Classificacions: X Canicross de les II Torres

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Tere Isierte Foyes VETF 00:52:30
2 Mª Rosa Bel Princep M50F 00:56:06
3 Estel Lerín Calaf SENF 00:59:56
4 Alba Chacon Conejo SENF 01:01:10
5 Carme Torta Ferre VETF 01:04:41
6 Marga Abella Calduch SENF 01:06:45
7 Montserrat Obrados Muria SENF 01:17:42
8 Mari Guasch Besalduch VETF 01:44:16

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Dani Pelegrin Gombau SENM 00:39:44
2 Joan Lluis Fernandez Tomas SENM 00:40:46
3 Cristian Queral Bosque SENM 00:40:51
4 Agus Juan-Camps Castell SENM 00:41:13
5 Christian Pellicer Plazas SENM 00:43:05
6 Javier Alonso Roces VETM 00:43:05
7 Enric Obiol Pedrol SENM 00:43:52
8 Jose Latorre Villegas SENM 00:44:30
9 Juanma Martinez Simon SENM 00:46:29
10 Francesc Lluch Arbona SENM 00:47:52
11 Dani Machí Bel SENM 00:48:06
12 Andreu Moya Juan SENM 00:48:26
13 Jordi Cortiada Coll SENM 00:51:49
14 Òscar Sanahuja Nin VETM 00:52:12
15 Josep Martin Arasa SENM 00:52:15
16 Raul Badenes Ferrandis VETM 00:52:21
17 Felipe Guasch Besalduch VETM 00:52:29
18 Roman Bonet Albareda SENM 00:53:57
19 Cristòfol Daudén Esmel PROM 00:55:43
20 Joan Domenech Escofet M50M 00:55:50
21 Pere Borrell Fortuny VETM 00:58:35
22 Sebastian Martin Serda SENM 01:01:00
23 Josep Margalef Pelegrin SENM 01:04:05

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ainoa Puentes Aguiló JUNF 01:02:30

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Cristòfol Daudén Esmel PROM 00:55:43

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Estel Lerín Calaf SENF 00:59:56
2 Alba Chacon Conejo SENF 01:01:10
3 Marga Abella Calduch SENF 01:06:45
4 Montserrat Obrados Muria SENF 01:17:42

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Dani Pelegrin Gombau SENM 00:39:44
2 Joan Lluis Fernandez Tomas SENM 00:40:46
3 Cristian Queral Bosque SENM 00:40:51
4 Agus Juan-Camps Castell SENM 00:41:13
5 Christian Pellicer Plazas SENM 00:43:05
6 Enric Obiol Pedrol SENM 00:43:52
7 Jose Latorre Villegas SENM 00:44:30
8 Juanma Martinez Simon SENM 00:46:29
9 Francesc Lluch Arbona SENM 00:47:52
10 Dani Machí Bel SENM 00:48:06
11 Andreu Moya Juan SENM 00:48:26
12 Jordi Cortiada Coll SENM 00:51:49
13 Josep Martin Arasa SENM 00:52:15
14 Roman Bonet Albareda SENM 00:53:57
15 Sebastian Martin Serda SENM 01:01:00
16 Josep Margalef Pelegrin SENM 01:04:05

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Tere Isierte Foyes VETF 00:52:30
2 Carme Torta Ferre VETF 01:04:41
3 Mari Guasch Besalduch VETF 01:44:16

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Javier Alonso Roces VETM 00:43:05
2 Òscar Sanahuja Nin VETM 00:52:12
3 Raul Badenes Ferrandis VETM 00:52:21
4 Felipe Guasch Besalduch VETM 00:52:29
5 Pere Borrell Fortuny VETM 00:58:35

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mª Rosa Bel Princep M50F 00:56:06

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Domenech Escofet M50M 00:55:50