Classificacions: XII Cursa Vila de Falset

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Astrid Faganel SF 03:43:21
2 Heura Piñol Granadino SF 03:46:04
3 Lidia Vera Martinez SF 03:47:54
4 Karin Sloove SF 03:55:08
5 Laura Palleja Figueras SF 03:59:23
6 Núria Ginesta Marquès SF 04:07:12
7 Miriam Estorach Arsasa VF 04:12:20
8 Míriam Martí Cardona SF 04:14:36
9 Georgina Oliver Ventura SF 04:17:22
10 Angels Borras Piñol SF 04:29:30
11 Carmen Sánchez Hurtado MF 05:07:00

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carlos Merlos García SM 02:42:53
2 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:48:52
3 Jordi Navarro Barbera SM 02:49:33
4 Aitor Tomas SM 02:51:41
5 Jordi Justícia Salgado SM 02:55:50
6 David Molinos Guerrero SM 02:58:52
7 Vicent Garcia Argentó SM 02:59:20
8 Victor Mestre Miro VM 02:59:43
9 Dani Marin Marin SM 02:59:59
10 David Morillo Porras SM 03:00:30
11 Toni Díaz SM 03:01:47
12 Pablo Lopez Melendez SM 03:10:38
13 David Sans Grau SM 03:10:51
14 David Nieto Blanco VM 03:11:03
15 Sergio Bellés Caballer SM 03:11:33
16 Roger Valls Jové SM 03:12:07
17 Raül Garcia Abelló VM 03:13:36
18 Oriol Carreño Amorós SM 03:19:27
19 Oriol Güell Villar SM 03:22:15
20 Octavio Redon Quixal MM 03:22:18
21 Onno De Boer SM 03:22:42
22 Agusti Janini VM 03:25:20
23 Jordi Rofes Rofes VM 03:27:50
24 Albert Carbonell Duaygües VM 03:29:16
25 Daniel Oliva SM 03:30:48
26 Gabriel Puig Mascarell VM 03:31:57
27 Ernest Montane S23M 03:32:20
28 Joan Curto Cabré MM 03:33:08
29 Didac Royo Reverter SM 03:33:55
30 Francisco Javier Rey Navarro MM 03:37:25
31 Narcís Franch Piñol MM 03:39:47
32 Lluís Giné Castellví SM 03:40:06
33 Juan Luis Sanz Piñol VM 03:40:07
34 Christian Molina Arias VM 03:41:12
35 Manuel Crespo Blasco VM 03:41:14
36 Joaquin Salguero Martin VM 03:42:45
37 Andreu Gubert Celma SM 03:43:10
38 Esteban Carreño Félix SM 03:43:33
39 Joan Fortuño Calduch SM 03:45:28
40 Aitor Escauriaza Franco VM 03:47:40
41 Fernando Auñon Castellanas VM 03:51:50
42 Gerard Ezquerra Barbarà SM 03:53:48
43 Jose Galeano Sabate SM 03:54:29
44 Aitor Arrieta Montero VM 03:57:01
45 Jose Adame SM 03:57:45
46 Pedro Serrano Espadas SM 03:59:33
47 Carlos Batsi Aragon SM 04:03:04
48 Sergi Nieto Franch SM 04:03:05
49 Jordi Pujolar Pane SM 04:03:32
50 Xavier Degracia Portella VM 04:04:46
51 Jesús Escalera Robles SM 04:04:59
52 Joan Pallejà Elias MM 04:05:47
53 Albert Peris Barcelo SM 04:07:15
54 Javi Gonzalez SM 04:09:26
55 Josep Maria Delmuns Llombart VM 04:10:12
56 Rafel Paladella Rius SM 04:11:29
57 Eric Brut Torres MM 04:13:50
58 Fernando Lleti Navarro VM 04:14:30
59 Joan Ramon Pedret VM 04:14:57
60 Guillem Arnau San Martín Guiral S23M 04:16:29
61 Sergi Matamoros Blanquet SM 04:17:26
62 Jordi Marti Cots SM 04:17:29
63 Jordi Bascuñana Alfaro VM 04:20:22
64 Joan Tomas Arasa Pellisa MM 04:20:36
65 Juan Andres Simo Vila VM 04:23:09
66 Juan Ramon Colomé Monllaó VM 04:23:30
67 Armand Pi Coll VM 04:25:40
68 Jose Fernandez Garcia SM 04:29:33
69 Isidro Conde Reverte VM 04:34:52
70 Josep Maria Brull Farnos MM 04:37:31
71 Angel Martinez Crespo VM 05:08:05

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Anna Ferré Navarro CADF 01:54:38

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep M Julve Lara CADM 01:12:11
2 Marc Castaño Caballero CADM 01:22:30
3 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:27:00
4 Lluc Vallespi CADM 01:29:36
5 Marc Vallespí Serres CADM 01:31:44

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Arnau Fargas Navarro JM 01:11:52
2 Ramon Beltran Martinez-Aguado JM 01:13:06
3 Albert Riera I Caire JM 01:15:46
4 Marc Segura Serres JM 01:27:05
5 Miguel Van Meerbeek JM 01:28:43

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ernest Montane S23M 03:32:20
2 Guillem Arnau San Martín Guiral S23M 04:16:29

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Astrid Faganel SF 03:43:21
2 Heura Piñol Granadino SF 03:46:04
3 Lidia Vera Martinez SF 03:47:54
4 Karin Sloove SF 03:55:08
5 Laura Palleja Figueras SF 03:59:23
6 Núria Ginesta Marquès SF 04:07:12
7 Míriam Martí Cardona SF 04:14:36
8 Georgina Oliver Ventura SF 04:17:22
9 Angels Borras Piñol SF 04:29:30

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carlos Merlos García SM 02:42:53
2 Jordi Navarro Barbera SM 02:49:33
3 Aitor Tomas SM 02:51:41
4 Jordi Justícia Salgado SM 02:55:50
5 David Molinos Guerrero SM 02:58:52
6 Vicent Garcia Argentó SM 02:59:20
7 Dani Marin Marin SM 02:59:59
8 David Morillo Porras SM 03:00:30
9 Toni Díaz SM 03:01:47
10 Pablo Lopez Melendez SM 03:10:38
11 David Sans Grau SM 03:10:51
12 Sergio Bellés Caballer SM 03:11:33
13 Roger Valls Jové SM 03:12:07
14 Oriol Carreño Amorós SM 03:19:27
15 Oriol Güell Villar SM 03:22:15
16 Onno De Boer SM 03:22:42
17 Daniel Oliva SM 03:30:48
18 Didac Royo Reverter SM 03:33:55
19 Lluís Giné Castellví SM 03:40:06
20 Andreu Gubert Celma SM 03:43:10
21 Esteban Carreño Félix SM 03:43:33
22 Joan Fortuño Calduch SM 03:45:28
23 Gerard Ezquerra Barbarà SM 03:53:48
24 Jose Galeano Sabate SM 03:54:29
25 Jose Adame SM 03:57:45
26 Pedro Serrano Espadas SM 03:59:33
27 Carlos Batsi Aragon SM 04:03:04
28 Sergi Nieto Franch SM 04:03:05
29 Jordi Pujolar Pane SM 04:03:32
30 Jesús Escalera Robles SM 04:04:59
31 Albert Peris Barcelo SM 04:07:15
32 Javi Gonzalez SM 04:09:26
33 Rafel Paladella Rius SM 04:11:29
34 Sergi Matamoros Blanquet SM 04:17:26
35 Jordi Marti Cots SM 04:17:29
36 Jose Fernandez Garcia SM 04:29:33

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Miriam Estorach Arsasa VF 04:12:20

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:48:52
2 Victor Mestre Miro VM 02:59:43
3 David Nieto Blanco VM 03:11:03
4 Raül Garcia Abelló VM 03:13:36
5 Agusti Janini VM 03:25:20
6 Jordi Rofes Rofes VM 03:27:50
7 Albert Carbonell Duaygües VM 03:29:16
8 Gabriel Puig Mascarell VM 03:31:57
9 Juan Luis Sanz Piñol VM 03:40:07
10 Christian Molina Arias VM 03:41:12
11 Manuel Crespo Blasco VM 03:41:14
12 Joaquin Salguero Martin VM 03:42:45
13 Aitor Escauriaza Franco VM 03:47:40
14 Fernando Auñon Castellanas VM 03:51:50
15 Aitor Arrieta Montero VM 03:57:01
16 Xavier Degracia Portella VM 04:04:46
17 Josep Maria Delmuns Llombart VM 04:10:12
18 Fernando Lleti Navarro VM 04:14:30
19 Joan Ramon Pedret VM 04:14:57
20 Jordi Bascuñana Alfaro VM 04:20:22
21 Juan Andres Simo Vila VM 04:23:09
22 Juan Ramon Colomé Monllaó VM 04:23:30
23 Armand Pi Coll VM 04:25:40
24 Isidro Conde Reverte VM 04:34:52
25 Angel Martinez Crespo VM 05:08:05

Master Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carmen Sánchez Hurtado MF 05:07:00

Master Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Octavio Redon Quixal MM 03:22:18
2 Joan Curto Cabré MM 03:33:08
3 Francisco Javier Rey Navarro MM 03:37:25
4 Narcís Franch Piñol MM 03:39:47
5 Joan Pallejà Elias MM 04:05:47
6 Eric Brut Torres MM 04:13:50
7 Joan Tomas Arasa Pellisa MM 04:20:36
8 Josep Maria Brull Farnos MM 04:37:31