Classificacions: XII Serra de les Fites - Exprés

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gina Brull Albiol SF 02:07:38
2 Yolanda Larrosa Munuera SF 02:18:08
3 Eva Sans Grau SF 02:18:49
4 Eva Pariente VF 02:21:21
5 Raquel Caballe Fabra SF 02:24:26
6 Soraya Mur Cervello SF 02:25:04
7 Maria Rufi Castell SF 02:28:13
8 Lupe Gas Blasco VF 02:30:42
9 Zineb Laalili VF 02:31:55
10 Cinta Rosa Bonfill Curto VF 02:33:16
11 Amparo Muñoz Santamans SF 02:37:47
12 Veronica Tarazaga SF 02:47:16
13 Maite Martínez Eixarch VF 02:57:26
14 Rosana Tudo Hospital SF 03:13:23

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marc Brescolí Badia SM 01:39:34
2 Jordi Julià Torres SM 01:39:43
3 Narcis Franch Alimbau SM 01:44:04
4 Miquel Baselga Diaz VM 01:44:49
5 Jordi Cabré Roca SM 01:48:08
6 Joan Andreu Estarlich Forcadell SM 01:48:42
7 Oriol Cid Gubau SM 01:53:23
8 Miquel Ferrus Jornet SM 01:54:37
9 Ramir Melich Borràs SM 01:58:04
10 David Montesó Jiménez SM 02:01:34
11 Juan Pellicer Rabasa SM 02:02:30
12 Ricardo Martinez Prats VM 02:02:53
13 Gerard Rodríguez Salvadó SM 02:04:50
14 Josep Subirats Ferreres SM 02:05:16
15 Jordi Cervellera Sech SM 02:06:16
16 Xavier Albesa Rubio M50M 02:09:24
17 Xavi Also Casals SM 02:09:33
18 Xavier Serres Colell SM 02:10:03
19 Carlos Montagut Carbó SM 02:10:05
20 Aaron Andreu Lopez SM 02:11:56
21 Jordi Marsiñach SM 02:12:43
22 Gabriel Cerveto Castells VM 02:13:19
23 Agusti Cerveto Gonzalez SM 02:13:21
24 David Vallverdu Gene VM 02:13:54
25 Sergi Rico Vargas SM 02:13:56
26 Carlos Llosa Gas SM 02:14:30
27 Jordi Bret Gali SM 02:18:46
28 Albert Marti Melich SM 02:18:56
29 Alex Mazo Terre VM 02:22:24
30 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 02:23:04
31 Xavi Tomas Pascual M50M 02:26:30
32 Victor Moreso Abella SM 02:28:21
33 Miquel Àngel Bonfill Segura SM 02:29:19
34 Josep Ramon Alabart Marc M50M 02:29:21
35 Ivan Bertomeu Cid M50M 02:30:43
36 Roger Viñes SM 02:33:01
37 Toni Lopez VM 02:33:34
38 Pedro Ariño Fusté SM 02:36:39
39 Josep Franch Marti SM 02:36:50
40 Carlos Loriente Valero VM 02:39:04
41 Paul Geretschläger SM 02:45:53
42 Toño Tudo Hospital VM 02:48:37
43 Marià Blai Lleixà Tal M50M 02:53:20
44 David Mateu Vilella VM 02:57:28
45 Oscar Liarte Puerto VM 02:57:32
46 David Pardo Estadella M50M 02:57:33
47 Pau Jornet Amoros SM 03:12:25
48 Carles Garcia Cerveto SM 03:12:26
49 Alin Marius Mandea Mandea SM 03:14:04
50 Carles Barrubés Domènech VM 03:31:20

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gina Brull Albiol SF 02:07:38
2 Yolanda Larrosa Munuera SF 02:18:08
3 Eva Sans Grau SF 02:18:49
4 Raquel Caballe Fabra SF 02:24:26
5 Soraya Mur Cervello SF 02:25:04
6 Maria Rufi Castell SF 02:28:13
7 Amparo Muñoz Santamans SF 02:37:47
8 Veronica Tarazaga SF 02:47:16
9 Rosana Tudo Hospital SF 03:13:23

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marc Brescolí Badia SM 01:39:34
2 Jordi Julià Torres SM 01:39:43
3 Narcis Franch Alimbau SM 01:44:04
4 Jordi Cabré Roca SM 01:48:08
5 Joan Andreu Estarlich Forcadell SM 01:48:42
6 Oriol Cid Gubau SM 01:53:23
7 Miquel Ferrus Jornet SM 01:54:37
8 Ramir Melich Borràs SM 01:58:04
9 David Montesó Jiménez SM 02:01:34
10 Juan Pellicer Rabasa SM 02:02:30
11 Gerard Rodríguez Salvadó SM 02:04:50
12 Josep Subirats Ferreres SM 02:05:16
13 Jordi Cervellera Sech SM 02:06:16
14 Xavi Also Casals SM 02:09:33
15 Xavier Serres Colell SM 02:10:03
16 Carlos Montagut Carbó SM 02:10:05
17 Aaron Andreu Lopez SM 02:11:56
18 Jordi Marsiñach SM 02:12:43
19 Agusti Cerveto Gonzalez SM 02:13:21
20 Sergi Rico Vargas SM 02:13:56
21 Carlos Llosa Gas SM 02:14:30
22 Jordi Bret Gali SM 02:18:46
23 Albert Marti Melich SM 02:18:56
24 Victor Moreso Abella SM 02:28:21
25 Miquel Àngel Bonfill Segura SM 02:29:19
26 Roger Viñes SM 02:33:01
27 Pedro Ariño Fusté SM 02:36:39
28 Josep Franch Marti SM 02:36:50
29 Paul Geretschläger SM 02:45:53
30 Pau Jornet Amoros SM 03:12:25
31 Carles Garcia Cerveto SM 03:12:26
32 Alin Marius Mandea Mandea SM 03:14:04

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eva Pariente VF 02:21:21
2 Lupe Gas Blasco VF 02:30:42
3 Zineb Laalili VF 02:31:55
4 Cinta Rosa Bonfill Curto VF 02:33:16
5 Maite Martínez Eixarch VF 02:57:26

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Miquel Baselga Diaz VM 01:44:49
2 Ricardo Martinez Prats VM 02:02:53
3 Gabriel Cerveto Castells VM 02:13:19
4 David Vallverdu Gene VM 02:13:54
5 Alex Mazo Terre VM 02:22:24
6 Toni Lopez VM 02:33:34
7 Carlos Loriente Valero VM 02:39:04
8 Toño Tudo Hospital VM 02:48:37
9 David Mateu Vilella VM 02:57:28
10 Oscar Liarte Puerto VM 02:57:32
11 Carles Barrubés Domènech VM 03:31:20

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Xavier Albesa Rubio M50M 02:09:24
2 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 02:23:04
3 Xavi Tomas Pascual M50M 02:26:30
4 Josep Ramon Alabart Marc M50M 02:29:21
5 Ivan Bertomeu Cid M50M 02:30:43
6 Marià Blai Lleixà Tal M50M 02:53:20
7 David Pardo Estadella M50M 02:57:33