Classificacions: VIII KMV Caramella-Caro

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gemma Colomé Estrada SENF 01:11:04
2 Silvia Zuñiga Garcia SENF 01:15:18
3 Yolanda Garcia Sàez VETF 01:15:44
4 Maria Beltran Toledo SENF 01:16:51
5 Carmen Martínez Pérez VETF 01:22:32
6 Maria Elena Ferreres Sebastia M50F 01:22:45
7 Eva Cristina Llobat I Gracia SENF 01:24:40
8 Silvia Agut Fuentes VETF 01:25:35
9 Mireia Pons Torres SENF 01:25:50
10 Ana Belén Balagué Castells VETF 01:28:08
11 Susana Palomo Corona VETF 01:33:14
12 Mayte Martin Lluch VETF 01:35:48
13 Raquel Julve Cornelles SENF 01:38:17
14 Cristina Llop Julià SENF 01:38:52
15 Georgina Oliver Ventura SENF 01:39:24
16 Ana Carrió Saez SENF 01:42:20
17 Cristina Valls Sobrerroca VETF 01:42:31
18 Miriam Estorach Arasa SENF 01:45:21
19 Soria Hermano SENF 01:49:08
20 Trish Mellor M50F 01:54:00
21 Anna Xaus Flo VETF 01:55:19
22 Montse Del Aguila De Torres M50F 02:03:09
23 Catalina Corchie SENF 02:12:07

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jonatan Cuesta Santamaria SENM 00:56:27
2 Lluisma Mas Cáceres SENM 00:56:59
3 Joan Pol Vilà Figueras SENM 00:59:31
4 Guillem Vilalta Reixach SENM 01:00:46
5 Albert Ollé Aldeguer PROM 01:01:40
6 Marc Sabater Sanmartí PROM 01:02:12
7 Andreu Contijoch Culleré SENM 01:02:23
8 Jordi Riera Pol SENM 01:02:48
9 Jordi Correa Orri PROM 01:03:31
10 Guillem Cabrera Montañà SENM 01:03:51
11 Marc Brescolí Badia SENM 01:04:51
12 Francesc Caballé Fabra SENM 01:04:54
13 Victor Hugo Vicente Mauri VETM 01:05:44
14 Pau Vila Fabra SENM 01:06:35
15 Juanma Martinez Simon SENM 01:07:02
16 Joan Tur Serret SENM 01:07:25
17 Joan Tur Serret SENM 01:07:25
18 David Ferrer Marin VETM 01:07:32
19 David Itarte Bellés SENM 01:07:47
20 Vicent Herrera Coscollano SENM 01:07:49
21 Abel Carretero Ernesto SENM 01:08:06
22 David Patiño Ubia SENM 01:08:35
23 Alejandro Renales Prieto SENM 01:08:41
24 Cristian Gisbert Verdu PROM 01:08:42
25 Joan Abella Callarisa SENM 01:08:49
26 Ruben Bona Carneros SENM 01:08:55
27 Alex Moreno Falgas VETM 01:09:03
28 Carles Martí Cantí VETM 01:09:17
29 Emilio Sospedra Castell SENM 01:09:40
30 Jordi Navarro Barbera SENM 01:10:00
31 Dani Marin Marin SENM 01:10:12
32 Rafel Mosegui Torà SENM 01:11:28
33 Manel Ollé Florida M50M 01:12:16
34 Manel Orti Adell M50M 01:12:37
35 Juan José Oliva Simó VETM 01:13:02
36 Raül Garcia Abelló SENM 01:13:13
37 Alejandro Lacueva Centelles SENM 01:13:53
38 Raimon Hernández Fernández VETM 01:14:10
39 Sam Campanero Sala VETM 01:14:29
40 Octavio Redon Quixal M50M 01:14:31
41 Èric Serret Solé SENM 01:14:42
42 Joel Garcia Viñas SENM 01:15:24
43 Josep Alguero Queral SENM 01:15:46
44 Joan Ramon Balada Sanchez SENM 01:15:46
45 Joan Parés Roca VETM 01:15:53
46 Christian Pellicer Plazas SENM 01:16:42
47 Xavier Patiño Ubia VETM 01:17:17
48 Joan Curto Cabré M50M 01:17:18
49 Albert Carbonell Duaygües VETM 01:18:07
50 Jose Manuel Solana Rodriguez VETM 01:18:37
51 Vicenç Albiol Albesa VETM 01:19:05
52 Claudio Franco Smeets SENM 01:19:22
53 Paco Alcazar Figueroa SENM 01:19:37
54 Pere Llinares I Llorca VETM 01:20:07
55 Carlos Murillo Fuentes VETM 01:20:19
56 Oscar Garcia Tobajas SENM 01:20:28
57 Jose Gargallo Royo SENM 01:20:42
58 Albert Giné Cid SENM 01:20:53
59 Alexis Fernández Valle SENM 01:21:01
60 Paco Mies Vidal M50M 01:21:29
61 Gerard Valldeperes Vilanova PROM 01:21:29
62 Carles Saladie Olive M50M 01:22:19
63 Jordi Josep Batet Casal VETM 01:22:45
64 David Solé Miralles SENM 01:23:06
65 Jordi Vidal Miró VETM 01:23:09
66 Climent Palet Puig M50M 01:23:50
67 Xavi Gilabert Valldeperez VETM 01:24:44
68 David Lluch Arbona SENM 01:24:55
69 Moises Codorniu Castelló VETM 01:25:15
70 Narcís Franch Piñol M50M 01:25:20
71 Josep Matamoros Navarro M50M 01:25:26
72 Joan Baptiste Ferreres Sebastia VETM 01:25:58
73 Juan Carlos Angullo Navarro SENM 01:26:23
74 Joe Rosich Grau M50M 01:26:24
75 Josep Pallarés Martí M50M 01:26:50
76 Enrique González Jiménez SENM 01:27:45
77 Francisco Mestre Toledo SENM 01:27:46
78 Jordi Adsuar Tarinas VETM 01:28:37
79 Ramon Pinyol Cid VETM 01:30:31
80 Eliseu Gombau Murria SENM 01:30:40
81 Carlos Gomez Gonzalez SENM 01:32:17
82 Oscar Serena Llopis SENM 01:32:46
83 Jaume Marlès Diaz VETM 01:34:17
84 Marc Povill Lluis SENM 01:36:50
85 Albert Povill Lluis SENM 01:37:05
86 Daniel Soto Paredes SENM 01:38:35
87 Josep Maria Vileu Vallverdú VETM 01:39:04
88 Josep Maria Vileu Vallverdú VETM 01:39:04
89 Eric Brut Torres M50M 01:41:33
90 Isidro Conde Reverte VETM 01:42:03
91 Kazu Tsuchiya SENM 01:43:33
92 Joan Pere Paga Margalef SENM 01:43:44
93 Guillermo Albiol Forés M50M 01:44:39
94 Jordi Reverte Ferre VETM 01:45:42
95 Oscar Chao Pujol VETM 01:45:49
96 Juan Andres Simo Vila VETM 01:46:50
97 Joan Tomas Arasa Pellisa M50M 01:47:14
98 Josep Lorenzo Carrasco SENM 01:47:54
99 Angel Curto Poy SENM 01:50:50
100 David Aragones Sabate SENM 01:50:58
101 Miquel Sanchez M50M 01:51:54
102 Joan Abril Español M50M 01:53:14
103 Joan Manel Sanahuja Vidal VETM 01:56:50
104 David Forner Seriol VETM 01:57:41
105 Josep Ignasi Carbo Gendre VETM 01:58:33
106 Manolo Garcia Queralt SENM 01:59:08
107 Juan Jose Baset Royo M50M 02:00:45
108 David Franch Pons SENM 02:01:31
109 Jordi Marro Codorniu SENM 02:02:15
110 Joel Rodríguez Roig SENM 02:04:29
111 Josep Maria Brull Farnos M50M 02:10:24
112 Carlos Lorenz Pujol VETM 02:15:54
113 Gerard Ventura Sans SENM 02:17:00
114 Pere Roviró Parareda M50M 02:18:26
115 Jordi Cugat Mata SENM 02:18:47

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Daniel Castillo Fernandez CADM 01:01:29
2 Jordi Vidal Garcia CADM 01:10:28
3 Enric Batet Xaus CADM 01:12:04
4 Oriol Platero Belmonte CADM 01:15:10
5 Marc Giné Fabregat CADM 01:21:08
6 Ramon Beltran Martinez-Aguado CADM 01:22:47
7 Pep Reverter Sancho CADM 01:27:23
8 Pep Alejos Eixarch CADM 01:35:12

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Adrià Duarri Guilà JUNM 01:01:00
2 Aleix Solé Aznar JUNM 01:01:54
3 Gerard Batet Xaus JUNM 01:04:04
4 Carles Sunyer Mingo JUNM 01:07:42
5 Aleix Rodriguez Luna JUNM 01:17:46

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Albert Ollé Aldeguer PROM 01:01:40
2 Marc Sabater Sanmartí PROM 01:02:12
3 Jordi Correa Orri PROM 01:03:31
4 Cristian Gisbert Verdu PROM 01:08:42
5 Gerard Valldeperes Vilanova PROM 01:21:29

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gemma Colomé Estrada SENF 01:11:04
2 Silvia Zuñiga Garcia SENF 01:15:18
3 Maria Beltran Toledo SENF 01:16:51
4 Eva Cristina Llobat I Gracia SENF 01:24:40
5 Mireia Pons Torres SENF 01:25:50
6 Raquel Julve Cornelles SENF 01:38:17
7 Cristina Llop Julià SENF 01:38:52
8 Georgina Oliver Ventura SENF 01:39:24
9 Ana Carrió Saez SENF 01:42:20
10 Miriam Estorach Arasa SENF 01:45:21
11 Soria Hermano SENF 01:49:08
12 Catalina Corchie SENF 02:12:07

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jonatan Cuesta Santamaria SENM 00:56:27
2 Lluisma Mas Cáceres SENM 00:56:59
3 Joan Pol Vilà Figueras SENM 00:59:31
4 Guillem Vilalta Reixach SENM 01:00:46
5 Andreu Contijoch Culleré SENM 01:02:23
6 Jordi Riera Pol SENM 01:02:48
7 Guillem Cabrera Montañà SENM 01:03:51
8 Marc Brescolí Badia SENM 01:04:51
9 Francesc Caballé Fabra SENM 01:04:54
10 Pau Vila Fabra SENM 01:06:35
11 Juanma Martinez Simon SENM 01:07:02
12 Joan Tur Serret SENM 01:07:25
13 Joan Tur Serret SENM 01:07:25
14 David Itarte Bellés SENM 01:07:47
15 Vicent Herrera Coscollano SENM 01:07:49
16 Abel Carretero Ernesto SENM 01:08:06
17 David Patiño Ubia SENM 01:08:35
18 Alejandro Renales Prieto SENM 01:08:41
19 Joan Abella Callarisa SENM 01:08:49
20 Ruben Bona Carneros SENM 01:08:55
21 Emilio Sospedra Castell SENM 01:09:40
22 Jordi Navarro Barbera SENM 01:10:00
23 Dani Marin Marin SENM 01:10:12
24 Rafel Mosegui Torà SENM 01:11:28
25 Raül Garcia Abelló SENM 01:13:13
26 Alejandro Lacueva Centelles SENM 01:13:53
27 Èric Serret Solé SENM 01:14:42
28 Joel Garcia Viñas SENM 01:15:24
29 Josep Alguero Queral SENM 01:15:46
30 Joan Ramon Balada Sanchez SENM 01:15:46
31 Christian Pellicer Plazas SENM 01:16:42
32 Claudio Franco Smeets SENM 01:19:22
33 Paco Alcazar Figueroa SENM 01:19:37
34 Oscar Garcia Tobajas SENM 01:20:28
35 Jose Gargallo Royo SENM 01:20:42
36 Albert Giné Cid SENM 01:20:53
37 Alexis Fernández Valle SENM 01:21:01
38 David Solé Miralles SENM 01:23:06
39 David Lluch Arbona SENM 01:24:55
40 Juan Carlos Angullo Navarro SENM 01:26:23
41 Enrique González Jiménez SENM 01:27:45
42 Francisco Mestre Toledo SENM 01:27:46
43 Eliseu Gombau Murria SENM 01:30:40
44 Carlos Gomez Gonzalez SENM 01:32:17
45 Oscar Serena Llopis SENM 01:32:46
46 Marc Povill Lluis SENM 01:36:50
47 Albert Povill Lluis SENM 01:37:05
48 Daniel Soto Paredes SENM 01:38:35
49 Kazu Tsuchiya SENM 01:43:33
50 Joan Pere Paga Margalef SENM 01:43:44
51 Josep Lorenzo Carrasco SENM 01:47:54
52 Angel Curto Poy SENM 01:50:50
53 David Aragones Sabate SENM 01:50:58
54 Manolo Garcia Queralt SENM 01:59:08
55 David Franch Pons SENM 02:01:31
56 Jordi Marro Codorniu SENM 02:02:15
57 Joel Rodríguez Roig SENM 02:04:29
58 Gerard Ventura Sans SENM 02:17:00
59 Jordi Cugat Mata SENM 02:18:47

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Yolanda Garcia Sàez VETF 01:15:44
2 Carmen Martínez Pérez VETF 01:22:32
3 Silvia Agut Fuentes VETF 01:25:35
4 Ana Belén Balagué Castells VETF 01:28:08
5 Susana Palomo Corona VETF 01:33:14
6 Mayte Martin Lluch VETF 01:35:48
7 Cristina Valls Sobrerroca VETF 01:42:31
8 Anna Xaus Flo VETF 01:55:19

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Hugo Vicente Mauri VETM 01:05:44
2 David Ferrer Marin VETM 01:07:32
3 Alex Moreno Falgas VETM 01:09:03
4 Carles Martí Cantí VETM 01:09:17
5 Juan José Oliva Simó VETM 01:13:02
6 Raimon Hernández Fernández VETM 01:14:10
7 Sam Campanero Sala VETM 01:14:29
8 Joan Parés Roca VETM 01:15:53
9 Xavier Patiño Ubia VETM 01:17:17
10 Albert Carbonell Duaygües VETM 01:18:07
11 Jose Manuel Solana Rodriguez VETM 01:18:37
12 Vicenç Albiol Albesa VETM 01:19:05
13 Pere Llinares I Llorca VETM 01:20:07
14 Carlos Murillo Fuentes VETM 01:20:19
15 Jordi Josep Batet Casal VETM 01:22:45
16 Jordi Vidal Miró VETM 01:23:09
17 Xavi Gilabert Valldeperez VETM 01:24:44
18 Moises Codorniu Castelló VETM 01:25:15
19 Joan Baptiste Ferreres Sebastia VETM 01:25:58
20 Jordi Adsuar Tarinas VETM 01:28:37
21 Ramon Pinyol Cid VETM 01:30:31
22 Jaume Marlès Diaz VETM 01:34:17
23 Josep Maria Vileu Vallverdú VETM 01:39:04
24 Josep Maria Vileu Vallverdú VETM 01:39:04
25 Isidro Conde Reverte VETM 01:42:03
26 Jordi Reverte Ferre VETM 01:45:42
27 Oscar Chao Pujol VETM 01:45:49
28 Juan Andres Simo Vila VETM 01:46:50
29 Joan Manel Sanahuja Vidal VETM 01:56:50
30 David Forner Seriol VETM 01:57:41
31 Josep Ignasi Carbo Gendre VETM 01:58:33
32 Carlos Lorenz Pujol VETM 02:15:54

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria Elena Ferreres Sebastia M50F 01:22:45
2 Trish Mellor M50F 01:54:00
3 Montse Del Aguila De Torres M50F 02:03:09

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Manel Ollé Florida M50M 01:12:16
2 Manel Orti Adell M50M 01:12:37
3 Octavio Redon Quixal M50M 01:14:31
4 Joan Curto Cabré M50M 01:17:18
5 Paco Mies Vidal M50M 01:21:29
6 Carles Saladie Olive M50M 01:22:19
7 Climent Palet Puig M50M 01:23:50
8 Narcís Franch Piñol M50M 01:25:20
9 Josep Matamoros Navarro M50M 01:25:26
10 Joe Rosich Grau M50M 01:26:24
11 Josep Pallarés Martí M50M 01:26:50
12 Eric Brut Torres M50M 01:41:33
13 Guillermo Albiol Forés M50M 01:44:39
14 Joan Tomas Arasa Pellisa M50M 01:47:14
15 Miquel Sanchez M50M 01:51:54
16 Joan Abril Español M50M 01:53:14
17 Juan Jose Baset Royo M50M 02:00:45
18 Josep Maria Brull Farnos M50M 02:10:24
19 Pere Roviró Parareda M50M 02:18:26