Classificacions: VIII Canicross de Masdenverge

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carme Torta Ferre VF 00:43:50
2 Tere Isierte Foyes VF 00:44:03
3 Estel Lerín Calaf SF 00:46:47
4 Estela Garcia Rubio SF 00:47:20
5 Mª Rosa Bel Princep M50F 00:48:27
6 Verònica Lozano Gisbert SF 00:49:47
7 Eva Maria Segura Tena SF 00:50:19
8 Marga Abella Calduch SF 00:53:04
9 Montserrat Obrados Muria SF 00:56:32
10 Rosa Maria Also Andrade SF 00:56:37

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep Geira Navarro SM 00:32:51
2 Aitor Tomàs Buitrago SM 00:33:06
3 Juan Manuel Calderon SM 00:33:08
4 Joan Lluis Fernandez Tomas SM 00:36:21
5 Aaron Bernaus SM 00:37:41
6 Joel Marmol Reverter SM 00:37:48
7 Pere Borrell Fortuny VM 00:39:46
8 Raul Badenes Ferrandis VM 00:39:52
9 Josep Puig Carles SM 00:40:03
10 Francesc Lluch Arbona SM 00:40:06
11 Paco Guzmán Morcillo VM 00:40:36
12 Dani Machí Bel SM 00:40:49
13 Andreu Castellà Gasparín SM 00:41:46
14 Felipe Guasch Besalduch VM 00:41:50
15 Ricard Pallares Grau M50M 00:41:54
16 Josep Martin Arasa SM 00:41:58
17 Oriol Ferran Bourman SM 00:42:08
18 Daniel Rodezno Elvir SM 00:42:20
19 Albert Domingo Murillo SM 00:42:26
20 Xavi Lafuerza Arronis M50M 00:42:37
21 Luis Llorens Marza SM 00:42:44
22 Andreu Moya Juan SM 00:43:14
23 Dani Climent Perez SM 00:46:40
24 Carlos Ferre Lopez SM 00:46:42
25 Roman Benet Albareda SM 00:48:08
26 Joan Manel Sanahuja Vidal VM 00:50:40
27 Josep Margalef Pelegrin SM 00:55:01

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Estel Lerín Calaf SF 00:46:47
2 Estela Garcia Rubio SF 00:47:20
3 Verònica Lozano Gisbert SF 00:49:47
4 Eva Maria Segura Tena SF 00:50:19
5 Marga Abella Calduch SF 00:53:04
6 Montserrat Obrados Muria SF 00:56:32
7 Rosa Maria Also Andrade SF 00:56:37

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep Geira Navarro SM 00:32:51
2 Aitor Tomàs Buitrago SM 00:33:06
3 Juan Manuel Calderon SM 00:33:08
4 Joan Lluis Fernandez Tomas SM 00:36:21
5 Aaron Bernaus SM 00:37:41
6 Joel Marmol Reverter SM 00:37:48
7 Josep Puig Carles SM 00:40:03
8 Francesc Lluch Arbona SM 00:40:06
9 Dani Machí Bel SM 00:40:49
10 Andreu Castellà Gasparín SM 00:41:46
11 Josep Martin Arasa SM 00:41:58
12 Oriol Ferran Bourman SM 00:42:08
13 Daniel Rodezno Elvir SM 00:42:20
14 Albert Domingo Murillo SM 00:42:26
15 Luis Llorens Marza SM 00:42:44
16 Andreu Moya Juan SM 00:43:14
17 Dani Climent Perez SM 00:46:40
18 Carlos Ferre Lopez SM 00:46:42
19 Roman Benet Albareda SM 00:48:08
20 Josep Margalef Pelegrin SM 00:55:01

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carme Torta Ferre VF 00:43:50
2 Tere Isierte Foyes VF 00:44:03

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pere Borrell Fortuny VM 00:39:46
2 Raul Badenes Ferrandis VM 00:39:52
3 Paco Guzmán Morcillo VM 00:40:36
4 Felipe Guasch Besalduch VM 00:41:50
5 Joan Manel Sanahuja Vidal VM 00:50:40

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mª Rosa Bel Princep M50F 00:48:27

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ricard Pallares Grau M50M 00:41:54
2 Xavi Lafuerza Arronis M50M 00:42:37