Classificacions: X KMV Roquetes (nou recorregut Lloret-Caro)

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Íngrid Ruiz Sánchez SENF 01:06:49
2 Nuria Gil Clapera SENF 01:09:04
3 Silvia Lara Dieguez SENF 01:11:28
4 Monica Diaz Gavilan VETF 01:13:39
5 Eva Cristina Llobat I Gracia VETF 01:14:51
6 Vanessa Pascual Igual SENF 01:15:08
7 Mari Cruz Aragon Falces VETF 01:16:06
8 Maria Neus Monfil Bigorra VETF 01:16:35
9 Marian Gutierrez Vazquez VETF 01:19:14
10 Silvia Agut Fuentes VETF 01:22:02
11 Maria Clèries Aran PROF 01:22:35
12 Asun Ochoa San Emeterio M50F 01:24:23
13 Anna Ferreres Meseguer VETF 01:25:32
14 Marta M Vázquez Carracedo VETF 01:29:06
15 Miriam Estorach Arasa VETF 01:32:40
16 Angels Borras Piñol VETF 01:37:34
17 Raquel Julve Cornelles SENF 01:38:24
18 Gina Brull Albiol SENF 01:39:11
19 Mar Garcia-Romeral Ortiz VETF 01:39:33
20 Nuria Pallares Flos SENF 01:41:39
21 Núria Pallarés SENF 01:41:39
22 Cala Edith Martí VETF 01:44:26
23 Raquel Caballe Fabra SENF 01:49:25
24 Catalina Corchie SENF 01:49:27
25 Vanessa Ruiz Martinez VETF 01:51:26
26 Cinta Rosa Bonfill Curto VETF 01:55:20
27 Carmen Sánchez Hurtado M50F 01:55:25
28 Sara Baiges Arrufat PROF 02:03:15
29 Montse Del Aguila De Torres M60F 02:07:34
30 Isabel Domato Carles SENF 02:44:44

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mikel Beunza Iraizoz VETM 00:56:26
2 Martín Alvarez Espinar VETM 00:56:47
3 Albert Ferrer Camañes SENM 00:57:03
4 Daniel Magallon Liso SENM 00:57:34
5 Lluisma Mas Cáceres SENM 00:57:41
6 Joan Navarro Moreno SENM 00:57:48
7 Carlos Cipres Castillo SENM 00:58:09
8 Ricardo Cherta Ballester PROM 00:58:17
9 Jose Antonio Mena Garcia VETM 00:59:29
10 Pol Vilà SENM 00:59:30
11 Guillermo Albert Lizandra PROM 00:59:52
12 Jesus Muñoz García VETM 01:00:08
13 Jorge Rodriguez Gago SENM 01:00:54
14 Gabriel Company Rubio SENM 01:01:16
15 Agustí Roc Amador VETM 01:01:22
16 Guillem Vilalta Reixach VETM 01:02:02
17 Carlos Pascual Sempere VETM 01:03:09
18 Thibaut Bertrand SENM 01:03:16
19 Jaume Garcías Juaneda SENM 01:03:32
20 Raúl Estévez Álvarez SENM 01:03:38
21 Alberto Pamblanco Fernandez SENM 01:03:43
22 Pau Vila Fabra SENM 01:04:19
23 Francesc Caballe Fabra SENM 01:04:27
24 Angel De La Encarnacion, Moreno VETM 01:05:07
25 Alejandro Galindo Perales SENM 01:05:33
26 Marc Toda Vericat SENM 01:06:05
27 Eduard Pifarré Mas SENM 01:07:08
28 Francisco Osanz Lafita M50M 01:07:22
29 Andreu Gubert Celma SENM 01:07:46
30 Juanma Martinez Simon SENM 01:07:59
31 Jose Andres Collado SENM 01:08:35
32 Antonio Alvarez Garcia M50M 01:08:50
33 Victor Mestre Miro VETM 01:08:53
34 Dani Marin Marin SENM 01:09:00
35 Oscar Oraa Bonet VETM 01:09:40
36 Erik Coronado Climent PROM 01:09:56
37 Eloy Ripollés Cuartero PROM 01:10:32
38 Aitor Díez De Ulzurrun Benito SENM 01:10:34
39 Carles Martí Cantí VETM 01:10:49
40 Jordi Lleixà Rodriguez SENM 01:11:19
41 Mario Galindo Riol VETM 01:11:19
42 Rafel Mosegui Torà SENM 01:11:20
43 Jesús Francisco Rodríguez Leal SENM 01:11:29
44 David García Gandía M50M 01:11:29
45 Claudio Franco Smeets SENM 01:11:31
46 Norbert Llobera Balasch SENM 01:12:10
47 Jose Antonio Gamez Fernandez VETM 01:12:27
48 Raül Garcia Abelló VETM 01:12:31
49 Víctor Coronel Matilla SENM 01:13:05
50 Fernando Borrajo Del Rio M50M 01:14:27
51 Xavier Solé Fabregat VETM 01:14:29
52 Narcis Franch Alimbau SENM 01:14:48
53 Pere Marse Vidal VETM 01:15:15
54 Ronald Fargas Mendoza VETM 01:15:34
55 Jordi Vidal Pérez VETM 01:16:02
56 Miquel Farré Masip SENM 01:16:04
57 Jordi Cherto Mulet VETM 01:16:20
58 Javier Bisbal Martín M50M 01:16:22
59 Carlos Murillo Fuentes VETM 01:16:44
60 Tomás Aniorte Esclapez SENM 01:17:02
61 Tomas Andueza Arrizabalaga VETM 01:17:05
62 David Garriga Cornelles VETM 01:17:12
63 Llorenç Castell SENM 01:17:16
64 Gabriel Puig Mascarell VETM 01:17:17
65 David Pedro Castella VETM 01:17:36
66 Ramon Castells Lopez SENM 01:18:06
67 Tito Martínez Montosa SENM 01:19:34
68 Jose Fernandez Garcia VETM 01:20:43
69 Ovidi Garcia Sastre VETM 01:21:19
70 Ramon Escurriola Navarro VETM 01:21:53
71 Carles Cabrè Hernandez M50M 01:21:53
72 Josep Bielsa Gargallo VETM 01:22:18
73 Manolo Cortes Calvo SENM 01:23:42
74 Israel Bailach Queral SENM 01:23:55
75 Oriol Cid Gubau SENM 01:23:58
76 Josep Puig Carles SENM 01:24:01
77 David Lluch Arbona VETM 01:24:20
78 Francesc Lluch Arbona SENM 01:24:35
79 Gerard Villaubí Barberà VETM 01:26:36
80 Lluc Ors Rovira VETM 01:26:41
81 Jose Maria Ample Navarro VETM 01:27:06
82 Ramon Zaragoza Valldeperez SENM 01:27:42
83 Damià Garcia Sangüesa M50M 01:27:47
84 Paco Marine Olle M60M 01:28:02
85 Ramon Pinyol Cid VETM 01:28:30
86 Enric Sabater Cabrera VETM 01:29:22
87 Gerard Rodríguez Salvadó SENM 01:29:38
88 Enric Lluís Najeros SENM 01:30:42
89 Joan Abril Español M60M 01:31:11
90 Joan Mauri Piñol SENM 01:31:12
91 Jordi Franch Trilla SENM 01:32:05
92 Juan Antoli VETM 01:32:33
93 Pere Vivancos Gonzalez VETM 01:32:34
94 Jose Ramón De Iracheta Ruiz VETM 01:33:01
95 David Lucas Jardi SENM 01:33:25
96 Marcos Grau Rallo VETM 01:33:39
97 Paco Lleixa Panisello SENM 01:33:39
98 Marcelo Adrian Martiarena VETM 01:34:36
99 Sergi Segarra Farnós SENM 01:34:55
100 Isidro Conde Reverte VETM 01:35:18
101 Fernando Lleti Navarro VETM 01:35:23
102 Miquel Àngel Bonfill Segura SENM 01:35:31
103 Joan Tomas Arasa Pellisa M50M 01:36:06
104 Jaime Lopez Fernandez SENM 01:38:02
105 Juan Jose Fumadó Casanova M60M 01:38:31
106 Jose Antonio Rubio Zurano M50M 01:38:37
107 Victor Moreso Abella SENM 01:38:38
108 Juan Ramon Colomé Monllaó VETM 01:39:31
109 David Masfret Pusó VETM 01:40:25
110 Ramon Torres Pujol VETM 01:40:30
111 Victor Roca Añon SENM 01:41:39
112 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 01:43:50
113 Antoni Lluis Llansama VETM 01:44:57
114 Miquel Sanchez M60M 01:45:49
115 José Ruiz Perez VETM 01:47:36
116 Josep Estrada Ferreres VETM 01:52:01
117 Carlos Lorenz Pujol VETM 01:55:14
118 Josep Maria Brull Farnos M50M 02:02:02
119 Juan Jose Baset Royo M60M 02:11:39

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria De Iracheta Costa CADF 01:26:04

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aitor Ugarte Eriz CADM 00:37:44
2 Alvaro Osanz Laborda CADM 00:42:29
3 Arnau Sabaté Batalla CADM 00:44:56
4 Lluc Vallespi CADM 00:46:52
5 Aleix Bajador Batalla CADM 00:54:33
6 Saül Braza Albella CADM 01:01:24

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Yaiza Miñana Marin JUNF 01:20:58
2 Ana Murillo Ripollés JUNF 01:21:35
3 Noelia Rubio-Quintanilla Puig JUNF 01:25:13
4 Ángeles Dies Sánchez JUNF 01:31:45
5 Calota Dies Sánchez JUNF 01:50:34
6 Alejandra Dies Sánchez JUNF 02:01:51

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Molina Ahís JUNM 01:10:01
2 Jordi Vidal Garcia JUNM 01:10:39
3 Arnau Fargas Navarro JUNM 01:14:15
4 Arnau Falcó Vidilla JUNM 01:33:28

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria Clèries Aran PROF 01:22:35
2 Sara Baiges Arrufat PROF 02:03:15

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ricardo Cherta Ballester PROM 00:58:17
2 Guillermo Albert Lizandra PROM 00:59:52
3 Erik Coronado Climent PROM 01:09:56
4 Eloy Ripollés Cuartero PROM 01:10:32

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Íngrid Ruiz Sánchez SENF 01:06:49
2 Nuria Gil Clapera SENF 01:09:04
3 Silvia Lara Dieguez SENF 01:11:28
4 Vanessa Pascual Igual SENF 01:15:08
5 Raquel Julve Cornelles SENF 01:38:24
6 Gina Brull Albiol SENF 01:39:11
7 Nuria Pallares Flos SENF 01:41:39
8 Núria Pallarés SENF 01:41:39
9 Raquel Caballe Fabra SENF 01:49:25
10 Catalina Corchie SENF 01:49:27
11 Isabel Domato Carles SENF 02:44:44

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Albert Ferrer Camañes SENM 00:57:03
2 Daniel Magallon Liso SENM 00:57:34
3 Lluisma Mas Cáceres SENM 00:57:41
4 Joan Navarro Moreno SENM 00:57:48
5 Carlos Cipres Castillo SENM 00:58:09
6 Pol Vilà SENM 00:59:30
7 Jorge Rodriguez Gago SENM 01:00:54
8 Gabriel Company Rubio SENM 01:01:16
9 Thibaut Bertrand SENM 01:03:16
10 Jaume Garcías Juaneda SENM 01:03:32
11 Raúl Estévez Álvarez SENM 01:03:38
12 Alberto Pamblanco Fernandez SENM 01:03:43
13 Pau Vila Fabra SENM 01:04:19
14 Francesc Caballe Fabra SENM 01:04:27
15 Alejandro Galindo Perales SENM 01:05:33
16 Marc Toda Vericat SENM 01:06:05
17 Eduard Pifarré Mas SENM 01:07:08
18 Andreu Gubert Celma SENM 01:07:46
19 Juanma Martinez Simon SENM 01:07:59
20 Jose Andres Collado SENM 01:08:35
21 Dani Marin Marin SENM 01:09:00
22 Aitor Díez De Ulzurrun Benito SENM 01:10:34
23 Jordi Lleixà Rodriguez SENM 01:11:19
24 Rafel Mosegui Torà SENM 01:11:20
25 Jesús Francisco Rodríguez Leal SENM 01:11:29
26 Claudio Franco Smeets SENM 01:11:31
27 Norbert Llobera Balasch SENM 01:12:10
28 Víctor Coronel Matilla SENM 01:13:05
29 Narcis Franch Alimbau SENM 01:14:48
30 Miquel Farré Masip SENM 01:16:04
31 Tomás Aniorte Esclapez SENM 01:17:02
32 Llorenç Castell SENM 01:17:16
33 Ramon Castells Lopez SENM 01:18:06
34 Tito Martínez Montosa SENM 01:19:34
35 Manolo Cortes Calvo SENM 01:23:42
36 Israel Bailach Queral SENM 01:23:55
37 Oriol Cid Gubau SENM 01:23:58
38 Josep Puig Carles SENM 01:24:01
39 Francesc Lluch Arbona SENM 01:24:35
40 Ramon Zaragoza Valldeperez SENM 01:27:42
41 Gerard Rodríguez Salvadó SENM 01:29:38
42 Enric Lluís Najeros SENM 01:30:42
43 Joan Mauri Piñol SENM 01:31:12
44 Jordi Franch Trilla SENM 01:32:05
45 David Lucas Jardi SENM 01:33:25
46 Paco Lleixa Panisello SENM 01:33:39
47 Sergi Segarra Farnós SENM 01:34:55
48 Miquel Àngel Bonfill Segura SENM 01:35:31
49 Jaime Lopez Fernandez SENM 01:38:02
50 Victor Moreso Abella SENM 01:38:38
51 Victor Roca Añon SENM 01:41:39

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Monica Diaz Gavilan VETF 01:13:39
2 Eva Cristina Llobat I Gracia VETF 01:14:51
3 Mari Cruz Aragon Falces VETF 01:16:06
4 Maria Neus Monfil Bigorra VETF 01:16:35
5 Marian Gutierrez Vazquez VETF 01:19:14
6 Silvia Agut Fuentes VETF 01:22:02
7 Anna Ferreres Meseguer VETF 01:25:32
8 Marta M Vázquez Carracedo VETF 01:29:06
9 Miriam Estorach Arasa VETF 01:32:40
10 Angels Borras Piñol VETF 01:37:34
11 Mar Garcia-Romeral Ortiz VETF 01:39:33
12 Cala Edith Martí VETF 01:44:26
13 Vanessa Ruiz Martinez VETF 01:51:26
14 Cinta Rosa Bonfill Curto VETF 01:55:20

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mikel Beunza Iraizoz VETM 00:56:26
2 Martín Alvarez Espinar VETM 00:56:47
3 Jose Antonio Mena Garcia VETM 00:59:29
4 Jesus Muñoz García VETM 01:00:08
5 Agustí Roc Amador VETM 01:01:22
6 Guillem Vilalta Reixach VETM 01:02:02
7 Carlos Pascual Sempere VETM 01:03:09
8 Angel De La Encarnacion, Moreno VETM 01:05:07
9 Victor Mestre Miro VETM 01:08:53
10 Oscar Oraa Bonet VETM 01:09:40
11 Carles Martí Cantí VETM 01:10:49
12 Mario Galindo Riol VETM 01:11:19
13 Jose Antonio Gamez Fernandez VETM 01:12:27
14 Raül Garcia Abelló VETM 01:12:31
15 Xavier Solé Fabregat VETM 01:14:29
16 Pere Marse Vidal VETM 01:15:15
17 Ronald Fargas Mendoza VETM 01:15:34
18 Jordi Vidal Pérez VETM 01:16:02
19 Jordi Cherto Mulet VETM 01:16:20
20 Carlos Murillo Fuentes VETM 01:16:44
21 Tomas Andueza Arrizabalaga VETM 01:17:05
22 David Garriga Cornelles VETM 01:17:12
23 Gabriel Puig Mascarell VETM 01:17:17
24 David Pedro Castella VETM 01:17:36
25 Jose Fernandez Garcia VETM 01:20:43
26 Ovidi Garcia Sastre VETM 01:21:19
27 Ramon Escurriola Navarro VETM 01:21:53
28 Josep Bielsa Gargallo VETM 01:22:18
29 David Lluch Arbona VETM 01:24:20
30 Gerard Villaubí Barberà VETM 01:26:36
31 Lluc Ors Rovira VETM 01:26:41
32 Jose Maria Ample Navarro VETM 01:27:06
33 Ramon Pinyol Cid VETM 01:28:30
34 Enric Sabater Cabrera VETM 01:29:22
35 Juan Antoli VETM 01:32:33
36 Pere Vivancos Gonzalez VETM 01:32:34
37 Jose Ramón De Iracheta Ruiz VETM 01:33:01
38 Marcos Grau Rallo VETM 01:33:39
39 Marcelo Adrian Martiarena VETM 01:34:36
40 Isidro Conde Reverte VETM 01:35:18
41 Fernando Lleti Navarro VETM 01:35:23
42 Juan Ramon Colomé Monllaó VETM 01:39:31
43 David Masfret Pusó VETM 01:40:25
44 Ramon Torres Pujol VETM 01:40:30
45 Antoni Lluis Llansama VETM 01:44:57
46 José Ruiz Perez VETM 01:47:36
47 Josep Estrada Ferreres VETM 01:52:01
48 Carlos Lorenz Pujol VETM 01:55:14

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Asun Ochoa San Emeterio M50F 01:24:23
2 Carmen Sánchez Hurtado M50F 01:55:25

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Francisco Osanz Lafita M50M 01:07:22
2 Antonio Alvarez Garcia M50M 01:08:50
3 David García Gandía M50M 01:11:29
4 Fernando Borrajo Del Rio M50M 01:14:27
5 Javier Bisbal Martín M50M 01:16:22
6 Carles Cabrè Hernandez M50M 01:21:53
7 Damià Garcia Sangüesa M50M 01:27:47
8 Joan Tomas Arasa Pellisa M50M 01:36:06
9 Jose Antonio Rubio Zurano M50M 01:38:37
10 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 01:43:50
11 Josep Maria Brull Farnos M50M 02:02:02

Màster60 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Montse Del Aguila De Torres M60F 02:07:34

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paco Marine Olle M60M 01:28:02
2 Joan Abril Español M60M 01:31:11
3 Juan Jose Fumadó Casanova M60M 01:38:31
4 Miquel Sanchez M60M 01:45:49
5 Juan Jose Baset Royo M60M 02:11:39