Classificacions: X Cursa Camí de Sirga - Exprés

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gina Brull Albiol SF 02:14:36
2 Mari Tere Martin VF 02:17:38
3 Jessica Sánchez González S23F 02:18:56
4 Yolanda Larrosa Munuera SF 02:23:42
5 Ainara Galarza Navarro S23F 02:30:12
6 Soraya Mur Cervello SF 02:31:39
7 Georgina Oliver Ventura SF 02:31:44
8 Marta Casares Santiago VF 02:35:47
9 Irene Rubió Rubio SF 02:37:32
10 Raquel Caballe Fabra SF 02:37:32
11 Sofia Cabanes Balanzà SF 02:42:28
12 Mónica Ocaña Cabanes VF 02:45:31
13 Maria Rufi Castell SF 02:49:16
14 Victoria García Masip M50F 03:19:53
15 Paquita Balanzà Bel M50F 03:23:11
16 Ruth Rodriguez SF 03:31:05
17 Carme Batalla Ferre VF 03:31:05
18 Elena Castro García VF 03:50:24

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Narcis Franch Alimbau SM 01:41:21
2 Jordi Julià Torres SM 01:41:58
3 Marc Brescolí Badia SM 01:43:56
4 Miquel Baselga Diaz VM 01:46:31
5 Roger Maco SM 01:46:37
6 Oriol Cid Gubau SM 01:47:36
7 Josep Ferre Huguet VM 01:52:16
8 Gerard Rodríguez Salvadó SM 01:53:46
9 Joan Andreu Estarlich Forcadell SM 01:55:23
10 David Montesó Jiménez SM 02:00:45
11 Joel Vergés Salom SM 02:01:22
12 Marti Comes Garcia M50M 02:01:47
13 Salva Fos Benavent SM 02:02:41
14 Josep Puig Carles SM 02:03:03
15 Ruben Beltran Maurel SM 02:05:14
16 Daniel Millán Gracia VM 02:06:02
17 Lluis Fuertes SM 02:09:54
18 Ivan Castellvi Ruiz VM 02:10:03
19 Albert Sans Ferrer SM 02:11:26
20 Miquel Àngel Bonfill Segura SM 02:12:22
21 Juanjo Accensi Andreu M50M 02:14:35
22 Aaron Andreu Lopez SM 02:19:07
23 Francisco Reverte Clemente SM 02:20:17
24 Josep Martin Arasa SM 02:20:37
25 Antoni Mañé Costa SM 02:21:43
26 Xavi Tomas Pascual M50M 02:21:43
27 Claudio Porres Furio SM 02:22:09
28 Juan Jose Fumadó Casanova M60M 02:24:08
29 Josep Fernando Royal SM 02:24:08
30 Pedro Ariño Fusté SM 02:25:50
31 Jordi Solé Merino SM 02:27:22
32 Sergi Matamoros Blanquet SM 02:31:47
33 Albert Ferrando Guinjoan VM 02:32:19
34 Francesc Pagà Sorribes SM 02:36:46
35 Francisco Mora Montiel VM 02:39:16
36 Gerard Albesa Aguiló SM 02:41:11
37 Josep Lluís Grangé Galindo M50M 02:44:19
38 Jordi Muntané Ruiz VM 02:46:42
39 Victor Moreso Abella SM 02:47:53
40 Josep Solé Poyo SM 02:49:06
41 Marià Blai Lleixà Tal M50M 02:50:22
42 Albert Pardillos Ortuño M50M 02:53:02
43 Dan Renedo Launes VM 02:57:58
44 Enric Fortuño Pacheco SM 03:04:06
45 Josep Mauri Benaiges SM 03:04:38
46 Óscar Lleixà Garcia SM 03:04:38
47 Juan Mañé Parra M60M 03:07:56
48 Marc Ripoll Mora SM 03:08:58
49 Joan Antoni Barcelo Hernandez SM 03:12:23
50 Manuel Anguela Llorens M50M 03:19:53
51 Dani Bajador Galiana VM 03:31:06

Infantil Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Rafa Llanis Pelegrin INFM 02:16:18

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ramon Beltran Martinez-Aguado JM 01:50:42

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jessica Sánchez González S23F 02:18:56
2 Ainara Galarza Navarro S23F 02:30:12

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gina Brull Albiol SF 02:14:36
2 Yolanda Larrosa Munuera SF 02:23:42
3 Soraya Mur Cervello SF 02:31:39
4 Georgina Oliver Ventura SF 02:31:44
5 Irene Rubió Rubio SF 02:37:32
6 Raquel Caballe Fabra SF 02:37:32
7 Sofia Cabanes Balanzà SF 02:42:28
8 Maria Rufi Castell SF 02:49:16
9 Ruth Rodriguez SF 03:31:05

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Narcis Franch Alimbau SM 01:41:21
2 Jordi Julià Torres SM 01:41:58
3 Marc Brescolí Badia SM 01:43:56
4 Roger Maco SM 01:46:37
5 Oriol Cid Gubau SM 01:47:36
6 Gerard Rodríguez Salvadó SM 01:53:46
7 Joan Andreu Estarlich Forcadell SM 01:55:23
8 David Montesó Jiménez SM 02:00:45
9 Joel Vergés Salom SM 02:01:22
10 Salva Fos Benavent SM 02:02:41
11 Josep Puig Carles SM 02:03:03
12 Ruben Beltran Maurel SM 02:05:14
13 Lluis Fuertes SM 02:09:54
14 Albert Sans Ferrer SM 02:11:26
15 Miquel Àngel Bonfill Segura SM 02:12:22
16 Aaron Andreu Lopez SM 02:19:07
17 Francisco Reverte Clemente SM 02:20:17
18 Josep Martin Arasa SM 02:20:37
19 Antoni Mañé Costa SM 02:21:43
20 Claudio Porres Furio SM 02:22:09
21 Josep Fernando Royal SM 02:24:08
22 Pedro Ariño Fusté SM 02:25:50
23 Jordi Solé Merino SM 02:27:22
24 Sergi Matamoros Blanquet SM 02:31:47
25 Francesc Pagà Sorribes SM 02:36:46
26 Gerard Albesa Aguiló SM 02:41:11
27 Victor Moreso Abella SM 02:47:53
28 Josep Solé Poyo SM 02:49:06
29 Enric Fortuño Pacheco SM 03:04:06
30 Josep Mauri Benaiges SM 03:04:38
31 Óscar Lleixà Garcia SM 03:04:38
32 Marc Ripoll Mora SM 03:08:58
33 Joan Antoni Barcelo Hernandez SM 03:12:23

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mari Tere Martin VF 02:17:38
2 Marta Casares Santiago VF 02:35:47
3 Mónica Ocaña Cabanes VF 02:45:31
4 Carme Batalla Ferre VF 03:31:05
5 Elena Castro García VF 03:50:24

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Miquel Baselga Diaz VM 01:46:31
2 Josep Ferre Huguet VM 01:52:16
3 Daniel Millán Gracia VM 02:06:02
4 Ivan Castellvi Ruiz VM 02:10:03
5 Albert Ferrando Guinjoan VM 02:32:19
6 Francisco Mora Montiel VM 02:39:16
7 Jordi Muntané Ruiz VM 02:46:42
8 Dan Renedo Launes VM 02:57:58
9 Dani Bajador Galiana VM 03:31:06

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victoria García Masip M50F 03:19:53
2 Paquita Balanzà Bel M50F 03:23:11

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marti Comes Garcia M50M 02:01:47
2 Juanjo Accensi Andreu M50M 02:14:35
3 Xavi Tomas Pascual M50M 02:21:43
4 Josep Lluís Grangé Galindo M50M 02:44:19
5 Marià Blai Lleixà Tal M50M 02:50:22
6 Albert Pardillos Ortuño M50M 02:53:02
7 Manuel Anguela Llorens M50M 03:19:53

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Juan Jose Fumadó Casanova M60M 02:24:08
2 Juan Mañé Parra M60M 03:07:56