Classificacions: X Canicross Pujada a la Foradada

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Clara Bosch Comas SENF 00:41:00
2 Eva Maria Segura Tena SENF 00:52:10
3 Laura Jiménez Sánchez SENF 00:52:50
4 Marga Abella Calduch SENF 00:53:00
5 Tere Isierte Foyes VETF 00:54:35
6 Soria Hermano SENF 00:57:00
7 Mª Rosa Bel Princep M50F 00:57:00
8 Sofia Querol Ortiz SENF 00:59:00
9 Alba Chacon Conejo SENF 00:59:30
10 Carme Torta Ferre VETF 01:00:30
11 Estel Lerín Calaf SENF 01:01:30
12 Rosa Maria Also Andrade SENF 01:04:00
13 Soria Hermano SENF 01:16:00
14 Montserrat Obrados Muria SENF 01:18:00
15 Mari Guasch Besalduch VETF 01:39:00

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Abella Callarisa SENM 00:34:00
2 Aitor Tomàs Buitrago SENM 00:35:00
3 Josep Geira Navarro SENM 00:35:30
4 Raul Sanz Castell SENM 00:43:00
5 Dani Machí Bel SENM 00:43:00
6 Francis Safont Herrera VETM 00:46:00
7 Joan Lluis Fernandez Tomas SENM 00:46:50
8 Javier Alonso Roces VETM 00:48:20
9 Jose Latorre Villegas SENM 00:49:00
10 Santiago Mesa Rodriguez M60M 00:49:30
11 Abraham Gamarra Riesco SENM 00:50:00
12 Oscar Estorach Sol SENM 00:50:00
13 Pere Borrell Fortuny VETM 00:51:50
14 Òscar Sanahuja Nin VETM 00:52:00
15 Andreu Castellà Gasparín SENM 00:52:40
16 Francesc Lluch Arbona SENM 00:52:55
17 Raul Badenes Ferrandis VETM 00:53:00
18 Manel Tolda Gil SENM 00:53:10
19 Ricard Pallarès Grau M50M 00:54:00
20 Andreu Moya Juan SENM 00:54:30
21 Roman Bonet Albareda SENM 00:55:00
22 Joan Manel Sanahuja Vidal VETM 00:55:00
23 Felipe Guasch Besalduch VETM 00:56:00
24 Josep Martin Arasa SENM 00:56:30
25 Victor Manuel Cheto Vargas VETM 00:56:50
26 Lluis Alarcon Pallas VETM 00:57:30
27 Josep Puig Carles SENM 00:59:10
28 Ivan Subirats Ferreres VETM 00:59:30
29 Luis Llorens Marza SENM 00:59:45
30 Josep Margalef Pelegrin SENM 01:01:35
31 Marc Matamoros Gasparin SENM 01:06:00

Infantil Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ruben Roig Mañez INFM 00:47:00

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Clara Bosch Comas SENF 00:41:00
2 Eva Maria Segura Tena SENF 00:52:10
3 Laura Jiménez Sánchez SENF 00:52:50
4 Marga Abella Calduch SENF 00:53:00
5 Soria Hermano SENF 00:57:00
6 Sofia Querol Ortiz SENF 00:59:00
7 Alba Chacon Conejo SENF 00:59:30
8 Estel Lerín Calaf SENF 01:01:30
9 Rosa Maria Also Andrade SENF 01:04:00
10 Soria Hermano SENF 01:16:00
11 Montserrat Obrados Muria SENF 01:18:00

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Abella Callarisa SENM 00:34:00
2 Aitor Tomàs Buitrago SENM 00:35:00
3 Josep Geira Navarro SENM 00:35:30
4 Raul Sanz Castell SENM 00:43:00
5 Dani Machí Bel SENM 00:43:00
6 Joan Lluis Fernandez Tomas SENM 00:46:50
7 Jose Latorre Villegas SENM 00:49:00
8 Abraham Gamarra Riesco SENM 00:50:00
9 Oscar Estorach Sol SENM 00:50:00
10 Andreu Castellà Gasparín SENM 00:52:40
11 Francesc Lluch Arbona SENM 00:52:55
12 Manel Tolda Gil SENM 00:53:10
13 Andreu Moya Juan SENM 00:54:30
14 Roman Bonet Albareda SENM 00:55:00
15 Josep Martin Arasa SENM 00:56:30
16 Josep Puig Carles SENM 00:59:10
17 Luis Llorens Marza SENM 00:59:45
18 Josep Margalef Pelegrin SENM 01:01:35
19 Marc Matamoros Gasparin SENM 01:06:00

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Tere Isierte Foyes VETF 00:54:35
2 Carme Torta Ferre VETF 01:00:30
3 Mari Guasch Besalduch VETF 01:39:00

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Francis Safont Herrera VETM 00:46:00
2 Javier Alonso Roces VETM 00:48:20
3 Pere Borrell Fortuny VETM 00:51:50
4 Òscar Sanahuja Nin VETM 00:52:00
5 Raul Badenes Ferrandis VETM 00:53:00
6 Joan Manel Sanahuja Vidal VETM 00:55:00
7 Felipe Guasch Besalduch VETM 00:56:00
8 Victor Manuel Cheto Vargas VETM 00:56:50
9 Lluis Alarcon Pallas VETM 00:57:30
10 Ivan Subirats Ferreres VETM 00:59:30

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mª Rosa Bel Princep M50F 00:57:00

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ricard Pallarès Grau M50M 00:54:00

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Santiago Mesa Rodriguez M60M 00:49:30