Classificacions: XI cursa de La Cameta Coixa

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ester Casajuana Reyes SF 02:29:59
2 Virginia Pérez Mesonero SF 02:32:55
3 Mercedes Arcos Zafra SF 02:40:43
4 Núria Hospital Ramón SF 02:46:27
5 Esther Farre Llordes SF 02:48:44
6 Susana Rivero Sanchez VF 02:49:00
7 Cèlia Espinós Rigol SF 02:53:05
8 Feliciana Orquiola SF 02:54:22
9 Paula Espinach Carbó SF 02:56:00
10 Jenny Arasil Garcia SF 02:57:50
11 Eva Cristina Llobat I Gracia VF 02:57:51
12 Eva Maria Tapia Luque VF 03:02:13
13 Marta Serret Bella SF 03:02:44
14 Maria Clèries Aran S23F 03:03:47
15 Marga Tafalla Masdeu M50F 03:05:10
16 M Dolors Sanchez Carrion M50F 03:05:35
17 Vanessa Molner Barberà VF 03:07:44
18 Sandra Vidiella Piñol SF 03:09:30
19 Maria Beringues Brunet S23F 03:17:27
20 Adriana Fernández López SF 03:17:28
21 Adriana Daza Perez SF 03:21:43
22 Marta Planas Roca VF 03:26:55
23 Maria Santamaria Farré SF 03:28:50
24 Anna Ingla Puig SF 03:29:15
25 Sílvia Iturria March VF 03:29:17
26 Beatriz Tena Roc SF 03:29:27
27 Marta Gistas Albalate VF 03:29:28
28 Anais Crespo Milani SF 03:29:53
29 Laura Planes Saurí VF 03:31:10
30 Alba Canet Miquel VF 03:34:26
31 Carme Millan Sola M60F 03:36:16
32 Miriam Estorach Arsasa VF 03:39:36
33 Núria Pegueroles Clemente SF 03:39:37
34 Lola Arribas Del Amo VF 03:40:48
35 Angels Borras Piñol VF 03:44:46
36 Núria Pallarés Flós SF 03:45:13
37 Sara Martínez Torres SF 03:45:40
38 Marta Casares Santiago VF 03:47:40
39 Georgina Oliver Ventura SF 03:57:55
40 Rosa Saura Arilla M50F 04:00:47
41 Meritxell Bonet Costa SF 04:00:50
42 Paula Felix Ferre SF 04:01:01
43 Marina Piñol Miarnau SF 04:05:47
44 Catalina Corchie SF 04:06:27
45 Nuri Estadella Padilla M50F 04:08:21
46 Merche López Paladines VF 04:08:22
47 Sandra Ripol Hesse VF 04:08:24
48 R U T H A V I N Y Ó SF 04:08:27
49 Beatriz Rubio Cantavella VF 04:16:28
50 Maribel Cabanillas Garcia VF 04:17:28
51 Vanessa Ruiz Martinez VF 04:17:35
52 Sofia Cabanes Balanzà SF 04:26:36
53 Soria Hermano SF 04:27:52
54 Cinta Rosa Bonfill Curto VF 04:32:52
55 Carme Sangüesa Pons VF 04:37:52
56 Lina Meseguer Carbó SF 04:50:44
57 Marta Montero Honorato VF 04:51:25

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Zaid Ait Malek SM 01:55:49
2 Alejandro Forcades Pujol SM 01:56:47
3 Guillem Campeny Bastida SM 01:58:10
4 Dimitrios Seletis SM 01:59:25
5 Aritz Egea Cáceres SM 02:00:13
6 Eugeni Gil Ocaña SM 02:04:33
7 Mario Bonavista Domingo VM 02:05:05
8 Fotios Zisimopoulus SM 02:05:06
9 Josep Morales Lopez S23M 02:08:14
10 Gerard Mangrane Santos SM 02:10:54
11 Lluisma Mas Cáceres SM 02:11:19
12 Wifred Lladó Hernández S23M 02:11:51
13 Marc Marmol Baladas SM 02:11:59
14 Pau Vila Fabra SM 02:13:02
15 Eduard Barrios Solsona VM 02:13:18
16 Albert Garcia Cobos SM 02:13:37
17 Evangelos Noulas SM 02:13:39
18 Marcel Romaní Rodés SM 02:16:27
19 Vicent Herrera Coscollano SM 02:16:32
20 Pedro Lopez Castillo SM 02:17:13
21 Fernando Lopez De Sagredo Xicota SM 02:18:16
22 Aitor Tomàs Buitrago SM 02:19:04
23 Mario Olmedo Sancha SM 02:19:57
24 Pol Vilà SM 02:19:57
25 Marcel Palau Abelló SM 02:20:18
26 Angel Nevado Iglesias VM 02:23:36
27 Jordi Navarro Barbera SM 02:23:53
28 Josep Domènech Oró SM 02:25:09
29 Txia Armadàs Sabaté VM 02:25:38
30 Marc Rota Collell S23M 02:26:15
31 Josep Maria Segura Castells VM 02:27:37
32 David Sans Grau SM 02:27:41
33 Sergi Rodriguez Martos SM 02:27:42
34 Pau Martí Navarro SM 02:27:54
35 Victor Mestre Miro VM 02:28:00
36 Alfonso Lopez Sancho VM 02:28:17
37 Israel Mercadé Oró VM 02:28:27
38 José Manuel Cobo Jiménez VM 02:28:54
39 Carles Costa Creus VM 02:29:07
40 Jordi Lecina Ratero VM 02:29:36
41 Jordi Solé Vera SM 02:29:45
42 Miguel Caballero Ortega SM 02:29:49
43 Josep Bertran Garcia VM 02:30:55
44 Robert Albesa Aguiló SM 02:30:56
45 Xavi Blanch Tort SM 02:31:03
46 Marc Costa Puigpelat SM 02:31:04
47 Thomas Partsanis SM 02:31:48
48 Miquel Castellote Borrell SM 02:32:27
49 Guillem Prat Sendra SM 02:32:38
50 Lluc Maresma Felipo VM 02:32:44
51 Joan Serra Muñoz SM 02:33:28
52 Adrián Cordo Rodríguez S23M 02:33:51
53 Mario Galindo Riol VM 02:33:52
54 Adrià Sabaté Masip SM 02:34:14
55 Albert Gonfaus Castaño M50M 02:34:41
56 Sergi Garcia Terrones S23M 02:35:37
57 Abdelkadous Mouj Mía SM 02:36:20
58 Manolo Gallego Fernandez M50M 02:36:23
59 Oscar Griño Hernandez VM 02:36:33
60 Marc Curto Aragones SM 02:36:34
61 Guillem Portell Poveda SM 02:37:30
62 Carles Salsench Constancio SM 02:37:32
63 Carlos Antones Poy VM 02:37:40
64 Aitor Obiols Villegas VM 02:37:48
65 Adrian Edward Monik Cap SM 02:38:43
66 Yeray Quijada Caballero SM 02:39:11
67 Ivan Rubio Bobet SM 02:39:22
68 Mia Alonso Jm SM 02:39:26
69 Javier Gimenez Ortiz SM 02:39:38
70 Josep Ma Calucho Solé M50M 02:40:00
71 Oriol Güell Villar SM 02:40:14
72 Antonio Felguera González SM 02:40:32
73 Pablo Lopez Melendez SM 02:40:32
74 Jordi Julià Torres SM 02:40:58
75 Josep Barau Tomàs SM 02:41:20
76 Calle Cantarranas SM 02:41:28
77 Jordi Soler Torradas VM 02:41:47
78 David Pardo Garcia SM 02:42:23
79 Christian Pellicer Plazas VM 02:42:45
80 Garikoitz Arrillaga Corta VM 02:43:06
81 Jordi Garreta Clusella M50M 02:43:35
82 Gabry Fernández Albújar VM 02:44:17
83 Albert Carrère Segarra SM 02:45:02
84 Antonio Morales Martinez VM 02:45:28
85 Franc Olive Marti VM 02:45:55
86 Rafel Mosegui Torà SM 02:46:00
87 Luis Fernando Moreno Marín VM 02:46:03
88 Paul Iacob SM 02:46:28
89 Jesus Tomas Celma SM 02:46:32
90 Gerard Artés Montes SM 02:46:33
91 Antonio Rubira Martinez VM 02:48:32
92 Ivan Arrufat Cid SM 02:48:41
93 Vicent Garcia Argentó SM 02:48:46
94 Robert Mas Castellvi VM 02:49:00
95 Guillem Mar Sebastia S23M 02:49:43
96 Biel Ferriol Fluxa SM 02:50:18
97 Eduard Fornaguera Baldrich VM 02:50:19
98 Juan Luis Sanz Piñol VM 02:50:46
99 Jorge Romero Crispin SM 02:51:46
100 Alex Alvarez Navarro SM 02:51:59
101 Alvaro Rubiano Rodríguez VM 02:52:11
102 Gerard Villaubí Barberà VM 02:52:58
103 Raül Garcia Abelló VM 02:53:01
104 Gabriel Puig Mascarell VM 02:53:03
105 Albert Carbonell Duaygües VM 02:53:09
106 Jose Galeano Sabate SM 02:53:16
107 Xavier Solsona Novell SM 02:53:35
108 Claudio Franco Smeets SM 02:56:01
109 Adrià Cols Camprubi S23M 02:56:14
110 Jordi Berenguer Arabia M50M 02:56:34
111 Tomas Perpiña Mediel VM 02:56:38
112 Pau Gimeno Ballester SM 02:56:48
113 Moisés Millán Burriel M50M 02:56:52
114 Franc Jiménez Calaf SM 02:57:03
115 Thomas Martin Colville SM 02:58:00
116 Javier Coca Porcel SM 02:58:01
117 Luis Garcia Cascallana SM 02:59:05
118 Josep Jardí Gil SM 02:59:17
119 Albert Roig Canela VM 02:59:22
120 Xavi Baeza Reche VM 02:59:50
121 Ivan Sanchez Marchal SM 02:59:50
122 Salvador Bertomeu Bielsa S23M 03:00:17
123 David Felguera Gil SM 03:01:33
124 Tomeu Buades Payeras SM 03:01:45
125 David Nuñez Pujol M50M 03:02:09
126 Julio Enrique Gutierrez Toledo VM 03:02:13
127 Pablo Villajos Punzano VM 03:02:25
128 Toni Pons Llauradó M50M 03:02:46
129 Guillem Castell Arnau SM 03:03:33
130 Esteve Torras Casasayas VM 03:03:34
131 Marc Roy Gallart SM 03:03:48
132 Quim Vila Guimera SM 03:04:10
133 Albert Lindez Ripoll M50M 03:04:23
134 Christian Alonso Urea SM 03:04:50
135 Albert Recasens Garcia VM 03:04:51
136 Athanasios Daskalopoulus VM 03:04:52
137 Josep Roca Llobet VM 03:04:59
138 Sergio Perez Martinez VM 03:05:06
139 Victor Bielsa Galicia VM 03:05:08
140 Martí Navarro Isart S23M 03:05:10
141 Josep Pruñonosa Monné SM 03:05:16
142 Joan Heredia Bermudes SM 03:05:18
143 Joan Balañà Avila SM 03:05:18
144 Eduard Caamaño Palau SM 03:05:36
145 Joan Ventura Ramirez VM 03:05:43
146 Tomàs Llorens Marès SM 03:05:47
147 Jordi Ricart Barniol VM 03:06:40
148 Octavi Marches VM 03:07:16
149 David Garcia Medina SM 03:07:37
150 Jordi Aguilar Tauste VM 03:08:23
151 Xavi Carcole Sans VM 03:08:29
152 Ricard Playà Salvadó VM 03:08:29
153 Ovidi Garcia Sastre VM 03:08:44
154 Francesc Lluch Arbona SM 03:08:50
155 Andreu Moya Juan SM 03:08:51
156 Jorge Villacampa Ricart VM 03:08:52
157 Aitor Escauriaza Franco VM 03:10:28
158 Mariano Pujol Carventus M50M 03:10:41
159 Domingo Aldavo Andreu M50M 03:11:06
160 Jordi Valls Verdaguer VM 03:13:01
161 Javier Izquierdo Izquierdo M50M 03:13:23
162 Bernat Garrido Pascual SM 03:13:34
163 Joan Farré Valero VM 03:15:36
164 Ivan Balaña Llagostera SM 03:15:48
165 Alex Estela Carreras VM 03:16:23
166 Francesc Xavier Carreras Abel SM 03:17:42
167 Santi Castellnou Brull VM 03:19:46
168 Albert Barrero Alegre SM 03:20:12
169 Josep Maria Roige Sans M60M 03:20:40
170 Conrad Albacar Climent VM 03:20:56
171 Miquel Roger Creus SM 03:21:15
172 Antoni Morlans Perejuan VM 03:21:34
173 Josep Puig Carles SM 03:21:35
174 Jordi March Fonoll VM 03:21:40
175 Gabriel Bosques Sanchez VM 03:22:48
176 Salvador Pitarch Griell SM 03:22:57
177 David Pedro Castella VM 03:23:07
178 Joan Bonet Capell VM 03:23:36
179 Manel Campos Tomàs VM 03:24:12
180 Raül Llovet Montané VM 03:24:14
181 Joaquin Soto Rodríguez M50M 03:24:20
182 Miguel Angel Granados Romero VM 03:24:24
183 Ramon Castells Lopez SM 03:24:25
184 Albert Curto Salvado VM 03:24:26
185 Albert Riba Capdevila SM 03:24:42
186 Santiago Navarro Cid SM 03:24:59
187 Carlos Forner Sospedra VM 03:25:02
188 Alberto Cases Molinos VM 03:25:22
189 Jordi Cortiada Coll SM 03:25:26
190 Javi Lopez Gallinad SM 03:25:45
191 Antoni Castells Segarra SM 03:25:58
192 Xavier Margalef Barbera SM 03:25:59
193 Roger Guinovart Traguany VM 03:26:26
194 Guillermo Garcia De Marina Soler VM 03:26:55
195 Pablo Solís Ruiz SM 03:27:03
196 Jorge Martin Alvarez VM 03:27:08
197 Jordi Vega Clot SM 03:27:43
198 Ricard Roig Rius SM 03:27:43
199 Xavier Vall Boronat SM 03:28:00
200 Tomàs Heras Bermejo VM 03:28:35
201 Jordi Juvillà Pujal SM 03:28:42
202 Damià Garcia Sangüesa M50M 03:29:18
203 Manuel Mesa Ceberino VM 03:29:31
204 Joel Vilà Pujolà SM 03:29:55
205 Ismael Yepes Sol SM 03:30:09
206 Josep Subirats Ferreres SM 03:30:33
207 Nacho Balsalobre Parra VM 03:30:40
208 Joan Campeny Fabregat M60M 03:31:08
209 Joan Curto Cabré M50M 03:32:18
210 Didac Gonzalez Pujol VM 03:32:52
211 Pere Obre Besora VM 03:33:00
212 Alfonso Gomez Fernandez VM 03:33:06
213 Francisco Reverte Clemente SM 03:33:20
214 Joan Maria Campanera Pallares SM 03:34:27
215 Rafa Llanos Pelegrin VM 03:35:13
216 Jordi Bel Casanovas VM 03:35:23
217 Oriol Casanovas Gomez SM 03:36:47
218 Ramon Zaragoza Valldeperez SM 03:37:12
219 Ignasi Casals Miró VM 03:37:14
220 Miquel Montes Navarro VM 03:38:36
221 Carles Caparros Gibernau VM 03:39:10
222 Oscar Sainz Cerezo VM 03:39:15
223 Xavi Gilabert Valldeperez VM 03:39:21
224 Eloi Galindo Figueres VM 03:39:29
225 Miquel Rojas Chertó VM 03:39:31
226 Paco Marine Olle M60M 03:39:34
227 Raúl Gómez Insa VM 03:39:43
228 David Lucas Jardi SM 03:39:43
229 David Pallares Sole SM 03:40:00
230 Ricard Pere Jové SM 03:42:04
231 Gabriel Cerveto Castells VM 03:43:16
232 Manel Reverte Moya VM 03:43:45
233 Jordi Vega Amate VM 03:44:13
234 Jose Fernandez Garcia VM 03:44:47
235 Víctor Fernández Collados SM 03:45:16
236 Sergi Borrallo Llauradó SM 03:45:18
237 Quique Oltra Garrido SM 03:45:23
238 Miquel Fairen Casals VM 03:45:27
239 Joan Palà Garcia M50M 03:45:39
240 Xavier Urgell Ferré SM 03:45:43
241 Sergi Oliver Torta VM 03:45:51
242 Jordi Santos Gonzalez VM 03:46:58
243 Josep Maria Vileu Vallverdú VM 03:47:42
244 Jaume Alcarraz Espelta SM 03:50:12
245 Ramon Escurriola Navarro VM 03:51:35
246 Paco Gonçalves Álvarez VM 03:53:37
247 Enric Alanya VM 03:55:11
248 Daniel Soto Paredes SM 03:55:25
249 Jaume Ferré Vidal M50M 03:55:31
250 Nando Comin Gimeno SM 03:55:31
251 Fernando Lleti Navarro VM 03:55:54
252 Sergi Matamoros Blanquet SM 03:57:59
253 Manel Boira Costa VM 03:58:12
254 Sisco Salvado Rodriguez VM 04:00:29
255 Eduard Alonso Anguera SM 04:00:35
256 Simon Cid Meseguer SM 04:01:37
257 Pedro Mulero Fernandez VM 04:02:00
258 David Quirós Ponferrada VM 04:02:10
259 Pedro Reinante Díaz M50M 04:03:01
260 David Gonzalez Del Pueyo M50M 04:04:19
261 Javi Gonzalez SM 04:05:46
262 Eliseo Villacorta Antón M50M 04:06:26
263 Jordi Gallardo Cosialls M60M 04:06:59
264 Josep Maria Brull Farnos M50M 04:08:11
265 Antoni Rodriguez Escoll M50M 04:09:26
266 Josep Urgell Minet SM 04:11:01
267 Miquel Callau Anguera VM 04:11:50
268 Agusti Cerveto Gonzalez SM 04:11:55
269 Toni Del Aguila Avalos M50M 04:12:30
270 Isidro Conde Reverte VM 04:15:10
271 Xexu Ciria M50M 04:16:28
272 Miquel Sanchez M60M 04:16:29
273 Jordi Alfonso Gomez VM 04:20:48
274 Santi Alfonso Gomez VM 04:20:49
275 Joan Reverte Moya VM 04:21:37
276 Xavi Tomas Pascual M50M 04:26:36
277 Gaspar Rodriguez Arevalo VM 04:29:08
278 Pedro Ariño Fusté SM 04:31:33
279 Lluís Pérez Rossell SM 04:37:50
280 Jordi Bret Gali SM 04:39:00
281 Josep Mateu Ribes VM 04:40:56
282 Àlex Lobo De Planell VM 04:41:00
283 Victor Blasco Arasanz VM 04:41:25
284 Emllio Palomares Gil VM 04:45:46
285 Joan Maresma Vieta M60M 04:51:25
286 Salvador Serramia Fernandez M60M 04:57:18

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Martina Gonfaus Selles CADF 01:19:02
2 Maria Vives CADF 01:32:19

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jan Castillo Paredes CADM 01:01:45
2 Iu Jaume Atmetller CADM 01:03:44
3 Erik Calero Mañas CADM 01:05:40
4 Aniol Pujiula Colom CADM 01:06:45
5 Roger Bella CADM 01:07:39
6 Marc Villar Piedra CADM 01:08:41
7 Francesc Roig CADM 01:11:08
8 Gael Alvarez Del Val CADM 01:11:13
9 Arnau Xifrè Gomis CADM 01:11:50
10 Sergi Llado Ortiz CADM 01:13:16
11 Sebastià Feliu Juárez CADM 01:13:48
12 Aniol Montes Delclàs CADM 01:14:45
13 Oriol Gibert Sol CADM 01:16:11
14 Arnau Muñoz Mancha CADM 01:16:48
15 Alexander Esteban Martin CADM 01:17:40
16 Lluc Vallespi CADM 01:19:51
17 Aleix Bajador Batalla CADM 01:22:41
18 Marc Vallespí Serres CADM 01:27:00
19 Aitor Treig Martinez CADM 01:32:21

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carla Esclusa Ballús JF 02:04:51
2 Laia Gonfaus Sellés JF 02:07:23
3 Jana Aguilar Bruch JF 02:19:52

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep Miret Tomàs JM 01:43:27
2 Arnau Artes Garcia JM 01:45:12
3 Salomó Guinovart Colom JM 01:48:30
4 Adrià Colomer Fortuny JM 01:50:09
5 Aleix Solé Aznar JM 01:55:56
6 Josep M Julve Lara JM 01:59:19
7 Eric Viera Garcia JM 02:01:55
8 Angel Nieto Cerrillo JM 02:02:37
9 Sergi Cabeza Pintor JM 02:02:59
10 Ramon Beltran Martinez-Aguado JM 02:03:00
11 Pol Pujol Llovet JM 02:07:10
12 Marc Segura Serres JM 02:42:47

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria Clèries Aran S23F 03:03:47
2 Maria Beringues Brunet S23F 03:17:27

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep Morales Lopez S23M 02:08:14
2 Wifred Lladó Hernández S23M 02:11:51
3 Marc Rota Collell S23M 02:26:15
4 Adrián Cordo Rodríguez S23M 02:33:51
5 Sergi Garcia Terrones S23M 02:35:37
6 Guillem Mar Sebastia S23M 02:49:43
7 Adrià Cols Camprubi S23M 02:56:14
8 Salvador Bertomeu Bielsa S23M 03:00:17
9 Martí Navarro Isart S23M 03:05:10

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ester Casajuana Reyes SF 02:29:59
2 Virginia Pérez Mesonero SF 02:32:55
3 Mercedes Arcos Zafra SF 02:40:43
4 Núria Hospital Ramón SF 02:46:27
5 Esther Farre Llordes SF 02:48:44
6 Cèlia Espinós Rigol SF 02:53:05
7 Feliciana Orquiola SF 02:54:22
8 Paula Espinach Carbó SF 02:56:00
9 Jenny Arasil Garcia SF 02:57:50
10 Marta Serret Bella SF 03:02:44
11 Sandra Vidiella Piñol SF 03:09:30
12 Adriana Fernández López SF 03:17:28
13 Adriana Daza Perez SF 03:21:43
14 Maria Santamaria Farré SF 03:28:50
15 Anna Ingla Puig SF 03:29:15
16 Beatriz Tena Roc SF 03:29:27
17 Anais Crespo Milani SF 03:29:53
18 Núria Pegueroles Clemente SF 03:39:37
19 Núria Pallarés Flós SF 03:45:13
20 Sara Martínez Torres SF 03:45:40
21 Georgina Oliver Ventura SF 03:57:55
22 Meritxell Bonet Costa SF 04:00:50
23 Paula Felix Ferre SF 04:01:01
24 Marina Piñol Miarnau SF 04:05:47
25 Catalina Corchie SF 04:06:27
26 R U T H A V I N Y Ó SF 04:08:27
27 Sofia Cabanes Balanzà SF 04:26:36
28 Soria Hermano SF 04:27:52
29 Lina Meseguer Carbó SF 04:50:44

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Zaid Ait Malek SM 01:55:49
2 Alejandro Forcades Pujol SM 01:56:47
3 Guillem Campeny Bastida SM 01:58:10
4 Dimitrios Seletis SM 01:59:25
5 Aritz Egea Cáceres SM 02:00:13
6 Eugeni Gil Ocaña SM 02:04:33
7 Fotios Zisimopoulus SM 02:05:06
8 Gerard Mangrane Santos SM 02:10:54
9 Lluisma Mas Cáceres SM 02:11:19
10 Marc Marmol Baladas SM 02:11:59
11 Pau Vila Fabra SM 02:13:02
12 Albert Garcia Cobos SM 02:13:37
13 Evangelos Noulas SM 02:13:39
14 Marcel Romaní Rodés SM 02:16:27
15 Vicent Herrera Coscollano SM 02:16:32
16 Pedro Lopez Castillo SM 02:17:13
17 Fernando Lopez De Sagredo Xicota SM 02:18:16
18 Aitor Tomàs Buitrago SM 02:19:04
19 Mario Olmedo Sancha SM 02:19:57
20 Pol Vilà SM 02:19:57
21 Marcel Palau Abelló SM 02:20:18
22 Jordi Navarro Barbera SM 02:23:53
23 Josep Domènech Oró SM 02:25:09
24 David Sans Grau SM 02:27:41
25 Sergi Rodriguez Martos SM 02:27:42
26 Pau Martí Navarro SM 02:27:54
27 Jordi Solé Vera SM 02:29:45
28 Miguel Caballero Ortega SM 02:29:49
29 Robert Albesa Aguiló SM 02:30:56
30 Xavi Blanch Tort SM 02:31:03
31 Marc Costa Puigpelat SM 02:31:04
32 Thomas Partsanis SM 02:31:48
33 Miquel Castellote Borrell SM 02:32:27
34 Guillem Prat Sendra SM 02:32:38
35 Joan Serra Muñoz SM 02:33:28
36 Adrià Sabaté Masip SM 02:34:14
37 Abdelkadous Mouj Mía SM 02:36:20
38 Marc Curto Aragones SM 02:36:34
39 Guillem Portell Poveda SM 02:37:30
40 Carles Salsench Constancio SM 02:37:32
41 Adrian Edward Monik Cap SM 02:38:43
42 Yeray Quijada Caballero SM 02:39:11
43 Ivan Rubio Bobet SM 02:39:22
44 Mia Alonso Jm SM 02:39:26
45 Javier Gimenez Ortiz SM 02:39:38
46 Oriol Güell Villar SM 02:40:14
47 Antonio Felguera González SM 02:40:32
48 Pablo Lopez Melendez SM 02:40:32
49 Jordi Julià Torres SM 02:40:58
50 Josep Barau Tomàs SM 02:41:20
51 Calle Cantarranas SM 02:41:28
52 David Pardo Garcia SM 02:42:23
53 Albert Carrère Segarra SM 02:45:02
54 Rafel Mosegui Torà SM 02:46:00
55 Paul Iacob SM 02:46:28
56 Jesus Tomas Celma SM 02:46:32
57 Gerard Artés Montes SM 02:46:33
58 Ivan Arrufat Cid SM 02:48:41
59 Vicent Garcia Argentó SM 02:48:46
60 Biel Ferriol Fluxa SM 02:50:18
61 Jorge Romero Crispin SM 02:51:46
62 Alex Alvarez Navarro SM 02:51:59
63 Jose Galeano Sabate SM 02:53:16
64 Xavier Solsona Novell SM 02:53:35
65 Claudio Franco Smeets SM 02:56:01
66 Pau Gimeno Ballester SM 02:56:48
67 Franc Jiménez Calaf SM 02:57:03
68 Thomas Martin Colville SM 02:58:00
69 Javier Coca Porcel SM 02:58:01
70 Luis Garcia Cascallana SM 02:59:05
71 Josep Jardí Gil SM 02:59:17
72 Ivan Sanchez Marchal SM 02:59:50
73 David Felguera Gil SM 03:01:33
74 Tomeu Buades Payeras SM 03:01:45
75 Guillem Castell Arnau SM 03:03:33
76 Marc Roy Gallart SM 03:03:48
77 Quim Vila Guimera SM 03:04:10
78 Christian Alonso Urea SM 03:04:50
79 Josep Pruñonosa Monné SM 03:05:16
80 Joan Heredia Bermudes SM 03:05:18
81 Joan Balañà Avila SM 03:05:18
82 Eduard Caamaño Palau SM 03:05:36
83 Tomàs Llorens Marès SM 03:05:47
84 David Garcia Medina SM 03:07:37
85 Francesc Lluch Arbona SM 03:08:50
86 Andreu Moya Juan SM 03:08:51
87 Bernat Garrido Pascual SM 03:13:34
88 Ivan Balaña Llagostera SM 03:15:48
89 Francesc Xavier Carreras Abel SM 03:17:42
90 Albert Barrero Alegre SM 03:20:12
91 Miquel Roger Creus SM 03:21:15
92 Josep Puig Carles SM 03:21:35
93 Salvador Pitarch Griell SM 03:22:57
94 Ramon Castells Lopez SM 03:24:25
95 Albert Riba Capdevila SM 03:24:42
96 Santiago Navarro Cid SM 03:24:59
97 Jordi Cortiada Coll SM 03:25:26
98 Javi Lopez Gallinad SM 03:25:45
99 Antoni Castells Segarra SM 03:25:58
100 Xavier Margalef Barbera SM 03:25:59
101 Pablo Solís Ruiz SM 03:27:03
102 Jordi Vega Clot SM 03:27:43
103 Ricard Roig Rius SM 03:27:43
104 Xavier Vall Boronat SM 03:28:00
105 Jordi Juvillà Pujal SM 03:28:42
106 Joel Vilà Pujolà SM 03:29:55
107 Ismael Yepes Sol SM 03:30:09
108 Josep Subirats Ferreres SM 03:30:33
109 Francisco Reverte Clemente SM 03:33:20
110 Joan Maria Campanera Pallares SM 03:34:27
111 Oriol Casanovas Gomez SM 03:36:47
112 Ramon Zaragoza Valldeperez SM 03:37:12
113 David Lucas Jardi SM 03:39:43
114 David Pallares Sole SM 03:40:00
115 Ricard Pere Jové SM 03:42:04
116 Víctor Fernández Collados SM 03:45:16
117 Sergi Borrallo Llauradó SM 03:45:18
118 Quique Oltra Garrido SM 03:45:23
119 Xavier Urgell Ferré SM 03:45:43
120 Jaume Alcarraz Espelta SM 03:50:12
121 Daniel Soto Paredes SM 03:55:25
122 Nando Comin Gimeno SM 03:55:31
123 Sergi Matamoros Blanquet SM 03:57:59
124 Eduard Alonso Anguera SM 04:00:35
125 Simon Cid Meseguer SM 04:01:37
126 Javi Gonzalez SM 04:05:46
127 Josep Urgell Minet SM 04:11:01
128 Agusti Cerveto Gonzalez SM 04:11:55
129 Pedro Ariño Fusté SM 04:31:33
130 Lluís Pérez Rossell SM 04:37:50
131 Jordi Bret Gali SM 04:39:00

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Susana Rivero Sanchez VF 02:49:00
2 Eva Cristina Llobat I Gracia VF 02:57:51
3 Eva Maria Tapia Luque VF 03:02:13
4 Vanessa Molner Barberà VF 03:07:44
5 Marta Planas Roca VF 03:26:55
6 Sílvia Iturria March VF 03:29:17
7 Marta Gistas Albalate VF 03:29:28
8 Laura Planes Saurí VF 03:31:10
9 Alba Canet Miquel VF 03:34:26
10 Miriam Estorach Arsasa VF 03:39:36
11 Lola Arribas Del Amo VF 03:40:48
12 Angels Borras Piñol VF 03:44:46
13 Marta Casares Santiago VF 03:47:40
14 Merche López Paladines VF 04:08:22
15 Sandra Ripol Hesse VF 04:08:24
16 Beatriz Rubio Cantavella VF 04:16:28
17 Maribel Cabanillas Garcia VF 04:17:28
18 Vanessa Ruiz Martinez VF 04:17:35
19 Cinta Rosa Bonfill Curto VF 04:32:52
20 Carme Sangüesa Pons VF 04:37:52
21 Marta Montero Honorato VF 04:51:25

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mario Bonavista Domingo VM 02:05:05
2 Eduard Barrios Solsona VM 02:13:18
3 Angel Nevado Iglesias VM 02:23:36
4 Txia Armadàs Sabaté VM 02:25:38
5 Josep Maria Segura Castells VM 02:27:37
6 Victor Mestre Miro VM 02:28:00
7 Alfonso Lopez Sancho VM 02:28:17
8 Israel Mercadé Oró VM 02:28:27
9 José Manuel Cobo Jiménez VM 02:28:54
10 Carles Costa Creus VM 02:29:07
11 Jordi Lecina Ratero VM 02:29:36
12 Josep Bertran Garcia VM 02:30:55
13 Lluc Maresma Felipo VM 02:32:44
14 Mario Galindo Riol VM 02:33:52
15 Oscar Griño Hernandez VM 02:36:33
16 Carlos Antones Poy VM 02:37:40
17 Aitor Obiols Villegas VM 02:37:48
18 Jordi Soler Torradas VM 02:41:47
19 Christian Pellicer Plazas VM 02:42:45
20 Garikoitz Arrillaga Corta VM 02:43:06
21 Gabry Fernández Albújar VM 02:44:17
22 Antonio Morales Martinez VM 02:45:28
23 Franc Olive Marti VM 02:45:55
24 Luis Fernando Moreno Marín VM 02:46:03
25 Antonio Rubira Martinez VM 02:48:32
26 Robert Mas Castellvi VM 02:49:00
27 Eduard Fornaguera Baldrich VM 02:50:19
28 Juan Luis Sanz Piñol VM 02:50:46
29 Alvaro Rubiano Rodríguez VM 02:52:11
30 Gerard Villaubí Barberà VM 02:52:58
31 Raül Garcia Abelló VM 02:53:01
32 Gabriel Puig Mascarell VM 02:53:03
33 Albert Carbonell Duaygües VM 02:53:09
34 Tomas Perpiña Mediel VM 02:56:38
35 Albert Roig Canela VM 02:59:22
36 Xavi Baeza Reche VM 02:59:50
37 Julio Enrique Gutierrez Toledo VM 03:02:13
38 Pablo Villajos Punzano VM 03:02:25
39 Esteve Torras Casasayas VM 03:03:34
40 Albert Recasens Garcia VM 03:04:51
41 Athanasios Daskalopoulus VM 03:04:52
42 Josep Roca Llobet VM 03:04:59
43 Sergio Perez Martinez VM 03:05:06
44 Victor Bielsa Galicia VM 03:05:08
45 Joan Ventura Ramirez VM 03:05:43
46 Jordi Ricart Barniol VM 03:06:40
47 Octavi Marches VM 03:07:16
48 Jordi Aguilar Tauste VM 03:08:23
49 Xavi Carcole Sans VM 03:08:29
50 Ricard Playà Salvadó VM 03:08:29
51 Ovidi Garcia Sastre VM 03:08:44
52 Jorge Villacampa Ricart VM 03:08:52
53 Aitor Escauriaza Franco VM 03:10:28
54 Jordi Valls Verdaguer VM 03:13:01
55 Joan Farré Valero VM 03:15:36
56 Alex Estela Carreras VM 03:16:23
57 Santi Castellnou Brull VM 03:19:46
58 Conrad Albacar Climent VM 03:20:56
59 Antoni Morlans Perejuan VM 03:21:34
60 Jordi March Fonoll VM 03:21:40
61 Gabriel Bosques Sanchez VM 03:22:48
62 David Pedro Castella VM 03:23:07
63 Joan Bonet Capell VM 03:23:36
64 Manel Campos Tomàs VM 03:24:12
65 Raül Llovet Montané VM 03:24:14
66 Miguel Angel Granados Romero VM 03:24:24
67 Albert Curto Salvado VM 03:24:26
68 Carlos Forner Sospedra VM 03:25:02
69 Alberto Cases Molinos VM 03:25:22
70 Roger Guinovart Traguany VM 03:26:26
71 Guillermo Garcia De Marina Soler VM 03:26:55
72 Jorge Martin Alvarez VM 03:27:08
73 Tomàs Heras Bermejo VM 03:28:35
74 Manuel Mesa Ceberino VM 03:29:31
75 Nacho Balsalobre Parra VM 03:30:40
76 Didac Gonzalez Pujol VM 03:32:52
77 Pere Obre Besora VM 03:33:00
78 Alfonso Gomez Fernandez VM 03:33:06
79 Rafa Llanos Pelegrin VM 03:35:13
80 Jordi Bel Casanovas VM 03:35:23
81 Ignasi Casals Miró VM 03:37:14
82 Miquel Montes Navarro VM 03:38:36
83 Carles Caparros Gibernau VM 03:39:10
84 Oscar Sainz Cerezo VM 03:39:15
85 Xavi Gilabert Valldeperez VM 03:39:21
86 Eloi Galindo Figueres VM 03:39:29
87 Miquel Rojas Chertó VM 03:39:31
88 Raúl Gómez Insa VM 03:39:43
89 Gabriel Cerveto Castells VM 03:43:16
90 Manel Reverte Moya VM 03:43:45
91 Jordi Vega Amate VM 03:44:13
92 Jose Fernandez Garcia VM 03:44:47
93 Miquel Fairen Casals VM 03:45:27
94 Sergi Oliver Torta VM 03:45:51
95 Jordi Santos Gonzalez VM 03:46:58
96 Josep Maria Vileu Vallverdú VM 03:47:42
97 Ramon Escurriola Navarro VM 03:51:35
98 Paco Gonçalves Álvarez VM 03:53:37
99 Enric Alanya VM 03:55:11
100 Fernando Lleti Navarro VM 03:55:54
101 Manel Boira Costa VM 03:58:12
102 Sisco Salvado Rodriguez VM 04:00:29
103 Pedro Mulero Fernandez VM 04:02:00
104 David Quirós Ponferrada VM 04:02:10
105 Miquel Callau Anguera VM 04:11:50
106 Isidro Conde Reverte VM 04:15:10
107 Jordi Alfonso Gomez VM 04:20:48
108 Santi Alfonso Gomez VM 04:20:49
109 Joan Reverte Moya VM 04:21:37
110 Gaspar Rodriguez Arevalo VM 04:29:08
111 Josep Mateu Ribes VM 04:40:56
112 Àlex Lobo De Planell VM 04:41:00
113 Victor Blasco Arasanz VM 04:41:25
114 Emllio Palomares Gil VM 04:45:46

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marga Tafalla Masdeu M50F 03:05:10
2 M Dolors Sanchez Carrion M50F 03:05:35
3 Rosa Saura Arilla M50F 04:00:47
4 Nuri Estadella Padilla M50F 04:08:21

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Albert Gonfaus Castaño M50M 02:34:41
2 Manolo Gallego Fernandez M50M 02:36:23
3 Josep Ma Calucho Solé M50M 02:40:00
4 Jordi Garreta Clusella M50M 02:43:35
5 Jordi Berenguer Arabia M50M 02:56:34
6 Moisés Millán Burriel M50M 02:56:52
7 David Nuñez Pujol M50M 03:02:09
8 Toni Pons Llauradó M50M 03:02:46
9 Albert Lindez Ripoll M50M 03:04:23
10 Mariano Pujol Carventus M50M 03:10:41
11 Domingo Aldavo Andreu M50M 03:11:06
12 Javier Izquierdo Izquierdo M50M 03:13:23
13 Joaquin Soto Rodríguez M50M 03:24:20
14 Damià Garcia Sangüesa M50M 03:29:18
15 Joan Curto Cabré M50M 03:32:18
16 Joan Palà Garcia M50M 03:45:39
17 Jaume Ferré Vidal M50M 03:55:31
18 Pedro Reinante Díaz M50M 04:03:01
19 David Gonzalez Del Pueyo M50M 04:04:19
20 Eliseo Villacorta Antón M50M 04:06:26
21 Josep Maria Brull Farnos M50M 04:08:11
22 Antoni Rodriguez Escoll M50M 04:09:26
23 Toni Del Aguila Avalos M50M 04:12:30
24 Xexu Ciria M50M 04:16:28
25 Xavi Tomas Pascual M50M 04:26:36

Màster60 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carme Millan Sola M60F 03:36:16

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep Maria Roige Sans M60M 03:20:40
2 Joan Campeny Fabregat M60M 03:31:08
3 Paco Marine Olle M60M 03:39:34
4 Jordi Gallardo Cosialls M60M 04:06:59
5 Miquel Sanchez M60M 04:16:29
6 Joan Maresma Vieta M60M 04:51:25
7 Salvador Serramia Fernandez M60M 04:57:18