Classificacions: X KMV Roquetes (nou recorregut Lloret-Caro)

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ingrid Ruiz Sanchez SF 01:06:49
2 Nuria Gil Clapera SF 01:09:04
3 Silvia Lara Dieguez SF 01:11:28
4 Monica Diaz Gavilan VF 01:13:39
5 Eva Cristina Llobat I Gracia VF 01:14:51
6 Vanessa Pascual Igual SF 01:15:08
7 Mari Cruz Aragon Falces VF 01:16:06
8 Maria Neus Monfil Bigorra VF 01:16:35
9 Marian Gutierrez Vazquez VF 01:19:14
10 Silvia Agut Fuentes VF 01:22:02
11 Maria Clèries Aran S23F 01:22:35
12 Asun Ochoa San Emeterio M50F 01:24:23
13 Anna Ferreres Meseguer VF 01:25:32
14 Marta M Vázquez Carracedo VF 01:29:06
15 Miriam Estorach Arasa VF 01:32:40
16 Angels Borras Piñol VF 01:37:34
17 Raquel Julve Cornelles SF 01:38:24
18 Gina Brull Albiol SF 01:39:11
19 Mar Garcia-Romeral Ortiz VF 01:39:33
20 Nuria Pallares Flos SF 01:41:39
21 Cala Edith Martí VF 01:44:26
22 Raquel Caballe Fabra SF 01:49:25
23 Catalina Corchie SF 01:49:27
24 Vanessa Ruiz Martinez VF 01:51:26
25 Cinta Rosa Bonfill Curto VF 01:55:20
26 Carmen Sánchez Hurtado M50F 01:55:25
27 Sara Baiges Arrufat S23F 02:03:15
28 Montse Del Aguila De Torres M60F 02:07:34
29 Isabel Domato Carles SF 02:44:44

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mikel Beunza Iraizoz VM 00:56:26
2 Martín Alvarez Espinar VM 00:56:47
3 Albert Ferrer Camañes SM 00:57:03
4 Daniel Magallon Liso SM 00:57:34
5 Lluisma Mas Cáceres SM 00:57:41
6 Joan Navarro Moreno SM 00:57:48
7 Carlos Cipres Castillo SM 00:58:09
8 Ricardo Cherta Ballester S23M 00:58:17
9 Jose Antonio Mena Garcia VM 00:59:29
10 Pol Vilà SM 00:59:30
11 Guillermo Albert Lizandra S23M 00:59:52
12 Jesus Muñoz García VM 01:00:08
13 Jorge Rodriguez Gago SM 01:00:54
14 Gabriel Company Rubio SM 01:01:16
15 Agustí Roc Amador VM 01:01:22
16 Guillem Vilalta Reixach VM 01:02:02
17 Carlos Pascual Sempere VM 01:03:09
18 Thibaut Bertrand SM 01:03:16
19 Jaume Garcías Juaneda SM 01:03:32
20 Raúl Estévez Álvarez SM 01:03:38
21 Alberto Pamblanco Fernandez SM 01:03:43
22 Pau Vila Fabra SM 01:04:19
23 Francesc Caballe Fabra SM 01:04:27
24 Angel De La Encarnacion, Moreno VM 01:05:07
25 Alejandro Galindo Perales SM 01:05:33
26 Marc Toda Vericat SM 01:06:05
27 Eduard Pifarré Mas SM 01:07:08
28 Francisco Osanz Lafita M50M 01:07:22
29 Andreu Gubert Celma SM 01:07:46
30 Juanma Martinez Simon SM 01:07:59
31 Jose Andres Collado SM 01:08:35
32 Antonio Alvarez Garcia M50M 01:08:50
33 Victor Mestre Miro VM 01:08:53
34 Dani Marin Marin SM 01:09:00
35 Oscar Oraa Bonet VM 01:09:40
36 Erik Coronado Climent S23M 01:09:56
37 Eloy Ripollés Cuartero S23M 01:10:32
38 Aitor Díez De Ulzurrun Benito SM 01:10:34
39 Carles Martí Cantí VM 01:10:49
40 Jordi Lleixà Rodriguez SM 01:11:19
41 Mario Galindo Riol VM 01:11:19
42 Rafel Mosegui Torà SM 01:11:20
43 Jesús Francisco Rodríguez Leal SM 01:11:29
44 David García Gandía M50M 01:11:29
45 Claudio Franco Smeets SM 01:11:31
46 Norbert Llobera Balasch SM 01:12:10
47 Jose Antonio Gamez Fernandez VM 01:12:27
48 Raül Garcia Abelló VM 01:12:31
49 Víctor Coronel Matilla SM 01:13:05
50 Fernando Borrajo Del Rio M50M 01:14:27
51 Xavier Solé Fabregat VM 01:14:29
52 Narcis Franch Alimbau SM 01:14:48
53 Pere Marse Vidal VM 01:15:15
54 Ronald Fargas Mendoza VM 01:15:34
55 Jordi Vidal Pérez VM 01:16:02
56 Miquel Farré Masip SM 01:16:04
57 Jordi Cherto Mulet VM 01:16:20
58 Javier Bisbal Martín M50M 01:16:22
59 Carlos Murillo Fuentes VM 01:16:44
60 Tomás Aniorte Esclapez SM 01:17:02
61 Tomas Andueza Arrizabalaga VM 01:17:05
62 David Garriga Cornelles VM 01:17:12
63 Llorenç Castell SM 01:17:16
64 Gabriel Puig Mascarell VM 01:17:17
65 David Pedro Castella VM 01:17:36
66 Ramon Castells Lopez SM 01:18:06
67 Tito Martínez Montosa SM 01:19:34
68 Jose Fernandez Garcia VM 01:20:43
69 Ovidi Garcia Sastre VM 01:21:19
70 Ramon Escurriola Navarro VM 01:21:53
71 Carles Cabrè Hernandez M50M 01:21:53
72 Josep Bielsa Gargallo VM 01:22:18
73 Manolo Cortes Calvo SM 01:23:42
74 Israel Bailach Queral SM 01:23:55
75 Oriol Cid Gubau SM 01:23:58
76 Josep Puig Carles SM 01:24:01
77 David Lluch Arbona VM 01:24:20
78 Francesc Lluch Arbona SM 01:24:35
79 Gerard Villaubí Barberà VM 01:26:36
80 Lluc Ors Rovira VM 01:26:41
81 Jose Maria Ample Navarro VM 01:27:06
82 Ramon Zaragoza Valldeperez SM 01:27:42
83 Damià Garcia Sangüesa M50M 01:27:47
84 Paco Marine Olle M60M 01:28:02
85 Ramon Pinyol Cid VM 01:28:30
86 Enric Sabater Cabrera VM 01:29:22
87 Gerard Rodríguez Salvadó SM 01:29:38
88 Enric Lluís Najeros SM 01:30:42
89 Joan Abril Español M60M 01:31:11
90 Joan Mauri Piñol SM 01:31:12
91 Jordi Franch Trilla SM 01:32:05
92 Juan Antoli VM 01:32:33
93 Pere Vivancos Gonzalez VM 01:32:34
94 Jose Ramón De Iracheta Ruiz VM 01:33:01
95 David Lucas Jardi SM 01:33:25
96 Marcos Grau Rallo VM 01:33:39
97 Paco Lleixa Panisello SM 01:33:39
98 Marcelo Adrian Martiarena VM 01:34:36
99 Sergi Segarra Farnós SM 01:34:55
100 Isidro Conde Reverte VM 01:35:18
101 Fernando Lleti Navarro VM 01:35:23
102 Miquel Àngel Bonfill Segura SM 01:35:31
103 Joan Tomas Arasa Pellisa M50M 01:36:06
104 Jaime Lopez Fernandez SM 01:38:02
105 Juan Jose Fumadó Casanova M60M 01:38:31
106 Jose Antonio Rubio Zurano M50M 01:38:37
107 Victor Moreso Abella SM 01:38:38
108 Juan Ramon Colomé Monllaó VM 01:39:31
109 David Masfret Pusó VM 01:40:25
110 Ramon Torres Pujol VM 01:40:30
111 Victor Roca Añon SM 01:41:39
112 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 01:43:50
113 Antoni Lluis Llansama VM 01:44:57
114 Miquel Sanchez M60M 01:45:49
115 José Ruiz Perez VM 01:47:36
116 Josep Estrada Ferreres VM 01:52:01
117 Carlos Lorenz Pujol VM 01:55:14
118 Josep Maria Brull Farnos M50M 02:02:02
119 Juan Jose Baset Royo M60M 02:11:39

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria De Iracheta Costa CADF 01:26:04

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aitor Ugarte Eriz CADM 00:37:44
2 Alvaro Osanz Laborda CADM 00:42:29
3 Arnau Sabaté Batalla CADM 00:44:56
4 Lluc Vallespi CADM 00:46:52
5 Aleix Bajador Batalla CADM 00:54:33
6 Saül Braza Albella CADM 01:01:24

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Yaiza Miñana Marin JF 01:20:58
2 Ana Murillo Ripollés JF 01:21:35
3 Noelia Rubio-Quintanilla Puig JF 01:25:13
4 Ángeles Dies Sánchez JF 01:31:45
5 Calota Dies Sánchez JF 01:50:34
6 Alejandra Dies Sánchez JF 02:01:51

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Molina Ahís JM 01:10:01
2 Jordi Vidal Garcia JM 01:10:39
3 Arnau Fargas Navarro JM 01:14:15
4 Arnau Falcó Vidilla JM 01:33:28

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria Clèries Aran S23F 01:22:35
2 Sara Baiges Arrufat S23F 02:03:15

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ricardo Cherta Ballester S23M 00:58:17
2 Guillermo Albert Lizandra S23M 00:59:52
3 Erik Coronado Climent S23M 01:09:56
4 Eloy Ripollés Cuartero S23M 01:10:32

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ingrid Ruiz Sanchez SF 01:06:49
2 Nuria Gil Clapera SF 01:09:04
3 Silvia Lara Dieguez SF 01:11:28
4 Vanessa Pascual Igual SF 01:15:08
5 Raquel Julve Cornelles SF 01:38:24
6 Gina Brull Albiol SF 01:39:11
7 Nuria Pallares Flos SF 01:41:39
8 Raquel Caballe Fabra SF 01:49:25
9 Catalina Corchie SF 01:49:27
10 Isabel Domato Carles SF 02:44:44

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Albert Ferrer Camañes SM 00:57:03
2 Daniel Magallon Liso SM 00:57:34
3 Lluisma Mas Cáceres SM 00:57:41
4 Joan Navarro Moreno SM 00:57:48
5 Carlos Cipres Castillo SM 00:58:09
6 Pol Vilà SM 00:59:30
7 Jorge Rodriguez Gago SM 01:00:54
8 Gabriel Company Rubio SM 01:01:16
9 Thibaut Bertrand SM 01:03:16
10 Jaume Garcías Juaneda SM 01:03:32
11 Raúl Estévez Álvarez SM 01:03:38
12 Alberto Pamblanco Fernandez SM 01:03:43
13 Pau Vila Fabra SM 01:04:19
14 Francesc Caballe Fabra SM 01:04:27
15 Alejandro Galindo Perales SM 01:05:33
16 Marc Toda Vericat SM 01:06:05
17 Eduard Pifarré Mas SM 01:07:08
18 Andreu Gubert Celma SM 01:07:46
19 Juanma Martinez Simon SM 01:07:59
20 Jose Andres Collado SM 01:08:35
21 Dani Marin Marin SM 01:09:00
22 Aitor Díez De Ulzurrun Benito SM 01:10:34
23 Jordi Lleixà Rodriguez SM 01:11:19
24 Rafel Mosegui Torà SM 01:11:20
25 Jesús Francisco Rodríguez Leal SM 01:11:29
26 Claudio Franco Smeets SM 01:11:31
27 Norbert Llobera Balasch SM 01:12:10
28 Víctor Coronel Matilla SM 01:13:05
29 Narcis Franch Alimbau SM 01:14:48
30 Miquel Farré Masip SM 01:16:04
31 Tomás Aniorte Esclapez SM 01:17:02
32 Llorenç Castell SM 01:17:16
33 Ramon Castells Lopez SM 01:18:06
34 Tito Martínez Montosa SM 01:19:34
35 Manolo Cortes Calvo SM 01:23:42
36 Israel Bailach Queral SM 01:23:55
37 Oriol Cid Gubau SM 01:23:58
38 Josep Puig Carles SM 01:24:01
39 Francesc Lluch Arbona SM 01:24:35
40 Ramon Zaragoza Valldeperez SM 01:27:42
41 Gerard Rodríguez Salvadó SM 01:29:38
42 Enric Lluís Najeros SM 01:30:42
43 Joan Mauri Piñol SM 01:31:12
44 Jordi Franch Trilla SM 01:32:05
45 David Lucas Jardi SM 01:33:25
46 Paco Lleixa Panisello SM 01:33:39
47 Sergi Segarra Farnós SM 01:34:55
48 Miquel Àngel Bonfill Segura SM 01:35:31
49 Jaime Lopez Fernandez SM 01:38:02
50 Victor Moreso Abella SM 01:38:38
51 Victor Roca Añon SM 01:41:39

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Monica Diaz Gavilan VF 01:13:39
2 Eva Cristina Llobat I Gracia VF 01:14:51
3 Mari Cruz Aragon Falces VF 01:16:06
4 Maria Neus Monfil Bigorra VF 01:16:35
5 Marian Gutierrez Vazquez VF 01:19:14
6 Silvia Agut Fuentes VF 01:22:02
7 Anna Ferreres Meseguer VF 01:25:32
8 Marta M Vázquez Carracedo VF 01:29:06
9 Miriam Estorach Arasa VF 01:32:40
10 Angels Borras Piñol VF 01:37:34
11 Mar Garcia-Romeral Ortiz VF 01:39:33
12 Cala Edith Martí VF 01:44:26
13 Vanessa Ruiz Martinez VF 01:51:26
14 Cinta Rosa Bonfill Curto VF 01:55:20

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mikel Beunza Iraizoz VM 00:56:26
2 Martín Alvarez Espinar VM 00:56:47
3 Jose Antonio Mena Garcia VM 00:59:29
4 Jesus Muñoz García VM 01:00:08
5 Agustí Roc Amador VM 01:01:22
6 Guillem Vilalta Reixach VM 01:02:02
7 Carlos Pascual Sempere VM 01:03:09
8 Angel De La Encarnacion, Moreno VM 01:05:07
9 Victor Mestre Miro VM 01:08:53
10 Oscar Oraa Bonet VM 01:09:40
11 Carles Martí Cantí VM 01:10:49
12 Mario Galindo Riol VM 01:11:19
13 Jose Antonio Gamez Fernandez VM 01:12:27
14 Raül Garcia Abelló VM 01:12:31
15 Xavier Solé Fabregat VM 01:14:29
16 Pere Marse Vidal VM 01:15:15
17 Ronald Fargas Mendoza VM 01:15:34
18 Jordi Vidal Pérez VM 01:16:02
19 Jordi Cherto Mulet VM 01:16:20
20 Carlos Murillo Fuentes VM 01:16:44
21 Tomas Andueza Arrizabalaga VM 01:17:05
22 David Garriga Cornelles VM 01:17:12
23 Gabriel Puig Mascarell VM 01:17:17
24 David Pedro Castella VM 01:17:36
25 Jose Fernandez Garcia VM 01:20:43
26 Ovidi Garcia Sastre VM 01:21:19
27 Ramon Escurriola Navarro VM 01:21:53
28 Josep Bielsa Gargallo VM 01:22:18
29 David Lluch Arbona VM 01:24:20
30 Gerard Villaubí Barberà VM 01:26:36
31 Lluc Ors Rovira VM 01:26:41
32 Jose Maria Ample Navarro VM 01:27:06
33 Ramon Pinyol Cid VM 01:28:30
34 Enric Sabater Cabrera VM 01:29:22
35 Juan Antoli VM 01:32:33
36 Pere Vivancos Gonzalez VM 01:32:34
37 Jose Ramón De Iracheta Ruiz VM 01:33:01
38 Marcos Grau Rallo VM 01:33:39
39 Marcelo Adrian Martiarena VM 01:34:36
40 Isidro Conde Reverte VM 01:35:18
41 Fernando Lleti Navarro VM 01:35:23
42 Juan Ramon Colomé Monllaó VM 01:39:31
43 David Masfret Pusó VM 01:40:25
44 Ramon Torres Pujol VM 01:40:30
45 Antoni Lluis Llansama VM 01:44:57
46 José Ruiz Perez VM 01:47:36
47 Josep Estrada Ferreres VM 01:52:01
48 Carlos Lorenz Pujol VM 01:55:14

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Asun Ochoa San Emeterio M50F 01:24:23
2 Carmen Sánchez Hurtado M50F 01:55:25

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Francisco Osanz Lafita M50M 01:07:22
2 Antonio Alvarez Garcia M50M 01:08:50
3 David García Gandía M50M 01:11:29
4 Fernando Borrajo Del Rio M50M 01:14:27
5 Javier Bisbal Martín M50M 01:16:22
6 Carles Cabrè Hernandez M50M 01:21:53
7 Damià Garcia Sangüesa M50M 01:27:47
8 Joan Tomas Arasa Pellisa M50M 01:36:06
9 Jose Antonio Rubio Zurano M50M 01:38:37
10 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 01:43:50
11 Josep Maria Brull Farnos M50M 02:02:02

Màster60 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Montse Del Aguila De Torres M60F 02:07:34

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paco Marine Olle M60M 01:28:02
2 Joan Abril Español M60M 01:31:11
3 Juan Jose Fumadó Casanova M60M 01:38:31
4 Miquel Sanchez M60M 01:45:49
5 Juan Jose Baset Royo M60M 02:11:39