Classificacions: XIV - Cursa Serra de les Fites - La Pobla Massaluca

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sandra Vidiella Piñol ABSF 02:58:10
2 Alina Pintilie ABSF 03:01:47
3 Laia Llauradó PROF 03:20:45
4 Elisabet Llao Borras ABSF 03:22:47
5 Elena Chamarro Martí VETF 03:26:26
6 Raquel Caballe Fabra VETF 03:27:34

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Esteve Boix VETM 02:10:30
2 Abel Peralta Guillen ABSM 02:11:24
3 Xavier Ayala Salla VETM 02:18:15
4 Andreu Queralt Queralt ABSM 02:18:44
5 Xavier Alanyà Tarragó VETM 02:22:29
6 Vicent Garcia Argentó VETM 02:28:20
7 Robert Fontanet Estrada VETM 02:32:26
8 Agusti Janini VETM 02:33:46
9 Jose Javier Monton Cruz VETM 02:44:05
10 Josep Subirats Gil PROM 02:47:46
11 Ramon Chimeno Biel M50M 02:49:13
12 Ovidi Garcia Sastre VETM 02:56:13
13 Josep Ramon Alabart March M50M 02:56:27
14 Juan Miguel España Salvadó M50M 02:58:51
15 Lluis Descarrega Colat ABSM 02:58:56
16 Ramon Escurriola Navarro M50M 02:59:26
17 Jesus Gomez Aguar M50M 03:01:05
18 Moisés Millán Burriel M60M 03:04:13
19 Gabriel Puig Mascarell VETM 03:11:25
20 Albert Sans Ferrer VETM 03:12:31
21 Albert Gabaldà Galcerà ABSM 03:14:25
22 Marc Segura Serres PROM 03:14:30
23 Josep Mateu Ribes VETM 03:20:50
24 Manel Martinez Ferrer M50M 03:20:50
25 Eric Vaquer . M50M 03:22:50
26 Francesc Pagà Sorribes ABSM 03:26:02
27 Damià Garcia Sangüesa M50M 03:29:41
28 Ferran Rosich ABSM 03:31:36
29 Fernando Andreo García VETM 03:51:17
30 Juanjo Brusca Manchon VETM 04:01:17
31 Pau Julbe Arayo ABSM 04:10:49
32 Sergi Chavarria Gine VETM 04:14:44

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Anna Rebull De La Vega CADF 01:31:08

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Francesc Lapuerta Cardona CADM 01:08:28
2 Àlex Mestre Ruiz CADM 01:17:09
3 Arnau Chavarria Piñol CADM 01:42:21

Juvenil Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Blai Alabart Ferré JUVM 01:18:15
2 Ezequiel León Córdova JUVM 01:42:29

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Roger Balsebre JUNM 02:03:37

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Laia Llauradó PROF 03:20:45

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep Subirats Gil PROM 02:47:46
2 Marc Segura Serres PROM 03:14:30

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Elena Chamarro Martí VETF 03:26:26
2 Raquel Caballe Fabra VETF 03:27:34

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Esteve Boix VETM 02:10:30
2 Xavier Ayala Salla VETM 02:18:15
3 Xavier Alanyà Tarragó VETM 02:22:29
4 Vicent Garcia Argentó VETM 02:28:20
5 Robert Fontanet Estrada VETM 02:32:26
6 Agusti Janini VETM 02:33:46
7 Jose Javier Monton Cruz VETM 02:44:05
8 Ovidi Garcia Sastre VETM 02:56:13
9 Gabriel Puig Mascarell VETM 03:11:25
10 Albert Sans Ferrer VETM 03:12:31
11 Josep Mateu Ribes VETM 03:20:50
12 Fernando Andreo García VETM 03:51:17
13 Juanjo Brusca Manchon VETM 04:01:17
14 Sergi Chavarria Gine VETM 04:14:44

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ramon Chimeno Biel M50M 02:49:13
2 Josep Ramon Alabart March M50M 02:56:27
3 Juan Miguel España Salvadó M50M 02:58:51
4 Ramon Escurriola Navarro M50M 02:59:26
5 Jesus Gomez Aguar M50M 03:01:05
6 Manel Martinez Ferrer M50M 03:20:50
7 Eric Vaquer . M50M 03:22:50
8 Damià Garcia Sangüesa M50M 03:29:41

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Moisés Millán Burriel M60M 03:04:13