Classificacions: VIII Canicross de Masdenverge

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carme Torta Ferre VETF 00:43:50
2 Tere Isierte Foyes VETF 00:44:03
3 Estel Lerín Calaf SENF 00:46:47
4 Estela Garcia Rubio SENF 00:47:20
5 Mª Rosa Bel Princep M50F 00:48:27
6 Verònica Lozano Gisbert SENF 00:49:47
7 Eva Maria Segura Tena SENF 00:50:19
8 Marga Abella Calduch SENF 00:53:04
9 Montserrat Obrados Muria SENF 00:56:32
10 Rosa Maria Also Andrade SENF 00:56:37

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep Geira Navarro SENM 00:32:51
2 Aitor Tomàs Buitrago SENM 00:33:06
3 Juan Manuel Calderon SENM 00:33:08
4 Joan Lluis Fernandez Tomas SENM 00:36:21
5 Aaron Bernaus SENM 00:37:41
6 Joel Marmol Reverter SENM 00:37:48
7 Pere Borrell Fortuny VETM 00:39:46
8 Raul Badenes Ferrandis VETM 00:39:52
9 Josep Puig Carles SENM 00:40:03
10 Francesc Lluch Arbona SENM 00:40:06
11 Paco Guzmán Morcillo VETM 00:40:36
12 Dani Machí Bel SENM 00:40:49
13 Andreu Castellà Gasparín SENM 00:41:46
14 Felipe Guasch Besalduch VETM 00:41:50
15 Ricard Pallares Grau M50M 00:41:54
16 Josep Martin Arasa SENM 00:41:58
17 Oriol Ferran Bourman SENM 00:42:08
18 Daniel Rodezno Elvir SENM 00:42:20
19 Albert Domingo Murillo SENM 00:42:26
20 Xavi Lafuerza Arronis M50M 00:42:37
21 Luis Llorens Marza SENM 00:42:44
22 Andreu Moya Juan SENM 00:43:14
23 Dani Climent Perez SENM 00:46:40
24 Carlos Ferre Lopez SENM 00:46:42
25 Roman Benet Albareda SENM 00:48:08
26 Joan Manel Sanahuja Vidal VETM 00:50:40
27 Josep Margalef Pelegrin SENM 00:55:01

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Estel Lerín Calaf SENF 00:46:47
2 Estela Garcia Rubio SENF 00:47:20
3 Verònica Lozano Gisbert SENF 00:49:47
4 Eva Maria Segura Tena SENF 00:50:19
5 Marga Abella Calduch SENF 00:53:04
6 Montserrat Obrados Muria SENF 00:56:32
7 Rosa Maria Also Andrade SENF 00:56:37

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep Geira Navarro SENM 00:32:51
2 Aitor Tomàs Buitrago SENM 00:33:06
3 Juan Manuel Calderon SENM 00:33:08
4 Joan Lluis Fernandez Tomas SENM 00:36:21
5 Aaron Bernaus SENM 00:37:41
6 Joel Marmol Reverter SENM 00:37:48
7 Josep Puig Carles SENM 00:40:03
8 Francesc Lluch Arbona SENM 00:40:06
9 Dani Machí Bel SENM 00:40:49
10 Andreu Castellà Gasparín SENM 00:41:46
11 Josep Martin Arasa SENM 00:41:58
12 Oriol Ferran Bourman SENM 00:42:08
13 Daniel Rodezno Elvir SENM 00:42:20
14 Albert Domingo Murillo SENM 00:42:26
15 Luis Llorens Marza SENM 00:42:44
16 Andreu Moya Juan SENM 00:43:14
17 Dani Climent Perez SENM 00:46:40
18 Carlos Ferre Lopez SENM 00:46:42
19 Roman Benet Albareda SENM 00:48:08
20 Josep Margalef Pelegrin SENM 00:55:01

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carme Torta Ferre VETF 00:43:50
2 Tere Isierte Foyes VETF 00:44:03

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pere Borrell Fortuny VETM 00:39:46
2 Raul Badenes Ferrandis VETM 00:39:52
3 Paco Guzmán Morcillo VETM 00:40:36
4 Felipe Guasch Besalduch VETM 00:41:50
5 Joan Manel Sanahuja Vidal VETM 00:50:40

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mª Rosa Bel Princep M50F 00:48:27

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ricard Pallares Grau M50M 00:41:54
2 Xavi Lafuerza Arronis M50M 00:42:37