Classificacions: XII Canicros "Les II Torres"

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Tamara Willems SF 00:49:13
2 Clara Bosch Comas VF 00:50:37
3 Yashmina Conde Díez SF 00:56:58
4 Marga Abella Calduch SF 01:00:38
5 Soria Hermano SF 01:03:55
6 Carme Torta Ferre VF 01:04:59
7 Julia Mestre Mas SF 01:05:52
8 Gemma Fernandez Casado SF 01:07:28
9 Anna Quintero Clergas SF 01:07:46
10 Mercè Sans Cucala SF 01:09:12
11 Paula Camacho Subirats S23F 01:12:43
12 Rosa Maria Also Andrade SF 01:14:54

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Felip Puigarnau Castelló SM 00:43:09
2 Aitor Tomàs Buitrago SM 00:43:13
3 Jordi Garcia Fernandez VM 00:43:25
4 Agus Juan-Camps Castell SM 00:43:28
5 Joel Marmol Reverter SM 00:43:34
6 Francesc Caballe Fabra SM 00:43:37
7 Christian Pellicer Plazas SM 00:43:41
8 Andreu Castellà Gasparín SM 00:46:59
9 Andreu Moya Juan SM 00:47:02
10 Josep Mª Margalef Reverte SM 00:49:16
11 Javier Alonso Roces VM 00:51:46
12 Josep Puig Carles SM 00:51:52
13 Pere Borrell Fortuny VM 00:54:11
14 Òscar Sanahuja Nin VM 00:54:16
15 Jose Antonio Sanchez Fernandez SM 00:54:22
16 Adrià Blasco Toledo SM 00:56:15
17 Roman Bonet Albareda SM 00:57:00
18 Josep Martin Arasa SM 00:59:42
19 Carlos Ferre Lopez SM 00:59:45
20 David García Triguero VM 01:01:22
21 Raul Sanz Castell SM 01:03:45
22 Ferran Perelló Raich VM 01:04:34
23 Manel Tolda Gil SM 01:05:05
24 Marc Matamoros Gasparin SM 01:09:07
25 Josep Margalef Pelegrin SM 01:10:15
26 Dani Marin Marin SM 01:14:56
27 Alejandro Atienza Aguado SM 01:32:55
28 Francesc Valls Borrell M50M 01:46:15
29 Jose Antonio Viñas Sentis M50M 03:03:47

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Claudia Valls Seto JF 01:46:13

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paula Camacho Subirats S23F 01:12:43

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Tamara Willems SF 00:49:13
2 Yashmina Conde Díez SF 00:56:58
3 Marga Abella Calduch SF 01:00:38
4 Soria Hermano SF 01:03:55
5 Julia Mestre Mas SF 01:05:52
6 Gemma Fernandez Casado SF 01:07:28
7 Anna Quintero Clergas SF 01:07:46
8 Mercè Sans Cucala SF 01:09:12
9 Rosa Maria Also Andrade SF 01:14:54

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Felip Puigarnau Castelló SM 00:43:09
2 Aitor Tomàs Buitrago SM 00:43:13
3 Agus Juan-Camps Castell SM 00:43:28
4 Joel Marmol Reverter SM 00:43:34
5 Francesc Caballe Fabra SM 00:43:37
6 Christian Pellicer Plazas SM 00:43:41
7 Andreu Castellà Gasparín SM 00:46:59
8 Andreu Moya Juan SM 00:47:02
9 Josep Mª Margalef Reverte SM 00:49:16
10 Josep Puig Carles SM 00:51:52
11 Jose Antonio Sanchez Fernandez SM 00:54:22
12 Adrià Blasco Toledo SM 00:56:15
13 Roman Bonet Albareda SM 00:57:00
14 Josep Martin Arasa SM 00:59:42
15 Carlos Ferre Lopez SM 00:59:45
16 Raul Sanz Castell SM 01:03:45
17 Manel Tolda Gil SM 01:05:05
18 Marc Matamoros Gasparin SM 01:09:07
19 Josep Margalef Pelegrin SM 01:10:15
20 Dani Marin Marin SM 01:14:56
21 Alejandro Atienza Aguado SM 01:32:55

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Clara Bosch Comas VF 00:50:37
2 Carme Torta Ferre VF 01:04:59

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jordi Garcia Fernandez VM 00:43:25
2 Javier Alonso Roces VM 00:51:46
3 Pere Borrell Fortuny VM 00:54:11
4 Òscar Sanahuja Nin VM 00:54:16
5 David García Triguero VM 01:01:22
6 Ferran Perelló Raich VM 01:04:34

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Francesc Valls Borrell M50M 01:46:15
2 Jose Antonio Viñas Sentis M50M 03:03:47