Classificacions: VIII Marató de la Fageda

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Delphine Coudurier SF 05:42:53
2 Heura Piñol Granadino SF 06:01:28
3 Míriam Martí Cardona SF 06:24:09
4 Marta Planas Roca SF 06:35:53
5 Laura Clua Roca SF 06:56:18
6 Miriam Estorach Arsasa VF 06:56:18
7 Toñi Valls Espinosa VF 07:18:57
8 Mercè Royo Dellà SF 07:18:58
9 Sonia Verge Andres VF 07:18:59
10 Angels Borras Piñol SF 07:36:35
11 Carla Gisbert Tomàs S23F 07:40:20
12 Elena Chamarro Martí VF 07:47:01
13 Angels Pascual Diago SF 07:50:05
14 Alexandra Pascual Diago SF 07:50:06

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jonatan Cuesta Santamaria SM 04:03:53
2 Juanma Guimera Tomas SM 04:34:28
3 Dani Redon Sol SM 04:36:04
4 Victor Hugo Vicente Mauri VM 04:37:54
5 Vicent Garcia Argentó SM 04:39:23
6 Dani Marin Marin SM 04:41:00
7 Santi Perez Gutierrez SM 04:46:12
8 Victor Mestre Miro VM 04:49:39
9 Roberto Prades Alquezar VM 05:00:34
10 Pepe Prats Pascual SM 05:05:55
11 Christian Pellicer Plazas SM 05:13:39
12 Sergio Bellés Caballer SM 05:14:55
13 Agusti Janini VM 05:19:35
14 Damia Bordes Homs SM 05:23:39
15 Pablo Lopez Melendez SM 05:26:57
16 Alberto Zahonero Moreno SM 05:27:26
17 Marc Brescolí Badia SM 05:29:52
18 Juan Bayarri Gonzalez SM 05:32:26
19 Raül Garcia Abelló VM 05:36:46
20 Santi Moros Vilar VM 05:36:50
21 Oriol Güell Villar SM 05:38:35
22 Albert Carbonell Duaygües VM 05:39:14
23 Miquel Farré Masip SM 05:40:10
24 Christian Franz Milian SM 05:44:04
25 Hugo Verge Albiol SM 05:45:41
26 Francisco Javier Rey Navarro MM 05:48:27
27 Pere Lopez Mañez VM 05:49:39
28 Manel Ollé Florida MM 05:50:28
29 Vicente Pañego Lozano VM 05:53:24
30 Gabriel Puig Mascarell VM 05:55:48
31 Cesar Del Valle Lacruz VM 05:58:21
32 David Bayarri Zaragoza VM 05:58:21
33 Santiago Navarro Cid SM 06:07:32
34 Ricardo Franco Cañas SM 06:11:57
35 Narcís Franch Piñol MM 06:12:51
36 Damian Dauden SM 06:13:54
37 Roberto Pintado Cantarero SM 06:15:38
38 Juanjo Brusca Manchon SM 06:18:30
39 Santi Castellnou Brull VM 06:19:11
40 Paco Marine Olle MM 06:31:25
41 Guillermo Garcia De Marina SM 06:35:53
42 Albert Sans Ferrer SM 06:36:07
43 Cristian Querol Girona SM 06:37:16
44 Ferran Marmaneu Porcar MM 06:38:22
45 Carlos Gomez Muria VM 06:39:32
46 Juan Andres Simo Vila VM 06:39:32
47 Juan Luis Sanz Piñol VM 06:43:50
48 Alex Nadal Buj VM 06:49:44
49 Ximo Beltran Garcia VM 06:50:16
50 Gonzalo Redon Martinez VM 06:50:18
51 Marc Bures Llado SM 06:54:20
52 David Tena Codina SM 06:54:20
53 Fernando Lleti Navarro VM 06:56:17
54 Raul Pallares Lleixa MM 06:57:39
55 Isidro Conde Reverte VM 06:58:30
56 Eric Brut Torres MM 06:59:35
57 Marc Povill Lluis SM 06:59:35
58 Angel Martinez Crespo VM 07:12:56
59 Aitor Escauriaza Franco VM 07:12:56
60 Joan Ramon Pedret VM 07:12:57
61 Sergio Perez Martinez VM 07:12:57
62 Jose Federico Perales Soler MM 07:15:15
63 Toni Roda Carceller VM 07:28:03
64 Bernat De Vargas Lopez VM 07:28:58
65 José González Calvo MM 07:33:24
66 Jose Fernandez Garcia SM 07:36:34
67 Josep Maria Brull Farnos MM 07:40:20
68 Pere Dalmau Llorca VM 07:47:03
69 Jose Francisco Pascual Castell MM 07:50:06
70 José Ferré Estorach MM 07:52:49
71 Juan Cabedo Ruiz VM 07:53:52
72 Albert Tur Llonart MM 07:59:38
73 Marc Lleixà Sancho S23M 08:26:22

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Anna Ferré Navarro CADF 01:44:04

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep M Julve Lara CADM 01:10:16
2 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:13:46
3 Lluc Vallespi CADM 01:18:31
4 Marc Vallespí Serres CADM 01:26:32

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pau Lleixà Quiroga JM 01:07:21
2 Ramon Beltran Martinez-Aguado JM 01:07:30

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carla Gisbert Tomàs S23F 07:40:20

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marc Lleixà Sancho S23M 08:26:22

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Delphine Coudurier SF 05:42:53
2 Heura Piñol Granadino SF 06:01:28
3 Míriam Martí Cardona SF 06:24:09
4 Marta Planas Roca SF 06:35:53
5 Laura Clua Roca SF 06:56:18
6 Mercè Royo Dellà SF 07:18:58
7 Angels Borras Piñol SF 07:36:35
8 Angels Pascual Diago SF 07:50:05
9 Alexandra Pascual Diago SF 07:50:06

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jonatan Cuesta Santamaria SM 04:03:53
2 Juanma Guimera Tomas SM 04:34:28
3 Dani Redon Sol SM 04:36:04
4 Vicent Garcia Argentó SM 04:39:23
5 Dani Marin Marin SM 04:41:00
6 Santi Perez Gutierrez SM 04:46:12
7 Pepe Prats Pascual SM 05:05:55
8 Christian Pellicer Plazas SM 05:13:39
9 Sergio Bellés Caballer SM 05:14:55
10 Damia Bordes Homs SM 05:23:39
11 Pablo Lopez Melendez SM 05:26:57
12 Alberto Zahonero Moreno SM 05:27:26
13 Marc Brescolí Badia SM 05:29:52
14 Juan Bayarri Gonzalez SM 05:32:26
15 Oriol Güell Villar SM 05:38:35
16 Miquel Farré Masip SM 05:40:10
17 Christian Franz Milian SM 05:44:04
18 Hugo Verge Albiol SM 05:45:41
19 Santiago Navarro Cid SM 06:07:32
20 Ricardo Franco Cañas SM 06:11:57
21 Damian Dauden SM 06:13:54
22 Roberto Pintado Cantarero SM 06:15:38
23 Juanjo Brusca Manchon SM 06:18:30
24 Guillermo Garcia De Marina SM 06:35:53
25 Albert Sans Ferrer SM 06:36:07
26 Cristian Querol Girona SM 06:37:16
27 Marc Bures Llado SM 06:54:20
28 David Tena Codina SM 06:54:20
29 Marc Povill Lluis SM 06:59:35
30 Jose Fernandez Garcia SM 07:36:34

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Miriam Estorach Arsasa VF 06:56:18
2 Toñi Valls Espinosa VF 07:18:57
3 Sonia Verge Andres VF 07:18:59
4 Elena Chamarro Martí VF 07:47:01

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Hugo Vicente Mauri VM 04:37:54
2 Victor Mestre Miro VM 04:49:39
3 Roberto Prades Alquezar VM 05:00:34
4 Agusti Janini VM 05:19:35
5 Raül Garcia Abelló VM 05:36:46
6 Santi Moros Vilar VM 05:36:50
7 Albert Carbonell Duaygües VM 05:39:14
8 Pere Lopez Mañez VM 05:49:39
9 Vicente Pañego Lozano VM 05:53:24
10 Gabriel Puig Mascarell VM 05:55:48
11 Cesar Del Valle Lacruz VM 05:58:21
12 David Bayarri Zaragoza VM 05:58:21
13 Santi Castellnou Brull VM 06:19:11
14 Carlos Gomez Muria VM 06:39:32
15 Juan Andres Simo Vila VM 06:39:32
16 Juan Luis Sanz Piñol VM 06:43:50
17 Alex Nadal Buj VM 06:49:44
18 Ximo Beltran Garcia VM 06:50:16
19 Gonzalo Redon Martinez VM 06:50:18
20 Fernando Lleti Navarro VM 06:56:17
21 Isidro Conde Reverte VM 06:58:30
22 Angel Martinez Crespo VM 07:12:56
23 Aitor Escauriaza Franco VM 07:12:56
24 Joan Ramon Pedret VM 07:12:57
25 Sergio Perez Martinez VM 07:12:57
26 Toni Roda Carceller VM 07:28:03
27 Bernat De Vargas Lopez VM 07:28:58
28 Pere Dalmau Llorca VM 07:47:03
29 Juan Cabedo Ruiz VM 07:53:52

Master Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Francisco Javier Rey Navarro MM 05:48:27
2 Manel Ollé Florida MM 05:50:28
3 Narcís Franch Piñol MM 06:12:51
4 Paco Marine Olle MM 06:31:25
5 Ferran Marmaneu Porcar MM 06:38:22
6 Raul Pallares Lleixa MM 06:57:39
7 Eric Brut Torres MM 06:59:35
8 Jose Federico Perales Soler MM 07:15:15
9 José González Calvo MM 07:33:24
10 Josep Maria Brull Farnos MM 07:40:20
11 Jose Francisco Pascual Castell MM 07:50:06
12 José Ferré Estorach MM 07:52:49
13 Albert Tur Llonart MM 07:59:38