Classificacions: XI Cursa Vila de Falset

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sandra Burgues Llao SENF 03:19:12
2 Eva Cristina Llobat I Gracia SENF 03:40:51
3 Heura Piñol Granadino PROF 03:43:20
4 Covi Robles Pujals SENF 03:51:31
5 Lois Burguès Honrubia SENF 03:53:04
6 Beatriz Saez Tena SENF 03:56:10
7 Georgina Oliver Ventura SENF 04:18:31
8 Soria Hermano SENF 04:50:13

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluisma Mas Cáceres SENM 02:36:56
2 Aleix Toda Mas SENM 02:42:01
3 Xavier Descarrega SENM 02:43:34
4 Pau Vila Fabra SENM 02:45:10
5 David Arredondo Rovira SENM 02:48:14
6 Vicent Garcia Argentó SENM 02:52:41
7 Carlos Marco Ferre SENM 02:56:04
8 Sergi Furio Fco SENM 02:56:22
9 Dani Marin Marin SENM 02:56:35
10 Oscar Griño Hernandez SENM 03:00:40
11 Christian Pellicer Plazas SENM 03:02:30
12 Marc Balañá VETM 03:04:43
13 Raul Sague Martinez VETM 03:05:29
14 Daniel Baena SENM 03:05:40
15 Pere Llinares I Llorca VETM 03:08:06
16 Marc Curto Aragones PROM 03:09:20
17 Sam Campanero Sala VETM 03:10:27
18 Sergio Anido Seijas SENM 03:13:44
19 David Lluch Arbona SENM 03:16:47
20 Jordi Rofes Rofes VETM 03:17:58
21 Juan Manuel Terrón Vasco VETM 03:18:43
22 Adrià Sabaté Masip SENM 03:19:38
23 Francesc Lluch Arbona SENM 03:22:45
24 Joan Curto Cabré M50M 03:24:13
25 Albert Carbonell Duaygües VETM 03:24:14
26 Joan Josep Queral VETM 03:24:20
27 Raül Garcia Abelló SENM 03:24:52
28 Lluís Giné Castellví SENM 03:26:40
29 Juan Luis Sanz Piñol VETM 03:27:06
30 Narcís Franch Piñol M50M 03:27:37
31 Josep Matamoros Navarro M50M 03:29:43
32 Joaquin Salguero Martin VETM 03:32:00
33 Paco Alcazar Figueroa SENM 03:33:38
34 Gerard Ezquerra Barbarà SENM 03:33:44
35 Joan Ramon Balada Sanchez SENM 03:33:55
36 Fernando Lleti Navarro VETM 03:36:00
37 Antonio Luis Mesa SENM 03:37:18
38 Jose Luis Mesado Espin SENM 03:37:34
39 Josep Aragones Ros VETM 03:38:23
40 Xavier Marti Huguet VETM 03:40:11
41 David Solé Miralles SENM 03:41:08
42 Roger Ferrer Sabaté VETM 03:42:16
43 Josep Pallarés Martí M50M 03:42:59
44 Santiago Navarro Cid SENM 03:43:50
45 Moises Codorniu Castelló VETM 03:44:18
46 Damian Dauden SENM 03:44:47
47 J.manel Torralba Saladelafont SENM 03:45:55
48 Esteve Torras Casasayas VETM 03:45:55
49 Jordi Julián Acosta SENM 03:47:02
50 Miguel Villa Villar VETM 03:50:32
51 Aitor Escauriaza Franco VETM 03:51:03
52 Enric Sanchez Soldevila SENM 03:51:15
53 Ovidi Garcia Sastre SENM 03:52:46
54 Albert Curto Salvado VETM 03:55:54
55 Francesc Recasens SENM 03:58:41
56 Joe Rosich Grau M50M 03:59:22
57 Pascal Martineau VETM 03:59:23
58 Jordi Pujolar Pane SENM 03:59:43
59 Joan Ventura Castells VETM 03:59:53
60 David Fuentes Amat SENM 04:02:27
61 Raul Pallares Lleixa VETM 04:03:31
62 Antoni Mañé Costa SENM 04:07:09
63 Eric Brut Torres M50M 04:07:49
64 Angel Martinez Crespo VETM 04:08:53
65 Isaac Bru Poveda SENM 04:11:41
66 Juan Andres Simo Vila VETM 04:13:17
67 Roger Boronat Mercade SENM 04:13:19
68 Jordi Cortiada Coll SENM 04:13:21
69 Marc Povill Lluis SENM 04:20:20
70 Isidro Conde Reverte VETM 04:20:56
71 Albert Povill Lluis SENM 04:21:48
72 Joan Manel Sanahuja Vidal VETM 04:39:53
73 Josep Maria Brull Farnos M50M 04:39:54
74 Francisco Castrejón Flores SENM 04:44:31

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Cristina Tinajas Arrontes CADF 01:27:25
2 Maria De Iracheta Costa CADF 01:41:27
3 Anna Ferré Navarro CADF 01:47:56

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Magí Margalef Grifol CADM 01:14:33
2 Ramon Beltran Martinez-Aguado CADM 01:17:21
3 Josep M Julve Lara CADM 01:18:59
4 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:25:12
5 Miguel Van Meerbeek CADM 01:28:33
6 Diego Garcin De La Llave CADM 01:35:44

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marc Segura Serres JUNM 01:30:08

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Heura Piñol Granadino PROF 03:43:20

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marc Curto Aragones PROM 03:09:20

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sandra Burgues Llao SENF 03:19:12
2 Eva Cristina Llobat I Gracia SENF 03:40:51
3 Covi Robles Pujals SENF 03:51:31
4 Lois Burguès Honrubia SENF 03:53:04
5 Beatriz Saez Tena SENF 03:56:10
6 Georgina Oliver Ventura SENF 04:18:31
7 Soria Hermano SENF 04:50:13

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluisma Mas Cáceres SENM 02:36:56
2 Aleix Toda Mas SENM 02:42:01
3 Xavier Descarrega SENM 02:43:34
4 Pau Vila Fabra SENM 02:45:10
5 David Arredondo Rovira SENM 02:48:14
6 Vicent Garcia Argentó SENM 02:52:41
7 Carlos Marco Ferre SENM 02:56:04
8 Sergi Furio Fco SENM 02:56:22
9 Dani Marin Marin SENM 02:56:35
10 Oscar Griño Hernandez SENM 03:00:40
11 Christian Pellicer Plazas SENM 03:02:30
12 Daniel Baena SENM 03:05:40
13 Sergio Anido Seijas SENM 03:13:44
14 David Lluch Arbona SENM 03:16:47
15 Adrià Sabaté Masip SENM 03:19:38
16 Francesc Lluch Arbona SENM 03:22:45
17 Raül Garcia Abelló SENM 03:24:52
18 Lluís Giné Castellví SENM 03:26:40
19 Paco Alcazar Figueroa SENM 03:33:38
20 Gerard Ezquerra Barbarà SENM 03:33:44
21 Joan Ramon Balada Sanchez SENM 03:33:55
22 Antonio Luis Mesa SENM 03:37:18
23 Jose Luis Mesado Espin SENM 03:37:34
24 David Solé Miralles SENM 03:41:08
25 Santiago Navarro Cid SENM 03:43:50
26 Damian Dauden SENM 03:44:47
27 J.manel Torralba Saladelafont SENM 03:45:55
28 Jordi Julián Acosta SENM 03:47:02
29 Enric Sanchez Soldevila SENM 03:51:15
30 Ovidi Garcia Sastre SENM 03:52:46
31 Francesc Recasens SENM 03:58:41
32 Jordi Pujolar Pane SENM 03:59:43
33 David Fuentes Amat SENM 04:02:27
34 Antoni Mañé Costa SENM 04:07:09
35 Isaac Bru Poveda SENM 04:11:41
36 Roger Boronat Mercade SENM 04:13:19
37 Jordi Cortiada Coll SENM 04:13:21
38 Marc Povill Lluis SENM 04:20:20
39 Albert Povill Lluis SENM 04:21:48
40 Francisco Castrejón Flores SENM 04:44:31

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marc Balañá VETM 03:04:43
2 Raul Sague Martinez VETM 03:05:29
3 Pere Llinares I Llorca VETM 03:08:06
4 Sam Campanero Sala VETM 03:10:27
5 Jordi Rofes Rofes VETM 03:17:58
6 Juan Manuel Terrón Vasco VETM 03:18:43
7 Albert Carbonell Duaygües VETM 03:24:14
8 Joan Josep Queral VETM 03:24:20
9 Juan Luis Sanz Piñol VETM 03:27:06
10 Joaquin Salguero Martin VETM 03:32:00
11 Fernando Lleti Navarro VETM 03:36:00
12 Josep Aragones Ros VETM 03:38:23
13 Xavier Marti Huguet VETM 03:40:11
14 Roger Ferrer Sabaté VETM 03:42:16
15 Moises Codorniu Castelló VETM 03:44:18
16 Esteve Torras Casasayas VETM 03:45:55
17 Miguel Villa Villar VETM 03:50:32
18 Aitor Escauriaza Franco VETM 03:51:03
19 Albert Curto Salvado VETM 03:55:54
20 Pascal Martineau VETM 03:59:23
21 Joan Ventura Castells VETM 03:59:53
22 Raul Pallares Lleixa VETM 04:03:31
23 Angel Martinez Crespo VETM 04:08:53
24 Juan Andres Simo Vila VETM 04:13:17
25 Isidro Conde Reverte VETM 04:20:56
26 Joan Manel Sanahuja Vidal VETM 04:39:53

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Curto Cabré M50M 03:24:13
2 Narcís Franch Piñol M50M 03:27:37
3 Josep Matamoros Navarro M50M 03:29:43
4 Josep Pallarés Martí M50M 03:42:59
5 Joe Rosich Grau M50M 03:59:22
6 Eric Brut Torres M50M 04:07:49
7 Josep Maria Brull Farnos M50M 04:39:54