Classificacions: X Cursa del Pastisset - Exprés

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Fanny Barreda Querol SENF 02:28:46
2 Marta Gistas Albalate VETF 02:31:59
3 Yolanda Freixa Giner VETF 02:40:11
4 Gina Brull Albiol SENF 02:41:56
5 Olga Navarro Cavalle SENF 02:45:25
6 Gemma Puertas Allepuz SENF 02:46:26
7 Gemma Caballé Fabra SENF 03:01:19
8 Maria Rufi Castell SENF 03:05:08
9 Soria Hermano SENF 03:05:14
10 Cinta Rosa Bonfill Curto VETF 03:06:41
11 Maite Martínez Eixarch VETF 03:09:39
12 Soraya Mur Cervello SENF 03:10:17
13 Marta Casares Santiago VETF 03:12:29
14 R U T H A V I N Y Ó SENF 03:12:38
15 Rosa Maria Also Andrade SENF 03:12:55
16 Elisabeth Parera Olive VETF 03:14:10
17 Laura Ollé Blasco PROF 03:14:14
18 Eva Oliver SENF 03:15:27
19 Alba Prunera Ballesté SENF 03:17:08
20 Carmen Sánchez Hurtado M50F 03:21:36
21 Catalina Corchie SENF 03:22:04
22 M.angeles Benavente Jimenez VETF 03:23:38
23 Sofia Cabanes Balanzà SENF 03:26:53
24 Luddy Benito Perucho M50F 03:27:20
25 Núria Quintana Espinós VETF 03:33:15
26 Adriana Silvia Stoppa M50F 03:35:27
27 Maria Lledó Wolkowicz VETF 03:39:34
28 Tatiana Guazhima Vicente SENF 03:46:27
29 Cristina Borras Margalef SENF 03:49:57
30 Yami Barreto Blanco VETF 04:04:00
31 Elisa Borruey Rivera VETF 04:04:35

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carles Salsench Constancio SENM 01:51:49
2 Pere Riba Porras SENM 01:53:42
3 Robert Fontanet Estrada VETM 01:58:16
4 Joel Garcia Viñas SENM 01:58:53
5 Jordi Cabré Roca SENM 02:02:02
6 Óscar Ríos Calvo VETM 02:02:24
7 Sergio Ráfales Barberan SENM 02:03:37
8 Edgar Pinyol Civit M50M 02:04:39
9 Álvaro Manuel Rodríguez Santos VETM 02:05:15
10 Daniel Borruey Bordonaba VETM 02:06:06
11 Raul Borruey Bordonaba VETM 02:06:06
12 Sergio Ralfas Perales SENM 02:10:28
13 Jordi Julià Torres SENM 02:11:31
14 Alfonso Pantoja Villar VETM 02:12:29
15 Marc Brescolí Badia SENM 02:12:43
16 Marc Toda Callau VETM 02:13:48
17 Nacho Zurita Gimeno VETM 02:14:02
18 Sergi Roc Gonzàlez SENM 02:14:08
19 Narcis Franch Alimbau SENM 02:14:08
20 Marti Comes Garcia M50M 02:14:29
21 Nicolas Corgnet VETM 02:15:47
22 Andreu Moya Juan SENM 02:20:33
23 Carlos Forner Sospedra VETM 02:21:00
24 Lluís Aznar Arasa SENM 02:21:46
25 Arnau Altes Nolla SENM 02:23:18
26 Jordi Alsina Mendoza SENM 02:24:02
27 Manuel Niella Pitarch SENM 02:25:27
28 Joan Ventura Ramirez VETM 02:27:12
29 Enrique Abril Pérez SENM 02:28:23
30 Carlos Tomas Porres SENM 02:28:30
31 David Pedro Castella VETM 02:28:50
32 Ramon Zaragoza Valldeperez SENM 02:28:50
33 Josep Puig Carles SENM 02:29:40
34 Xavi Carcole Sans VETM 02:30:18
35 Ricard Playà Salvadó VETM 02:30:18
36 Angel Hernando Pilarces VETM 02:31:59
37 Felipe Guasch Besalduch VETM 02:32:45
38 Marcos Tora Andreu SENM 02:32:47
39 Albert Sans Ferrer SENM 02:34:15
40 Xavier Puertas Gelonch M50M 02:35:23
41 Sergi Oliver Torta VETM 02:35:41
42 Damià Garcia Sangüesa M50M 02:35:49
43 Jorge Revilla Calavia SENM 02:36:13
44 Claudio Porres Furio SENM 02:36:18
45 Lluis Fuertes SENM 02:36:20
46 Jesús García Prieto SENM 02:36:36
47 Nando Comin Gimeno SENM 02:36:41
48 Jaume Ferré Vidal M50M 02:36:42
49 Pedro Miravete Boix SENM 02:36:48
50 Carles Anguera VETM 02:37:10
51 Ramir Melich Borràs SENM 02:37:48
52 Xavier Serres Colell SENM 02:37:48
53 Carlos Montagut Carbó SENM 02:37:51
54 Ramón Ferrer Casasnovas M50M 02:37:56
55 Xavi Also Casals SENM 02:43:35
56 Sergio Catala Sales SENM 02:44:26
57 Jordi Ramos Pallarés VETM 02:44:55
58 Josep Ninot Sans SENM 02:45:34
59 Sergi Andreu Dalmau VETM 02:45:34
60 Jaume Verdu Mañe SENM 02:46:18
61 Josep Ramon Aubeso Gas VETM 02:47:36
62 Albert Marti Melich SENM 02:49:31
63 Marc Rey Bertran SENM 02:49:42
64 Carlos Jimenez Nuñez SENM 02:49:57
65 Miguel Domingo Beltran SENM 02:49:57
66 Xavi Sotomayor Duque SENM 02:51:39
67 Jordi Bret Gali SENM 02:51:57
68 Eduard Ferran Peig VETM 02:52:08
69 Joan Antoni Sinfreu Alrich VETM 02:52:09
70 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 02:53:45
71 Xavi Tomas Pascual M50M 02:55:26
72 Carl Galvez Garcia M50M 02:56:43
73 Lluis Barroeta Massot VETM 02:57:40
74 Miquel Callau Anguera VETM 02:59:26
75 Aaron Andreu Lopez SENM 03:00:41
76 Isidro Conde Reverte VETM 03:06:40
77 Toni Figuerola VETM 03:07:23
78 Jose Maria Gutierrez Jimenez M50M 03:10:26
79 Santi Gavaldà Benaiges SENM 03:11:58
80 Pedro Ariño Fusté SENM 03:12:56
81 Francesc Josep Garcia I Moline VETM 03:15:03
82 Victor Moreso Abella SENM 03:15:26
83 Miguel Bel Fillola VETM 03:16:58
84 Marià Blai Lleixà Tal M50M 03:26:49
85 Eduard Alonso Anguera SENM 03:33:14
86 Robert Aceña Alonso M50M 03:38:24
87 Raul Sanz Castell SENM 03:46:27

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Laura Ollé Blasco PROF 03:14:14

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Fanny Barreda Querol SENF 02:28:46
2 Gina Brull Albiol SENF 02:41:56
3 Olga Navarro Cavalle SENF 02:45:25
4 Gemma Puertas Allepuz SENF 02:46:26
5 Gemma Caballé Fabra SENF 03:01:19
6 Maria Rufi Castell SENF 03:05:08
7 Soria Hermano SENF 03:05:14
8 Soraya Mur Cervello SENF 03:10:17
9 R U T H A V I N Y Ó SENF 03:12:38
10 Rosa Maria Also Andrade SENF 03:12:55
11 Eva Oliver SENF 03:15:27
12 Alba Prunera Ballesté SENF 03:17:08
13 Catalina Corchie SENF 03:22:04
14 Sofia Cabanes Balanzà SENF 03:26:53
15 Tatiana Guazhima Vicente SENF 03:46:27
16 Cristina Borras Margalef SENF 03:49:57

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carles Salsench Constancio SENM 01:51:49
2 Pere Riba Porras SENM 01:53:42
3 Joel Garcia Viñas SENM 01:58:53
4 Jordi Cabré Roca SENM 02:02:02
5 Sergio Ráfales Barberan SENM 02:03:37
6 Sergio Ralfas Perales SENM 02:10:28
7 Jordi Julià Torres SENM 02:11:31
8 Marc Brescolí Badia SENM 02:12:43
9 Narcis Franch Alimbau SENM 02:14:08
10 Sergi Roc Gonzàlez SENM 02:14:08
11 Andreu Moya Juan SENM 02:20:33
12 Lluís Aznar Arasa SENM 02:21:46
13 Arnau Altes Nolla SENM 02:23:18
14 Jordi Alsina Mendoza SENM 02:24:02
15 Manuel Niella Pitarch SENM 02:25:27
16 Enrique Abril Pérez SENM 02:28:23
17 Carlos Tomas Porres SENM 02:28:30
18 Ramon Zaragoza Valldeperez SENM 02:28:50
19 Josep Puig Carles SENM 02:29:40
20 Marcos Tora Andreu SENM 02:32:47
21 Albert Sans Ferrer SENM 02:34:15
22 Jorge Revilla Calavia SENM 02:36:13
23 Claudio Porres Furio SENM 02:36:18
24 Lluis Fuertes SENM 02:36:20
25 Jesús García Prieto SENM 02:36:36
26 Nando Comin Gimeno SENM 02:36:41
27 Pedro Miravete Boix SENM 02:36:48
28 Ramir Melich Borràs SENM 02:37:48
29 Xavier Serres Colell SENM 02:37:48
30 Carlos Montagut Carbó SENM 02:37:51
31 Xavi Also Casals SENM 02:43:35
32 Sergio Catala Sales SENM 02:44:26
33 Josep Ninot Sans SENM 02:45:34
34 Jaume Verdu Mañe SENM 02:46:18
35 Albert Marti Melich SENM 02:49:31
36 Marc Rey Bertran SENM 02:49:42
37 Miguel Domingo Beltran SENM 02:49:57
38 Carlos Jimenez Nuñez SENM 02:49:57
39 Xavi Sotomayor Duque SENM 02:51:39
40 Jordi Bret Gali SENM 02:51:57
41 Aaron Andreu Lopez SENM 03:00:41
42 Santi Gavaldà Benaiges SENM 03:11:58
43 Pedro Ariño Fusté SENM 03:12:56
44 Victor Moreso Abella SENM 03:15:26
45 Eduard Alonso Anguera SENM 03:33:14
46 Raul Sanz Castell SENM 03:46:27

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Gistas Albalate VETF 02:31:59
2 Yolanda Freixa Giner VETF 02:40:11
3 Cinta Rosa Bonfill Curto VETF 03:06:41
4 Maite Martínez Eixarch VETF 03:09:39
5 Marta Casares Santiago VETF 03:12:29
6 Elisabeth Parera Olive VETF 03:14:10
7 M.angeles Benavente Jimenez VETF 03:23:38
8 Núria Quintana Espinós VETF 03:33:15
9 Maria Lledó Wolkowicz VETF 03:39:34
10 Yami Barreto Blanco VETF 04:04:00
11 Elisa Borruey Rivera VETF 04:04:35

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Robert Fontanet Estrada VETM 01:58:16
2 Óscar Ríos Calvo VETM 02:02:24
3 Álvaro Manuel Rodríguez Santos VETM 02:05:15
4 Daniel Borruey Bordonaba VETM 02:06:06
5 Raul Borruey Bordonaba VETM 02:06:06
6 Alfonso Pantoja Villar VETM 02:12:29
7 Marc Toda Callau VETM 02:13:48
8 Nacho Zurita Gimeno VETM 02:14:02
9 Nicolas Corgnet VETM 02:15:47
10 Carlos Forner Sospedra VETM 02:21:00
11 Joan Ventura Ramirez VETM 02:27:12
12 David Pedro Castella VETM 02:28:50
13 Ricard Playà Salvadó VETM 02:30:18
14 Xavi Carcole Sans VETM 02:30:18
15 Angel Hernando Pilarces VETM 02:31:59
16 Felipe Guasch Besalduch VETM 02:32:45
17 Sergi Oliver Torta VETM 02:35:41
18 Carles Anguera VETM 02:37:10
19 Jordi Ramos Pallarés VETM 02:44:55
20 Sergi Andreu Dalmau VETM 02:45:34
21 Josep Ramon Aubeso Gas VETM 02:47:36
22 Eduard Ferran Peig VETM 02:52:08
23 Joan Antoni Sinfreu Alrich VETM 02:52:09
24 Lluis Barroeta Massot VETM 02:57:40
25 Miquel Callau Anguera VETM 02:59:26
26 Isidro Conde Reverte VETM 03:06:40
27 Toni Figuerola VETM 03:07:23
28 Francesc Josep Garcia I Moline VETM 03:15:03
29 Miguel Bel Fillola VETM 03:16:58

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carmen Sánchez Hurtado M50F 03:21:36
2 Luddy Benito Perucho M50F 03:27:20
3 Adriana Silvia Stoppa M50F 03:35:27

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Edgar Pinyol Civit M50M 02:04:39
2 Marti Comes Garcia M50M 02:14:29
3 Xavier Puertas Gelonch M50M 02:35:23
4 Damià Garcia Sangüesa M50M 02:35:49
5 Jaume Ferré Vidal M50M 02:36:42
6 Ramón Ferrer Casasnovas M50M 02:37:56
7 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 02:53:45
8 Xavi Tomas Pascual M50M 02:55:26
9 Carl Galvez Garcia M50M 02:56:43
10 Jose Maria Gutierrez Jimenez M50M 03:10:26
11 Marià Blai Lleixà Tal M50M 03:26:49
12 Robert Aceña Alonso M50M 03:38:24