Classificacions: XIII Pujada al Montsià "Memorial Francesc Bort (Madro)" - Exprés

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gina Brull Albiol SF 01:21:07
2 Anna Subirats Abella SF 01:26:13
3 Soraya Mur Cervello SF 01:29:58
4 Georgina Oliver Ventura SF 01:29:59
5 Raquel Caballe Fabra SF 01:34:05
6 Yesenia Shirley Córdova Andino VF 01:38:41
7 Cinta Rosa Bonfill Curto VF 01:38:58
8 Aïda Pallarès Aliau SF 01:40:29
9 Julia Mestre Mas SF 01:41:21
10 Maria Rufi Castell SF 01:41:22
11 Sofia Cabanes Balanzà SF 01:44:59
12 Cristina Tomas Roca SF 01:45:24
13 Mireia Fibla Ferrer VF 01:45:26
14 Esther Garcia Rodriguez SF 01:47:45
15 Mónica Ocaña Cabanes VF 01:50:20
16 Milagros Aguayo Benito VF 01:51:38
17 Georgina Falco Falco VF 01:51:56
18 Gemma Lleixà Duran SF 01:52:14
19 Cristina Borràs Margalef SF 01:52:36
20 Maika Clua Mascarell VF 01:55:13
21 Montse Del Aguila De Torres M60F 01:55:40
22 Cris Esteller Farcha SF 01:56:13
23 Carme Batalla Ferre VF 01:57:47
24 Mónica Enero Soriano VF 02:02:24
25 Mari Carmen Roig Mestre VF 02:02:24
26 María Florencia Manette Forti SF 02:02:29
27 Carla Canongia Del Aguila SF 02:03:37
28 Sonia Torrico Amaya VF 02:06:03
29 Raquel Ampudia Gonzalo SF 02:07:03
30 Ana Perez Romero M50F 02:09:38
31 Xus Gil Fibla SF 02:10:47
32 Tere Navarro Curto SF 02:10:49
33 Sara Vidal Perez SF 02:11:43
34 Paquita Balanzà Bel M50F 02:14:25
35 Lara Bel Selma SF 02:15:43
36 Mari Gonzàlez Sierra SF 02:18:53
37 Carmen Mari Martinez-Aguado Fuentes M50F 02:20:03
38 Estefania Pi Sancho VF 02:24:10
39 Angeles Fosar Micó M50F 02:25:50
40 Provi Cervera Beltran M50F 02:44:07
41 Silvia Fonollosa Garcia SF 02:51:40
42 Elena Fonollosa SF 02:51:41
43 Ana Cristina Milián Gascón VF 03:47:41

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marc Brescolí Badia SM 01:04:40
2 Narcis Franch Alimbau SM 01:07:33
3 Oriol Cid Gubau SM 01:07:34
4 Joan Andreu Estarlich Forcadell SM 01:08:30
5 Miquel Baselga Diaz VM 01:08:43
6 Gerard Rodríguez Salvadó SM 01:11:48
7 David Montesó Jiménez SM 01:13:31
8 Joan Deixens Martinez VM 01:14:32
9 Eugenio Bel Verge VM 01:16:57
10 Victor Alvarez Lopez SM 01:18:13
11 Albert Prades Mulet SM 01:18:15
12 Florenci Sales Vilalta M50M 01:20:09
13 Jordi Garcia Villar VM 01:20:36
14 Aaron Andreu Lopez SM 01:20:47
15 Josep Franch Marti SM 01:21:02
16 Alex Guart Hernando SM 01:21:37
17 Roger Cardó Susagne SM 01:22:41
18 Miquel Àngel Bonfill Segura SM 01:22:49
19 Albert Marti Melich SM 01:24:07
20 Albert Sans Ferrer SM 01:24:37
21 Vicent Martinez Vilar SM 01:26:07
22 Joan Fibla Bort VM 01:26:15
23 Victor Valls Gavalda VM 01:26:23
24 Antoni Lluís Llansana VM 01:26:54
25 Albert Cuesta Marti SM 01:27:07
26 Pau Castro Reverter SM 01:28:59
27 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 01:29:18
28 Pedro Ariño Fusté SM 01:29:26
29 César Caballero Parramón SM 01:29:27
30 Alex Caudet Roig SM 01:29:27
31 Xavi Tomas Pascual M50M 01:29:46
32 Leo Augusto León Mora VM 01:32:28
33 Jose Maria Vidal Ocaña VM 01:33:23
34 Oscar Queralt Queralt VM 01:33:35
35 Kilian Bertomeu González SM 01:34:52
36 Dani Queralt Roig VM 01:36:13
37 Enrique Rosello Beltri M50M 01:38:13
38 Victor Moreso Abella SM 01:38:14
39 Christian Arnau Almaraz SM 01:38:18
40 Daniel Castro Engstrom SM 01:38:24
41 Benjamin Garcia Balaguer M50M 01:39:22
42 Esio De Macedo SM 01:39:30
43 Josep Montserrat Martinez VM 01:40:16
44 Cristian Bertomeu Belles SM 01:40:28
45 Arturo Lange Ebri M60M 01:41:05
46 Joan Prat Escayola VM 01:41:16
47 Manel Vallet Garriga M50M 01:41:38
48 Carlos Claramunt Aguayo SM 01:42:21
49 Marià Blai Lleixà Tal M50M 01:44:32
50 Joan Lluis Fibla Moreno SM 01:48:31
51 Jonatan Lara Garcia SM 01:48:33
52 Albert Bel Esteller SM 01:50:17
53 Lluís Borràs Colomé M50M 01:51:06
54 Eugeni Simó Queralt SM 01:52:04
55 Vanni Nägeli Juan SM 01:52:14
56 Sebastià Eroles Soto M50M 01:56:16
57 Jordi Cervera Sorolla VM 01:57:43
58 Dani Bajador Galiana VM 01:57:45
59 Ricard Reverter Sancho SM 02:15:39
60 Javier Torrent Beltran VM 02:18:23
61 Josep Torrent Beltran SM 02:18:28
62 Óscar Martínez Díaz SM 02:19:20
63 Miquel Sancho Matamoros M60M 02:20:01
64 Jose Francisco Ampudia Soria M60M 02:24:08
65 Alex Chimeno Bort SM 02:33:44
66 Robert Moron Bort SM 02:33:46
67 Miguel Carcelen Valiente M50M 02:44:14
68 Óscar Gargallo Marti SM 02:51:30
69 Jordi Benet Gómez SM 02:51:30
70 Pep Gisbert Margarit M60M 02:59:14

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Berta Agustin Fibla CADF 01:45:06

Infantil Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Vanessa Fibla Moreno INFF 02:19:21

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 David Curto Díez CADM 01:44:43

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ana Matamoros Castro JF 01:28:21
2 Maria Joaquin Romero JF 01:52:04

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Sancho Rosal JM 01:24:17

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gina Brull Albiol SF 01:21:07
2 Anna Subirats Abella SF 01:26:13
3 Soraya Mur Cervello SF 01:29:58
4 Georgina Oliver Ventura SF 01:29:59
5 Raquel Caballe Fabra SF 01:34:05
6 Aïda Pallarès Aliau SF 01:40:29
7 Julia Mestre Mas SF 01:41:21
8 Maria Rufi Castell SF 01:41:22
9 Sofia Cabanes Balanzà SF 01:44:59
10 Cristina Tomas Roca SF 01:45:24
11 Esther Garcia Rodriguez SF 01:47:45
12 Gemma Lleixà Duran SF 01:52:14
13 Cristina Borràs Margalef SF 01:52:36
14 Cris Esteller Farcha SF 01:56:13
15 María Florencia Manette Forti SF 02:02:29
16 Carla Canongia Del Aguila SF 02:03:37
17 Raquel Ampudia Gonzalo SF 02:07:03
18 Xus Gil Fibla SF 02:10:47
19 Tere Navarro Curto SF 02:10:49
20 Sara Vidal Perez SF 02:11:43
21 Lara Bel Selma SF 02:15:43
22 Mari Gonzàlez Sierra SF 02:18:53
23 Silvia Fonollosa Garcia SF 02:51:40
24 Elena Fonollosa SF 02:51:41

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marc Brescolí Badia SM 01:04:40
2 Narcis Franch Alimbau SM 01:07:33
3 Oriol Cid Gubau SM 01:07:34
4 Joan Andreu Estarlich Forcadell SM 01:08:30
5 Gerard Rodríguez Salvadó SM 01:11:48
6 David Montesó Jiménez SM 01:13:31
7 Victor Alvarez Lopez SM 01:18:13
8 Albert Prades Mulet SM 01:18:15
9 Aaron Andreu Lopez SM 01:20:47
10 Josep Franch Marti SM 01:21:02
11 Alex Guart Hernando SM 01:21:37
12 Roger Cardó Susagne SM 01:22:41
13 Miquel Àngel Bonfill Segura SM 01:22:49
14 Albert Marti Melich SM 01:24:07
15 Albert Sans Ferrer SM 01:24:37
16 Vicent Martinez Vilar SM 01:26:07
17 Albert Cuesta Marti SM 01:27:07
18 Pau Castro Reverter SM 01:28:59
19 Pedro Ariño Fusté SM 01:29:26
20 César Caballero Parramón SM 01:29:27
21 Alex Caudet Roig SM 01:29:27
22 Kilian Bertomeu González SM 01:34:52
23 Victor Moreso Abella SM 01:38:14
24 Christian Arnau Almaraz SM 01:38:18
25 Daniel Castro Engstrom SM 01:38:24
26 Esio De Macedo SM 01:39:30
27 Cristian Bertomeu Belles SM 01:40:28
28 Carlos Claramunt Aguayo SM 01:42:21
29 Joan Lluis Fibla Moreno SM 01:48:31
30 Jonatan Lara Garcia SM 01:48:33
31 Albert Bel Esteller SM 01:50:17
32 Eugeni Simó Queralt SM 01:52:04
33 Vanni Nägeli Juan SM 01:52:14
34 Ricard Reverter Sancho SM 02:15:39
35 Josep Torrent Beltran SM 02:18:28
36 Óscar Martínez Díaz SM 02:19:20
37 Alex Chimeno Bort SM 02:33:44
38 Robert Moron Bort SM 02:33:46
39 Óscar Gargallo Marti SM 02:51:30
40 Jordi Benet Gómez SM 02:51:30

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Yesenia Shirley Córdova Andino VF 01:38:41
2 Cinta Rosa Bonfill Curto VF 01:38:58
3 Mireia Fibla Ferrer VF 01:45:26
4 Mónica Ocaña Cabanes VF 01:50:20
5 Milagros Aguayo Benito VF 01:51:38
6 Georgina Falco Falco VF 01:51:56
7 Maika Clua Mascarell VF 01:55:13
8 Carme Batalla Ferre VF 01:57:47
9 Mónica Enero Soriano VF 02:02:24
10 Mari Carmen Roig Mestre VF 02:02:24
11 Sonia Torrico Amaya VF 02:06:03
12 Estefania Pi Sancho VF 02:24:10
13 Ana Cristina Milián Gascón VF 03:47:41

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Miquel Baselga Diaz VM 01:08:43
2 Joan Deixens Martinez VM 01:14:32
3 Eugenio Bel Verge VM 01:16:57
4 Jordi Garcia Villar VM 01:20:36
5 Joan Fibla Bort VM 01:26:15
6 Victor Valls Gavalda VM 01:26:23
7 Antoni Lluís Llansana VM 01:26:54
8 Leo Augusto León Mora VM 01:32:28
9 Jose Maria Vidal Ocaña VM 01:33:23
10 Oscar Queralt Queralt VM 01:33:35
11 Dani Queralt Roig VM 01:36:13
12 Josep Montserrat Martinez VM 01:40:16
13 Joan Prat Escayola VM 01:41:16
14 Jordi Cervera Sorolla VM 01:57:43
15 Dani Bajador Galiana VM 01:57:45
16 Javier Torrent Beltran VM 02:18:23

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ana Perez Romero M50F 02:09:38
2 Paquita Balanzà Bel M50F 02:14:25
3 Carmen Mari Martinez-Aguado Fuentes M50F 02:20:03
4 Angeles Fosar Micó M50F 02:25:50
5 Provi Cervera Beltran M50F 02:44:07

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Florenci Sales Vilalta M50M 01:20:09
2 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 01:29:18
3 Xavi Tomas Pascual M50M 01:29:46
4 Enrique Rosello Beltri M50M 01:38:13
5 Benjamin Garcia Balaguer M50M 01:39:22
6 Manel Vallet Garriga M50M 01:41:38
7 Marià Blai Lleixà Tal M50M 01:44:32
8 Lluís Borràs Colomé M50M 01:51:06
9 Sebastià Eroles Soto M50M 01:56:16
10 Miguel Carcelen Valiente M50M 02:44:14

Màster60 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Montse Del Aguila De Torres M60F 01:55:40

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Arturo Lange Ebri M60M 01:41:05
2 Miquel Sancho Matamoros M60M 02:20:01
3 Jose Francisco Ampudia Soria M60M 02:24:08
4 Pep Gisbert Margarit M60M 02:59:14