Classificacions: XIII - Cursa Serra de les Fites

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gemma Colomé Estrada SENF 02:18:54
2 Núria Florencio Cabré VETF 02:21:55
3 Judit Lamas Borraz SENF 02:25:18
4 Sandra Vidiella Piñol SENF 02:32:21
5 Mireia Santesmasses Viola SENF 02:37:20
6 Claudia Mancilla VETF 02:49:28
7 Olga Navarro Cavalle SENF 02:52:29
8 Ainara Galarza Navarro PROF 02:58:02
9 Anna Saballs Fernandez SENF 02:59:34
10 Eva Carreira Tella VETF 03:05:05
11 Miriam Estorach Arasa VETF 03:05:30
12 Carmen Sánchez Hurtado M50F 03:25:05
13 Trish Mellor M60F 03:42:14

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aitor Tomàs Buitrago SENM 01:55:37
2 Xavier Ayala Salla SENM 01:55:42
3 Vicent Herrera Coscollano SENM 01:57:41
4 Vicent Garcia Argentó VETM 02:00:27
5 Pau Lleixà Quiroga PROM 02:01:12
6 David Sans Grau SENM 02:01:52
7 Josep Montagut Gimenez VETM 02:01:53
8 Claudio Franco Smeets SENM 02:05:24
9 Andreu Queralt Queralt SENM 02:09:29
10 Francesc Caballe Fabra SENM 02:09:51
11 Oscar Plata Sastre VETM 02:11:08
12 Oscar Oraa Bonet M50M 02:11:15
13 Andreu Gubert Celma SENM 02:13:02
14 Adrià Sabaté Masip SENM 02:13:23
15 Efrén Dalmau Balaguer SENM 02:14:48
16 Xavier Alanyà Tarragó SENM 02:15:33
17 Marc Curto Aragones SENM 02:18:52
18 Miquel Baselga Diaz VETM 02:20:50
19 Juan Pedro Groult Roca M50M 02:21:06
20 Gabriel Puig Mascarell VETM 02:29:45
21 Didac Gonzalez Pujol VETM 02:30:38
22 Joan Fortuño Calduch SENM 02:32:47
23 Joan Carles Liebanas Ruiz M50M 02:34:10
24 Damià Garcia Sangüesa M50M 02:36:05
25 Josep Ramon Alabart March M50M 02:36:59
26 Joan Farnos Canalda M50M 02:37:23
27 Manel Niella SENM 02:37:41
28 Sergio Taulés Lasheras VETM 02:38:16
29 Ovidi Garcia Sastre VETM 02:39:12
30 Joan Curto Cabré M50M 02:41:25
31 Fernando Guiu Sanchez VETM 02:41:50
32 Ignasi Amat M50M 02:44:24
33 Josep M. Pons Morato M60M 02:45:04
34 Eric Vaquier M50M 02:45:19
35 Xavier Albesa Rubio M50M 02:48:01
36 Oscar Collado Jareño VETM 02:48:03
37 Miquel Fairen Casals VETM 02:52:41
38 Santiago Navarro Cid SENM 02:52:51
39 Xavier Degracia Portella M50M 02:55:25
40 Quim Vila Guimera SENM 02:58:03
41 Antoni Lluis Llansama VETM 02:58:29
42 Augusto Leo León Mora VETM 02:59:32
43 Josep M Amades Mateu VETM 03:00:02
44 Oscar Rius Guerrero SENM 03:01:26
45 Fernando Lleti Navarro VETM 03:05:30
46 David Lucas Jardi SENM 03:06:10
47 Isidro Conde Reverte VETM 03:06:29
48 Josep Maria Farré Pocallet M50M 03:14:06
49 Oscar Durango Recuenco VETM 03:19:24
50 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 03:21:34
51 Jaume Alcarraz Espelta SENM 03:25:08
52 Simeon Vicente VETM 03:25:13
53 Miquel Sanchez M60M 03:35:31
54 Gabriel Lluis Llansama VETM 03:38:15
55 Joan Berenguer Rius M50M 03:43:56
56 Xavier Sole Miralles VETM 03:56:43
57 David Pallares Sole SENM 03:56:44

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pau Fortunyo Lleberia CADM 00:33:02
2 Saül Braza Albella CADM 00:33:40
3 Aleix Bajador Batalla CADM 00:36:39
4 Blai Alabart Ferré CADM 00:43:34
5 Artur Vallespi Serres CADM 00:59:38

Juvenil Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Anna Ibañez JUVF 01:24:47
2 Laia Mestre Cugat JUVF 02:08:54
3 Elsa Vaquier JUVF 02:26:14

Juvenil Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluc Vallespi JUVM 01:07:53
2 Pau Querol Cid JUVM 01:18:53

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pau Moya Sastre JUNM 01:20:36
2 Arnau Cardona Sabaté JUNM 01:39:52
3 Marc Amoros JUNM 01:55:35

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ainara Galarza Navarro PROF 02:58:02

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pau Lleixà Quiroga PROM 02:01:12

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gemma Colomé Estrada SENF 02:18:54
2 Judit Lamas Borraz SENF 02:25:18
3 Sandra Vidiella Piñol SENF 02:32:21
4 Mireia Santesmasses Viola SENF 02:37:20
5 Olga Navarro Cavalle SENF 02:52:29
6 Anna Saballs Fernandez SENF 02:59:34

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aitor Tomàs Buitrago SENM 01:55:37
2 Xavier Ayala Salla SENM 01:55:42
3 Vicent Herrera Coscollano SENM 01:57:41
4 David Sans Grau SENM 02:01:52
5 Claudio Franco Smeets SENM 02:05:24
6 Andreu Queralt Queralt SENM 02:09:29
7 Francesc Caballe Fabra SENM 02:09:51
8 Andreu Gubert Celma SENM 02:13:02
9 Adrià Sabaté Masip SENM 02:13:23
10 Efrén Dalmau Balaguer SENM 02:14:48
11 Xavier Alanyà Tarragó SENM 02:15:33
12 Marc Curto Aragones SENM 02:18:52
13 Joan Fortuño Calduch SENM 02:32:47
14 Manel Niella SENM 02:37:41
15 Santiago Navarro Cid SENM 02:52:51
16 Quim Vila Guimera SENM 02:58:03
17 Oscar Rius Guerrero SENM 03:01:26
18 David Lucas Jardi SENM 03:06:10
19 Jaume Alcarraz Espelta SENM 03:25:08
20 David Pallares Sole SENM 03:56:44

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Núria Florencio Cabré VETF 02:21:55
2 Claudia Mancilla VETF 02:49:28
3 Eva Carreira Tella VETF 03:05:05
4 Miriam Estorach Arasa VETF 03:05:30

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Vicent Garcia Argentó VETM 02:00:27
2 Josep Montagut Gimenez VETM 02:01:53
3 Oscar Plata Sastre VETM 02:11:08
4 Miquel Baselga Diaz VETM 02:20:50
5 Gabriel Puig Mascarell VETM 02:29:45
6 Didac Gonzalez Pujol VETM 02:30:38
7 Sergio Taulés Lasheras VETM 02:38:16
8 Ovidi Garcia Sastre VETM 02:39:12
9 Fernando Guiu Sanchez VETM 02:41:50
10 Oscar Collado Jareño VETM 02:48:03
11 Miquel Fairen Casals VETM 02:52:41
12 Antoni Lluis Llansama VETM 02:58:29
13 Augusto Leo León Mora VETM 02:59:32
14 Josep M Amades Mateu VETM 03:00:02
15 Fernando Lleti Navarro VETM 03:05:30
16 Isidro Conde Reverte VETM 03:06:29
17 Oscar Durango Recuenco VETM 03:19:24
18 Simeon Vicente VETM 03:25:13
19 Gabriel Lluis Llansama VETM 03:38:15
20 Xavier Sole Miralles VETM 03:56:43

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carmen Sánchez Hurtado M50F 03:25:05

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Oscar Oraa Bonet M50M 02:11:15
2 Juan Pedro Groult Roca M50M 02:21:06
3 Joan Carles Liebanas Ruiz M50M 02:34:10
4 Damià Garcia Sangüesa M50M 02:36:05
5 Josep Ramon Alabart March M50M 02:36:59
6 Joan Farnos Canalda M50M 02:37:23
7 Joan Curto Cabré M50M 02:41:25
8 Ignasi Amat M50M 02:44:24
9 Eric Vaquier M50M 02:45:19
10 Xavier Albesa Rubio M50M 02:48:01
11 Xavier Degracia Portella M50M 02:55:25
12 Josep Maria Farré Pocallet M50M 03:14:06
13 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 03:21:34
14 Joan Berenguer Rius M50M 03:43:56

Màster60 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Trish Mellor M60F 03:42:14

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep M. Pons Morato M60M 02:45:04
2 Miquel Sanchez M60M 03:35:31