Classificacions: XII Pujada al Montsià "Memorial Francesc Bort (Madro)"

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ragna Debats Debats SF 02:38:46
2 Silvia Zuñiga Garcia SF 02:59:13
3 Paula Espinach Carbó SF 03:22:56
4 Marta Segura Rius SF 03:25:14
5 Ana Ferreres Meseguer VF 03:30:03
6 Helena Drago Rosa SF 03:48:52
7 Lorena Garcia Homs SF 03:54:34
8 Laura Clua Roca SF 04:02:20
9 Angels Borras Piñol SF 04:05:11
10 Paloma Marquez Villar SF 04:06:22
11 Georgina Oliver Ventura SF 04:07:48
12 Miriam Estorach Arsasa VF 04:12:28
13 Cecilia Remon Navarro VF 04:43:08
14 Maite Martínez Eixarch VF 04:44:12
15 Soria Hermano SF 04:53:26
16 Èlia Castell Cano SF 04:56:51
17 Carmen Sánchez Hurtado MF 05:03:36
18 Sandra Pellisa Moreso VF 05:09:06
19 Mónica Fernández González VF 05:30:11

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jonatan Cuesta Santamaria SM 02:22:52
2 Marc Boixader Gimenez SM 02:26:00
3 Eric Riba Cònsul SM 02:27:49
4 Albert Giné Cid VM 02:28:15
5 Aitor Tomas SM 02:32:00
6 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:42:31
7 Norbert Llobera Balasch SM 02:43:40
8 Agus Juan-Camps Castell SM 02:46:01
9 Victor Mestre Miro VM 02:46:21
10 Eloy Ripollés Cuartero S23M 02:47:48
11 Adrián De La Rubia Torres SM 02:48:04
12 Toni Pelegrin Redon SM 02:51:12
13 Christian Pellicer Plazas SM 02:51:52
14 Pablo Lopez Melendez SM 02:51:54
15 Martí Soriano López VM 02:52:14
16 Nacho Trinidad Rico S23M 02:52:31
17 Marc Foix Angles SM 02:54:05
18 Pau Montane Vidal SM 02:54:39
19 Damia Bordes Homs SM 02:55:56
20 Daniel De Campo Jimenez VM 02:58:03
21 Sergio Bellés Caballer SM 02:59:01
22 Joan Lluis Fernandez Tomas SM 02:59:03
23 Claudio Franco Smeets SM 03:00:20
24 Jordi Paretas Ferrer SM 03:01:16
25 Jordi Pagès Puig VM 03:01:19
26 Raül Garcia Abelló VM 03:01:21
27 Javi Benedicto Serrano S23M 03:01:35
28 Héctor Edo Soriano SM 03:02:24
29 Sergi Jansà Val S23M 03:04:48
30 Josep Gras Gras VM 03:05:03
31 Agusti Janini VM 03:05:54
32 David Acedo Fernández VM 03:06:17
33 Octavio Redon Quixal MM 03:06:23
34 Guillem Castell Arnau SM 03:08:25
35 Oriol Güell Villar SM 03:12:05
36 Albert Carbonell Duaygües VM 03:12:39
37 David Bayarri Zaragoza VM 03:12:40
38 Heri Royo Ferreres VM 03:12:48
39 Alfredo Ripollés Monllau VM 03:13:32
40 Lluc Brusca Manchon SM 03:14:16
41 Gabriel Puig Mascarell VM 03:15:01
42 Jose Galeano Sabate SM 03:16:01
43 Stefano Bucci SM 03:17:12
44 Oscar Martin Pons SM 03:17:18
45 Didac Royo Reverter SM 03:17:51
46 Miquel Coll Quintà SM 03:18:45
47 Francisco Javier Rey Navarro MM 03:19:19
48 Albert Jansà Sancho SM 03:19:22
49 Joan Curto Cabré MM 03:21:19
50 Juan Luis Sanz Piñol VM 03:22:01
51 Juan Pedro Gómez Gómez VM 03:22:09
52 Josep Miquel Buera Rebullida SM 03:22:34
53 Alex Güell Villar SM 03:23:45
54 Paco Mies Vidal MM 03:23:57
55 Israel Bailach Queral SM 03:24:44
56 Carlos Adell Sospedra SM 03:25:29
57 Narcís Franch Piñol MM 03:30:50
58 Xavi Gilabert Valldeperez VM 03:33:49
59 Emiliano De La Rubia Guillamon VM 03:35:07
60 Rafel Paladella Rius SM 03:35:23
61 Ferran Pla Perona SM 03:36:10
62 Xavier Degracia Portella VM 03:36:17
63 Florenci Sales Vilalta VM 03:38:24
64 Lluc Marti Fibla SM 03:38:25
65 Juanjo Accensi Andreu MM 03:38:57
66 Damià Garcia Sangüesa MM 03:40:40
67 Sergio Edo Soriano SM 03:41:03
68 Xavier Pera Coral VM 03:41:27
69 Francesc Lluch Arbona SM 03:41:43
70 Albert Sans Ferrer SM 03:43:24
71 Andreu Moya Juan SM 03:44:09
72 Guillem Arnau San Martín Guiral S23M 03:47:24
73 Eric Brut Torres MM 03:48:04
74 David Sancho Chillida SM 03:48:49
75 Ricart Della Albiol SM 03:49:25
76 Vicent Villalonga Exposito SM 03:49:29
77 Joan Tomas Arasa Pellisa MM 03:50:39
78 Cesar Del Valle Lacruz VM 03:50:48
79 Alberto Iranzo Soler SM 03:52:17
80 Pascal Velasco MM 03:52:45
81 Joan Pago Tordera SM 03:53:07
82 Rubén Colell Morrralla SM 03:53:20
83 Albert Povill Lluis SM 03:54:30
84 Aaron Andreu Lopez SM 03:55:35
85 Juanjo Brusca Manchon SM 03:56:27
86 Paco Marine Olle MM 03:56:29
87 Albert Esteller Reverter VM 03:57:15
88 Victor Sancho MM 03:57:27
89 Alberto Talora Gimenez SM 03:58:56
90 Carlos Faus Sastre SM 03:59:01
91 Juan Andres Simo Vila VM 04:01:48
92 Ximo Beltran Garcia VM 04:02:13
93 Antonio Mestre Meseguer MM 04:03:01
94 Oriol Núñez Ollé VM 04:03:08
95 Jose Fernandez Garcia SM 04:05:18
96 Juan Carlos Galera Moreno VM 04:06:12
97 Albert Cabanes Calvet VM 04:07:14
98 Fernando Lleti Navarro VM 04:07:32
99 Dani Queralt Roig VM 04:07:42
100 Sergi Matamoros Blanquet SM 04:07:47
101 Cristian Milian SM 04:07:56
102 Victor Beltrán Puig MM 04:09:01
103 Josep Fernando Royal SM 04:10:00
104 Gerard Rodríguez Salvadó SM 04:11:49
105 Jordi Cervellera Sech SM 04:11:51
106 Josep Martin Arasa SM 04:13:57
107 Juan Carlos De La Rubia Guillamon VM 04:16:54
108 Isidro Conde Reverte VM 04:24:18
109 Ramon Serrasolsas Domènech MM 04:26:52
110 Ramon Martí Carbó MM 04:27:21
111 Juan Jose Della Callen SM 04:27:36
112 Josep Maria Brull Farnos MM 04:31:51
113 David Lucas Jardi SM 04:36:44
114 Roger Comas Figueras VM 04:43:14
115 Enric Dolado Gonzalez MM 04:43:16
116 Aleix Rosel Solanes SM 04:48:16
117 Ricard Redo Princep VM 05:01:58
118 Antoni Fibla Reverter MM 05:09:18
119 Leopoldo Silva Barrientos MM 05:25:13
120 Pedro Luis Cruz Gil SM 05:27:45
121 Hermini Fibla Reverter VM 05:27:53
122 Patricio Peral Galindo SM 05:30:12
123 Victor Moreso Abella SM 05:40:00

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lidia Criballés Casalí CADF 01:23:29
2 Anna Ferré Navarro CADF 01:43:54

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep M Julve Lara CADM 01:05:11
2 Sergi Llado Ortiz CADM 01:07:21
3 Xavi Marza Pla CADM 01:12:43
4 Lluc Vallespi CADM 01:16:08
5 Oriol Fibla Aguiló CADM 01:16:57
6 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:19:50
7 Marc Vallespí Serres CADM 01:28:56

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Oriol Rodríguez Valls JM 01:32:50
2 Arnau Ollé Sanllehí JM 01:33:21
3 Pau Lleixà Quiroga JM 01:34:06
4 Ramon Beltran Martinez-Aguado JM 01:39:01
5 Albert Riera I Caire JM 01:48:24
6 Marc Segura Serres JM 02:00:52
7 Joaquim Valls Mayals JM 02:18:19

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eloy Ripollés Cuartero S23M 02:47:48
2 Nacho Trinidad Rico S23M 02:52:31
3 Javi Benedicto Serrano S23M 03:01:35
4 Sergi Jansà Val S23M 03:04:48
5 Guillem Arnau San Martín Guiral S23M 03:47:24

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ragna Debats Debats SF 02:38:46
2 Silvia Zuñiga Garcia SF 02:59:13
3 Paula Espinach Carbó SF 03:22:56
4 Marta Segura Rius SF 03:25:14
5 Helena Drago Rosa SF 03:48:52
6 Lorena Garcia Homs SF 03:54:34
7 Laura Clua Roca SF 04:02:20
8 Angels Borras Piñol SF 04:05:11
9 Paloma Marquez Villar SF 04:06:22
10 Georgina Oliver Ventura SF 04:07:48
11 Soria Hermano SF 04:53:26
12 Èlia Castell Cano SF 04:56:51

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jonatan Cuesta Santamaria SM 02:22:52
2 Marc Boixader Gimenez SM 02:26:00
3 Eric Riba Cònsul SM 02:27:49
4 Aitor Tomas SM 02:32:00
5 Norbert Llobera Balasch SM 02:43:40
6 Agus Juan-Camps Castell SM 02:46:01
7 Adrián De La Rubia Torres SM 02:48:04
8 Toni Pelegrin Redon SM 02:51:12
9 Christian Pellicer Plazas SM 02:51:52
10 Pablo Lopez Melendez SM 02:51:54
11 Marc Foix Angles SM 02:54:05
12 Pau Montane Vidal SM 02:54:39
13 Damia Bordes Homs SM 02:55:56
14 Sergio Bellés Caballer SM 02:59:01
15 Joan Lluis Fernandez Tomas SM 02:59:03
16 Claudio Franco Smeets SM 03:00:20
17 Jordi Paretas Ferrer SM 03:01:16
18 Héctor Edo Soriano SM 03:02:24
19 Guillem Castell Arnau SM 03:08:25
20 Oriol Güell Villar SM 03:12:05
21 Lluc Brusca Manchon SM 03:14:16
22 Jose Galeano Sabate SM 03:16:01
23 Stefano Bucci SM 03:17:12
24 Oscar Martin Pons SM 03:17:18
25 Didac Royo Reverter SM 03:17:51
26 Miquel Coll Quintà SM 03:18:45
27 Albert Jansà Sancho SM 03:19:22
28 Josep Miquel Buera Rebullida SM 03:22:34
29 Alex Güell Villar SM 03:23:45
30 Israel Bailach Queral SM 03:24:44
31 Carlos Adell Sospedra SM 03:25:29
32 Rafel Paladella Rius SM 03:35:23
33 Ferran Pla Perona SM 03:36:10
34 Lluc Marti Fibla SM 03:38:25
35 Sergio Edo Soriano SM 03:41:03
36 Francesc Lluch Arbona SM 03:41:43
37 Albert Sans Ferrer SM 03:43:24
38 Andreu Moya Juan SM 03:44:09
39 David Sancho Chillida SM 03:48:49
40 Ricart Della Albiol SM 03:49:25
41 Vicent Villalonga Exposito SM 03:49:29
42 Alberto Iranzo Soler SM 03:52:17
43 Joan Pago Tordera SM 03:53:07
44 Rubén Colell Morrralla SM 03:53:20
45 Albert Povill Lluis SM 03:54:30
46 Aaron Andreu Lopez SM 03:55:35
47 Juanjo Brusca Manchon SM 03:56:27
48 Alberto Talora Gimenez SM 03:58:56
49 Carlos Faus Sastre SM 03:59:01
50 Jose Fernandez Garcia SM 04:05:18
51 Sergi Matamoros Blanquet SM 04:07:47
52 Cristian Milian SM 04:07:56
53 Josep Fernando Royal SM 04:10:00
54 Gerard Rodríguez Salvadó SM 04:11:49
55 Jordi Cervellera Sech SM 04:11:51
56 Josep Martin Arasa SM 04:13:57
57 Juan Jose Della Callen SM 04:27:36
58 David Lucas Jardi SM 04:36:44
59 Aleix Rosel Solanes SM 04:48:16
60 Pedro Luis Cruz Gil SM 05:27:45
61 Patricio Peral Galindo SM 05:30:12
62 Victor Moreso Abella SM 05:40:00

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ana Ferreres Meseguer VF 03:30:03
2 Miriam Estorach Arsasa VF 04:12:28
3 Cecilia Remon Navarro VF 04:43:08
4 Maite Martínez Eixarch VF 04:44:12
5 Sandra Pellisa Moreso VF 05:09:06
6 Mónica Fernández González VF 05:30:11

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Albert Giné Cid VM 02:28:15
2 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:42:31
3 Victor Mestre Miro VM 02:46:21
4 Martí Soriano López VM 02:52:14
5 Daniel De Campo Jimenez VM 02:58:03
6 Jordi Pagès Puig VM 03:01:19
7 Raül Garcia Abelló VM 03:01:21
8 Josep Gras Gras VM 03:05:03
9 Agusti Janini VM 03:05:54
10 David Acedo Fernández VM 03:06:17
11 Albert Carbonell Duaygües VM 03:12:39
12 David Bayarri Zaragoza VM 03:12:40
13 Heri Royo Ferreres VM 03:12:48
14 Alfredo Ripollés Monllau VM 03:13:32
15 Gabriel Puig Mascarell VM 03:15:01
16 Juan Luis Sanz Piñol VM 03:22:01
17 Juan Pedro Gómez Gómez VM 03:22:09
18 Xavi Gilabert Valldeperez VM 03:33:49
19 Emiliano De La Rubia Guillamon VM 03:35:07
20 Xavier Degracia Portella VM 03:36:17
21 Florenci Sales Vilalta VM 03:38:24
22 Xavier Pera Coral VM 03:41:27
23 Cesar Del Valle Lacruz VM 03:50:48
24 Albert Esteller Reverter VM 03:57:15
25 Juan Andres Simo Vila VM 04:01:48
26 Ximo Beltran Garcia VM 04:02:13
27 Oriol Núñez Ollé VM 04:03:08
28 Juan Carlos Galera Moreno VM 04:06:12
29 Albert Cabanes Calvet VM 04:07:14
30 Fernando Lleti Navarro VM 04:07:32
31 Dani Queralt Roig VM 04:07:42
32 Juan Carlos De La Rubia Guillamon VM 04:16:54
33 Isidro Conde Reverte VM 04:24:18
34 Roger Comas Figueras VM 04:43:14
35 Ricard Redo Princep VM 05:01:58
36 Hermini Fibla Reverter VM 05:27:53

Master Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carmen Sánchez Hurtado MF 05:03:36

Master Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Octavio Redon Quixal MM 03:06:23
2 Francisco Javier Rey Navarro MM 03:19:19
3 Joan Curto Cabré MM 03:21:19
4 Paco Mies Vidal MM 03:23:57
5 Narcís Franch Piñol MM 03:30:50
6 Juanjo Accensi Andreu MM 03:38:57
7 Damià Garcia Sangüesa MM 03:40:40
8 Eric Brut Torres MM 03:48:04
9 Joan Tomas Arasa Pellisa MM 03:50:39
10 Pascal Velasco MM 03:52:45
11 Paco Marine Olle MM 03:56:29
12 Victor Sancho MM 03:57:27
13 Antonio Mestre Meseguer MM 04:03:01
14 Victor Beltrán Puig MM 04:09:01
15 Ramon Serrasolsas Domènech MM 04:26:52
16 Ramon Martí Carbó MM 04:27:21
17 Josep Maria Brull Farnos MM 04:31:51
18 Enric Dolado Gonzalez MM 04:43:16
19 Antoni Fibla Reverter MM 05:09:18
20 Leopoldo Silva Barrientos MM 05:25:13