Classificacions: XIV - Cursa Serra de les Fites - Exprés

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ainara Galarza Navarro ABSF 01:59:49
2 Khadija Mandow ABSF 02:06:22
3 Jessica Sánchez González ABSF 02:08:27
4 Teresa Martin VETF 02:13:52
5 Soraya Mur Cervello ABSF 02:20:09
6 Eva Carreira Tella VETF 02:20:55
7 Noelia Gumbau Omedes VETF 02:27:02
8 Monika Aleknaite ABSF 02:27:03
9 Montserrat Garceso M50F 02:36:53
10 Mónica Ocaña Cabanes VETF 02:59:15
11 Maria Cristina Barral Gonçalves Da Silva M50F 02:59:59

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Cristian Gutierrez Garcia ABSM 01:35:08
2 Jordi Solé Vera ABSM 01:36:46
3 Jordi Julià Torres ABSM 01:39:02
4 David Sans Grau ABSM 01:40:19
5 Oscar Plata Sastre VETM 01:45:25
6 Quim Vila Guimerà VETM 01:49:15
7 David Bes Bes ABSM 01:52:24
8 Guillermo Camarero López VETM 01:52:48
9 Javier Izquierdo M50M 01:55:29
10 Joaquim Talarn Caubet VETM 01:57:17
11 Juan David Cebolla Benitez ABSM 02:00:17
12 Daniel Alvarez Fernandez VETM 02:00:56
13 Salvador Mulet Prats ABSM 02:01:16
14 Aaron Andreu Lopez ABSM 02:02:23
15 Aleix Còlera Piñana PROM 02:03:28
16 Robert Descarrega Jaumot ABSM 02:08:28
17 Carlos Olalla VETM 02:12:55
18 Enric Mur Cervelló ABSM 02:14:55
19 Leo Augusto León Mora VETM 02:17:16
20 Cristian Mihai ABSM 02:23:03
21 Victor Moreso Abella ABSM 02:28:26
22 Pere Vinyes Espasa VETM 02:28:53
23 Santi Espinós Lafuente VETM 02:36:50
24 Oriol Macià Garcia ABSM 02:42:02
25 Joan Llaó Curto M60M 02:59:09
26 Antonio Julbe Ortiz M50M 02:59:57
27 Simeon Vicente VETM 03:00:01

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aleix Còlera Piñana PROM 02:03:28

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Teresa Martin VETF 02:13:52
2 Eva Carreira Tella VETF 02:20:55
3 Noelia Gumbau Omedes VETF 02:27:02
4 Mónica Ocaña Cabanes VETF 02:59:15

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Oscar Plata Sastre VETM 01:45:25
2 Quim Vila Guimerà VETM 01:49:15
3 Guillermo Camarero López VETM 01:52:48
4 Joaquim Talarn Caubet VETM 01:57:17
5 Daniel Alvarez Fernandez VETM 02:00:56
6 Carlos Olalla VETM 02:12:55
7 Leo Augusto León Mora VETM 02:17:16
8 Pere Vinyes Espasa VETM 02:28:53
9 Santi Espinós Lafuente VETM 02:36:50
10 Simeon Vicente VETM 03:00:01

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Montserrat Garceso M50F 02:36:53
2 Maria Cristina Barral Gonçalves Da Silva M50F 02:59:59

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Javier Izquierdo M50M 01:55:29
2 Antonio Julbe Ortiz M50M 02:59:57

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Llaó Curto M60M 02:59:09