Olga Navarro Cavalle SENF 03:01:29

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ivan Calvó Vigara SENM 01:52:22
2 Aitor Tomàs Buitrago SENM 02:02:10
3 David Sans Grau SENM 02:05:31
4 Claudio Franco Smeets SENM 02:09:29
5 Efrén Dalmau Balaguer SENM 02:13:30
6 Fernando Montull Labrador SENM 02:16:40
7 Andreu Gubert Celma SENM 02:18:26
8 Xavier Alanyà Tarragó SENM 02:18:27
9 Carlos Marco Ferre SENM 02:18:51
10 Ivan Arrufat Cid SENM 02:18:57
11 Andreu Queralt Queralt SENM 02:20:22
12 Rafel Mosegui Torà SENM 02:22:45
13 Dídac Abella Callarisa SENM 02:23:53
14 Tito Martínez Montosa SENM 02:24:33
15 Lahcen Ech Chahid SENM 02:26:02
16 Llorenç Castell SENM 02:27:18
17 Ramon Castells Lopez SENM 02:38:45
18 Aaron Andreu Lopez SENM 02:47:09
19 Ramon Zaragoza Valldeperez SENM 02:52:25
20 Joel Castells Casanova SENM 02:56:47
21 Quique Oltra Garrido SENM 02:59:02
22 Joan Ollé Ferré SENM 03:09:44
23 Oscar Rius Guerrero SENM 03:09:47
24 Pedro Ariño Fusté SENM 03:11:04
25 Victor Roca Añon SENM 03:11:05
26 Quim Vila Guimera SENM 03:11:13
27 David Lucas Jardi SENM 03:12:24
28 Daniel Rodezno Elvir SENM 03:25:27
29 Jaume Alcarraz Espelta SENM 03:27:32

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mònica Olivan De La Iglesia VETF 02:47:27
2 Angels Borras Piñol VETF 02:55:38
3 Teresa Martin VETF 02:59:58
4 Miriam Estorach Arasa VETF 03:19:18
5 Sandra Pellisa Moreso VETF 03:59:29

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep Montagut Gimenez VETM 02:04:07
2 Vicent Garcia Argentó VETM 02:08:40
3 Alfonso Lopez Sancho VETM 02:09:11
4 Victor Mestre Miro VETM 02:09:50
5 Ruben Astorga Vázquez VETM 02:13:13
6 Miquel Baselga Diaz VETM 02:14:13
7 Lluc Maresma Felipo VETM 02:16:37
8 Damià Vericat Querol VETM 02:18:52
9 Victor Adell Urraca VETM 02:27:33
10 Josep Miquel Buera Rebullida VETM 02:27:59
11 Gabriel Puig Mascarell VETM 02:29:21
12 Ovidi Garcia Sastre VETM 02:36:02
13 Didac Gonzalez Pujol VETM 02:41:33
14 Sergio Taulés Lasheras VETM 02:41:47
15 Xavi Gilabert Valldeperez VETM 02:42:21
16 Ramon Escurriola Navarro VETM 02:42:52
17 Josep Mateu Ribes VETM 02:46:53
18 Carlos Colomé Diaz VETM 02:47:30
19 Juan Miguel España Salvadó VETM 02:48:43
20 Jose Antonio Ramiz Serveto VETM 02:50:45
21 Juan Ramon Colomé Monllaó VETM 02:54:49
22 Antoni Lluís Llansana VETM 02:58:40
23 Albert Curto Salvado VETM 02:59:33
24 Hector Garcia Alpañes VETM 03:09:55
25 Sisco Hierro Adell VETM 03:15:12
26 Gabriel Lluis Llansama VETM 03:15:17

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carmen Sánchez Hurtado M50F 03:27:11

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Carles Liebanas Ruiz M50M 02:36:59
2 Joan Curto Cabré M50M 02:40:19
3 Damià Garcia Sangüesa M50M 02:41:47
4 Manel Martinez Ferrer M50M 02:48:05
5 Juanjo Accensi Andreu M50M 02:49:19
6 Xavier Degracia Portella M50M 02:51:33
7 Xavier Reverté Solanes M50M 02:52:11
8 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 03:13:56
9 Josep Carbó Carbó M50M 03:17:01
10 Joan Berenguer Rius M50M 03:44:35

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Octavio Redon Quixal M60M 02:37:03
2 Josep M. Pons Morato M60M 02:40:19
3 Juan Jose Fumadó Casanova M60M 03:12:10
4 Miquel Sanchez M60M 03:42:15