Classificacions: XI Canicross "Les II Torres"

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Clara Bosch Comas SENF 00:49:20
2 Tere Isierte Foyes VETF 00:53:33
3 Mª Rosa Bel Princep M50F 01:00:12
4 Carme Torta Ferre VETF 01:00:53
5 Estel Lerín Calaf SENF 01:01:10
6 Eva Maria Segura Tena SENF 01:04:17
7 Marga Abella Calduch SENF 01:05:34
8 Yashmina Conde Díez SENF 01:07:14

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Javier Alonso Roces VETM 00:43:26
2 Josep Geira Navarro SENM 00:43:30
3 Matias Guzman SENM 00:46:09
4 Francesc Lluch Arbona SENM 00:48:45
5 Josep Martin Arasa SENM 00:49:32
6 Felipe Guasch Besalduch VETM 00:50:58
7 Dani Machí Bel SENM 00:51:07
8 Aitor Tomàs Buitrago SENM 00:51:34
9 Josep Puig Carles SENM 00:51:38
10 Paco Guzmán Morcillo VETM 00:53:37
11 Andreu Castellà Gasparín SENM 00:54:35
12 Andreu Moya Juan SENM 00:54:38
13 Raul Sanz Castell SENM 00:55:45
14 Luis Llorens Marza SENM 00:56:24
15 Roman Bonet Albareda SENM 01:07:11
16 Josep Margalef Pelegrin SENM 01:09:42
17 Joan Antoni Barcelo Hernandez SENM 01:16:02

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Clara Bosch Comas SENF 00:49:20
2 Estel Lerín Calaf SENF 01:01:10
3 Eva Maria Segura Tena SENF 01:04:17
4 Marga Abella Calduch SENF 01:05:34
5 Yashmina Conde Díez SENF 01:07:14

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep Geira Navarro SENM 00:43:30
2 Matias Guzman SENM 00:46:09
3 Francesc Lluch Arbona SENM 00:48:45
4 Josep Martin Arasa SENM 00:49:32
5 Dani Machí Bel SENM 00:51:07
6 Aitor Tomàs Buitrago SENM 00:51:34
7 Josep Puig Carles SENM 00:51:38
8 Andreu Castellà Gasparín SENM 00:54:35
9 Andreu Moya Juan SENM 00:54:38
10 Raul Sanz Castell SENM 00:55:45
11 Luis Llorens Marza SENM 00:56:24
12 Roman Bonet Albareda SENM 01:07:11
13 Josep Margalef Pelegrin SENM 01:09:42
14 Joan Antoni Barcelo Hernandez SENM 01:16:02

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Tere Isierte Foyes VETF 00:53:33
2 Carme Torta Ferre VETF 01:00:53

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Javier Alonso Roces VETM 00:43:26
2 Felipe Guasch Besalduch VETM 00:50:58
3 Paco Guzmán Morcillo VETM 00:53:37

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mª Rosa Bel Princep M50F 01:00:12