Classificacions: X Cursa del Pastisset - Exprés

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Fanny Barreda Querol SF 02:28:46
2 Marta Gistas Albalate VF 02:31:59
3 Yolanda Freixa Giner VF 02:40:11
4 Gina Brull Albiol SF 02:41:56
5 Olga Navarro Cavalle SF 02:45:25
6 Gemma Puertas Allepuz SF 02:46:26
7 Gemma Caballé Fabra SF 03:01:19
8 Maria Rufi Castell SF 03:05:08
9 Soria Hermano SF 03:05:14
10 Cinta Rosa Bonfill Curto VF 03:06:41
11 Maite Martínez Eixarch VF 03:09:39
12 Soraya Mur Cervello SF 03:10:17
13 Marta Casares Santiago VF 03:12:29
14 R U T H A V I N Y Ó SF 03:12:38
15 Rosa Maria Also Andrade SF 03:12:55
16 Elisabeth Parera Olive VF 03:14:10
17 Laura Ollé Blasco S23F 03:14:14
18 Eva Oliver SF 03:15:27
19 Alba Prunera Ballesté SF 03:17:08
20 Carmen Sánchez Hurtado M50F 03:21:36
21 Catalina Corchie SF 03:22:04
22 M.angeles Benavente Jimenez VF 03:23:38
23 Sofia Cabanes Balanzà SF 03:26:53
24 Luddy Benito Perucho M50F 03:27:20
25 Núria Quintana Espinós VF 03:33:15
26 Adriana Silvia Stoppa M50F 03:35:27
27 Maria Lledó Wolkowicz VF 03:39:34
28 Tatiana Guazhima Vicente SF 03:46:27
29 Cristina Borras Margalef SF 03:49:57
30 Yami Barreto Blanco VF 04:04:00
31 Elisa Borruey Rivera VF 04:04:35

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carles Salsench Constancio SM 01:51:49
2 Pere Riba Porras SM 01:53:42
3 Robert Fontanet Estrada VM 01:58:16
4 Joel Garcia Viñas SM 01:58:53
5 Jordi Cabré Roca SM 02:02:02
6 Óscar Ríos Calvo VM 02:02:24
7 Sergio Ráfales Barberan SM 02:03:37
8 Edgar Pinyol Civit M50M 02:04:39
9 Álvaro Manuel Rodríguez Santos VM 02:05:15
10 Raul Borruey Bordonaba VM 02:06:06
11 Daniel Borruey Bordonaba VM 02:06:06
12 Jesus Tomas Celma SM 02:10:28
13 Jordi Julià Torres SM 02:11:31
14 Alfonso Pantoja Villar VM 02:12:29
15 Marc Brescolí Badia SM 02:12:43
16 Marc Toda Callau VM 02:13:48
17 Nacho Zurita Gimeno VM 02:14:02
18 Sergi Roc Gonzàlez SM 02:14:08
19 Narcis Franch Alimbau SM 02:14:08
20 Marti Comes Garcia M50M 02:14:29
21 Nicolas Corgnet VM 02:15:47
22 Andreu Moya Juan SM 02:20:33
23 Carlos Forner Sospedra VM 02:21:00
24 Lluís Aznar Arasa SM 02:21:46
25 Arnau Altes Nolla SM 02:23:18
26 Jordi Alsina Mendoza SM 02:24:02
27 Manuel Niella Pitarch SM 02:25:27
28 Joan Ventura Ramirez VM 02:27:12
29 Enrique Abril Pérez SM 02:28:23
30 Carlos Tomas Porres SM 02:28:30
31 David Pedro Castella VM 02:28:50
32 Ramon Zaragoza Valldeperez SM 02:28:50
33 Josep Puig Carles SM 02:29:40
34 Xavi Carcole Sans VM 02:30:18
35 Ricard Playà Salvadó VM 02:30:18
36 Angel Hernando Pilarces VM 02:31:59
37 Felipe Guasch Besalduch VM 02:32:45
38 Marcos Tora Andreu SM 02:32:47
39 Albert Sans Ferrer SM 02:34:15
40 Xavier Puertas Gelonch M50M 02:35:23
41 Sergi Oliver Torta VM 02:35:41
42 Damià Garcia Sangüesa M50M 02:35:49
43 Jorge Revilla Calavia SM 02:36:13
44 Claudio Porres Furio SM 02:36:18
45 Lluis Fuertes SM 02:36:20
46 Jesús García Prieto SM 02:36:36
47 Nando Comin Gimeno SM 02:36:41
48 Jaume Ferré Vidal M50M 02:36:42
49 Pedro Miravete Boix SM 02:36:48
50 Carles Anguera VM 02:37:10
51 Ramir Melich Borràs SM 02:37:48
52 Xavier Serres Colell SM 02:37:48
53 Carlos Montagut Carbó SM 02:37:51
54 Ramón Ferrer Casasnovas M50M 02:37:56
55 Xavi Also Casals SM 02:43:35
56 Sergio Catala Sales SM 02:44:26
57 Jordi Ramos Pallarés VM 02:44:55
58 Sergi Andreu Dalmau VM 02:45:34
59 Josep Ninot Sans SM 02:45:34
60 Jaume Verdu Mañe SM 02:46:18
61 Josep Ramon Aubeso Gas VM 02:47:36
62 Albert Marti Melich SM 02:49:31
63 Marc Rey Bertran SM 02:49:42
64 Miguel Domingo Beltran SM 02:49:57
65 Carlos Jimenez Nuñez SM 02:49:57
66 Xavi Sotomayor Duque SM 02:51:39
67 Jordi Bret Gali SM 02:51:57
68 Eduard Ferran Peig VM 02:52:08
69 Joan Antoni Sinfreu Alrich VM 02:52:09
70 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 02:53:45
71 Xavi Tomas Pascual M50M 02:55:26
72 Carl Galvez Garcia M50M 02:56:43
73 Lluis Barroeta Massot VM 02:57:40
74 Miquel Callau Anguera VM 02:59:26
75 Aaron Andreu Lopez SM 03:00:41
76 Isidro Conde Reverte VM 03:06:40
77 Toni Figuerola VM 03:07:23
78 Jose Maria Gutierrez Jimenez M50M 03:10:26
79 Santi Gavaldà Benaiges SM 03:11:58
80 Pedro Ariño Fusté SM 03:12:56
81 Francesc Josep Garcia I Moline VM 03:15:03
82 Victor Moreso Abella SM 03:15:26
83 Miguel Bel Fillola VM 03:16:58
84 Marià Blai Lleixà Tal M50M 03:26:49
85 Eduard Alonso Anguera SM 03:33:14
86 Robert Aceña Alonso M50M 03:38:24
87 Raul Sanz Castell SM 03:46:27

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Laura Ollé Blasco S23F 03:14:14

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Fanny Barreda Querol SF 02:28:46
2 Gina Brull Albiol SF 02:41:56
3 Olga Navarro Cavalle SF 02:45:25
4 Gemma Puertas Allepuz SF 02:46:26
5 Gemma Caballé Fabra SF 03:01:19
6 Maria Rufi Castell SF 03:05:08
7 Soria Hermano SF 03:05:14
8 Soraya Mur Cervello SF 03:10:17
9 R U T H A V I N Y Ó SF 03:12:38
10 Rosa Maria Also Andrade SF 03:12:55
11 Eva Oliver SF 03:15:27
12 Alba Prunera Ballesté SF 03:17:08
13 Catalina Corchie SF 03:22:04
14 Sofia Cabanes Balanzà SF 03:26:53
15 Tatiana Guazhima Vicente SF 03:46:27
16 Cristina Borras Margalef SF 03:49:57

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carles Salsench Constancio SM 01:51:49
2 Pere Riba Porras SM 01:53:42
3 Joel Garcia Viñas SM 01:58:53
4 Jordi Cabré Roca SM 02:02:02
5 Sergio Ráfales Barberan SM 02:03:37
6 Jesus Tomas Celma SM 02:10:28
7 Jordi Julià Torres SM 02:11:31
8 Marc Brescolí Badia SM 02:12:43
9 Sergi Roc Gonzàlez SM 02:14:08
10 Narcis Franch Alimbau SM 02:14:08
11 Andreu Moya Juan SM 02:20:33
12 Lluís Aznar Arasa SM 02:21:46
13 Arnau Altes Nolla SM 02:23:18
14 Jordi Alsina Mendoza SM 02:24:02
15 Manuel Niella Pitarch SM 02:25:27
16 Enrique Abril Pérez SM 02:28:23
17 Carlos Tomas Porres SM 02:28:30
18 Ramon Zaragoza Valldeperez SM 02:28:50
19 Josep Puig Carles SM 02:29:40
20 Marcos Tora Andreu SM 02:32:47
21 Albert Sans Ferrer SM 02:34:15
22 Jorge Revilla Calavia SM 02:36:13
23 Claudio Porres Furio SM 02:36:18
24 Lluis Fuertes SM 02:36:20
25 Jesús García Prieto SM 02:36:36
26 Nando Comin Gimeno SM 02:36:41
27 Pedro Miravete Boix SM 02:36:48
28 Ramir Melich Borràs SM 02:37:48
29 Xavier Serres Colell SM 02:37:48
30 Carlos Montagut Carbó SM 02:37:51
31 Xavi Also Casals SM 02:43:35
32 Sergio Catala Sales SM 02:44:26
33 Josep Ninot Sans SM 02:45:34
34 Jaume Verdu Mañe SM 02:46:18
35 Albert Marti Melich SM 02:49:31
36 Marc Rey Bertran SM 02:49:42
37 Miguel Domingo Beltran SM 02:49:57
38 Carlos Jimenez Nuñez SM 02:49:57
39 Xavi Sotomayor Duque SM 02:51:39
40 Jordi Bret Gali SM 02:51:57
41 Aaron Andreu Lopez SM 03:00:41
42 Santi Gavaldà Benaiges SM 03:11:58
43 Pedro Ariño Fusté SM 03:12:56
44 Victor Moreso Abella SM 03:15:26
45 Eduard Alonso Anguera SM 03:33:14
46 Raul Sanz Castell SM 03:46:27

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Gistas Albalate VF 02:31:59
2 Yolanda Freixa Giner VF 02:40:11
3 Cinta Rosa Bonfill Curto VF 03:06:41
4 Maite Martínez Eixarch VF 03:09:39
5 Marta Casares Santiago VF 03:12:29
6 Elisabeth Parera Olive VF 03:14:10
7 M.angeles Benavente Jimenez VF 03:23:38
8 Núria Quintana Espinós VF 03:33:15
9 Maria Lledó Wolkowicz VF 03:39:34
10 Yami Barreto Blanco VF 04:04:00
11 Elisa Borruey Rivera VF 04:04:35

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Robert Fontanet Estrada VM 01:58:16
2 Óscar Ríos Calvo VM 02:02:24
3 Álvaro Manuel Rodríguez Santos VM 02:05:15
4 Raul Borruey Bordonaba VM 02:06:06
5 Daniel Borruey Bordonaba VM 02:06:06
6 Alfonso Pantoja Villar VM 02:12:29
7 Marc Toda Callau VM 02:13:48
8 Nacho Zurita Gimeno VM 02:14:02
9 Nicolas Corgnet VM 02:15:47
10 Carlos Forner Sospedra VM 02:21:00
11 Joan Ventura Ramirez VM 02:27:12
12 David Pedro Castella VM 02:28:50
13 Xavi Carcole Sans VM 02:30:18
14 Ricard Playà Salvadó VM 02:30:18
15 Angel Hernando Pilarces VM 02:31:59
16 Felipe Guasch Besalduch VM 02:32:45
17 Sergi Oliver Torta VM 02:35:41
18 Carles Anguera VM 02:37:10
19 Jordi Ramos Pallarés VM 02:44:55
20 Sergi Andreu Dalmau VM 02:45:34
21 Josep Ramon Aubeso Gas VM 02:47:36
22 Eduard Ferran Peig VM 02:52:08
23 Joan Antoni Sinfreu Alrich VM 02:52:09
24 Lluis Barroeta Massot VM 02:57:40
25 Miquel Callau Anguera VM 02:59:26
26 Isidro Conde Reverte VM 03:06:40
27 Toni Figuerola VM 03:07:23
28 Francesc Josep Garcia I Moline VM 03:15:03
29 Miguel Bel Fillola VM 03:16:58

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carmen Sánchez Hurtado M50F 03:21:36
2 Luddy Benito Perucho M50F 03:27:20
3 Adriana Silvia Stoppa M50F 03:35:27

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Edgar Pinyol Civit M50M 02:04:39
2 Marti Comes Garcia M50M 02:14:29
3 Xavier Puertas Gelonch M50M 02:35:23
4 Damià Garcia Sangüesa M50M 02:35:49
5 Jaume Ferré Vidal M50M 02:36:42
6 Ramón Ferrer Casasnovas M50M 02:37:56
7 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 02:53:45
8 Xavi Tomas Pascual M50M 02:55:26
9 Carl Galvez Garcia M50M 02:56:43
10 Jose Maria Gutierrez Jimenez M50M 03:10:26
11 Marià Blai Lleixà Tal M50M 03:26:49
12 Robert Aceña Alonso M50M 03:38:24