Classificacions: XI Duextrem, Lo Coll Llarg

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sandra Vidiella Piñol SF 02:48:27
2 Miriam Estorach Arasa VF 03:08:55
3 Angels Borras Piñol VF 03:13:25
4 Yolanda Freixa Giner VF 03:16:46
5 Ariadna Mestres SF 03:18:41
6 Carme Torta Ferre VF 03:51:09
7 Lupe Gas Blasco VF 03:54:51
8 Carmen Sánchez Hurtado M50F 04:00:00

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aitor Tomàs Buitrago SM 02:01:17
2 Pau Vila Fabra SM 02:02:30
3 Albert Giné Cid VM 02:04:35
4 Victor Mestre Miro VM 02:08:16
5 David Sans Grau SM 02:09:20
6 Dani Marin Marin SM 02:12:58
7 Claudio Franco Smeets SM 02:16:58
8 Jose Maria Garcia Lopez VM 02:17:28
9 Jose Maria Lluis VM 02:18:58
10 Mario Galindo Riol VM 02:22:07
11 Alejandro Renales Prieto SM 02:24:14
12 Raül Garcia Abelló VM 02:26:22
13 Gerard Villaubí Barberà VM 02:32:58
14 Ruben Casals Renales S23M 02:33:29
15 Juan Carlos Supelano Tumbo VM 02:33:59
16 Gabriel Puig Mascarell VM 02:34:47
17 Ramon Reverte Martin VM 02:35:34
18 Xavi Arrastraria Lluch SM 02:37:18
19 Oriol Gil SM 02:38:32
20 Joan Múria Jardí SM 02:41:21
21 Andreu Gubert Celma SM 02:42:01
22 Tito Martínez Montosa SM 02:42:04
23 Ovidi Garcia Sastre VM 02:42:04
24 Didac Royo Reverter SM 02:42:12
25 Francesc Franch Bonet SM 02:44:33
26 Moisés Millán Burriel M50M 02:45:54
27 Joan Ventura Ramirez VM 02:46:25
28 Ramon Escurriola Navarro VM 02:47:40
29 Didac Gonzalez Pujol VM 02:47:48
30 Cristian Martorell Pino SM 02:49:31
31 Narcís Franch Piñol M50M 02:53:44
32 Xavier Degracia Portella VM 02:55:47
33 Xavi Reverte Barbera VM 02:56:46
34 Antoni Castells Segarra SM 02:58:06
35 Jean-Michel San Martin SM 02:58:58
36 Sergi Oliver Torta VM 02:59:59
37 Oriol Núñez Ollé VM 03:05:03
38 Damià Garcia Sangüesa M50M 03:05:50
39 Joan Tomas Arasa Pellisa M50M 03:06:45
40 Francesc Lluch Arbona SM 03:08:22
41 Manel Reverte Moya VM 03:10:35
42 Paco Marine Olle M60M 03:12:56
43 Albert Cabanes Calvet VM 03:13:18
44 Jose Fernandez Garcia VM 03:13:33
45 Claudio Porres Furio SM 03:14:11
46 Josep Roda Jimenez SM 03:16:24
47 Carl Galvez García M50M 03:16:46
48 Oscar Rius Guerrero SM 03:19:38
49 Fernando Lleti Navarro VM 03:22:38
50 David Lucas Jardi SM 03:23:43
51 Ramon Amela Milian SM 03:27:17
52 Hector Garcia Alpañes SM 03:29:08
53 Francesc Pagà Sorribes SM 03:31:49
54 Joan Pago Tordera VM 03:32:58
55 Victor Roca Añon SM 03:38:13
56 Victor Sancho M50M 03:40:00
57 Isidro Conde Reverte VM 03:44:01
58 Adrià Serret Roig VM 03:45:10
59 Ivan Bertomeu Cid M50M 03:54:52

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Júlia Casanova Reverté CADF 01:33:58

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluc Vallespi CADM 01:11:23
2 Xavi Marza Pla CADM 01:11:24
3 Saül Braza Albella CADM 01:13:45
4 Marc Prades Nadal CADM 01:15:45
5 Axel Dominguez Morales CADM 01:17:48
6 Blai Alabart Ferré CADM 01:22:11
7 Aleix Bajador Batalla CADM 01:22:16

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Anna Ferré Navarro JF 02:33:48

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pau Lleixà Quiroga JM 01:39:09
2 Ramon Beltran Martinez-Aguado JM 01:39:57

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ruben Casals Renales S23M 02:33:29

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sandra Vidiella Piñol SF 02:48:27
2 Ariadna Mestres SF 03:18:41

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aitor Tomàs Buitrago SM 02:01:17
2 Pau Vila Fabra SM 02:02:30
3 David Sans Grau SM 02:09:20
4 Dani Marin Marin SM 02:12:58
5 Claudio Franco Smeets SM 02:16:58
6 Alejandro Renales Prieto SM 02:24:14
7 Xavi Arrastraria Lluch SM 02:37:18
8 Oriol Gil SM 02:38:32
9 Joan Múria Jardí SM 02:41:21
10 Andreu Gubert Celma SM 02:42:01
11 Tito Martínez Montosa SM 02:42:04
12 Didac Royo Reverter SM 02:42:12
13 Francesc Franch Bonet SM 02:44:33
14 Cristian Martorell Pino SM 02:49:31
15 Antoni Castells Segarra SM 02:58:06
16 Jean-Michel San Martin SM 02:58:58
17 Francesc Lluch Arbona SM 03:08:22
18 Claudio Porres Furio SM 03:14:11
19 Josep Roda Jimenez SM 03:16:24
20 Oscar Rius Guerrero SM 03:19:38
21 David Lucas Jardi SM 03:23:43
22 Ramon Amela Milian SM 03:27:17
23 Hector Garcia Alpañes SM 03:29:08
24 Francesc Pagà Sorribes SM 03:31:49
25 Victor Roca Añon SM 03:38:13

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Miriam Estorach Arasa VF 03:08:55
2 Angels Borras Piñol VF 03:13:25
3 Yolanda Freixa Giner VF 03:16:46
4 Carme Torta Ferre VF 03:51:09
5 Lupe Gas Blasco VF 03:54:51

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Albert Giné Cid VM 02:04:35
2 Victor Mestre Miro VM 02:08:16
3 Jose Maria Garcia Lopez VM 02:17:28
4 Jose Maria Lluis VM 02:18:58
5 Mario Galindo Riol VM 02:22:07
6 Raül Garcia Abelló VM 02:26:22
7 Gerard Villaubí Barberà VM 02:32:58
8 Juan Carlos Supelano Tumbo VM 02:33:59
9 Gabriel Puig Mascarell VM 02:34:47
10 Ramon Reverte Martin VM 02:35:34
11 Ovidi Garcia Sastre VM 02:42:04
12 Joan Ventura Ramirez VM 02:46:25
13 Ramon Escurriola Navarro VM 02:47:40
14 Didac Gonzalez Pujol VM 02:47:48
15 Xavier Degracia Portella VM 02:55:47
16 Xavi Reverte Barbera VM 02:56:46
17 Sergi Oliver Torta VM 02:59:59
18 Oriol Núñez Ollé VM 03:05:03
19 Manel Reverte Moya VM 03:10:35
20 Albert Cabanes Calvet VM 03:13:18
21 Jose Fernandez Garcia VM 03:13:33
22 Fernando Lleti Navarro VM 03:22:38
23 Joan Pago Tordera VM 03:32:58
24 Isidro Conde Reverte VM 03:44:01
25 Adrià Serret Roig VM 03:45:10

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carmen Sánchez Hurtado M50F 04:00:00

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Moisés Millán Burriel M50M 02:45:54
2 Narcís Franch Piñol M50M 02:53:44
3 Damià Garcia Sangüesa M50M 03:05:50
4 Joan Tomas Arasa Pellisa M50M 03:06:45
5 Carl Galvez García M50M 03:16:46
6 Victor Sancho M50M 03:40:00
7 Ivan Bertomeu Cid M50M 03:54:52

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paco Marine Olle M60M 03:12:56