Classificacions: X Duextrem, Lo Coll Llarg

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Paulino Andreu SF 02:49:16
2 Míriam Martí Cardona SF 03:20:51
3 Georgina Oliver Ventura SF 03:29:35
4 Miriam Estorach Arsasa VF 03:32:11
5 Angels Borras Piñol SF 03:32:23
6 Laura Clua Roca SF 03:37:51
7 Eva Arco Fernandez VF 03:39:26
8 Marta Casares Santiago VF 03:43:25
9 Carme Torta Ferre VF 03:59:09
10 Carmen Sánchez Hurtado M50F 04:12:17
11 Sandra Pellisa Moreso VF 04:16:45

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Albert Giné Cid VM 02:11:21
2 Aitor Tomàs Buitrago SM 02:14:17
3 Ramon Curto SM 02:15:31
4 Jordi Navarro Barbera SM 02:16:05
5 Victor Mestre Miro VM 02:16:55
6 Vicent Herrera Coscollano SM 02:17:06
7 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:22:25
8 Damia Bordes Homs SM 02:23:59
9 Robert Fontanet Estrada VM 02:28:01
10 Pablo Lopez Melendez SM 02:28:10
11 Joan Lluis Fernandez Tomas SM 02:29:43
12 Sergio Bellés Caballer SM 02:34:25
13 Paco López Mariscal SM 02:36:08
14 Agusti Janini VM 02:36:57
15 Raül Garcia Abelló VM 02:38:36
16 Eduard Lopez Frias SM 02:39:08
17 Gerard Villaubí Barberà VM 02:40:34
18 Ivan Arrufat Cid SM 02:42:27
19 Albert Carbonell Duaygües VM 02:43:48
20 Lluc Brusca Manchon SM 02:43:52
21 Claudio Franco Smeets SM 02:45:39
22 Adrià Sabaté Masip SM 02:46:17
23 Oriol Güell Villar SM 02:47:31
24 Octavio Redon Quixal M50M 02:48:59
25 Andreu Moya Juan SM 02:49:24
26 Gabriel Puig Mascarell VM 02:50:47
27 Salva Torrente Martinez VM 02:54:48
28 Didac Royo Reverter SM 02:55:24
29 Francisco Javier Rey Navarro M50M 02:55:34
30 Xavi Reverte Barbera VM 02:57:11
31 Joan Curto Cabré M50M 02:57:25
32 Francesc Lluch Arbona SM 02:59:49
33 Rafa Reverté Barberà VM 03:04:36
34 Xavier Degracia Portella VM 03:06:34
35 Pascal Velasco M50M 03:08:18
36 Juan Luis Sanz Piñol VM 03:09:09
37 David Sancho Chillida SM 03:10:11
38 Florenci Sales Vilalta VM 03:10:39
39 Guillem Arnau San Martín Guiral S23M 03:10:51
40 Antoni Castells Segarra SM 03:11:53
41 Sergi Matamoros Blanquet SM 03:11:57
42 Narcís Franch Piñol M50M 03:15:09
43 Antonio Soriano Lopez VM 03:15:41
44 Carlos Tomas Porres SM 03:16:45
45 Iñaki Dominguez Tamayo VM 03:16:57
46 Dani Queralt Roig VM 03:17:22
47 Josep Fernando Royal SM 03:17:33
48 Ismael Escoda Martin SM 03:18:19
49 Manel Campos Tomàs VM 03:18:24
50 Damià Garcia Sangüesa M50M 03:18:36
51 Joan Tomas Arasa Pellisa M50M 03:21:03
52 Alfonso Colas Soriano SM 03:24:09
53 Fernando Lleti Navarro VM 03:25:07
54 Gerard Rodríguez Salvadó SM 03:27:22
55 Paco Marine Olle M50M 03:29:34
56 Juan Andres Simo Vila VM 03:31:33
57 Jose Fernandez Garcia SM 03:32:26
58 Ignasi Gil Palacios M50M 03:33:02
59 Joan Pago Tordera SM 03:33:52
60 Ignacio Etchichury VM 03:35:43
61 Oscar Dominguez March S23M 03:35:45
62 Rubén Colell Morrralla SM 03:37:28
63 Isidro Conde Reverte VM 03:41:10
64 Josep Roda Jimenez SM 03:47:43
65 Marc Fornos Monllau SM 03:47:45
66 Ignasi Fàbregues Barceló SM 03:47:48
67 Josep Maria Brull Farnos M50M 03:50:12
68 Ricard Redo Princep VM 03:54:03
69 Salvi Mascaró Torras SM 03:55:44
70 Josep M Garcia Curto SM 04:00:59
71 Joaquin Turon Salvado VM 04:12:56
72 Juanjo Accensi Andreu M50M 04:16:47
73 Àlex Lobo De Planell VM 04:16:51
74 Josep Pallarés Martí M50M 04:19:18

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Anna Ferré Navarro CADF 02:05:00

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep M Julve Lara CADM 01:16:20
2 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:25:29
3 Axel Dominguez Morales CADM 01:27:47
4 Lluc Vallespi CADM 01:31:03

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ramon Beltran Martinez-Aguado JM 01:44:48
2 Marc Segura Serres JM 02:29:25

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Guillem Arnau San Martín Guiral S23M 03:10:51
2 Oscar Dominguez March S23M 03:35:45

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Paulino Andreu SF 02:49:16
2 Míriam Martí Cardona SF 03:20:51
3 Georgina Oliver Ventura SF 03:29:35
4 Angels Borras Piñol SF 03:32:23
5 Laura Clua Roca SF 03:37:51

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aitor Tomàs Buitrago SM 02:14:17
2 Ramon Curto SM 02:15:31
3 Jordi Navarro Barbera SM 02:16:05
4 Vicent Herrera Coscollano SM 02:17:06
5 Damia Bordes Homs SM 02:23:59
6 Pablo Lopez Melendez SM 02:28:10
7 Joan Lluis Fernandez Tomas SM 02:29:43
8 Sergio Bellés Caballer SM 02:34:25
9 Paco López Mariscal SM 02:36:08
10 Eduard Lopez Frias SM 02:39:08
11 Ivan Arrufat Cid SM 02:42:27
12 Lluc Brusca Manchon SM 02:43:52
13 Claudio Franco Smeets SM 02:45:39
14 Adrià Sabaté Masip SM 02:46:17
15 Oriol Güell Villar SM 02:47:31
16 Andreu Moya Juan SM 02:49:24
17 Didac Royo Reverter SM 02:55:24
18 Francesc Lluch Arbona SM 02:59:49
19 David Sancho Chillida SM 03:10:11
20 Antoni Castells Segarra SM 03:11:53
21 Sergi Matamoros Blanquet SM 03:11:57
22 Carlos Tomas Porres SM 03:16:45
23 Josep Fernando Royal SM 03:17:33
24 Ismael Escoda Martin SM 03:18:19
25 Alfonso Colas Soriano SM 03:24:09
26 Gerard Rodríguez Salvadó SM 03:27:22
27 Jose Fernandez Garcia SM 03:32:26
28 Joan Pago Tordera SM 03:33:52
29 Rubén Colell Morrralla SM 03:37:28
30 Josep Roda Jimenez SM 03:47:43
31 Marc Fornos Monllau SM 03:47:45
32 Ignasi Fàbregues Barceló SM 03:47:48
33 Salvi Mascaró Torras SM 03:55:44
34 Josep M Garcia Curto SM 04:00:59

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Miriam Estorach Arsasa VF 03:32:11
2 Eva Arco Fernandez VF 03:39:26
3 Marta Casares Santiago VF 03:43:25
4 Carme Torta Ferre VF 03:59:09
5 Sandra Pellisa Moreso VF 04:16:45

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Albert Giné Cid VM 02:11:21
2 Victor Mestre Miro VM 02:16:55
3 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:22:25
4 Robert Fontanet Estrada VM 02:28:01
5 Agusti Janini VM 02:36:57
6 Raül Garcia Abelló VM 02:38:36
7 Gerard Villaubí Barberà VM 02:40:34
8 Albert Carbonell Duaygües VM 02:43:48
9 Gabriel Puig Mascarell VM 02:50:47
10 Salva Torrente Martinez VM 02:54:48
11 Xavi Reverte Barbera VM 02:57:11
12 Rafa Reverté Barberà VM 03:04:36
13 Xavier Degracia Portella VM 03:06:34
14 Juan Luis Sanz Piñol VM 03:09:09
15 Florenci Sales Vilalta VM 03:10:39
16 Antonio Soriano Lopez VM 03:15:41
17 Iñaki Dominguez Tamayo VM 03:16:57
18 Dani Queralt Roig VM 03:17:22
19 Manel Campos Tomàs VM 03:18:24
20 Fernando Lleti Navarro VM 03:25:07
21 Juan Andres Simo Vila VM 03:31:33
22 Ignacio Etchichury VM 03:35:43
23 Isidro Conde Reverte VM 03:41:10
24 Ricard Redo Princep VM 03:54:03
25 Joaquin Turon Salvado VM 04:12:56
26 Àlex Lobo De Planell VM 04:16:51

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carmen Sánchez Hurtado M50F 04:12:17

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Octavio Redon Quixal M50M 02:48:59
2 Francisco Javier Rey Navarro M50M 02:55:34
3 Joan Curto Cabré M50M 02:57:25
4 Pascal Velasco M50M 03:08:18
5 Narcís Franch Piñol M50M 03:15:09
6 Damià Garcia Sangüesa M50M 03:18:36
7 Joan Tomas Arasa Pellisa M50M 03:21:03
8 Paco Marine Olle M50M 03:29:34
9 Ignasi Gil Palacios M50M 03:33:02
10 Josep Maria Brull Farnos M50M 03:50:12
11 Juanjo Accensi Andreu M50M 04:16:47
12 Josep Pallarés Martí M50M 04:19:18