Classificacions: XIII Pujada al Montsià "Memorial Francesc Bort (Madro)"

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Anna Ferreres Meseguer VETF 03:30:33
2 Sandra Vidiella Piñol SENF 03:43:04
3 Helena Drago Rosa SENF 03:45:29
4 Miriam Estorach Arasa VETF 04:16:59
5 Sonia Verge Andres VETF 04:18:05
6 Núria Pallarés SENF 04:19:36
7 Angels Borras Piñol VETF 04:22:28
8 Marina Centelles Ràfales VETF 04:43:47
9 Maite Redó Capsir SENF 04:46:22
10 Èlia Castell Cano SENF 04:46:52
11 Lina Meseguer Carbó SENF 04:51:34
12 Monica Colonia Pedroza SENF 05:00:13
13 Carmen Sánchez Hurtado M50F 05:03:41
14 Elena Bellmunt Barrera VETF 05:04:06
15 Carme Torta Ferre VETF 05:05:49

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Julen Calvó Vigara SENM 02:27:24
2 Aitor Tomàs Buitrago SENM 02:31:53
3 David Sans Grau SENM 02:38:43
4 Héctor Edo Soriano SENM 02:39:06
5 Jose Maria Garcia Lopez VETM 02:44:28
6 Agus Juan-Camps Castell SENM 02:45:37
7 Victor Mestre Miro VETM 02:47:10
8 Santi Perez Gutierrez SENM 02:47:52
9 Claudio Franco Smeets SENM 02:49:45
10 Mario Galindo Riol VETM 02:54:22
11 Martí Soriano López VETM 02:59:28
12 Arturo Sanz Gargallo M50M 03:00:15
13 Musa Sowe SENM 03:01:55
14 Ivan Arrufat Cid SENM 03:02:16
15 Raül Garcia Abelló VETM 03:06:47
16 Andreu Gubert Celma SENM 03:08:14
17 Juan José Moliner Gimeno VETM 03:09:55
18 Ramon Jose Chimeno Biel VETM 03:11:32
19 Octavio Redon Quixal M50M 03:12:09
20 Juan Luis Sanz Piñol VETM 03:13:26
21 Josep Miquel Buera Rebullida VETM 03:17:33
22 Juan Pedro Gómez Gómez VETM 03:18:13
23 Gabriel Puig Mascarell VETM 03:20:09
24 Gerard Villaubí Barberà VETM 03:20:10
25 Moisés Millán Burriel M50M 03:20:22
26 Sergio Sanz Cabello VETM 03:22:03
27 Andreu Queralt Queralt SENM 03:23:23
28 Guillem Castell Arnau SENM 03:26:45
29 Juan Jose Gilabert Cuena VETM 03:27:48
30 Joan Ventura Ramirez VETM 03:29:10
31 David Ginés Royo SENM 03:30:45
32 Ramon Escurriola Navarro VETM 03:31:25
33 Paco Mies Vidal M50M 03:32:33
34 Sergi Bailach Bestratén SENM 03:32:39
35 Raul Sanz Angel VETM 03:33:30
36 Miquel Rojas Chertó VETM 03:33:55
37 Ricart Della Albiol SENM 03:34:33
38 Enric Ferré Vadillo SENM 03:34:47
39 Joan Guart Auxachs SENM 03:34:49
40 Francisco Sanchez Rodriguez M50M 03:34:50
41 Jose Lopez Colera SENM 03:38:15
42 Jordi Franch Trilla SENM 03:40:13
43 Narcís Franch Piñol M50M 03:47:21
44 Juan Miguel España Salvadó VETM 03:49:35
45 Albert Curto Salvado VETM 03:51:48
46 Francesc Lluch Arbona SENM 03:55:45
47 Paco Marine Olle M60M 03:57:33
48 Oriol Núñez Ollé VETM 03:58:14
49 Fernando Lleti Navarro VETM 03:58:53
50 Joan Tomas Arasa Pellisa M50M 03:59:40
51 Damià Garcia Sangüesa M50M 04:01:32
52 Claudio Porres Furio SENM 04:01:53
53 Josep Ramon Alabart March M50M 04:01:56
54 Rafa Jimenez Navarro VETM 04:02:56
55 Albert Cabanes Calvet VETM 04:04:17
56 Victor Sancho M50M 04:04:44
57 Josep Martin Arasa SENM 04:09:28
58 Josep Fernando Royal SENM 04:09:31
59 David Lucas Jardi SENM 04:09:54
60 Ramon Martí Carbó M60M 04:10:49
61 Juanjo Brusca Manchon SENM 04:15:00
62 Hermini Fibla Reverter VETM 04:17:50
63 Antonio Mestre Meseguer M60M 04:18:07
64 Justo Redó Chaler M60M 04:19:38
65 Joan Reverte Moya VETM 04:21:21
66 Ferran Vidal Bort VETM 04:21:59
67 Jose Fernandez Garcia VETM 04:22:34
68 Julian Galan Miralles VETM 04:28:21
69 Juan Manuel Fontanet Martí VETM 04:29:42
70 Víctor Forner Reverter SENM 04:30:20
71 Joan Pago Tordera VETM 04:31:25
72 Carlos Faus Sastre SENM 04:31:32
73 Albert Cañas Gonzalez VETM 04:32:03
74 Jose Angel Cifre Sospedra VETM 04:35:40
75 Lluis Barroeta Massot VETM 04:43:46
76 Santi Garcia Forner SENM 04:45:08
77 Albert Ribas Bel SENM 04:46:05
78 Francesc Pagà Sorribes SENM 04:46:10
79 Adrià Serret Roig VETM 04:46:56
80 Cristian Milian SENM 04:47:12
81 Xavier Subirats Cid SENM 04:47:24
82 Rubén Colell Morrralla SENM 04:49:56
83 Isidro Conde Reverte VETM 04:54:28

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluc Vallespi CADM 01:05:32
2 Xavi Marza Pla CADM 01:08:10
3 Aleix Bajador Batalla CADM 01:12:50
4 Ivan Gonzalez Garcia CADM 01:14:23
5 Saül Braza Albella CADM 01:22:11
6 Blai Alabart Ferre CADM 01:24:04

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pau Lleixà Quiroga JUNM 01:41:50
2 Marc Segura Serres JUNM 02:23:18
3 Josep Subirats Gil JUNM 02:28:51

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sandra Vidiella Piñol SENF 03:43:04
2 Helena Drago Rosa SENF 03:45:29
3 Núria Pallarés SENF 04:19:36
4 Maite Redó Capsir SENF 04:46:22
5 Èlia Castell Cano SENF 04:46:52
6 Lina Meseguer Carbó SENF 04:51:34
7 Monica Colonia Pedroza SENF 05:00:13

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Julen Calvó Vigara SENM 02:27:24
2 Aitor Tomàs Buitrago SENM 02:31:53
3 David Sans Grau SENM 02:38:43
4 Héctor Edo Soriano SENM 02:39:06
5 Agus Juan-Camps Castell SENM 02:45:37
6 Santi Perez Gutierrez SENM 02:47:52
7 Claudio Franco Smeets SENM 02:49:45
8 Musa Sowe SENM 03:01:55
9 Ivan Arrufat Cid SENM 03:02:16
10 Andreu Gubert Celma SENM 03:08:14
11 Andreu Queralt Queralt SENM 03:23:23
12 Guillem Castell Arnau SENM 03:26:45
13 David Ginés Royo SENM 03:30:45
14 Sergi Bailach Bestratén SENM 03:32:39
15 Ricart Della Albiol SENM 03:34:33
16 Enric Ferré Vadillo SENM 03:34:47
17 Joan Guart Auxachs SENM 03:34:49
18 Jose Lopez Colera SENM 03:38:15
19 Jordi Franch Trilla SENM 03:40:13
20 Francesc Lluch Arbona SENM 03:55:45
21 Claudio Porres Furio SENM 04:01:53
22 Josep Martin Arasa SENM 04:09:28
23 Josep Fernando Royal SENM 04:09:31
24 David Lucas Jardi SENM 04:09:54
25 Juanjo Brusca Manchon SENM 04:15:00
26 Víctor Forner Reverter SENM 04:30:20
27 Carlos Faus Sastre SENM 04:31:32
28 Santi Garcia Forner SENM 04:45:08
29 Albert Ribas Bel SENM 04:46:05
30 Francesc Pagà Sorribes SENM 04:46:10
31 Cristian Milian SENM 04:47:12
32 Xavier Subirats Cid SENM 04:47:24
33 Rubén Colell Morrralla SENM 04:49:56

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Anna Ferreres Meseguer VETF 03:30:33
2 Miriam Estorach Arasa VETF 04:16:59
3 Sonia Verge Andres VETF 04:18:05
4 Angels Borras Piñol VETF 04:22:28
5 Marina Centelles Ràfales VETF 04:43:47
6 Elena Bellmunt Barrera VETF 05:04:06
7 Carme Torta Ferre VETF 05:05:49

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jose Maria Garcia Lopez VETM 02:44:28
2 Victor Mestre Miro VETM 02:47:10
3 Mario Galindo Riol VETM 02:54:22
4 Martí Soriano López VETM 02:59:28
5 Raül Garcia Abelló VETM 03:06:47
6 Juan José Moliner Gimeno VETM 03:09:55
7 Ramon Jose Chimeno Biel VETM 03:11:32
8 Juan Luis Sanz Piñol VETM 03:13:26
9 Josep Miquel Buera Rebullida VETM 03:17:33
10 Juan Pedro Gómez Gómez VETM 03:18:13
11 Gabriel Puig Mascarell VETM 03:20:09
12 Gerard Villaubí Barberà VETM 03:20:10
13 Sergio Sanz Cabello VETM 03:22:03
14 Juan Jose Gilabert Cuena VETM 03:27:48
15 Joan Ventura Ramirez VETM 03:29:10
16 Ramon Escurriola Navarro VETM 03:31:25
17 Raul Sanz Angel VETM 03:33:30
18 Miquel Rojas Chertó VETM 03:33:55
19 Juan Miguel España Salvadó VETM 03:49:35
20 Albert Curto Salvado VETM 03:51:48
21 Oriol Núñez Ollé VETM 03:58:14
22 Fernando Lleti Navarro VETM 03:58:53
23 Rafa Jimenez Navarro VETM 04:02:56
24 Albert Cabanes Calvet VETM 04:04:17
25 Hermini Fibla Reverter VETM 04:17:50
26 Joan Reverte Moya VETM 04:21:21
27 Ferran Vidal Bort VETM 04:21:59
28 Jose Fernandez Garcia VETM 04:22:34
29 Julian Galan Miralles VETM 04:28:21
30 Juan Manuel Fontanet Martí VETM 04:29:42
31 Joan Pago Tordera VETM 04:31:25
32 Albert Cañas Gonzalez VETM 04:32:03
33 Jose Angel Cifre Sospedra VETM 04:35:40
34 Lluis Barroeta Massot VETM 04:43:46
35 Adrià Serret Roig VETM 04:46:56
36 Isidro Conde Reverte VETM 04:54:28

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carmen Sánchez Hurtado M50F 05:03:41

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Arturo Sanz Gargallo M50M 03:00:15
2 Octavio Redon Quixal M50M 03:12:09
3 Moisés Millán Burriel M50M 03:20:22
4 Paco Mies Vidal M50M 03:32:33
5 Francisco Sanchez Rodriguez M50M 03:34:50
6 Narcís Franch Piñol M50M 03:47:21
7 Joan Tomas Arasa Pellisa M50M 03:59:40
8 Damià Garcia Sangüesa M50M 04:01:32
9 Josep Ramon Alabart March M50M 04:01:56
10 Victor Sancho M50M 04:04:44

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paco Marine Olle M60M 03:57:33
2 Ramon Martí Carbó M60M 04:10:49
3 Antonio Mestre Meseguer M60M 04:18:07
4 Justo Redó Chaler M60M 04:19:38