Classificacions: VIII Pujada a la Foradada

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Beatriz Saez Tena SF 00:50:00
2 Laura Jiménez Sánchez SF 00:52:29
3 Mireia Juan-Camps Castell SF 00:54:15
4 Tere Isierte Foyes VF 00:56:27
5 Mª Rosa Bel Princep VF 00:59:31
6 Judit Obiols Perez M50F 01:00:50
7 Jordana Salvadó Bensaid SF 01:02:47
8 Maria Jose Clua Herrera SF 01:12:20
9 Mari Guasch Besalduch VF 01:29:28

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jordi Bonavila Cugat SM 00:42:48
2 Dani Climent Perez SM 00:43:01
3 Dani Sanchez Pascual SM 00:44:13
4 Jose Latorre Villegas SM 00:46:35
5 Christian Pellicer Plazas SM 00:50:10
6 Josep Miró Grioles SM 00:50:16
7 Dani Pelegrin Gombau SM 00:52:27
8 Jordi Vila Palau SM 00:52:37
9 Oscar Velazquez Garrido SM 00:53:40
10 José María Giner Villanova SM 00:53:49
11 Raul Badenes Ferrandis VM 00:54:00
12 Francesc Lluch Arbona SM 00:56:00
13 Pere Borrell Fortuny VM 00:56:21
14 Felipe Guasch Besalduch VM 00:58:36
15 Josep Margalef Pelegrin SM 01:00:21
16 Enrique Blanco Soteras SM 01:02:15
17 Pascual Chanzá Canut VM 01:02:24
18 Luis Llorens Marza SM 01:04:33
19 Raül Arlàndez Reverté SM 01:04:41
20 Marc Matamoros Gasparin SM 01:32:11

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Beatriz Saez Tena SF 00:50:00
2 Laura Jiménez Sánchez SF 00:52:29
3 Mireia Juan-Camps Castell SF 00:54:15
4 Jordana Salvadó Bensaid SF 01:02:47
5 Maria Jose Clua Herrera SF 01:12:20

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jordi Bonavila Cugat SM 00:42:48
2 Dani Climent Perez SM 00:43:01
3 Dani Sanchez Pascual SM 00:44:13
4 Jose Latorre Villegas SM 00:46:35
5 Christian Pellicer Plazas SM 00:50:10
6 Josep Miró Grioles SM 00:50:16
7 Dani Pelegrin Gombau SM 00:52:27
8 Jordi Vila Palau SM 00:52:37
9 Oscar Velazquez Garrido SM 00:53:40
10 José María Giner Villanova SM 00:53:49
11 Francesc Lluch Arbona SM 00:56:00
12 Josep Margalef Pelegrin SM 01:00:21
13 Enrique Blanco Soteras SM 01:02:15
14 Luis Llorens Marza SM 01:04:33
15 Raül Arlàndez Reverté SM 01:04:41
16 Marc Matamoros Gasparin SM 01:32:11

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Tere Isierte Foyes VF 00:56:27
2 Mª Rosa Bel Princep VF 00:59:31
3 Mari Guasch Besalduch VF 01:29:28

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Raul Badenes Ferrandis VM 00:54:00
2 Pere Borrell Fortuny VM 00:56:21
3 Felipe Guasch Besalduch VM 00:58:36
4 Pascual Chanzá Canut VM 01:02:24

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Judit Obiols Perez M50F 01:00:50