Classificacions: XII Serra de les Fites

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sandra Vidiella Piñol SF 02:29:37
2 Pat Perpinya Compte VF 02:41:45
3 Beatriz Tena Roc SF 02:45:44
4 Mònica Olivan De La Iglesia VF 02:47:51
5 Gemma Puertas Allepuz SF 02:54:25
6 Elena Chamarro Martí VF 03:00:36
7 Miriam Estorach Arsasa VF 03:00:51
8 Yolanda Freixa Giner VF 03:11:32
9 Angels Borras Piñol VF 03:13:59
10 Maria Del Valle De Torres Gómez VF 03:19:57
11 Melani Garcia Zaporta SF 03:35:11
12 Silvia Domini Vidal M50F 03:41:50
13 Carmen Sánchez Hurtado M50F 03:51:32
14 M.josé Brull Lleixà VF 04:00:08

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jose Maria Resano Magaña SM 01:55:26
2 Aitor Tomàs Buitrago SM 01:56:41
3 Pau Vila Fabra SM 01:58:17
4 Francesc Caballe Fabra SM 02:01:27
5 Victor Mestre Miro VM 02:03:53
6 Ramon Blanch Serres SM 02:07:55
7 Miquel Angel Martinez Hernandez VM 02:10:24
8 Claudio Franco Smeets SM 02:10:36
9 Mario Galindo Riol VM 02:13:12
10 Oriol Güell Villar SM 02:15:04
11 Raül Garcia Abelló VM 02:21:19
12 Robert Mas Castellvi VM 02:21:23
13 Miquel Farré Masip SM 02:21:45
14 Santiago Vilella Franc SM 02:24:05
15 Christian Pellicer Plazas VM 02:25:48
16 Juan Luis Sanz Piñol VM 02:28:08
17 Gerard Villaubí Barberà VM 02:28:09
18 Albert Carbonell Duaygües VM 02:28:42
19 Gabriel Puig Mascarell VM 02:28:45
20 Francesc Lluch Arbona SM 02:33:55
21 Lluís Aznar Arasa SM 02:34:51
22 Pere Dalmau Llorca VM 02:34:55
23 Tito Martínez Montosa SM 02:35:56
24 Ovidi Garcia Sastre VM 02:36:00
25 Ronald Fargas Mendoza VM 02:36:18
26 Eric Vaquier M50M 02:38:26
27 Josep Vilanova Ardit SM 02:40:51
28 Manel Campos Tomàs VM 02:41:08
29 Joan Curto Cabré M50M 02:42:58
30 Josep Pallarés Martí M50M 02:43:19
31 Ismael Escoda Martin SM 02:44:56
32 Alfredo Ripollés Monllau VM 02:44:57
33 Alex Estela Carreras VM 02:45:59
34 Marcos Tora Andreu SM 02:47:37
35 David Pallares Sole SM 02:52:58
36 Paco Marine Olle M60M 02:53:06
37 Guillem Arnau San Martín Guiral SM 03:03:56
38 Xavier Degracia Portella VM 03:05:22
39 Jose Fernandez Garcia VM 03:14:01
40 Carl Galvez García M50M 03:19:38
41 Simeon Vicente VM 03:19:40
42 Cristian Martorell Pino SM 03:19:55
43 David Lucas Jardi SM 03:21:48
44 Josep Maria Brull Farnos M50M 03:26:49
45 Victor Roca Añon SM 03:26:57
46 Fito Font M60M 04:01:37
47 Joan Mitjavila Abella M50M 04:11:49

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluc Vallespi CADM 01:07:04
2 Alexander Esteban Martin CADM 01:13:39
3 Aleix Bajador Batalla CADM 01:14:10
4 Blai Alabart CADM 01:25:29
5 Arnau Falcó Vidilla CADM 01:34:14
6 Biel Fargas Navarro CADM 01:41:18

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aina Alabart Ferré JF 02:50:06

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pau Lleixà Quiroga JM 01:35:36
2 Aitor Domènech Montané JM 01:52:52
3 Arnau Fargas Navarro JM 02:04:46
4 Marc Segura Serres JM 02:22:21

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sandra Vidiella Piñol SF 02:29:37
2 Beatriz Tena Roc SF 02:45:44
3 Gemma Puertas Allepuz SF 02:54:25
4 Melani Garcia Zaporta SF 03:35:11

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jose Maria Resano Magaña SM 01:55:26
2 Aitor Tomàs Buitrago SM 01:56:41
3 Pau Vila Fabra SM 01:58:17
4 Francesc Caballe Fabra SM 02:01:27
5 Ramon Blanch Serres SM 02:07:55
6 Claudio Franco Smeets SM 02:10:36
7 Oriol Güell Villar SM 02:15:04
8 Miquel Farré Masip SM 02:21:45
9 Santiago Vilella Franc SM 02:24:05
10 Francesc Lluch Arbona SM 02:33:55
11 Lluís Aznar Arasa SM 02:34:51
12 Tito Martínez Montosa SM 02:35:56
13 Josep Vilanova Ardit SM 02:40:51
14 Ismael Escoda Martin SM 02:44:56
15 Marcos Tora Andreu SM 02:47:37
16 David Pallares Sole SM 02:52:58
17 Guillem Arnau San Martín Guiral SM 03:03:56
18 Cristian Martorell Pino SM 03:19:55
19 David Lucas Jardi SM 03:21:48
20 Victor Roca Añon SM 03:26:57

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pat Perpinya Compte VF 02:41:45
2 Mònica Olivan De La Iglesia VF 02:47:51
3 Elena Chamarro Martí VF 03:00:36
4 Miriam Estorach Arsasa VF 03:00:51
5 Yolanda Freixa Giner VF 03:11:32
6 Angels Borras Piñol VF 03:13:59
7 Maria Del Valle De Torres Gómez VF 03:19:57
8 M.josé Brull Lleixà VF 04:00:08

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Mestre Miro VM 02:03:53
2 Miquel Angel Martinez Hernandez VM 02:10:24
3 Mario Galindo Riol VM 02:13:12
4 Raül Garcia Abelló VM 02:21:19
5 Robert Mas Castellvi VM 02:21:23
6 Christian Pellicer Plazas VM 02:25:48
7 Juan Luis Sanz Piñol VM 02:28:08
8 Gerard Villaubí Barberà VM 02:28:09
9 Albert Carbonell Duaygües VM 02:28:42
10 Gabriel Puig Mascarell VM 02:28:45
11 Pere Dalmau Llorca VM 02:34:55
12 Ovidi Garcia Sastre VM 02:36:00
13 Ronald Fargas Mendoza VM 02:36:18
14 Manel Campos Tomàs VM 02:41:08
15 Alfredo Ripollés Monllau VM 02:44:57
16 Alex Estela Carreras VM 02:45:59
17 Xavier Degracia Portella VM 03:05:22
18 Jose Fernandez Garcia VM 03:14:01
19 Simeon Vicente VM 03:19:40

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Silvia Domini Vidal M50F 03:41:50
2 Carmen Sánchez Hurtado M50F 03:51:32

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eric Vaquier M50M 02:38:26
2 Joan Curto Cabré M50M 02:42:58
3 Josep Pallarés Martí M50M 02:43:19
4 Carl Galvez García M50M 03:19:38
5 Josep Maria Brull Farnos M50M 03:26:49
6 Joan Mitjavila Abella M50M 04:11:49

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paco Marine Olle M60M 02:53:06
2 Fito Font M60M 04:01:37