Classificacions: X Cursa "Les II Torres" - Exprés

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria Elena Ferreres Sebastia M50F 02:17:14
2 Yolanda Freixa Giner VF 02:41:51
3 Maria Rufi Castell SF 02:53:39
4 Cinta Rosa Bonfill Curto VF 02:55:19
5 Raquel Caballe Fabra SF 03:03:23
6 Gemma Caballé Fabra SF 03:03:26
7 Soraya Mur Cervello SF 03:07:12
8 Tere Martin VF 03:11:08
9 Tatiana Guazhima Vicente SF 03:37:27
10 Lina Meseguer Carbó SF 03:41:29

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Miquel Baselga Diaz VM 01:59:50
2 Narcis Franch Alimbau SM 02:05:05
3 Joan Andreu Estarlich Forcadell SM 02:10:13
4 Ramir Melich Borràs SM 02:17:19
5 Marc Brescolí Badia SM 02:22:15
6 David Montesó Jiménez SM 02:27:18
7 Ricard Reverter Sancho SM 02:27:22
8 Albert Sans Ferrer SM 02:28:04
9 Antoni Miró Andreu M50M 02:35:17
10 Moises Codorniu Castelló VM 02:35:48
11 Xavier Albesa Rubio M50M 02:37:39
12 Xavi Also Casals SM 02:39:17
13 Albert Marti Melich SM 02:39:20
14 Carl Galvez García M50M 02:39:35
15 Santiago Navarro Cid SM 02:42:13
16 Karim Chouaib VM 02:43:39
17 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 02:44:51
18 Aaron Andreu Lopez SM 02:47:35
19 Gerard Rodríguez Salvadó SM 02:49:22
20 José María Roldán Carretón SM 02:51:41
21 Xavi Tomas Pascual M50M 02:53:11
22 Miquel Àngel Bonfill Segura SM 02:56:49
23 Pedro Ariño Fusté SM 03:00:06
24 Victor Moreso Abella SM 03:02:36
25 Kilian Bertomeu González SM 03:26:16
26 Josep Franch Marti SM 03:26:19
27 Dani Bajador Galiana VM 03:34:51
28 Dani Bajador Galiana VM 03:34:51
29 Marià Blai Lleixà Tal M50M 03:45:33
30 Jose Luis Arandigoyen De Miguel M50M 03:49:52

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria Rufi Castell SF 02:53:39
2 Raquel Caballe Fabra SF 03:03:23
3 Gemma Caballé Fabra SF 03:03:26
4 Soraya Mur Cervello SF 03:07:12
5 Tatiana Guazhima Vicente SF 03:37:27
6 Lina Meseguer Carbó SF 03:41:29

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Narcis Franch Alimbau SM 02:05:05
2 Joan Andreu Estarlich Forcadell SM 02:10:13
3 Ramir Melich Borràs SM 02:17:19
4 Marc Brescolí Badia SM 02:22:15
5 David Montesó Jiménez SM 02:27:18
6 Ricard Reverter Sancho SM 02:27:22
7 Albert Sans Ferrer SM 02:28:04
8 Xavi Also Casals SM 02:39:17
9 Albert Marti Melich SM 02:39:20
10 Santiago Navarro Cid SM 02:42:13
11 Aaron Andreu Lopez SM 02:47:35
12 Gerard Rodríguez Salvadó SM 02:49:22
13 José María Roldán Carretón SM 02:51:41
14 Miquel Àngel Bonfill Segura SM 02:56:49
15 Pedro Ariño Fusté SM 03:00:06
16 Victor Moreso Abella SM 03:02:36
17 Kilian Bertomeu González SM 03:26:16
18 Josep Franch Marti SM 03:26:19

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Yolanda Freixa Giner VF 02:41:51
2 Cinta Rosa Bonfill Curto VF 02:55:19
3 Tere Martin VF 03:11:08

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Miquel Baselga Diaz VM 01:59:50
2 Moises Codorniu Castelló VM 02:35:48
3 Karim Chouaib VM 02:43:39
4 Dani Bajador Galiana VM 03:34:51
5 Dani Bajador Galiana VM 03:34:51

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria Elena Ferreres Sebastia M50F 02:17:14

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Antoni Miró Andreu M50M 02:35:17
2 Xavier Albesa Rubio M50M 02:37:39
3 Carl Galvez García M50M 02:39:35
4 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 02:44:51
5 Xavi Tomas Pascual M50M 02:53:11
6 Marià Blai Lleixà Tal M50M 03:45:33
7 Jose Luis Arandigoyen De Miguel M50M 03:49:52