Classificacions: XIII - Cursa Serra de les Fites - Exprés

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Patricia Duran Soley SENF 02:03:41
2 Susana Castells Lopez SENF 02:08:06
3 Júlia Rius Lletí SENF 02:10:13
4 Yolanda Larrosa Munuera SENF 02:10:52
5 Dominique Martinez . M50F 02:15:42
6 Soraya Mur Cervello SENF 02:19:26
7 Núria Pallarés SENF 02:23:03
8 Sandrine Talbotier . VETF 02:23:31
9 Jennifer Subirats Lleixà SENF 02:30:27
10 Patricia Gayraud . VETF 02:32:23
11 Mónica Ocaña Cabanes VETF 02:37:29
12 Celine Llop . M50F 02:40:19
13 Milagros Aguayo Benito M50F 02:50:40
14 Carme Batalla Ferre VETF 03:03:36
15 Miriam Dolz Casasus SENF 03:24:09

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jordi Julià Torres SENM 01:37:40
2 Joan Carles Comas Sánchez SENM 01:40:45
3 Jesus Tomas Celma SENM 01:42:08
4 Sergio Ralfas Perales SENM 01:42:34
5 Roger Viñes Horta SENM 01:47:46
6 Josep Puig Carles VETM 01:50:03
7 Xavier Serres Colell SENM 01:51:57
8 Gerard Rodríguez Salvadó SENM 01:52:42
9 Jordi Solé Merino SENM 01:56:56
10 Joaquim Talarn Caubet VETM 01:59:31
11 Albert Sans Ferrer VETM 02:01:06
12 Eduard Batlle Pomar VETM 02:01:42
13 Jordi Marsiñach SENM 02:02:13
14 Albert Carbonell Vilches SENM 02:03:42
15 Francesc Pagà Sorribes SENM 02:03:58
16 Claudio Porres Furio SENM 02:05:16
17 Victor Llop Pallejà SENM 02:07:46
18 Sergi Segarra Farnós SENM 02:09:53
19 Pedro Ariño Fusté SENM 02:13:50
20 Enric Mur Cervelló SENM 02:14:16
21 Joan Porta Miro SENM 02:18:08
22 David Gauxachs Font SENM 02:18:25
23 Hakim Sediki Ait Silarbi M50M 02:20:12
24 Aldo Franquet Borrull VETM 02:22:12
25 Victor Moreso Abella SENM 02:25:04
26 Joan Montagut Vallespi SENM 02:27:35
27 Robert Descarrega Jaumot SENM 02:27:36
28 Emidio Ribeiro . M50M 02:27:54
29 Roger Gil Mateu VETM 02:28:54
30 Jean Llop . M50M 02:35:11
31 Ignasi Montaña Caballé SENM 02:36:31
32 Josep Solé Poyo SENM 02:36:32
33 Jean François Aguado . M50M 02:37:49
34 Miquel Mulet Moreno SENM 02:40:12
35 Gayraud Eric M50M 02:43:21
36 Christian Pauvert . M60M 02:43:23
37 Evelyne Cluzel . M50M 02:43:24
38 Xavi Tomas Pascual M50M 02:45:50
39 Joaquim Gavaldà Hidalgo VETM 02:49:10
40 Jonatan Lara Garcia SENM 03:02:24
41 Dani Bajador Galiana VETM 03:03:37
42 Joan Alvarez Launes VETM 03:25:53
43 Joan Martinez Aroca VETM 03:26:00

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Patricia Duran Soley SENF 02:03:41
2 Susana Castells Lopez SENF 02:08:06
3 Júlia Rius Lletí SENF 02:10:13
4 Yolanda Larrosa Munuera SENF 02:10:52
5 Soraya Mur Cervello SENF 02:19:26
6 Núria Pallarés SENF 02:23:03
7 Jennifer Subirats Lleixà SENF 02:30:27
8 Miriam Dolz Casasus SENF 03:24:09

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jordi Julià Torres SENM 01:37:40
2 Joan Carles Comas Sánchez SENM 01:40:45
3 Jesus Tomas Celma SENM 01:42:08
4 Sergio Ralfas Perales SENM 01:42:34
5 Roger Viñes Horta SENM 01:47:46
6 Xavier Serres Colell SENM 01:51:57
7 Gerard Rodríguez Salvadó SENM 01:52:42
8 Jordi Solé Merino SENM 01:56:56
9 Jordi Marsiñach SENM 02:02:13
10 Albert Carbonell Vilches SENM 02:03:42
11 Francesc Pagà Sorribes SENM 02:03:58
12 Claudio Porres Furio SENM 02:05:16
13 Victor Llop Pallejà SENM 02:07:46
14 Sergi Segarra Farnós SENM 02:09:53
15 Pedro Ariño Fusté SENM 02:13:50
16 Enric Mur Cervelló SENM 02:14:16
17 Joan Porta Miro SENM 02:18:08
18 David Gauxachs Font SENM 02:18:25
19 Victor Moreso Abella SENM 02:25:04
20 Joan Montagut Vallespi SENM 02:27:35
21 Robert Descarrega Jaumot SENM 02:27:36
22 Ignasi Montaña Caballé SENM 02:36:31
23 Josep Solé Poyo SENM 02:36:32
24 Miquel Mulet Moreno SENM 02:40:12
25 Jonatan Lara Garcia SENM 03:02:24

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sandrine Talbotier . VETF 02:23:31
2 Patricia Gayraud . VETF 02:32:23
3 Mónica Ocaña Cabanes VETF 02:37:29
4 Carme Batalla Ferre VETF 03:03:36

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep Puig Carles VETM 01:50:03
2 Joaquim Talarn Caubet VETM 01:59:31
3 Albert Sans Ferrer VETM 02:01:06
4 Eduard Batlle Pomar VETM 02:01:42
5 Aldo Franquet Borrull VETM 02:22:12
6 Roger Gil Mateu VETM 02:28:54
7 Joaquim Gavaldà Hidalgo VETM 02:49:10
8 Dani Bajador Galiana VETM 03:03:37
9 Joan Alvarez Launes VETM 03:25:53
10 Joan Martinez Aroca VETM 03:26:00

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Dominique Martinez . M50F 02:15:42
2 Celine Llop . M50F 02:40:19
3 Milagros Aguayo Benito M50F 02:50:40

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Hakim Sediki Ait Silarbi M50M 02:20:12
2 Emidio Ribeiro . M50M 02:27:54
3 Jean Llop . M50M 02:35:11
4 Jean François Aguado . M50M 02:37:49
5 Gayraud Eric M50M 02:43:21
6 Evelyne Cluzel . M50M 02:43:24
7 Xavi Tomas Pascual M50M 02:45:50

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Christian Pauvert . M60M 02:43:23