Classificacions: VII Cursa dels Biberons

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Rosa Navarro Garcia VETF 02:27:17
2 Montse Martinez Guerrero SENF 02:36:34
3 Anna Fernandez Bonel SENF 02:37:14
4 Georgina Gabarró Morente SENF 02:39:47
5 Paula Espinach Carbó SENF 02:45:22
6 Judit Lamas Borraz SENF 02:46:01
7 Sandra Vidiella Piñol SENF 02:47:36
8 Isabel Pelegrina Barreiro M50F 02:47:53
9 Laura Castellarnau Viles VETF 02:50:41
10 Sònia Castellà Morillo SENF 02:50:59
11 Rosa Maria Nieto Zamora SENF 02:56:29
12 Maria Santamaria Farré SENF 02:59:00
13 Cristina Aymerich Ribas SENF 02:59:17
14 Julia Medina Alcojor VETF 03:03:59
15 Vanessa Molner Barberà VETF 03:07:05
16 Laura Salas Serra SENF 03:08:41
17 Maria Clèries Aran PROF 03:09:19
18 Mònica Olivan De La Iglesia VETF 03:10:13
19 Miriam Colomer Ruiz SENF 03:14:53
20 Alícia Domingo Masdeu M50F 03:16:34
21 Angels Borras Piñol VETF 03:17:18
22 Maria Del Valle De Torres Gómez VETF 03:20:40
23 Olga Navarro Cavalle SENF 03:22:21
24 Teresa Martin VETF 03:22:32
25 Pepita Carner Junyent M50F 03:22:50
26 Rosa Gabarro Gibert M50F 03:25:11
27 Encarna Gamez Torrent VETF 03:25:13
28 Ainara Galarza Navarro PROF 03:32:14
29 Neus Giménez Rios VETF 03:39:55
30 Èlia Castell Cano SENF 03:43:54
31 Reyes Valero Exposito M50F 03:43:59
32 Carmen Sánchez Hurtado M50F 03:51:43
33 Marina Castells Quero SENF 03:54:34
34 Marta Casares Santiago VETF 03:54:51
35 Vanessa Ruiz Martinez VETF 03:55:41
36 Maria Pilar Macipe Costa VETF 04:02:00
37 M.josé Brull Lleixà VETF 04:08:26
38 Monica Colonia Pedroza SENF 04:11:11
39 Luddy Benito Perucho M50F 04:12:21
40 Beatriz Rubio Cantavella VETF 04:12:23
41 Elisabet Buera Porta SENF 04:12:24

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Andreu Simon Aymerich SENM 01:58:01
2 Zaid Aid Malek SENM 01:58:02
3 Raul Butaci SENM 02:00:31
4 Olmo Allue Lopez SENM 02:00:44
5 Albert Soley Castells SENM 02:02:23
6 Jonatan Cuesta Santamaria SENM 02:06:38
7 Julen Calvó Vigara SENM 02:07:47
8 Oscar Monclus Ferrer VETM 02:09:14
9 Santi Peña Puente VETM 02:09:39
10 Sergio (Derbi) Sanchez Pin SENM 02:09:44
11 Aitor Tomàs Buitrago SENM 02:10:06
12 Antonio Segovia Alías VETM 02:10:18
13 Xavier Espiña Martinez VETM 02:10:33
14 Marc Olle Bernades SENM 02:13:14
15 Pau Lleixà Quiroga PROM 02:14:07
16 Comanas Georgel Juyce VETM 02:15:17
17 Jose Maria Garcia Lopez VETM 02:16:12
18 Josep Montagut Gimenez VETM 02:16:31
19 Adrià Sellés Serra SENM 02:16:38
20 Jordi Navarro Barbera SENM 02:16:59
21 Jordi Vallès Balsells SENM 02:17:28
22 Daniel Centelles Martínez SENM 02:17:36
23 Robert Albesa Aguiló SENM 02:19:10
24 Joan Zaragoza Gonzalez VETM 02:21:44
25 Miguel Buj Gascon VETM 02:22:38
26 Claudio Franco Smeets SENM 02:23:02
27 Narcis Franch Alimbau SENM 02:23:18
28 Juan Javier Marquez Delfa VETM 02:23:28
29 Miquel Baselga Diaz VETM 02:23:52
30 David Sans Grau SENM 02:24:09
31 Albert Camarasa Sansa SENM 02:26:37
32 Albert Camarasa Sansa SENM 02:26:37
33 Efrén Dalmau Balaguer SENM 02:26:44
34 Carlos Cubero Cubero SENM 02:29:13
35 Oscar Oraa Bonet M50M 02:29:25
36 Albert Ferrer Bacardit VETM 02:30:07
37 Marc Brescolí Badia SENM 02:30:26
38 Xavier Alanyà Tarragó SENM 02:30:57
39 Agusti Janini VETM 02:31:10
40 Edgar Pinyol Civit M50M 02:31:30
41 Mario Galindo Riol VETM 02:32:27
42 Lluis Descarrega Colat SENM 02:33:31
43 Kitu Vergés Rabinad SENM 02:33:31
44 Mauri Grigelmo De La Cruz SENM 02:33:42
45 Josep Geira Navarro SENM 02:34:25
46 Joaquin Palomo Bosque SENM 02:34:39
47 Jordi Orrit López SENM 02:34:39
48 Victor Mestre Miro VETM 02:36:53
49 Llorenç Castell SENM 02:37:07
50 Ivan Calvó Vigara SENM 02:37:43
51 Victoriano Arazo Gascon M60M 02:38:30
52 Raul Navarro Tarifa SENM 02:38:45
53 Pere Llinares I Llorca VETM 02:39:00
54 José Luis Simon Gil M50M 02:39:29
55 Sergio Catala Sales SENM 02:39:42
56 Antoni Prat Soler VETM 02:41:09
57 Ivan Arrufat Cid SENM 02:41:57
58 David Sitjas Peceño VETM 02:42:38
59 Ignasi Vilajosana Martí SENM 02:43:53
60 Oscar Cabeza Torralbo M50M 02:44:52
61 Nacho Zurita Gimeno VETM 02:44:52
62 Josep Guimerà Mullor VETM 02:45:46
63 Manel Niella Pitarch SENM 02:45:49
64 Dani Torres Martin SENM 02:45:54
65 Aleix Mallofré Abante SENM 02:45:58
66 Albert Sales I Llop VETM 02:46:26
67 Daniel Mateu Fontova SENM 02:47:11
68 Daniel Puigdollers Betorz VETM 02:47:27
69 Jose Joaquin Sancho Grañena VETM 02:47:49
70 Gabriel Puig Mascarell VETM 02:48:03
71 Juan Pedro Groult Roca M50M 02:48:28
72 David Patiño Ubia SENM 02:48:53
73 Josep Ramon Alabart March M50M 02:49:02
74 Oriol Gil SENM 02:49:33
75 Moisés Millán Burriel M50M 02:50:48
76 Aitor Escauriaza Franco VETM 02:51:51
77 Marc Caparrós Bonet VETM 02:52:41
78 Nando Comin Gimeno SENM 02:54:00
79 Joan Carles Liebanas Ruiz M50M 02:54:10
80 Jose Lopez Colera SENM 02:54:14
81 Dani Meseguer Serret SENM 02:54:51
82 Antonio Rodriguez Perez M50M 02:55:46
83 Nil Garcia Sala SENM 02:55:48
84 Joan Curto Cabré M50M 02:56:59
85 Daniel Chapinal Vazquez SENM 02:58:17
86 Francesc Lluch Arbona SENM 02:58:22
87 Sergio Perez Martinez VETM 02:58:45
88 Josep Mateu Ribes VETM 02:59:40
89 Damià Garcia Sangüesa M50M 03:01:35
90 Victor Bielsa Galicia VETM 03:02:24
91 Narcís Franch Piñol M50M 03:03:24
92 Jordi Vidal Canals M50M 03:03:50
93 David Reyes Chorro VETM 03:04:03
94 Pere Pons Mercadé SENM 03:05:23
95 Andres Granero Ordoñez SENM 03:05:33
96 Miguel Domenech Forcadell M50M 03:05:46
97 Juan Ramon Colomé Monllaó VETM 03:07:04
98 Carlos Gómez Múria VETM 03:07:12
99 Xavier Degracia Portella M50M 03:07:37
100 Josep Pallarés Martí M50M 03:07:57
101 Josep Sanchez Martin M50M 03:08:15
102 Josep Vidal Ocaña VETM 03:08:42
103 Gerardo Martinez De Fuentes VETM 03:09:02
104 Pablo Fernandez Millán VETM 03:09:20
105 Xavi Baeza Reche VETM 03:09:39
106 Jose Mª Moya Rodriguez VETM 03:09:39
107 Carlos Colomé Diaz VETM 03:10:11
108 Rafa Duran Rodriguez VETM 03:11:05
109 Felipe Guasch Besalduch VETM 03:12:03
110 Txús Oliva Font VETM 03:12:17
111 Fco Javier Avendaño Morales VETM 03:12:58
112 Simeon Vicente VETM 03:12:58
113 Oriol Pellicer Plasa SENM 03:14:54
114 Xavier Sarroca Mestres M50M 03:15:22
115 Sergi Huguet Borrell VETM 03:15:33
116 Xavier Albesa Rubio M50M 03:15:35
117 Albert Garcia Velilla M60M 03:15:55
118 Simon Garcia Velilla M60M 03:15:57
119 Xavi Subirats Aguilo SENM 03:16:18
120 Aaron Andreu Lopez SENM 03:19:25
121 David Pedro Castella VETM 03:19:48
122 Jordi Fontova Curià VETM 03:20:18
123 Sergi Andreu Dalmau VETM 03:20:26
124 Josep Ninot Sans SENM 03:20:27
125 Oriol Bigorra Tormo SENM 03:20:43
126 Pau Julbe Arayo SENM 03:20:45
127 Toni Figuerola VETM 03:20:49
128 Leo Augusto León Mora VETM 03:21:58
129 Roger Boronat Mercade SENM 03:25:38
130 Cristian Martorell Pino SENM 03:25:41
131 Oscar Rius Guerrero SENM 03:27:10
132 Eric Brut Torres M50M 03:28:43
133 Josep Maria Roigé Sans Roige Sans M60M 03:28:46
134 Manel Reverte Moya VETM 03:30:35
135 Joan Reverte Moya VETM 03:32:01
136 Quim Vila Guimera SENM 03:32:16
137 David Lucas Jardi SENM 03:33:17
138 Oriol Ferré Pons SENM 03:34:35
139 Fernando Lleti Navarro VETM 03:34:53
140 Isidro Conde Reverte VETM 03:34:54
141 Sisco Hierro Adell VETM 03:35:41
142 Marc Segura Serres PROM 03:36:35
143 Jaume Juncosa Roig VETM 03:37:23
144 Jordi Guardia Garcia VETM 03:39:59
145 Víctor Manuel Peralbo Jurado VETM 03:40:06
146 Juan Mañé Parra M60M 03:42:30
147 Cristian Milian SENM 03:43:51
148 Josep Maria Amades Mateu VETM 03:43:59
149 Eric Onidi - VETM 03:47:00
150 Victor Blasco Arasanz VETM 03:47:09
151 Ignasi M. Prats Ferré M50M 03:47:28
152 Santi Gavaldà Benaiges SENM 03:49:45
153 Ximo Ferré M50M 03:50:57
154 Jaume Alcarraz Espelta SENM 03:51:14
155 Joan Forés I Aguiló M50M 03:52:25
156 Antoni Montagut Francin VETM 03:56:40
157 Jordi Figuls Gomez M50M 04:00:44
158 David Marti Guari VETM 04:01:33
159 Jose Ricardo Castro Allievi M50M 04:01:59
160 Manel Boira Costa VETM 04:02:02
161 Paco Grau Guardia VETM 04:08:30
162 Miquel Sanchez M60M 04:12:28

Infantil Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lucía Márquez Castan INFF 00:33:03
2 Aitana Pachán Brell INFF 00:40:54

Xiquet

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ernesto Núñez López XIQM 03:40:07

Infantil Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Xavier Pachán Brell INFM 00:35:05
2 Gabriel Soriano Castro INFM 00:43:05

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aroa Gomez Ramirez CADF 01:28:39

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Saül Braza Albella CADM 00:45:40
2 Aleix Bajador Batalla CADM 00:47:58
3 Blai Alabart Ferré CADM 00:57:57
4 Artur Vallespi Serres CADM 01:23:20

Juvenil Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria Vives JUVF 01:49:51

Juvenil Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Francesc Roig JUVM 01:16:21
2 Lluc Vallespi JUVM 01:20:21
3 Alex Rodriguez Arias JUVM 01:22:20
4 Lluís Accensi JUVM 01:28:25

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Laia Solé Armora JUNF 02:01:52
2 Ana Matamoros Castro JUNF 02:06:12

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Arnau Ollé Sanllehí JUNM 01:31:21
2 Josep Subirats Gil JUNM 01:59:02

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria Clèries Aran PROF 03:09:19
2 Ainara Galarza Navarro PROF 03:32:14

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pau Lleixà Quiroga PROM 02:14:07
2 Marc Segura Serres PROM 03:36:35

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Montse Martinez Guerrero SENF 02:36:34
2 Anna Fernandez Bonel SENF 02:37:14
3 Georgina Gabarró Morente SENF 02:39:47
4 Paula Espinach Carbó SENF 02:45:22
5 Judit Lamas Borraz SENF 02:46:01
6 Sandra Vidiella Piñol SENF 02:47:36
7 Sònia Castellà Morillo SENF 02:50:59
8 Rosa Maria Nieto Zamora SENF 02:56:29
9 Maria Santamaria Farré SENF 02:59:00
10 Cristina Aymerich Ribas SENF 02:59:17
11 Laura Salas Serra SENF 03:08:41
12 Miriam Colomer Ruiz SENF 03:14:53
13 Olga Navarro Cavalle SENF 03:22:21
14 Èlia Castell Cano SENF 03:43:54
15 Marina Castells Quero SENF 03:54:34
16 Monica Colonia Pedroza SENF 04:11:11
17 Elisabet Buera Porta SENF 04:12:24

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Andreu Simon Aymerich SENM 01:58:01
2 Zaid Aid Malek SENM 01:58:02
3 Raul Butaci SENM 02:00:31
4 Olmo Allue Lopez SENM 02:00:44
5 Albert Soley Castells SENM 02:02:23
6 Jonatan Cuesta Santamaria SENM 02:06:38
7 Julen Calvó Vigara SENM 02:07:47
8 Sergio (Derbi) Sanchez Pin SENM 02:09:44
9 Aitor Tomàs Buitrago SENM 02:10:06
10 Marc Olle Bernades SENM 02:13:14
11 Adrià Sellés Serra SENM 02:16:38
12 Jordi Navarro Barbera SENM 02:16:59
13 Jordi Vallès Balsells SENM 02:17:28
14 Daniel Centelles Martínez SENM 02:17:36
15 Robert Albesa Aguiló SENM 02:19:10
16 Claudio Franco Smeets SENM 02:23:02
17 Narcis Franch Alimbau SENM 02:23:18
18 David Sans Grau SENM 02:24:09
19 Albert Camarasa Sansa SENM 02:26:37
20 Albert Camarasa Sansa SENM 02:26:37
21 Efrén Dalmau Balaguer SENM 02:26:44
22 Carlos Cubero Cubero SENM 02:29:13
23 Marc Brescolí Badia SENM 02:30:26
24 Xavier Alanyà Tarragó SENM 02:30:57
25 Lluis Descarrega Colat SENM 02:33:31
26 Kitu Vergés Rabinad SENM 02:33:31
27 Mauri Grigelmo De La Cruz SENM 02:33:42
28 Josep Geira Navarro SENM 02:34:25
29 Joaquin Palomo Bosque SENM 02:34:39
30 Jordi Orrit López SENM 02:34:39
31 Llorenç Castell SENM 02:37:07
32 Ivan Calvó Vigara SENM 02:37:43
33 Raul Navarro Tarifa SENM 02:38:45
34 Sergio Catala Sales SENM 02:39:42
35 Ivan Arrufat Cid SENM 02:41:57
36 Ignasi Vilajosana Martí SENM 02:43:53
37 Manel Niella Pitarch SENM 02:45:49
38 Dani Torres Martin SENM 02:45:54
39 Aleix Mallofré Abante SENM 02:45:58
40 Daniel Mateu Fontova SENM 02:47:11
41 David Patiño Ubia SENM 02:48:53
42 Oriol Gil SENM 02:49:33
43 Nando Comin Gimeno SENM 02:54:00
44 Jose Lopez Colera SENM 02:54:14
45 Dani Meseguer Serret SENM 02:54:51
46 Nil Garcia Sala SENM 02:55:48
47 Daniel Chapinal Vazquez SENM 02:58:17
48 Francesc Lluch Arbona SENM 02:58:22
49 Pere Pons Mercadé SENM 03:05:23
50 Andres Granero Ordoñez SENM 03:05:33
51 Oriol Pellicer Plasa SENM 03:14:54
52 Xavi Subirats Aguilo SENM 03:16:18
53 Aaron Andreu Lopez SENM 03:19:25
54 Josep Ninot Sans SENM 03:20:27
55 Oriol Bigorra Tormo SENM 03:20:43
56 Pau Julbe Arayo SENM 03:20:45
57 Roger Boronat Mercade SENM 03:25:38
58 Cristian Martorell Pino SENM 03:25:41
59 Oscar Rius Guerrero SENM 03:27:10
60 Quim Vila Guimera SENM 03:32:16
61 David Lucas Jardi SENM 03:33:17
62 Oriol Ferré Pons SENM 03:34:35
63 Cristian Milian SENM 03:43:51
64 Santi Gavaldà Benaiges SENM 03:49:45
65 Jaume Alcarraz Espelta SENM 03:51:14

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Rosa Navarro Garcia VETF 02:27:17
2 Laura Castellarnau Viles VETF 02:50:41
3 Julia Medina Alcojor VETF 03:03:59
4 Vanessa Molner Barberà VETF 03:07:05
5 Mònica Olivan De La Iglesia VETF 03:10:13
6 Angels Borras Piñol VETF 03:17:18
7 Maria Del Valle De Torres Gómez VETF 03:20:40
8 Teresa Martin VETF 03:22:32
9 Encarna Gamez Torrent VETF 03:25:13
10 Neus Giménez Rios VETF 03:39:55
11 Marta Casares Santiago VETF 03:54:51
12 Vanessa Ruiz Martinez VETF 03:55:41
13 Maria Pilar Macipe Costa VETF 04:02:00
14 M.josé Brull Lleixà VETF 04:08:26
15 Beatriz Rubio Cantavella VETF 04:12:23

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Oscar Monclus Ferrer VETM 02:09:14
2 Santi Peña Puente VETM 02:09:39
3 Antonio Segovia Alías VETM 02:10:18
4 Xavier Espiña Martinez VETM 02:10:33
5 Comanas Georgel Juyce VETM 02:15:17
6 Jose Maria Garcia Lopez VETM 02:16:12
7 Josep Montagut Gimenez VETM 02:16:31
8 Joan Zaragoza Gonzalez VETM 02:21:44
9 Miguel Buj Gascon VETM 02:22:38
10 Juan Javier Marquez Delfa VETM 02:23:28
11 Miquel Baselga Diaz VETM 02:23:52
12 Albert Ferrer Bacardit VETM 02:30:07
13 Agusti Janini VETM 02:31:10
14 Mario Galindo Riol VETM 02:32:27
15 Victor Mestre Miro VETM 02:36:53
16 Pere Llinares I Llorca VETM 02:39:00
17 Antoni Prat Soler VETM 02:41:09
18 David Sitjas Peceño VETM 02:42:38
19 Nacho Zurita Gimeno VETM 02:44:52
20 Josep Guimerà Mullor VETM 02:45:46
21 Albert Sales I Llop VETM 02:46:26
22 Daniel Puigdollers Betorz VETM 02:47:27
23 Jose Joaquin Sancho Grañena VETM 02:47:49
24 Gabriel Puig Mascarell VETM 02:48:03
25 Aitor Escauriaza Franco VETM 02:51:51
26 Marc Caparrós Bonet VETM 02:52:41
27 Sergio Perez Martinez VETM 02:58:45
28 Josep Mateu Ribes VETM 02:59:40
29 Victor Bielsa Galicia VETM 03:02:24
30 David Reyes Chorro VETM 03:04:03
31 Juan Ramon Colomé Monllaó VETM 03:07:04
32 Carlos Gómez Múria VETM 03:07:12
33 Josep Vidal Ocaña VETM 03:08:42
34 Gerardo Martinez De Fuentes VETM 03:09:02
35 Pablo Fernandez Millán VETM 03:09:20
36 Xavi Baeza Reche VETM 03:09:39
37 Jose Mª Moya Rodriguez VETM 03:09:39
38 Carlos Colomé Diaz VETM 03:10:11
39 Rafa Duran Rodriguez VETM 03:11:05
40 Felipe Guasch Besalduch VETM 03:12:03
41 Txús Oliva Font VETM 03:12:17
42 Fco Javier Avendaño Morales VETM 03:12:58
43 Simeon Vicente VETM 03:12:58
44 Sergi Huguet Borrell VETM 03:15:33
45 David Pedro Castella VETM 03:19:48
46 Jordi Fontova Curià VETM 03:20:18
47 Sergi Andreu Dalmau VETM 03:20:26
48 Toni Figuerola VETM 03:20:49
49 Leo Augusto León Mora VETM 03:21:58
50 Manel Reverte Moya VETM 03:30:35
51 Joan Reverte Moya VETM 03:32:01
52 Fernando Lleti Navarro VETM 03:34:53
53 Isidro Conde Reverte VETM 03:34:54
54 Sisco Hierro Adell VETM 03:35:41
55 Jaume Juncosa Roig VETM 03:37:23
56 Jordi Guardia Garcia VETM 03:39:59
57 Víctor Manuel Peralbo Jurado VETM 03:40:06
58 Josep Maria Amades Mateu VETM 03:43:59
59 Eric Onidi - VETM 03:47:00
60 Victor Blasco Arasanz VETM 03:47:09
61 Antoni Montagut Francin VETM 03:56:40
62 David Marti Guari VETM 04:01:33
63 Manel Boira Costa VETM 04:02:02
64 Paco Grau Guardia VETM 04:08:30

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Isabel Pelegrina Barreiro M50F 02:47:53
2 Alícia Domingo Masdeu M50F 03:16:34
3 Pepita Carner Junyent M50F 03:22:50
4 Rosa Gabarro Gibert M50F 03:25:11
5 Reyes Valero Exposito M50F 03:43:59
6 Carmen Sánchez Hurtado M50F 03:51:43
7 Luddy Benito Perucho M50F 04:12:21

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Oscar Oraa Bonet M50M 02:29:25
2 Edgar Pinyol Civit M50M 02:31:30
3 José Luis Simon Gil M50M 02:39:29
4 Oscar Cabeza Torralbo M50M 02:44:52
5 Juan Pedro Groult Roca M50M 02:48:28
6 Josep Ramon Alabart March M50M 02:49:02
7 Moisés Millán Burriel M50M 02:50:48
8 Joan Carles Liebanas Ruiz M50M 02:54:10
9 Antonio Rodriguez Perez M50M 02:55:46
10 Joan Curto Cabré M50M 02:56:59
11 Damià Garcia Sangüesa M50M 03:01:35
12 Narcís Franch Piñol M50M 03:03:24
13 Jordi Vidal Canals M50M 03:03:50
14 Miguel Domenech Forcadell M50M 03:05:46
15 Xavier Degracia Portella M50M 03:07:37
16 Josep Pallarés Martí M50M 03:07:57
17 Josep Sanchez Martin M50M 03:08:15
18 Xavier Sarroca Mestres M50M 03:15:22
19 Xavier Albesa Rubio M50M 03:15:35
20 Eric Brut Torres M50M 03:28:43
21 Ignasi M. Prats Ferré M50M 03:47:28
22 Ximo Ferré M50M 03:50:57
23 Joan Forés I Aguiló M50M 03:52:25
24 Jordi Figuls Gomez M50M 04:00:44
25 Jose Ricardo Castro Allievi M50M 04:01:59

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victoriano Arazo Gascon M60M 02:38:30
2 Albert Garcia Velilla M60M 03:15:55
3 Simon Garcia Velilla M60M 03:15:57
4 Josep Maria Roigé Sans Roige Sans M60M 03:28:46
5 Juan Mañé Parra M60M 03:42:30
6 Miquel Sanchez M60M 04:12:28