Classificacions: VIII Cursa del Pastisset

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Raquel Marínez Rodríguez VETF 03:35:21
2 MªPilar Prades Alquezar VETF 03:36:36
3 Sandra Burgues Llao SENF 03:38:24
4 Marta Martinez SENF 03:52:07
5 Paula López Forés PROF 04:07:33
6 Heura Piñol Granadino PROF 04:12:23
7 Eva Cristina Llobat I Gracia SENF 04:15:17
8 Teresa Forn Munné M50F 04:25:04
9 Sandra Vidiella Piñol SENF 04:26:10
10 Beatriz Saez Tena SENF 04:30:43
11 Georgina Oliver Ventura SENF 04:58:14
12 Núria Pegueroles Clemente SENF 05:02:15
13 Florencia Maria Palacio Laje M50F 05:15:56
14 Ana Maria Badal Simo VETF 05:47:37
15 Pili Calvo Gimeno SENF 05:47:40
16 Amparo Adell Albalat SENF 05:50:26

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aleix Toda Mas SENM 02:52:53
2 Pol Vilà SENM 02:55:34
3 Pol Vilà SENM 02:55:34
4 Carlos Bartrina Gea SENM 02:58:07
5 Lluisma Mas Cáceres SENM 03:00:43
6 Javier Heras Hernandez SENM 03:01:16
7 Victor Mestre Miro VETM 03:01:32
8 Pau Vila Fabra SENM 03:02:33
9 Roberto Prades Alquezar SENM 03:02:55
10 Joan Zaragoza Gonzalez SENM 03:02:58
11 Jose Maria Garcia Lopez SENM 03:07:43
12 Marc Garcia Cuesta SENM 03:11:50
13 Mateu Planella SENM 03:14:02
14 Alfonso Lopez Sancho SENM 03:15:45
15 Raul Sague Martinez VETM 03:17:15
16 Floria Martinez Torres SENM 03:17:48
17 Àlex Llaó Garcia SENM 03:18:55
18 Joan Roig Palau SENM 03:18:58
19 Juan José Oliva Simó VETM 03:19:32
20 Pere Llinares I Llorca VETM 03:20:04
21 Omar Laoufi Jordán PROM 03:20:59
22 David Gay I Tello SENM 03:21:04
23 David Molinos Guerrero SENM 03:21:10
24 Christian Pellicer Plazas SENM 03:21:43
25 Nil Sabate Vidal PROM 03:21:50
26 Ruben Astorga Vázquez SENM 03:21:53
27 Dani Marin Marin SENM 03:22:02
28 Abel Peralta Guillen SENM 03:22:50
29 Cristian Queral Bosque SENM 03:24:10
30 Vicent Herrera Coscollano SENM 03:26:03
31 Eugeni Benaiges Torija PROM 03:26:45
32 David Villalba Martin M50M 03:27:21
33 Joan Reverte Escobedo VETM 03:30:28
34 Miguel Ángel Pradas Val VETM 03:30:56
35 Joaquin Florenza Villagrasa SENM 03:31:07
36 Jose Antonio Ramiz Serveto SENM 03:31:10
37 Oscar Garcia Tobajas SENM 03:32:03
38 Victoriano Arazo Gascon M50M 03:32:07
39 Juan Luis Sanz Piñol VETM 03:32:44
40 Joaquin Palomo Bosque SENM 03:33:58
41 Vicent Garcia Argentó SENM 03:35:23
42 Vicent Garcia Argentó SENM 03:35:23
43 Oscar Chies Sirisi SENM 03:36:01
44 Sam Campanero Sala VETM 03:36:30
45 Guillem Castell Arnau SENM 03:36:44
46 Quim Hernandez SENM 03:37:09
47 Carlos Urrios Cubero SENM 03:37:34
48 Juan Igncio Gómez Toro VETM 03:39:04
49 Xavier Alanyà Tarragó SENM 03:41:49
50 Albert Pitart Abella SENM 03:41:53
51 Lluís Giné Castellví SENM 03:42:10
52 Angel Hernando Pilarces VETM 03:42:29
53 Rafa Esteruelas Viñals VETM 03:42:38
54 Mustapha Bassiyd SENM 03:42:40
55 Carlos Tabera Del Pino SENM 03:43:04
56 Jordi Rofes Rofes VETM 03:47:30
57 Emilio Torres Guzman SENM 03:49:15
58 Jordi Escude Miralles VETM 03:50:46
59 Roger Ferrer Sabaté VETM 03:50:51
60 Roger Ferrer Sabaté VETM 03:50:51
61 Jordi Oliver VETM 03:51:10
62 Manel Niella SENM 03:51:22
63 Marc Anguela Queralt SENM 03:51:26
64 Joan Ventura Castells VETM 03:54:26
65 Sergio Bellés Caballer SENM 03:54:34
66 Quim Vernet Villagrasa SENM 03:54:53
67 Jordi Balada Sanchez SENM 03:56:14
68 Jan Martin Garcia VETM 03:56:15
69 Francesc Lluch Arbona SENM 03:57:11
70 Xavi Gilabert Valldeperez VETM 03:58:43
71 Manel Romeo Algué VETM 04:00:13
72 Josep Matamoros Navarro M50M 04:01:40
73 Juan Carlos Vega Lopez-Calvo M50M 04:03:06
74 Raül Garcia Abelló SENM 04:04:04
75 Jose Latorre Villegas SENM 04:04:07
76 Jordi Escoda Serres SENM 04:04:49
77 Jordi Sebastia Margalef VETM 04:04:55
78 Santi Castellnou Brull SENM 04:05:01
79 Marc Rey Bertran SENM 04:05:42
80 Carlos Poblador Cortes SENM 04:05:44
81 Ismael Fillola Hernández SENM 04:05:46
82 Eliseo Satorres Pardell SENM 04:07:42
83 Raul Vidal Garcia SENM 04:08:01
84 Neftali Manrique Jordan SENM 04:08:46
85 Moises Claver Recio SENM 04:12:53
86 Juanjo Brusca Manchon SENM 04:13:21
87 Xavi Subirats Aguilo SENM 04:13:24
88 Carlos Gómez Múria VETM 04:13:36
89 Joan Ramon Balada Sanchez SENM 04:13:43
90 Jordi Castella Carceller PROM 04:14:01
91 Albert Verge Marcos SENM 04:14:55
92 Xavier Martí Castells VETM 04:17:44
93 José Antonio Merlos Llatser VETM 04:18:28
94 Rafael Subirós Picazo VETM 04:18:38
95 Oscar Luis Anento Clavero VETM 04:20:18
96 Ferran Pla Perona SENM 04:21:02
97 Rafa Jimenez Navarro VETM 04:24:43
98 Gerard Borras Martinez SENM 04:24:47
99 Juan Andres Simo Vila VETM 04:24:48
100 Josep Carbajales Garcia VETM 04:24:52
101 Ivan Povill Vidiella SENM 04:26:12
102 Jordi Cabré Roca SENM 04:26:18
103 Miguel Domenech Forcadell M50M 04:26:56
104 Roger Vives Font SENM 04:27:34
105 Horia Salca M50M 04:32:38
106 Javier Porcar Barreda VETM 04:32:47
107 Joaquin Turon Salvado VETM 04:37:55
108 Cesar Del Valle Lacruz VETM 04:39:12
109 Joe Rosich Grau M50M 04:39:21
110 Fernando Zurita Vidal M50M 04:42:04
111 Jaume Joan Trilla Faneca SENM 04:42:06
112 Ximo Beltran Garcia VETM 04:42:11
113 Ramón Ferrer Casasnovas M50M 04:44:17
114 Paco Estorach Fatsini VETM 04:44:19
115 Tito Martínez Montosa SENM 04:45:16
116 Ivan Salvadó Obrero SENM 04:45:18
117 Eric Brut Torres M50M 04:45:20
118 Jordi Cambra Baena SENM 04:45:24
119 Jordi Cambra Baena SENM 04:45:24
120 Óscar Ríos Calvo SENM 04:45:26
121 Carles Cabrè Hernandez VETM 04:45:27
122 Albert Povill Lluis SENM 04:48:00
123 Marc Povill Lluis SENM 04:48:07
124 Juanjo Accensi Andreu M50M 04:49:52
125 David Rubio López SENM 04:52:06
126 Rafel Garcia Roig VETM 04:52:14
127 Jordi Salat Fernandez M50M 04:52:35
128 Óscar Bayano Muñoz SENM 04:56:26
129 Óscar Ballano SENM 04:56:26
130 Josep Maria Brull Farnos M50M 04:58:16
131 Blai Aragon Mora VETM 05:02:03
132 Èric Gómez-I-Aznar SENM 05:06:33
133 Isidro Conde Reverte VETM 05:09:17
134 Ignasi M. Prats Ferré M50M 05:12:14
135 Toni Figuerola VETM 05:15:00
136 Gerard Prats Ferré VETM 05:15:13
137 Sergio Benet García VETM 05:17:53

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aida Accensi Pellisa CADF 02:15:14
2 Anna Ferré Navarro CADF 02:15:15

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Daniel Castillo Fernandez CADM 01:10:17
2 Eric Lleti Bertomeu CADM 02:14:40
3 Ramon Beltran Martinez-Aguado CADM 02:24:32
4 Sergi Cabeza Pintor CADM 02:24:34

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carme Folqué Alcoverro JUNF 03:16:00

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jaume Espuis JUNM 01:56:16
2 Francesc Barrena Samper JUNM 02:13:26

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paula López Forés PROF 04:07:33
2 Heura Piñol Granadino PROF 04:12:23

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Omar Laoufi Jordán PROM 03:20:59
2 Nil Sabate Vidal PROM 03:21:50
3 Eugeni Benaiges Torija PROM 03:26:45
4 Jordi Castella Carceller PROM 04:14:01

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sandra Burgues Llao SENF 03:38:24
2 Marta Martinez SENF 03:52:07
3 Eva Cristina Llobat I Gracia SENF 04:15:17
4 Sandra Vidiella Piñol SENF 04:26:10
5 Beatriz Saez Tena SENF 04:30:43
6 Georgina Oliver Ventura SENF 04:58:14
7 Núria Pegueroles Clemente SENF 05:02:15
8 Pili Calvo Gimeno SENF 05:47:40
9 Amparo Adell Albalat SENF 05:50:26

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aleix Toda Mas SENM 02:52:53
2 Pol Vilà SENM 02:55:34
3 Pol Vilà SENM 02:55:34
4 Carlos Bartrina Gea SENM 02:58:07
5 Lluisma Mas Cáceres SENM 03:00:43
6 Javier Heras Hernandez SENM 03:01:16
7 Pau Vila Fabra SENM 03:02:33
8 Roberto Prades Alquezar SENM 03:02:55
9 Joan Zaragoza Gonzalez SENM 03:02:58
10 Jose Maria Garcia Lopez SENM 03:07:43
11 Marc Garcia Cuesta SENM 03:11:50
12 Mateu Planella SENM 03:14:02
13 Alfonso Lopez Sancho SENM 03:15:45
14 Floria Martinez Torres SENM 03:17:48
15 Àlex Llaó Garcia SENM 03:18:55
16 Joan Roig Palau SENM 03:18:58
17 David Gay I Tello SENM 03:21:04
18 David Molinos Guerrero SENM 03:21:10
19 Christian Pellicer Plazas SENM 03:21:43
20 Ruben Astorga Vázquez SENM 03:21:53
21 Dani Marin Marin SENM 03:22:02
22 Abel Peralta Guillen SENM 03:22:50
23 Cristian Queral Bosque SENM 03:24:10
24 Vicent Herrera Coscollano SENM 03:26:03
25 Joaquin Florenza Villagrasa SENM 03:31:07
26 Jose Antonio Ramiz Serveto SENM 03:31:10
27 Oscar Garcia Tobajas SENM 03:32:03
28 Joaquin Palomo Bosque SENM 03:33:58
29 Vicent Garcia Argentó SENM 03:35:23
30 Vicent Garcia Argentó SENM 03:35:23
31 Oscar Chies Sirisi SENM 03:36:01
32 Guillem Castell Arnau SENM 03:36:44
33 Quim Hernandez SENM 03:37:09
34 Carlos Urrios Cubero SENM 03:37:34
35 Xavier Alanyà Tarragó SENM 03:41:49
36 Albert Pitart Abella SENM 03:41:53
37 Lluís Giné Castellví SENM 03:42:10
38 Mustapha Bassiyd SENM 03:42:40
39 Carlos Tabera Del Pino SENM 03:43:04
40 Emilio Torres Guzman SENM 03:49:15
41 Manel Niella SENM 03:51:22
42 Marc Anguela Queralt SENM 03:51:26
43 Sergio Bellés Caballer SENM 03:54:34
44 Quim Vernet Villagrasa SENM 03:54:53
45 Jordi Balada Sanchez SENM 03:56:14
46 Francesc Lluch Arbona SENM 03:57:11
47 Raül Garcia Abelló SENM 04:04:04
48 Jose Latorre Villegas SENM 04:04:07
49 Jordi Escoda Serres SENM 04:04:49
50 Santi Castellnou Brull SENM 04:05:01
51 Marc Rey Bertran SENM 04:05:42
52 Carlos Poblador Cortes SENM 04:05:44
53 Ismael Fillola Hernández SENM 04:05:46
54 Eliseo Satorres Pardell SENM 04:07:42
55 Raul Vidal Garcia SENM 04:08:01
56 Neftali Manrique Jordan SENM 04:08:46
57 Moises Claver Recio SENM 04:12:53
58 Juanjo Brusca Manchon SENM 04:13:21
59 Xavi Subirats Aguilo SENM 04:13:24
60 Joan Ramon Balada Sanchez SENM 04:13:43
61 Albert Verge Marcos SENM 04:14:55
62 Ferran Pla Perona SENM 04:21:02
63 Gerard Borras Martinez SENM 04:24:47
64 Ivan Povill Vidiella SENM 04:26:12
65 Jordi Cabré Roca SENM 04:26:18
66 Roger Vives Font SENM 04:27:34
67 Jaume Joan Trilla Faneca SENM 04:42:06
68 Tito Martínez Montosa SENM 04:45:16
69 Ivan Salvadó Obrero SENM 04:45:18
70 Jordi Cambra Baena SENM 04:45:24
71 Jordi Cambra Baena SENM 04:45:24
72 Óscar Ríos Calvo SENM 04:45:26
73 Albert Povill Lluis SENM 04:48:00
74 Marc Povill Lluis SENM 04:48:07
75 David Rubio López SENM 04:52:06
76 Óscar Bayano Muñoz SENM 04:56:26
77 Óscar Ballano SENM 04:56:26
78 Èric Gómez-I-Aznar SENM 05:06:33

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Raquel Marínez Rodríguez VETF 03:35:21
2 MªPilar Prades Alquezar VETF 03:36:36
3 Ana Maria Badal Simo VETF 05:47:37

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Mestre Miro VETM 03:01:32
2 Raul Sague Martinez VETM 03:17:15
3 Juan José Oliva Simó VETM 03:19:32
4 Pere Llinares I Llorca VETM 03:20:04
5 Joan Reverte Escobedo VETM 03:30:28
6 Miguel Ángel Pradas Val VETM 03:30:56
7 Juan Luis Sanz Piñol VETM 03:32:44
8 Sam Campanero Sala VETM 03:36:30
9 Juan Igncio Gómez Toro VETM 03:39:04
10 Angel Hernando Pilarces VETM 03:42:29
11 Rafa Esteruelas Viñals VETM 03:42:38
12 Jordi Rofes Rofes VETM 03:47:30
13 Jordi Escude Miralles VETM 03:50:46
14 Roger Ferrer Sabaté VETM 03:50:51
15 Roger Ferrer Sabaté VETM 03:50:51
16 Jordi Oliver VETM 03:51:10
17 Joan Ventura Castells VETM 03:54:26
18 Jan Martin Garcia VETM 03:56:15
19 Xavi Gilabert Valldeperez VETM 03:58:43
20 Manel Romeo Algué VETM 04:00:13
21 Jordi Sebastia Margalef VETM 04:04:55
22 Carlos Gómez Múria VETM 04:13:36
23 Xavier Martí Castells VETM 04:17:44
24 José Antonio Merlos Llatser VETM 04:18:28
25 Rafael Subirós Picazo VETM 04:18:38
26 Oscar Luis Anento Clavero VETM 04:20:18
27 Rafa Jimenez Navarro VETM 04:24:43
28 Juan Andres Simo Vila VETM 04:24:48
29 Josep Carbajales Garcia VETM 04:24:52
30 Javier Porcar Barreda VETM 04:32:47
31 Joaquin Turon Salvado VETM 04:37:55
32 Cesar Del Valle Lacruz VETM 04:39:12
33 Ximo Beltran Garcia VETM 04:42:11
34 Paco Estorach Fatsini VETM 04:44:19
35 Carles Cabrè Hernandez VETM 04:45:27
36 Rafel Garcia Roig VETM 04:52:14
37 Blai Aragon Mora VETM 05:02:03
38 Isidro Conde Reverte VETM 05:09:17
39 Toni Figuerola VETM 05:15:00
40 Gerard Prats Ferré VETM 05:15:13
41 Sergio Benet García VETM 05:17:53

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Teresa Forn Munné M50F 04:25:04
2 Florencia Maria Palacio Laje M50F 05:15:56

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 David Villalba Martin M50M 03:27:21
2 Victoriano Arazo Gascon M50M 03:32:07
3 Josep Matamoros Navarro M50M 04:01:40
4 Juan Carlos Vega Lopez-Calvo M50M 04:03:06
5 Miguel Domenech Forcadell M50M 04:26:56
6 Horia Salca M50M 04:32:38
7 Joe Rosich Grau M50M 04:39:21
8 Fernando Zurita Vidal M50M 04:42:04
9 Ramón Ferrer Casasnovas M50M 04:44:17
10 Eric Brut Torres M50M 04:45:20
11 Juanjo Accensi Andreu M50M 04:49:52
12 Jordi Salat Fernandez M50M 04:52:35
13 Josep Maria Brull Farnos M50M 04:58:16
14 Ignasi M. Prats Ferré M50M 05:12:14