Classificacions: X Canicross Pujada a la Foradada

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Clara Bosch Comas SF 00:41:00
2 Eva Maria Segura Tena SF 00:52:10
3 Laura Jiménez Sánchez SF 00:52:50
4 Marga Abella Calduch SF 00:53:00
5 Tere Isierte Foyes VF 00:54:35
6 Soria Hermano SF 00:57:00
7 Mª Rosa Bel Princep M50F 00:57:00
8 Sofia Querol Ortiz SF 00:59:00
9 Alba Chacon Conejo SF 00:59:30
10 Carme Torta Ferre VF 01:00:30
11 Estel Lerín Calaf SF 01:01:30
12 Rosa Maria Also Andrade SF 01:04:00
13 Soria Hermano SF 01:16:00
14 Montserrat Obrados Muria SF 01:18:00
15 Mari Guasch Besalduch VF 01:39:00

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Abella Callarisa SM 00:34:00
2 Aitor Tomàs Buitrago SM 00:35:00
3 Josep Geira Navarro SM 00:35:30
4 Raul Sanz Castell SM 00:43:00
5 Dani Machí Bel SM 00:43:00
6 Francis Safont Herrera VM 00:46:00
7 Joan Lluis Fernandez Tomas SM 00:46:50
8 Javier Alonso Roces VM 00:48:20
9 Jose Latorre Villegas SM 00:49:00
10 Santiago Mesa Rodriguez M60M 00:49:30
11 Abraham Gamarra Riesco SM 00:50:00
12 Oscar Estorach Sol SM 00:50:00
13 Pere Borrell Fortuny VM 00:51:50
14 Òscar Sanahuja Nin VM 00:52:00
15 Andreu Castellà Gasparín SM 00:52:40
16 Francesc Lluch Arbona SM 00:52:55
17 Raul Badenes Ferrandis VM 00:53:00
18 Manel Tolda Gil SM 00:53:10
19 Ricard Pallarès Grau M50M 00:54:00
20 Andreu Moya Juan SM 00:54:30
21 Roman Bonet Albareda SM 00:55:00
22 Joan Manel Sanahuja Vidal VM 00:55:00
23 Felipe Guasch Besalduch VM 00:56:00
24 Josep Martin Arasa SM 00:56:30
25 Victor Manuel Cheto Vargas VM 00:56:50
26 Lluis Alarcon Pallas VM 00:57:30
27 Josep Puig Carles SM 00:59:10
28 Ivan Subirats Ferreres VM 00:59:30
29 Luis Llorens Marza SM 00:59:45
30 Josep Margalef Pelegrin SM 01:01:35
31 Marc Matamoros Gasparin SM 01:06:00

Infantil Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ruben Roig Mañez INFM 00:47:00

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Clara Bosch Comas SF 00:41:00
2 Eva Maria Segura Tena SF 00:52:10
3 Laura Jiménez Sánchez SF 00:52:50
4 Marga Abella Calduch SF 00:53:00
5 Soria Hermano SF 00:57:00
6 Sofia Querol Ortiz SF 00:59:00
7 Alba Chacon Conejo SF 00:59:30
8 Estel Lerín Calaf SF 01:01:30
9 Rosa Maria Also Andrade SF 01:04:00
10 Soria Hermano SF 01:16:00
11 Montserrat Obrados Muria SF 01:18:00

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Abella Callarisa SM 00:34:00
2 Aitor Tomàs Buitrago SM 00:35:00
3 Josep Geira Navarro SM 00:35:30
4 Raul Sanz Castell SM 00:43:00
5 Dani Machí Bel SM 00:43:00
6 Joan Lluis Fernandez Tomas SM 00:46:50
7 Jose Latorre Villegas SM 00:49:00
8 Abraham Gamarra Riesco SM 00:50:00
9 Oscar Estorach Sol SM 00:50:00
10 Andreu Castellà Gasparín SM 00:52:40
11 Francesc Lluch Arbona SM 00:52:55
12 Manel Tolda Gil SM 00:53:10
13 Andreu Moya Juan SM 00:54:30
14 Roman Bonet Albareda SM 00:55:00
15 Josep Martin Arasa SM 00:56:30
16 Josep Puig Carles SM 00:59:10
17 Luis Llorens Marza SM 00:59:45
18 Josep Margalef Pelegrin SM 01:01:35
19 Marc Matamoros Gasparin SM 01:06:00

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Tere Isierte Foyes VF 00:54:35
2 Carme Torta Ferre VF 01:00:30
3 Mari Guasch Besalduch VF 01:39:00

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Francis Safont Herrera VM 00:46:00
2 Javier Alonso Roces VM 00:48:20
3 Pere Borrell Fortuny VM 00:51:50
4 Òscar Sanahuja Nin VM 00:52:00
5 Raul Badenes Ferrandis VM 00:53:00
6 Joan Manel Sanahuja Vidal VM 00:55:00
7 Felipe Guasch Besalduch VM 00:56:00
8 Victor Manuel Cheto Vargas VM 00:56:50
9 Lluis Alarcon Pallas VM 00:57:30
10 Ivan Subirats Ferreres VM 00:59:30

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mª Rosa Bel Princep M50F 00:57:00

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ricard Pallarès Grau M50M 00:54:00

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Santiago Mesa Rodriguez M60M 00:49:30